Odrodzone CHTV
czw, 10 październik 2002 08:59:06 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena
Nie tylko posiada nowe design, łatwiejsza nawigacje (okresalna click away lub one click) ale również baza dem powinna rosnąć teraz coraz szybciej. Użytecznym bajerem jest wyszukiwanie według POV. Polecam więc odwiedzić CHTV i trochę się nacieszyć/pobawić nowym odświeżonym sitem. Na stronie jest jeszcze cała masa innych zmian kosmetycznych oraz zmian w samym silniku, ale zobaczą/zauważą to tylko stali bywalcy.






Razor | 2002-10-10 09:00:19 +0200
nawet nice :))
#621561
LaGranda | 2002-10-10 09:24:06 +0200
widziales screeny jakie dalem chaosowi? a pytalem sie ciebie wczoraj na gg :P
#621563
Razor | 2002-10-10 10:40:34 +0200
niestety nie widzialem... :( podeslij mi na [email protected] lub [email protected]
#621565
LaGranda | 2002-10-10 10:55:47 +0200
JAK BEDE W DOMU TO WYSLE
#621566
SAI4H | 2002-10-10 15:18:52 +0200
w takim klimacie mogl by byc nowy org ;) n1
#621576
freak | 2002-10-10 15:31:59 +0200
niom! byłby wypas na maksa :O
#621577
Razor | 2002-10-10 15:52:12 +0200
hmm moze da sie to zalatwic :)
#621578
aiken | 2002-10-10 16:51:58 +0200
sa juz nawet demka z Opola
#621579
LaGranda | 2002-10-10 17:04:53 +0200
AiKeN a co do tego maja dema z Opola :D
#621583
Zaloguj się by dodać komentarz.