ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



OMG jestem.. Ly5y :)

sob, 31 maj 2003 23:24:45 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena


Tytuł newsa oczywiście żartobliwy, a to wszystko, żeby zapowiedzieć... wywiad z h'Ly5y'm, obecnie jednym z najlepszych duelowców na naszej scenie, graczem klanu h00ligans. W rozmowie pytałem m.in. o jego sprzęt, naszą scenę, jaki tryb gry preferuje, jak spędza wolny czas.. etc. Nie przeciągając - zapraszam do czytania! :)

lecho | 2003-05-31 23:50:56 +0200

Benny matr0x mario soo dave fetter vendor zik itp... to jest czolowka.

NEC|Ly5y | 2003-06-01 00:05:40 +0200

hehe l3cho spoko twoje typowania na ODC tez sie spelnily :))) pozdro all :D

abs | 2003-06-01 00:11:22 +0200

jaki tam z lysego duelowieC:P

hanti | 2003-06-01 01:05:47 +0200

lecho daj sobie spokuj ;d

Dud9k | 2003-06-01 09:07:25 +0200

abs wyjedz z ly5ym 1v1 i w dupsko bys dostał jak trzeba

Gravatar

[w]xEn | 2003-06-01 09:13:20 +0200

stuk puk - BTW fetter gra w q3 czy Ci sie cos przysnilo ?? :D:D

Gravatar

[w]xEn | 2003-06-01 09:13:39 +0200

ping pong

Gravatar

[w]xEn | 2003-06-01 09:13:53 +0200

rif raf

Gravatar

[w]xEn | 2003-06-01 09:15:02 +0200

ja z Lysym dostaje (czasami) wiec mozna go uznac za jakas tam czolowke [:DD]

Gravatar

droOps | 2003-06-01 09:31:11 +0200

ja uwazam ze z lysego jest bardzo dobry gracz i spokojnie mozna go zaliczyc do czolowki polskiej sceny q3. 3m sie lysy i sraj na tych farmazonow.

Gravatar

ez0p | 2003-06-01 10:04:44 +0200

hyh dudek ty chyba niewiesz kto to lecho :)

L3si0 | 2003-06-01 10:13:58 +0200

ze lecho czepia sie wszystkiego i wszystkich ktorzy sa zwiazani z h' to juz chyba wszyscy zauwazyli, moze chlopak ma jakies problemy emocjonalne ??? ;-)

SAI4H | 2003-06-01 10:48:04 +0200

Lecho wyskoczyl jak filip z konopii. :D

NEC|Ly5y | 2003-06-01 10:50:43 +0200

hehe abs a czemu uwazasz ze nie jestem duelowcem ?? mozemy zagrac 1vs1 jak chcesz :) pozdro all :> xeno czasem z toba wygrywam ?? lol a ty wygrales kiedys ze mna :> chyba jak bylem najebany :) ale powiem ci ze i tak ladnie grasz :p

eng | 2003-06-01 10:59:59 +0200

kulturka jest , za kazdym razem pozdro :] to mi sie podoba :ASD

Rozz | 2003-06-01 12:38:39 +0200

Lecho wez wyjdz stad bo rzygac mi sie chce jak widze twoje teksty.

rooseck | 2003-06-01 12:58:28 +0200

ble lysy nie wspomnial ze jak zaczynal grac w q3 to ja wlasnie konczylem i go jechalem do - jak toxica i tam wszystkich innych :D

lysy fstyc sie. ej lysek pale znowy. moze bysmy cos zjarali. bez jaj z polooweczke by sie podjelo i w q3 pogramy :RSK

nita | 2003-06-01 13:08:29 +0200

widze ze nie tylko ja doceniam lecha :> lecho w jakim clanie teraz jestes ? jeszcze cie nie wyjebali ? muheh ud :>

putek | 2003-06-01 13:34:42 +0200

lo... ktos fettka zauwazyl ze jest w czolowce q3 w Polsce??? o kurde... tak w ogole fett... respect (dla mnie numer 1)

move | 2003-06-01 13:36:58 +0200

boze co za ch u jo wy wywiad...

putek | 2003-06-01 13:37:21 +0200

Xeno fetter teraz nie gra, ale gral i to bardzo dobrze, kiedy gral duzo nie bylo na niego goscia... gral super bo myslal... no i do tego aima tez mial niezlego... i za to szacunken dla niego:) I mysle ze dlatego nalezy mu sie nadal miejsce w czolowce sceny.

move | 2003-06-01 13:37:57 +0200

aha, PS: lecho mistrzu, fetter nie gra od roku w quake'a.

eng | 2003-06-01 14:05:00 +0200

holy.terramail.pl/wywiady/fetter.txt =o

Gravatar

rutt | 2003-06-01 14:35:47 +0200

a ja z lysym gralem ^_^

Gravatar

tox1c | 2003-06-01 16:27:07 +0200

Ly5y dzisiaj ty stwiasz ;PP o 19 pod klatką :DDDD (browary ofkorz :D)

NEC|Ly5y | 2003-06-01 17:24:47 +0200

Tox buraku moze ty dzis bys postawil ? ? aaa chyba 18 lat mam :)))

sYnth|Bubu | 2003-06-01 17:29:09 +0200

nice :P

lecho | 2003-06-01 17:31:45 +0200

Moze i nie gra... ale jak bedzie jakis turniej potrenuje miesiac i znowu bedzie na podium.

NEC|Ly5y | 2003-06-01 17:40:21 +0200

Kto jest z Gdyni bo bede sie wybieral 19 czerwca na 4 dni z neokiem :D to na jakis browar sobie pojdziemy pozdro jak zawsze kulturka :))))

nxs.mlk | 2003-06-01 17:53:33 +0200

lysy po ile irysy :D

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-06-01 19:28:56 +0200

Rozz: nie ma to jak pozytywne nastawienie to konkurencyjnych redakcji :D

lee4ever | 2003-06-01 21:02:26 +0200

Nice wywiad! GL lysy

NEC|Ly5y | 2003-06-01 22:11:59 +0200

jak dla ciebie to 5 zl :DDDDD irysy :))))))))) jem irysy i jestem lysy !! :DDDDDD

h|neok | 2003-06-01 22:22:45 +0200

lysy, juz myslalem ze zapomniales o wyjezdzie..czemu w wywiadzie nie bylo pytania zwiazanego z laskami :P jakby bylo jeszcze to pytanie to wywiad bylby 2 razy dluzszy :>

eng | 2003-06-01 23:38:26 +0200

a gdzie pozdro ? :(

Gravatar

Chingachgook | 2003-06-02 00:49:57 +0200

Ja gram w q3 tylko dla czystej satysfakcji i przyjemności. Nie należę do żadnego klanu, nie szukam rozgłosu i nie oriętuję sie zbyt dobrze w graczach polskiej sceny q3. Zatem osoby mojego pokroju jeśli znają już kilku graczy to muszą to być gracze znani, o których się coś pisze (wygrane turnieje osiągnięcia itp.). Ja o Łysym nie słyszałem (o hoolsach owszem), nie jest to chyba żaden gracz indywidualnie utytułowany. Odnoszę wrażenie że news ten ma na celu promowanie tej ksywki i wpisanie jej w czołówkę polskiej sceny może trochę na siłę.
Choć jeśli gracz ten jest dobry to w czołówce powinien się znaleźć, A co do wymienianych w komentsach sław, to raczej nie czołówka a legendy polsiej sceny q3/

t3mplar | 2003-06-02 09:27:30 +0200

spoko lysy moze w tym okresie zorganizujemy jakis turniej 1v1 w gdansku to pokazesz na co Cie stac...

NEC|Ly5y | 2003-06-02 17:25:45 +0200

Pozdro all :DDDDDDDDDDDDDD

Gravatar

g0r4l | 2003-06-05 13:59:48 +0200

No wywiad zajebisty ale poczekaj niedlugo cie wyzwe na pojedynek ly5y i niewygrasz :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63