ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Oho, zaczęło się na dobre !

czw, 03 listopad 2005 17:17:09 | Autor: bryan | Quake 3 Arena


Dnia 02 listopada 2005 , o godzinie 07:44 oficjalnie ogłoszono, iż w Team Sky działalność rozpoczyna dywizja Quake4. Do tej pory Team Sky znany był głównie z osiągnięć swojej dywizji Counter Strike, jednak teraz wszystko może się zmienić. Zgodnie z oczekiwaniami jak grzyby po deszczu powstają na scenie q4 teamy z trzygwoździowym rodowodem, a gracze masowo migrują na nową platformę. Tutaj nie jest inaczej. Już na starcie drużyna zapowiada się na poważnego pretendenta do tytułów i przynajmniej na chwilę obecną ciężko będzie skompletować bardziej zgrany skład. Z klanem tym od dłuższego czasu kojarzyło się nam tylko kilku graczy powiązanych ze sceną Quake3 - mowa oczywiście o matr0x'ie i stingu. W tej chwili możemy mówić w zasadzie bardziej o dołączeniu klanu sYnthesis do Team Sky, niż o powstaniu zupełnie nowej formacji. Na liście graczy tej drużyny widnieje bowiem większość składu sYnth. Czas więc najwyższy sypnąć nazwiskami :

Mateusz "matr0x" Ozga

Szymon "sting" Ozga

Ryszard "riq" Anderski

Rafal "rav" Anderski

Jakub "Bubu" Mikolajek

Piotr "scar" Tarach

Michal "bal" Szalkowski

Marek "C-load" Szczesny

W imieniu swoim, oraz redakcji, życzę "nowemu" teamowi samych sukcesów i jak największego pozytywnego wkładu w rozwój polskiej sceny q4. Oby działalność była tak owocna jak na scenie q3 ;-)

Inne newsy o SKY.q4

**strona SK-gaming

cyberfight.ru**

Razor | 2005-11-03 17:25:10 +0100

Powodzenia Panowie :)

Mav_8217 | 2005-11-03 17:25:13 +0100

imo, fajne logo ;)

sYnth|baal | 2005-11-03 18:01:25 +0100

a no fajne fajne

p0gr0m | 2005-11-03 18:49:37 +0100

siema queakowcy :D szukam sponsora na kompa co bym mogl pograc w q4 :]

sYnth|Bubu | 2005-11-03 19:47:07 +0100

Pisza o nas na swiecie :D
Klik
Klik

nord | 2005-11-03 19:55:22 +0100

chyba czas najwyższy kupić dobrego kompa i zabrać się za q4 bo już niedługo będe w tyle ; ooo albo juz jestem..

v3rb | 2005-11-03 19:55:53 +0100

taaaaaaaa ;]
hf :D

SpOOnman | 2005-11-03 20:29:53 +0100

I rav tez jeeeeeest! Hurra!

Gravatar

Logitech*dTh | 2005-11-03 21:38:07 +0100

Przyjemnie ;-) Zawsze wiecej wiary w kolejce po wplerdol

7328221o | 2005-11-03 22:05:19 +0100

Coś do śmiechu bo za dużo o q4 . O to co znalazłem przez przypadek na pewnym forum. Posty pochodzą z dnia dzisiejszego ;)

Pan nr 1.

SZUKAM KLANU QUAKE 3 ARENA !!

Nick Omen [fg]
mam clan Fighters Gold
chcialbym cos lepszego bo z tego juz wyroslem P
jeszcze nosze miano Fg Ale szukam LEpszego jak ktos jest mna Zainteresowany Podac ip /mozemy 1v1

Pan nr 2.

Ja moge grac jak mi dasz ta gierke bo niemam

Pan nr 1.
CHyba mnie nie zrozómiales , ja SZUKAM clanu

Pan nr 3.

no oki
ja też troszke grałem

na jakiej wersji grasz ??
ja preferuje 1.11 lub 1.16 --> wychowałem się na tych wersjach

chociaż klanu nie mam, ale moge zagrac jeśli chesz ...

Pan nr 1.

nastepny....
jA Nie wiem o co ci chodzi !!! Ja SZUKAM CLANU W Q3ARENA o co wam chodzi?? ktos ma klan , invituje??to dac Ip A niee....

Ktoś może go zwerbuje z was ?? t5 szuka graczy chyba ;)

kaboom | 2005-11-03 23:04:44 +0100

a czego logusia pomineliscie? :P

sYnth|Bubu | 2005-11-03 23:31:42 +0100

Bo log nie doszedl : P

STING | 2005-11-03 23:51:58 +0100

Dzieki za zyczenia bryan ;)

Lawnmower | 2005-11-04 12:18:42 +0100

My ze sceny IU tez zrobie dream team...wiec sie nie cieszcie:D:D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63