ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Ogólnopolskie Mistrzostwa Gier Sieciowych : Q3 TDM vq3 eXtreme competition

sob, 06 wrzesień 2003 00:55:06 | Autor: ognos | Quake 3 Arena

O to jakiego maila dostałem od t5-bolomana :

"W dniach 20-21 września w cafe Arena w Krakowie odbędą się Lanowe Mistrzostwa Polski Q3 TDM vq3. Rozgrywkę przewidziano na 16 klanów systemem Double Elimination, 8 najlepszych polskich teamów zostanie rozstawionych, są to: t5, dx, 3m, ff, u, gp, 666 i h; pozostała ósemka zostanie dolosowana i wyłoniona na podstawie zapisów. Pierwsze miejsce w turnieju premiowane jest nagrodą w wysokości 1400zł PLN + drobne upominki, nagroda ta może ulec zmianie "tylko na korzyść" zwycięzców. W nadchodzącym tygodniu prowadzone będą kolejne rozmowy z potencjalnymi sponsorami, mające na celu powiększenie puli nagród. Regulamin oraz dokładny przebieg imprezy można znaleźć na stronie kafejki w zakładce Turnieje>Quake. Sponsorem imprezy jest Arena S.C. Patronat medialny sprawują: radio eska, quake 3 arena Z o n e, esports.pl oraz quake3.fpp.pl. Relację z imprezy już po samych rozgrywkach przeprowadzi na łamach gazety CD-ACTION. Relację na żywo z eXtreme competition prowadzić będą: radio eska, quake 3 arena Z o n e, esports.pl oraz quake3.fpp.pl, ponadto na miejscu imprezy ustawiony zostanie projektor umożliwiający śledzenie zmagań na dużym ekranie a także serwer GTV by ff; coverage z turnieju przeprowadzi portal esports.pl. Wpisowe wynosi 100zł PLN od timu. Noclegi na terenie cafe dla 8 klanów awansujących do 2 fazy rozgrywek zapewnia organizator. Przewidziana jest również mała impreza o charakterze towarzyskim(rozmowy, friendly match, dla mało wytrwałych sen;) zaraz po zakończeniu pierwszego dnia zmagań. Informacje i zmiany dotyczące eXc będzie można na bieżąco śledzić na stronach w/w portali.

EDIT: Z klanów rozstawionych swój udział w turnieju potwierdziły dotychczas: t5, dx, 3m, ff i 666, niepewny jest przyjazd gp(problemy ze składem i odległością) a także h, które ostatnimi czasy wogóle nie gra; ich miejsce w "invite" zajmą ewentualnie e-sYnth oraz cD."

Ja z tego miejsca życzę organizatorom jak i graczom powodzenia i dobrej zabawy!

gero | 2003-09-06 01:04:36 +0200

czekam z niecierpliwoscia..

Gravatar

eddie | 2003-09-06 01:04:48 +0200

boloman cos pier.d.ani*

*ani = oli

A:SD

bolomanrsquoek | 2003-09-06 01:06:41 +0200

i sie cieszy moja kochana dziecina ;*

shiv | 2003-09-06 01:09:03 +0200

" Przewidziana jest również mała impreza o charakterze towarzyskim(rozmowy, friendly match, dla mało wytrwałych sen;)"

hehe :)) najlepsz czesc imprezy:P

Gravatar

eddie | 2003-09-06 01:10:04 +0200

szykuje sie prawdziwe Gay party, Swoje zdecydowanie w w sponsoringu turnieju potwierdzila Pollena Miraculum, producent wazeliny.

Gravatar

eddie | 2003-09-06 01:11:24 +0200

shivus nie sciemniaj, obaj wiemy ze lubisz w keke

bolomanrsquoek | 2003-09-06 01:11:34 +0200

jablko dla eda w keke

Gravatar

eddie | 2003-09-06 01:12:29 +0200

gero ty tez czekasz az cie ktos dojedzie towarzysko, na TURNIEJU? :asdaaaaaaa

Gravatar

eddie | 2003-09-06 01:14:16 +0200

glowna atrakcja po TURNIEJOWA bedzie zwiedzanie smoczej jamy przy zgaszonym swietle. droga losowania zostanie wybrany ten ktory pojdzie pierwszy, jako ze bedzie mial najwiekszy napor z tylu i brak mozliwosci wyzycia sie w keke.

bolomanrsquoek | 2003-09-06 01:15:26 +0200

ed1 juz zapowiedzial swoj udzal

"eddie (1:00)
jak pojde na ten turniej to sie najem dzien wczesniej smazonej cebuli i tak bede tam sral ze wszyscy spierdola, jak sie przeciwnicy nie beda ruszac to im latwo najebiemy
eddie (1:00)
pomysl debiut klanu i odrazu winner
eddie (1:00)
/AL
eddie (1:00)
a beba jeszcze dolozy swoje to @#$%"

Gravatar

eddie | 2003-09-06 01:18:39 +0200

zwyciezcow pochowamy na wawelu AAAAAHSADH

boloman spotka sie z movem i pogadaja o zyciu.

bolomanrsquoek | 2003-09-06 01:19:13 +0200

to bedzie gwozdz programu ahshshdha

Gravatar

eddie | 2003-09-06 01:19:54 +0200

klany oczywiscie zostana poinformowane na miejscu ze nagrody ulegly zmianie z przyczyn niezaleznych od organizatorow, oczywiscie w gore. w gore serca masz tu stowe. hahdswe

Gravatar

eddie | 2003-09-06 01:20:51 +0200

pozatym organizatorzy musza uwazac na stoliki i krzeselka. boloman gustuje wkolekcjonowaniu tego rodzaju trofeow. ASDHASDHasd bo mnie tasaseas

bolomanrsquoek | 2003-09-06 01:23:34 +0200

czyzbys pil do mojej wizyty w areszcie ? ;SAsdsadasd

Gravatar

eddie | 2003-09-06 01:27:34 +0200

pije do prawego. lewe do krzeselek.

bolomanrsquoek | 2003-09-06 01:28:03 +0200

zdrowie.

Gravatar

eddie | 2003-09-06 01:29:04 +0200

CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC,IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP.oOWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWIEEEEEEEEEEEE ashasd kurawasae

bolomanrsquoek | 2003-09-06 01:30:33 +0200

ashhhhahsassde klajpiejmsdas dossds pacioros

ognos | 2003-09-06 01:31:57 +0200

no tak, nabijacze ;o
;)

Gravatar

eddie | 2003-09-06 01:35:15 +0200

OGONOS, dzieki za komentarz

ognos | 2003-09-06 01:35:56 +0200

edwardzie 5zl

putek | 2003-09-06 01:36:34 +0200

kazdy turniej jest mistrzostwami Polski, ROTFL!!!!!!!!!!!

bolomanrsquoek | 2003-09-06 01:36:59 +0200

uhashhasdhashddeewdsad, kazdy putek zawsze sie czegos czepia ;)

Gravatar

eddie | 2003-09-06 01:38:40 +0200

[quote: kazdy turniej jest mistrzostwami Polski, ROTFL!!!!!!!!!!!]

no tak, taki j.eba.any rotfl ze sie nie moge powstrzymac od smiechu, ashdashds ale kawal o kur.waaaaaaa aedjawejasrf@#Qfas

Gravatar

eddie | 2003-09-06 01:39:40 +0200

"ROTFL" - Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagashsdhdas kurxcdwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bolomanrsquoek | 2003-09-06 01:40:14 +0200

zabij dresa!!! uahsaasda @#$@#%12

Gravatar

eddie | 2003-09-06 01:40:15 +0200

U|ciputek i OGONOS

Yaboll | 2003-09-06 02:18:00 +0200

ja sie tak tylko zastanawiam kto tym razem bedzie sie kochal z wielkim uchem.

Gravatar

eddie | 2003-09-06 02:50:18 +0200

Kalu.

MaxDamage | 2003-09-06 04:10:11 +0200

ale wy jestescie z a j e b i s c i :DDDDDDDDDDD jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa looooooooooooooooooooooooooool a fucktycznie mistrzostwa polski co 2 tygodnie :D trzeba ostro dawac zeby byc ciagle na topie :D

GogettO | 2003-09-06 06:52:35 +0200

Kolejne mistrzostwa polski...:P

bl4ck | 2003-09-06 08:23:58 +0200

ta zaniedlugo w pd ujawni sie kolejny MP a po ect nastepny MP
edit. chodzi mi ogolnie MP a nie lanowy MP

T4E|AnD | 2003-09-06 08:59:15 +0200

luzzzzik

Gravatar

Fractal | 2003-09-06 09:22:42 +0200

A CD-ACTION sobie wlosy z glowy ( nie wiem czy z innych czesci ciala ) wyrywa! Przeto CD-ACTION to nie gazeta, tylko CZASOPISMO. =P Ludzie, jestescie bez serca =D

bolomanrsquoek | 2003-09-06 10:16:19 +0200

black nie rozrozniasz slowa pisanego "lanowe"?; fRactal a czasopismo to juz nie gazeta ?!:A:Sd

Gravatar

666|v1nc | 2003-09-06 10:33:08 +0200

buda od putka edi pedi:D nikt nie moze obrazac moich biczez;p

tylmarande | 2003-09-06 10:43:02 +0200

:ASDASDASDASDASDASD Hey..ja organizuje u mnie w domu Mistrzostwa Polski! Mam 2 kompy polaczone kablekiem z czego jeden wyciaga max 20fps na r_picmip 9 :]]]]]] Zapisy po 900zl glowna nagroda "Przepychaczka do sedesu firmy GoldenKau" ;P Zapraszam!

tylmarande | 2003-09-06 10:45:21 +0200

Ten taboret stoi tu ! Stoi tu! - zajebista piosenka :)))
olo's workshop "Ten taboret" ...... :)

Gravatar

tox1c | 2003-09-06 10:45:27 +0200

A ost :> sie nie liczy...ma wejsc cD za h ? www.ostq3.prv.pl squad i moze bolo cos zmienisz :)

sYnth|Bubu | 2003-09-06 11:15:07 +0200

tox ost narazie nic nie osiagnela :P
w przeciwienstwie do innych tamow ktorych nie ma na liscie invite :P
(no offence mastahu :P)

bolomanrsquoek | 2003-09-06 11:15:29 +0200

toxic przepraszam, Ostroda wejdzie za h;
tylmarande zakompleksiony fejk ktory wysila sie na denne dowcipy, zalosne

edit: w Rzeszowie ten 2 sklad h pociagnal 1 :)
Bubu wy na 99% jestescie rozstawieni, mozna powiedziec ze i na 100% :)

bodo | 2003-09-06 11:31:07 +0200

Bolo na przyszłość, jak się wymienia po kolei to siebie, czyli t5 w tym przypadku na końcu...

finsek | 2003-09-06 12:38:52 +0200

juz nawet nie jest smieszne to ze to sa lanowe mistrzostwa polski ;) bo do tego mozna przywyknac ale mnie rozwalilo to "Q3 TDM vq3 eXtreme competition" przepraszam bardzo ale czy ktos nie rozumie slow ktorych uzywa?:D
extreme=ekstremalny
competition=konkurencja
ludzie wzcie sobie jaj nie robcie moze nidlugo Q3 zalicza do X-Games?;-) o bosz gl,hf na turnieju

L3si0 | 2003-09-06 13:00:28 +0200

a kto powiedzial ze h' nie jedzie ??? my przyjedziemy :P

performer | 2003-09-06 13:11:11 +0200

mam nadzieje ze pojade na ten turniej (i zagram ?!), a organizatorom zycze zeby nie popelnili tych samych bledow co my w Rzeszowie.
PS Cybrearena wyglada obiecujaco - duzo miejsca tak na oko chyba ze dostawicie kompy tam jeszcze :)

Gravatar

666|v1nc | 2003-09-06 13:53:52 +0200

kot jest moj i bede go ruchal kiedy bede chcial;d

log | 2003-09-06 14:22:01 +0200

edek od paszendejla ci sie w dupie poprzewracało :D

bht | 2003-09-06 15:20:50 +0200

eh szkoda ze to tdm :D

dinhkertal | 2003-09-06 16:22:39 +0200

u raczej nie przyjedzie (problemy ze sqadem :/). Anyway good luck Boloman , przyda Ci sie przy turnieju :)

kood | 2003-09-06 18:35:19 +0200

czasopismo wychodzi co jakis czas, gazeta.. co dzien.. kumasz bolo eF Bi aiiiit? :o

uau, i'm so cool.. jak to Kivlov mowi: miazdze pyte :o

Gravatar

qju22 | 2003-09-06 19:45:23 +0200

kurcze ale wybrali sobie miejsce kto mieszka w krakowie ten wie na filipa... no dobra chlopaki benda miel zabawe na tej ulicy po prost ful seris.a i wezcie wazeline

bolomanrsquoek | 2003-09-07 07:50:51 +0200

bodo pisalem na jednym kolanie, nastepnego dnia musialem zaraz z rana wstac i jechac na poprawki; faktycznie kolejnosc powinna byc troche inna

finsek Ty jestes malym zakompleksionym szczylem ktorego zdanie wogole mnie nie interesuje, imho eXtreme w tym kontekscie odnosi sie do czegos innego; jestes zbyt wielkim gowniarzem zebys mogl to wiedziec i zrozumiec wiec japa, i tak juz musisz mnie unikac asdhasudhasdas

Lesio teraz juz sam nie wiem czy mowisz to na serio czy na zarty, jesli macie zamiar przyjechac odezwij sie na gg

perf tez mam nadzieje ze przyjedziesz Ty i cale FF

Kert szkoda... , nie dziekuje :)

kood znam wiele gazet ktore nie wychodza co dzien, jak bedziesz tak mily wrzuc mi twoja wersje slowa "gazeta" poparta jakas "naukowa" definicja

aaa przynajmniej chlopaki beda mialy zajecie miedzy meczami ;)

finsek | 2003-09-07 10:24:08 +0200

wielki mistrzu bolomanie ktorego musze omijac szerokim łukiem ja lamus,plebs,amator i nie godzien by z toba rozmawiac boje sie Ciebie bo pewnie bedziesz mnie bił gwałcił mordowł itp (wiem ze jestem plebsem ale jestes smieszny bolo grozisz mi przez internet, twoja haryzma +8 sprawia ze sram ze strachu wiec prosze jezeli jestes takim masterm napisz mi na gg 1355141 a nie baw sie jak lama i wzucaj na komentsach....
A i prosze o wyjasnienie w jakim kontekscie sa tu uzyte slowa "eXtreme competition" dla ubarwnienia nazwy turnieju?
wiec bolo "dont be a lame and say Hey!" :D
a własnie bolo jesli nie szanujesz zdania ludzi ktorzy nie sa na twoijm poziomie tylko nie wiem czego umyslu czy pro pleyingu to NARA!

Galahard | 2003-09-07 12:31:54 +0200

Ja... tam... będę! =]

bolomanrsquoek | 2003-09-07 13:21:05 +0200

czytajac Twoje marne, naciagane komentarze zastanawiam sie czy mam sie smiac czy plakac? wybacz ale jak sam powiedziales w ironii czy tez nie; "plebsu" na gg nie trzymam a i rozmawiac z Toba nie mam o czym bo sam ladnie zauwazyles ze do piet mi nie dorastasz;
znaczenia slowa eXtreme wyjasnial Ci nie bede, wiele osob wie o co chodzi, jak bedziesz chcial dojdziesz do tego; "competition" znalazles w slowniku, bradzo ladnie BRAWO!

"a własnie bolo jesli nie szanujesz zdania ludzi ktorzy nie sa na twoijm poziomie tylko nie wiem czego umyslu czy pro pleyingu to NARA!"

tym ostatnim najbardziej mnie rozsmieszyles, nie szanuje Ciebie i wiesz chyba za co

EDIT: to post o turnieju i prosze Cie bardzo ladnie, s*** a nie probuj sie pokazac jak na innym polu Ci nie idzie

finsek | 2003-09-07 13:34:12 +0200

ciesze sie ze nie jestem na twoijm poziomie...

finsek | 2003-09-07 13:36:12 +0200

a z reszta bolo pewnie porozmawiamy sobie na turnieju

gacU | 2003-09-07 13:38:10 +0200

ed wez zedytuj ten koments bo mnie fqrfia ze musze przewijac komentsy zeby sobie poczytac i sie posmiac :/

BobeK | 2003-09-07 14:34:05 +0200

Gdzie boloman - tam i klotnia. :))

bolomanrsquoek | 2003-09-07 17:25:29 +0200

gdzie klotnia tam i boloman, przypadkiem of korz ;>

t3mplar | 2003-09-08 13:11:34 +0200

no bolo spotkamy sie w realu wreszcie bo prawdopodobnie gp bedzie w krakowie :]

BobeK | 2003-09-08 16:43:44 +0200

Nie kozacz tak, synu.

bolomanrsquoek | 2003-09-08 17:32:18 +0200

t3mplar to miala byc forma przeprosin ?:>

t3mplar | 2003-09-09 12:10:56 +0200

przeprosin :DDD :ASD a za co mialbym cie przepraszac :]

zozo-rulez | 2003-09-09 17:01:50 +0200

tylko piszcie co chwilke newsy o tym tak jak to robilo ff no i turneij wypalil piszcie to samo o tym turnieju :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63