ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ODC - grupy

śro, 07 maj 2003 09:44:43 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Lubie pisać o tej lidze :P

Wczoraj siostra tego pana z Węgorzewa wylosowała grupy trzeciego etapu tej, jak dotąd chyba najlepiej prowadzonej i cieszącej się największym powodzeniem, ligi duelowej.

Oczywiście wszystkiego możecie dowiedzieć się ze szczegółami tutaj

Słabych zawodników juz praktycznie nie ma, a organizatorom naprawdę udała się sztuka podziału na koszyki, sprzyjało im też troche szczęście przy losowaniu, tak, że otrzymaliśmy 13 równych grup, wśród których trudno wskazać jakąś "grupę śmierci" lub "dawców fragów".

Z ciekawostek: scr i rav (moi rywale z poprzedniego etapu) znów graja przeciw sobie w grupie A, bobek otrzymał szansę rewanżu na benym za eeC, w grupie C bratobójczy pojedynek lesia i toxica. Ciekawi mnie czy rzeczywiście wystąpią hucio (gr H) i krg (gr. J), na pewno zaś o nie wystąpi uxer (ban).

Od piatku do niedzieli, timelimit 15 - GG wszystkim.

90% graczy w kraju moze się cieszyć, bo właśnie awansowało o jedna pozycję w górę w rankingach. Jak? Za sprawą lopa, który podjął decyzję o rozstaniu się z Q3.

Szkoda. Urinal traci clanleadera i czołowego zawodnika, lanowe turnieje w kraju mocnego zawodnika, ja osobiscie sparringpartnera (właściwie to kata :) )

Powodzenia w tym nowym, czym sie zajmiesz. (Czyzby kariera pro w Medieval War? :P)

Wczoraj pierwszy raz widziałem mape 6+ - bójcie się Boga - jak możecie w to grać? :D

Edytuję, uwaga!
W związku z zainteresowaniem tematem tajemniczej mapy podaje linka: oto on
**Pluto* kiedys o tym juz pisał.*

enjoy | 2003-05-07 09:56:47 +0200

6+ jest lepsza od pro6 ale tylko do 4 na 4

obni | 2003-05-07 10:13:35 +0200

wedlug mnie jest troche zaciemna :P na tą mape musze ustawiac inaczej cfg :P

nxs.rush | 2003-05-07 10:27:27 +0200

lop, dlaczego ??? :/ a wedlug mnie mapa damndog'a podobna troche do pro6 jest lepsza od 6+ :] 6+sux :P

SL4VE | 2003-05-07 10:43:01 +0200

@#$%!!!
lop, why? =[
6+ sux ;p.

fredi | 2003-05-07 10:52:43 +0200

Wole zagrac czasmi na 6+ niz ciagle na pro-6- bo ta jest juz troche nudna ;)

exodus | 2003-05-07 11:11:14 +0200

ja jeszcze z lopem pogadam, zreszta taka decyzje nie podjalby sam... wszystko sie okaze

SL4VE | 2003-05-07 11:15:10 +0200

fREDi to graj osp5, osp6, dm7, q3dm14tmp, poq3dm5, cpm4. Mało teamowych map? :D

viltZz | 2003-05-07 11:17:24 +0200

wszystkie byle nie poq3dm5:DDD

viltZz | 2003-05-07 11:18:25 +0200

i nie kapuje czemu ingnorujecie cpm14 ktora jest zajefajna:)

Gravatar

JarlB | 2003-05-07 11:24:15 +0200

cpm14 ? a co to je ? :P

MateoMartinezz | 2003-05-07 11:26:03 +0200

6+ jest calkiem fajna, nie wiem co złego w niej widzicie

slawek | 2003-05-07 11:29:39 +0200

Jak to co?
Jest w niej pełno dziur tam gdzie ich przedtem nie było
:D

move | 2003-05-07 11:31:08 +0200

e... a co to je 6+? :D dajcie linka :)

MaxDamage | 2003-05-07 11:53:45 +0200

Szkoda LOP :/ Coz ale kazdy w koncu musi odejsc , to musiala byc ciezka decyzja wiec skoro juz ja podjales to i tak respekt... GG za all mecze.

Ps. 6+ hmmm s s i e :D

Sh1eldeR | 2003-05-07 12:54:06 +0200

Lop odchodzi? Kur-wa-mac! Mam nadzieje ze sie rozmysli! Dupa! Jak odchodzi to pewnie nie gral ostatnio, wiec nawet jak sie rozmysli i bedzie gral w q3 to do meczu z rev nie bedzie pewnie w formie.... Ci to maja fuksy. Aod bez pogroma, i teraz urinal bez lopa, juz widze newsy na ich stronie (btw: znowu zapomnialem jej adresu). Psia jego mac, no lop nie rob se jajec =/
A 6+ sux.

Gravatar

igor9k | 2003-05-07 13:06:12 +0200

6+ ? A czym to sie je ?

CegLa | 2003-05-07 13:25:59 +0200

Skąd moge ściągnąć tą mapke 6+??? Jak mozecie to dajcie linka. Z góry dzieki.

slawek | 2003-05-07 13:40:41 +0200

Dzieki Brick!!!!
Bezbolesna edycja newsa!!!!
Hura!
:)

log | 2003-05-07 14:58:53 +0200

jest jeszcze 6++ uklad taki sam jak 6+ ale inaczej oteksturowana, troche jasniejsza.

A mi sie 6+ podoba :-)

BobeK | 2003-05-07 16:09:43 +0200

:ooo

enjoy | 2003-05-07 16:27:39 +0200

a wlasnie bylbym zapomnial bo gralem pare dni temu na tej mapie......OBNI ma swieta racja, ta mapa jest qrefsko ciemna....ZA CIEMNA!!! co za ciemniak zrobil taka mapa?

BobeK | 2003-05-07 16:30:25 +0200

Rozjasnij monitor.;]

enjoy | 2003-05-07 16:48:53 +0200

monitor to ja mam jasny, a jak sie komendami pojasni to ho0yowo wyglada ta cala mapa :/
za to 7+ jest zdecydowanie bardziej kozacka niz dm7 i mam nadzieje ze ja szybko zastapi :)

SAI4H | 2003-05-07 17:39:21 +0200

to ja powiem tak: 6 i 6+ suxx :D

szaky | 2003-05-07 18:47:19 +0200

a na linka do 6+ z orga podac nie mogles? ta mapa jest juz tu dosc dlugo, a nikt nie widzial? tylko 91 sciagniec

6+

Gravatar

BrakDanych | 2003-05-07 19:33:55 +0200

1+.pk3 6+.pk3 6++.pk3 7+.pk3 17+.pk3 :O

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63