OMG jestem.. Ly5y :)
sob, 31 maj 2003 23:24:45 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Tytuł newsa oczywiście żartobliwy, a to wszystko, żeby zapowiedzieć... wywiad z h'Ly5y'm, obecnie jednym z najlepszych duelowców na naszej scenie, graczem klanu h00ligans. W rozmowie pytałem m.in. o jego sprzęt, naszą scenę, jaki tryb gry preferuje, jak spędza wolny czas.. etc. Nie przeciągając - zapraszam do czytania! :)





lecho | 2003-05-31 23:50:56 +0200
Benny matr0x mario soo dave fetter vendor zik itp... to jest czolowka.
#643346
NEC|Ly5y | 2003-06-01 00:05:40 +0200
hehe l3cho spoko twoje typowania na ODC tez sie spelnily :))) pozdro all :D
#643347
abs | 2003-06-01 00:11:22 +0200
jaki tam z lysego duelowieC:P
#643349
hanti | 2003-06-01 01:05:47 +0200
lecho daj sobie spokuj ;d
#643358
Dud9k | 2003-06-01 09:07:25 +0200
abs wyjedz z ly5ym 1v1 i w dupsko bys dostał jak trzeba
#643364
[w]xEn | 2003-06-01 09:13:20 +0200
stuk puk - BTW fetter gra w q3 czy Ci sie cos przysnilo ?? :D:D
#643365
[w]xEn | 2003-06-01 09:13:39 +0200
ping pong
#643366
[w]xEn | 2003-06-01 09:13:53 +0200
rif raf
#643367
[w]xEn | 2003-06-01 09:15:02 +0200
ja z Lysym dostaje (czasami) wiec mozna go uznac za jakas tam czolowke [:DD]
#643368
droOps | 2003-06-01 09:31:11 +0200
ja uwazam ze z lysego jest bardzo dobry gracz i spokojnie mozna go zaliczyc do czolowki polskiej sceny q3. 3m sie lysy i sraj na tych farmazonow.
#643370
ez0p | 2003-06-01 10:04:44 +0200
hyh dudek ty chyba niewiesz kto to lecho :)
#643374
L3si0 | 2003-06-01 10:13:58 +0200
ze lecho czepia sie wszystkiego i wszystkich ktorzy sa zwiazani z h' to juz chyba wszyscy zauwazyli, moze chlopak ma jakies problemy emocjonalne ??? ;-)
#643375
SAI4H | 2003-06-01 10:48:04 +0200
Lecho wyskoczyl jak filip z konopii. :D
#643377
NEC|Ly5y | 2003-06-01 10:50:43 +0200
hehe abs a czemu uwazasz ze nie jestem duelowcem ?? mozemy zagrac 1vs1 jak chcesz :) pozdro all :> xeno czasem z toba wygrywam ?? lol a ty wygrales kiedys ze mna :> chyba jak bylem najebany :) ale powiem ci ze i tak ladnie grasz :p
#643379
eng | 2003-06-01 10:59:59 +0200
kulturka jest , za kazdym razem pozdro :] to mi sie podoba :ASD
#643380
Rozz | 2003-06-01 12:38:39 +0200
Lecho wez wyjdz stad bo rzygac mi sie chce jak widze twoje teksty.
#643387
rooseck | 2003-06-01 12:58:28 +0200
ble lysy nie wspomnial ze jak zaczynal grac w q3 to ja wlasnie konczylem i go jechalem do - jak toxica i tam wszystkich innych :D
lysy fstyc sie. ej lysek pale znowy. moze bysmy cos zjarali. bez jaj z polooweczke by sie podjelo i w q3 pogramy :RSK
#643388
nita | 2003-06-01 13:08:29 +0200
widze ze nie tylko ja doceniam lecha :> lecho w jakim clanie teraz jestes ? jeszcze cie nie wyjebali ? muheh ud :>
#643390
putek | 2003-06-01 13:34:42 +0200
lo... ktos fettka zauwazyl ze jest w czolowce q3 w Polsce??? o kurde... tak w ogole fett... respect (dla mnie numer 1)
#643394
move | 2003-06-01 13:36:58 +0200
boze co za ch u jo wy wywiad...
#643395
putek | 2003-06-01 13:37:21 +0200
Xeno fetter teraz nie gra, ale gral i to bardzo dobrze, kiedy gral duzo nie bylo na niego goscia... gral super bo myslal... no i do tego aima tez mial niezlego... i za to szacunken dla niego:) I mysle ze dlatego nalezy mu sie nadal miejsce w czolowce sceny.
#643396
move | 2003-06-01 13:37:57 +0200
aha, PS: lecho mistrzu, fetter nie gra od roku w quake'a.
#643397
eng | 2003-06-01 14:05:00 +0200
holy.terramail.pl/wywiady/fetter.txt =o
#643401
rutt | 2003-06-01 14:35:47 +0200
a ja z lysym gralem ^_^
#643405
tox1c | 2003-06-01 16:27:07 +0200
Ly5y dzisiaj ty stwiasz ;PP o 19 pod klatką :DDDD (browary ofkorz :D)
#643416
NEC|Ly5y | 2003-06-01 17:24:47 +0200
Tox buraku moze ty dzis bys postawil ? ? aaa chyba 18 lat mam :)))
#643419
sYnth|Bubu | 2003-06-01 17:29:09 +0200
nice :P
#643422
lecho | 2003-06-01 17:31:45 +0200
Moze i nie gra... ale jak bedzie jakis turniej potrenuje miesiac i znowu bedzie na podium.
#643423
NEC|Ly5y | 2003-06-01 17:40:21 +0200
Kto jest z Gdyni bo bede sie wybieral 19 czerwca na 4 dni z neokiem :D to na jakis browar sobie pojdziemy pozdro jak zawsze kulturka :))))
#643425
nxs.mlk | 2003-06-01 17:53:33 +0200
lysy po ile irysy :D
#643426
[FPP]Krypton | 2003-06-01 19:28:56 +0200
Rozz: nie ma to jak pozytywne nastawienie to konkurencyjnych redakcji :D
#643437
lee4ever | 2003-06-01 21:02:26 +0200
Nice wywiad! GL lysy
#643448
NEC|Ly5y | 2003-06-01 22:11:59 +0200
jak dla ciebie to 5 zl :DDDDD irysy :))))))))) jem irysy i jestem lysy !! :DDDDDD
#643460
h|neok | 2003-06-01 22:22:45 +0200
lysy, juz myslalem ze zapomniales o wyjezdzie..czemu w wywiadzie nie bylo pytania zwiazanego z laskami :P jakby bylo jeszcze to pytanie to wywiad bylby 2 razy dluzszy :>
#643461
eng | 2003-06-01 23:38:26 +0200
a gdzie pozdro ? :(
#643474
Chingachgook | 2003-06-02 00:49:57 +0200
Ja gram w q3 tylko dla czystej satysfakcji i przyjemności. Nie należę do żadnego klanu, nie szukam rozgłosu i nie oriętuję sie zbyt dobrze w graczach polskiej sceny q3. Zatem osoby mojego pokroju jeśli znają już kilku graczy to muszą to być gracze znani, o których się coś pisze (wygrane turnieje osiągnięcia itp.). Ja o Łysym nie słyszałem (o hoolsach owszem), nie jest to chyba żaden gracz indywidualnie utytułowany. Odnoszę wrażenie że news ten ma na celu promowanie tej ksywki i wpisanie jej w czołówkę polskiej sceny może trochę na siłę.
Choć jeśli gracz ten jest dobry to w czołówce powinien się znaleźć, A co do wymienianych w komentsach sław, to raczej nie czołówka a legendy polsiej sceny q3/
#643482
t3mplar | 2003-06-02 09:27:30 +0200
spoko lysy moze w tym okresie zorganizujemy jakis turniej 1v1 w gdansku to pokazesz na co Cie stac...
#643487
NEC|Ly5y | 2003-06-02 17:25:45 +0200
Pozdro all :DDDDDDDDDDDDDD
#643513
g0r4l | 2003-06-05 13:59:48 +0200
No wywiad zajebisty ale poczekaj niedlugo cie wyzwe na pojedynek ly5y i niewygrasz :P
#643699
Zaloguj się by dodać komentarz.