ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Oficjalne Otwarcie !

czw, 07 sierpień 2003 16:58:54 | Autor: bfr_aka_pablonzo | Quake 3 Arena

W dniu dzisiejszym OGŁASZAM Oficjlane Otwarcie lig Polish Divisions !!

Startują kolejki, każda dywizja, klany prosimy o ustalanie terminów rozgrywek, pierwsza kolejka trwa od 7.08 do 14.08 i w tymże terminie mecze MUSZĄ zostać rozegrane !

Już dzisiaj grane są 3 mecze ! Dokładniejsze info [tutaj].

Mecze będzie można oglądać na GTV pod adresem : 153.19.7.200:20000 lub manta.univ.gda.pl:20000

Wszystkich serdecznie zapraszamy !

bfr_aka_pablonzo | 2003-08-07 16:59:39 +0200

krótkie info przypominające...:P

pepz | 2003-08-07 17:04:05 +0200

w tym drugim linku mogles dac bezposrednio do dzialu spotkania ;-]

eng | 2003-08-07 18:09:51 +0200

a o co loto ? =o

zablotzky | 2003-08-07 18:14:06 +0200

aaa to ta liga na 1.11?

riv | 2003-08-07 18:50:29 +0200

heh >:P

riv | 2003-08-07 18:52:38 +0200

Scratch jak liga moze byc na 1.11 jezeli dzisiejsze spotkania sa na serwach MiB i TSK?? >:P

bfr_aka_pablonzo | 2003-08-07 19:57:43 +0200

scr mysli, ze jest smieszny :ASD

BobeK | 2003-08-07 21:40:01 +0200

Fala dla Polish Divisions o o| |o| |o/ /o/

3st | 2003-08-07 22:13:05 +0200

to Malysz tak skacze ? :. :o :O :( )

Sh1eldeR | 2003-08-08 00:51:34 +0200

bobek mysli, ze jest smieszny :ASD

ff7 | 2003-08-08 01:00:55 +0200

wy wszyscy mysliscie ze jestescie smieszni ....... =p

BobeK | 2003-08-08 10:58:58 +0200

Shielder ty za to masz aima na poziomie swiatowym. gg

Gravatar

rauf | 2003-08-08 10:59:18 +0200

ile osob srednio jest na gtv moze poproscie kogos z administracji orga aby wam usdostepnil GTV PILot tutaj na stronie glownej bendzie wieksza reklama ligi i wiecej ludzi sie skusi na gtv :)

^M^ | 2003-08-08 11:05:45 +0200

To bedzie juz moja $$$? :asd :x

bfr_aka_pablonzo | 2003-08-08 11:53:42 +0200

zaraz sie zalatwi pilota :)

emek - nie podales numerfu konta :ASD

Zenith | 2003-08-08 12:31:13 +0200

bfron po co ty sie tak drzesz? :>
walnales tyle tych wykrzyknikow =o a zreszta pisze sie je zaraz po wyrazie a nie po spacji =] to taka mala uwaga =]

bfr_aka_pablonzo | 2003-08-08 12:45:36 +0200

nie dre sie, chyba nie widziales jak sie dre :D

riv | 2003-08-08 12:46:25 +0200

buehehehe matury bys nie zdal! >:)

Sh1eldeR | 2003-08-08 13:31:08 +0200

Pewnie bobek, a co. W koncu I AM TEH LAMMER!!!!1111. gg ;p

riv | 2003-08-08 13:59:34 +0200

taaa yhy >;P

BobeK | 2003-08-08 14:07:22 +0200

Dopiero teraz, shilder, zauwazylem jaka w tobie kryje sie niesamowitosc... wybacz. ;[

riv | 2003-08-09 00:12:13 +0200

Urinal dal dupy ehhh szkoda ;(

Sh1eldeR | 2003-08-10 18:01:26 +0200

A widzisz Bobeczku, lepiej pozno niz wcale ;)

Riv spoko, jeszcze sie odegramy, nieoficjalnie wiadomo mi ze mecz bedzie powtorzony (na pewno powiedza Wam dlaczego). A do pana..... jakiego pana? Do plebejusza sedziego mam 3 slowa ktorych tutaj nie wymienie nie ze wzgledu na szacunek, bo tego brak z mojej strony do w/w przedstawiciela plebsu, ale z tego wzgledu ze tu moglby tych slow nie przeczytac ... ;>

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63