Oficjalna trzecia odsłona UrT !
pon, 11 sierpień 2003 00:36:10 | Autor: bryan | Quake 3 Arena
Wczoraj z dość poważnym opóźnieniem miała miejsce premiera UrbanTeror 3.0. W stosunku do poprzedniej wersji (2.6a) miało miejsce sporo zmian , można powiedzieć , ze jest to przełom podobny do tego przy zmianie wersji z 1.x na 2.x ! Najważniejsze pozycje z changeloga przedstawiają się następująco:
- całkowicie zmieniony kod sieciowy (mniejsze lagi) i detekcji trafień.
zintegrowany z grą interfejs użytkownika, ułatwiający korzystanie z rcona i administrowanie serwera.
zmodyfikowane stare mapy (ut_casa, ut_docks, ut_abbey etc.)
nowe mapy : (ut_algiers, ut_commune2,ut_crenshaw,ut_druglord3,ut_filtration,ut_golgotha2,ut_nimrod,ut_offshore,ut_siberia).
nowe oteksturowanie modeli w grze (bronie, gracze).
dodano nowy karabin: IMI Negev , usunięto natomiast flash grenades.
calkowicie nowe menu rozkazów głosowych (ut_radio).
i cala masa innych kosmetycznych zmian !
Mam nadzieję , że narobiłem Wam smaku , poniżej lista dostępnych mirrorów z nową wersją moda:
Planetquake3.net (US)
urbanterror3.zip
FSK405 (US)
urbanterror3.zip
FSK405 (US)
urbanterror3.zip
Kickassctf.com (US)
urbanterror3.zip
games.xs4all.nl (NL)
urbanterror3.zip
fereghetti.trix.net (BR)
urbanterror3.zip
clanhosted.com (PT)
urbanterror3.zip
q3.utca.hu (HU)
urbanterror3.zip
eDome.net (FI)
urbanterror3.zip
urbanterror.it (IT)
urbanterror3.zip
Midwest Mayhem #1 (US)
urbanterror3.zip
Midwest Mayhem #2 (US)
urbanterror3.zip
Urban Terror Central (US)
urbanterror3.zip
Ozfiles.net (AU)
urbanterror3.zip
PlayDedicated.com (US)
urbanterror3.zip
House Valhalla (DK)
urbanterror3.zip





FF|DARK_ANGEL | 2003-08-11 00:58:40 +0200
naprawde warto, wlasnie jestem po intensywnym testowaniu ;D
Hit sezonu ! :D
#649789
Prosektor | 2003-08-11 09:36:28 +0200
Troszke smierdzi camper strikiem, ale chyba dam sie skusic :)
#649792
^M^ | 2003-08-11 10:05:15 +0200
Nic nie smierdzi ;o...
Kiedys sie po lanie gralo, hehe... =)
#649796
Hunt3R | 2003-08-11 10:07:44 +0200
śmierdzi nie śmierdzi pograć można :D
#649797
Shadow | 2003-08-11 12:00:41 +0200
Prosektor ty bluźnierco !!!!! nie mow takich rzeczy na forum publicznym !!!!
UrT nie ma nic wspolnego a CS !!!!!!!!!!!! zapamietaj to sobie !!!!!
podobienstwo jest czysto przypadkowe !!!!!
#649809
FF|DARK_ANGEL | 2003-08-11 13:32:15 +0200
Dynamika UrbanTError nie sprzyja kampieniu - zakampisz to cie zaraz ktos skasuje :>
Z CS`em UrT nie ma to nic wspolnego, to jakies uprzedzenia ^^
#649816
ognos | 2003-08-11 13:33:38 +0200
wlasnie ;)
tylko teraz nie chce mi sie sciagac 3.0 ;p
#649817
CzaX | 2003-08-11 13:50:22 +0200
yup, naprawde warto sciagac :>
zapraszam rowniez na irca #urbanterror.pl na irc.quakenet.org
#649819
sidtherat | 2003-08-11 19:37:21 +0200
ten Negev to jakis przekret jest - ciekawe jaka jest korzysc z uzywania innej broni jesli ten potwor ma najwyzsza szybkostrzelnosc, zabija max 3 pociskami, ma gigantyczny magazynek i nieduzy rozrzut? ciekawe kiedy tylko boty beda biegac z czyms innym...
reszta spoko - a, na casa nie dzialaja boty - cos jest skopane z AAS...
#649849
mess | 2003-08-11 22:29:20 +0200
nie ma celownika, a jak jest to jak wlaczyc? LOL
#649864
FF|DARK_ANGEL | 2003-08-12 01:30:12 +0200
Jest celownik ;p defaultowo jest wlaczony, w menu masz opcjeustwiania celownika ....
Negev- jak masz negeva to nie mozesz nosci drugiej broni i do tego po 2ch skokach meczysz sie na maxa ;p Poza tym ma piekielnie duzy rozrzut
#649893
sidtherat | 2003-08-12 09:20:20 +0200
z negeva mozna snajpowac przez dlugosc ulicy na ut_docks bez najmniejszego problemu - a masz te przewage nad snajperka ze jak nie trafisz to jeszce w tej samej sekundzie leca dwa pociski... trzeba tylko pamietac ze spust sie puszcza :)
ze stamina masz racje, ale wystarczy helmu i pistola nie brac i mozna skakac jak dawniej
#649899
bryan | 2003-08-12 13:06:40 +0200
ja tam chodze w kevlarze :P
#649920
sidtherat | 2003-08-12 16:41:48 +0200
kamizelki nie zakladam jak gram z kumplami 'bereta only' lub z dodatkiem granatow - a tak to zawsze
z helmem gorzej - ale coz...
#649947
bryan | 2003-08-16 13:37:39 +0200
jak by nie patrzyc to korpus i konczyny zbieraja najwiecej obrazen bo to sa najwieksze strefy trafien :)
#650408
Zaloguj się by dodać komentarz.