ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ODC - druga runda

śro, 30 kwiecień 2003 10:00:36 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Mamy pierwszych wygranych i pierwszych przefranych w lidze Online Duel Cup. Jak już wszyscy wiedzą, w sobotę i niedzielę odbyły się wstępne eliminacje tej ligi. Ze zmiennym szczęściem, jeśli chodzi o techniczną stronę zagadnienia, rozegrano masę pojedynków FFA na dm7, po których w grze zostali Najlepsi z Najlepszych czyli Ja (uśmieszki i drwina karane banem) i garstka innych zawodników, których z braku miejsca nie wymienię (sorki). Grono to rozegra jeszcze jedną rundę, tym razem 1 vs 1 w systemie "mecz każdy z każdym" w czteroosobowych grupach, z których awansuje po dwóch najlepszych zawodników. Mecze te w nadchodzący weekend, natomiast losowanie grup można śledzić już dziś o godz. 18.00 na kanale #ODC, serwer irc.quakenet.org.
mof odtajnił wreszcie w obawie przed kolejnym skandalem listę zaproszonych do udziału w lidze bez konieczności rozgrywania eliminacji. Są to:

  1. 666|sabath

  2. 666|sv1R

  3. 666-mem

  4. ash

  5. benn

  6. Bobek

  7. dx-soul

  8. eke

  9. hardtmuth

  10. hucio

  11. kino

  12. Krg

  13. L3sio

  14. Ly5y

  15. magic

  16. ognos

  17. ortho

  18. rutt

  19. sick1

  20. sting

  21. szal

  22. twins-l

  23. u|ksz

  24. u|SL4VE

  25. uXer

  26. zik

  • pierwsza szóstka DECT czyli mar1o, matr0x, v3ndor, 666|akir, dave, [BY]pogromca*zla

Więcej bardziej szczegółowych informacji znajdziecie oczywiście na na stronie ligi

Uwaga!

W oczekiwaniu na arcyciekawe pojedynki w sobotę i niedzielę, możecie obejrzeć mniej interesujące, ale od biedy mogące robić za przystawkę nastepujące wydarzenia sportowe:

  1. Dzisiaj reprezantacja Polski w piłce kopanej gra z Belgią
    2. Jutro reprezentacja Polski w laserowaniu/rakietowaniu gra z Niemcami. GL!

  2. Wielbiciele babochłopów mogą pozachwycać się Venus (LOL) Williams na kortach w Warszawie.

move | 2003-04-30 10:31:30 +0200

jest ok :)
tylko ze to co bedzie w ten weekend to druga runda, ale FFA, a nie druga faza ODC slawku :)

slawek | 2003-04-30 10:35:55 +0200

Ale przecież to wszystko jest częścią ODC - wstępne eliminacje też chyba noszą tę nazwę tak/nie.
O ile wiem, eliminacje do mistrzostw świata w gałę nazywają się też mistrzostwami świata. A te mecze w Korei to finały mistrzostw świata.
Druga rzecz, jak możesz to nzywać FFA, kiedy pojedynki mają być 1 na 1?

Gravatar

kino | 2003-04-30 11:05:53 +0200

Venus wyglada calkiem normalnie, to jej siostra jest babochlopem:D

move | 2003-04-30 11:06:30 +0200

ale to jest druga faza pierwszej rundy ODC, a PIERWSZA RUNDA ODC nazywa sie FFA! :)
juz rozumi?:)

slawek | 2003-04-30 11:07:00 +0200

Nie. Serena to juz 100% faceta :P

slawek | 2003-04-30 11:09:39 +0200

Nie rozumI ale zajmI się tym zaciemnieniem i wałkiem w następnym artykule w dziale Kolumny poświęconym SKANDALOM i WAŁKOM na tzw. polskiej scenie q3 gdzie spodziewajcie sie wielu wstrząsających i bulwersujących odkryć i wyznań!!!!

svich | 2003-04-30 11:34:00 +0200

Te sławku gratuluje awansu :DDDDDDDDDD ja wogoole nie wziolem udzialu bo mam slabe lcze i koledzy by mnie zbanowali na przyszly rok jakby nawalilo :/ wiec po hooj siem denerwowac :DDD

Ps. Sławku bedziesz w Przemyslu ???

Gravatar

pigulson | 2003-04-30 12:38:02 +0200

Serena i Venus od dziecka byly karmione sterydami, dlatego tak wygladaja a nie inaczej. Mam nadzieje ze bedziecie dla nich wyrozumiali:P

Gravatar

iso-hard | 2003-04-30 13:18:15 +0200

a ja chce sie zapytac kiedy bedzie ( bo tak tu gddzies słyszałem tylko zapomnialem gdzie :P ) cos o turniejach w QIIIA w programie minimax (dla dzieci caly prawie dzień :/ ) po 20 zaczyna sie program HYPER ( ;D ma sie rozumieć)
Kiedy to bedzie o quake ?????!!!!!!!!!

eng | 2003-04-30 13:20:06 +0200

ciekawe ile Polacy dosana ze szwabami w kleja :) obym sie mylil =o

slawek | 2003-04-30 13:21:02 +0200

Ty, ale do kogo Ty o tym rozmawiasz????
Tu ORG a nie hyper...
Poza tym, podobno są starania ze strony ODC by w hyperze pokazać tę ligę, czy też mecze finałowe, czy tylko mofa i asha... sam juz nie wiem co albo kogo, bo jedna wielka ściema itd.
:)

SAI4H | 2003-04-30 14:50:39 +0200

Venus wymiata, prosze sie od niej odstosunkowac. :P

3st | 2003-05-01 09:34:58 +0200

hehe [BY]Pogromca*zla

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63