ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Online Duel Cup

wto, 08 kwiecień 2003 00:10:33 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena

Jak widać sezon wystartował, na podstronie Online Duel Cup działa już skrypt do zapisów. Zapisać mogą się jedynie zarejestrowani użytkownicy ORG'a. Zapisy potrwają do 22 kwietnia, po dalsze informacje udajcie się na podstone ODC.

P.S - Ja tymczasem mówię papa, do usłyszenia niedługo. Pisze prace magisterską, nie wiem czy będę miał czas na pisanie newsów. Pojawię się niedługo, tymczasem będę obserwował ORG`a z boczku. Połowa redakcji się cieszy bo będą mogli newsy pisać (Hi Sai :)). /me disconnect, have fun i good luck.

shiv | 2003-04-08 00:28:03 +0200

Polamanie piora i szybko wracaj:P
GL.

Gravatar

szaman | 2003-04-08 07:12:49 +0200

eee.. chce sie zapisac na lige daje wyślij i pisze mi błąd :{ o co chodzi ??

move | 2003-04-08 07:22:07 +0200

musisz ident zmienic pewnie, bo masz apostrof w nicku, to jest niezbyt dobry znak :)))

Chaos | 2003-04-08 10:44:10 +0200

LG multi tasking se włącz .. bedziesz mógł pisac newsy i prace :)

bryan | 2003-04-08 11:44:23 +0200

on nie wytrzyma bez njusow ;) zobaczycie ;) gora tydzien go nie bedzie :P

slawek | 2003-04-08 12:35:45 +0200

Czy to prawda, ze kolejnośc zapisów jest jednocześnie kolejnością zajętych w lidze miejsc bo mi tak kolego powiedział ale nie wiem a 18 miejsce to troche dla mnie za mało z moim skillem chce od nowa zapisów bo co to jest za korumpcja w tej lidze zeby pierwsi sie zapisali organizatorzy i dla nich puchary i zaszczyty a reszta graczy moze sie obejsc smakiem jak powiedział ten mój kolego co to go juz wspominałem no więc jak? czy da ktoś odpowiedź czy też korumpcja i chowanie głowy w piasek i liczenie forsy pod stolikami ja Was Opisze!!! zobaczycie !!

bryan | 2003-04-08 12:42:02 +0200

yyy ?:D

Razor | 2003-04-08 12:54:06 +0200

Powodzenia :)

Gravatar

rutt | 2003-04-08 13:23:26 +0200

slawek: zdaje sie ze normalnie jest FFA, tylko ci lepsi sa odrazu rozstawieni do grup.. i pierwsza 6 do drabinki. Wiec kazdy ma szanse :P

putek | 2003-04-08 13:30:46 +0200

LaGranda no to powodzenia... kiedy moge zaczac pisac (mowic) Pan mgr LaGranda :P???

SAI4H | 2003-04-08 13:44:20 +0200

Oooo, LG o mnie wspomnial nawet. :D

Powodzenia. :)

slawek | 2003-04-08 13:48:41 +0200

rutt -rutt! nie wierz w informacje uwierz w PLOTKĘ!!! na pewno cos chachmęcą bo po co zmienialiby tyle??? mój kolega mówi (wspominałem już o nim?) że ta stronka taka ciemna i mroczna żeby nie można było dokładnie wyczytać o co się rozchodzi zresztą Ty cwaniaku na pewno będziesz rozstawiony więc Cię to nie interesuje i tylko się ze mnie naigrywasz a ja zawsze chciałem Ci pogratulować osiągnięć w DECT3 i świetnej postawy w meczach z tym skubancem vendorem jakbym go dorwał to zabił chyba bo szczelał do mnie celnie co najmniej 40 razy w rozgrywakach ale nie o to chodzi tylko o to że się nabijasz bo jesteś z nimi w ZMOWIE ruttu i się nabijasz a zapisani jeszcze są tak ukryci dobrze, że kochany przez wszystkich mof chyba nie wtajemniczony w machlojki i podał mi adres gdzie sprawdziłem ze jestem 18 i jesli to prawda co mówi mój kolega że to ostateczna kolejność to to jest PRZEKRĘT i co to w ogóle za irc i jawa bo nie rozumiem tej zasłony chciałbym móc tak zawsze pisać a nie przejmować się luCkim gadaniem fajnie i przyjemnie szkodsa tylko że ta liga zaczyna się od takiego SKANDALU ale dobrze że go odkryłem i wszyscy się mogą wypowiedzieć najbardziej czekam na tłumaczenia mętne organizatorów nara wasz czujny slawek (jeszcze wrócę)

LaGranda | 2003-04-08 13:56:53 +0200

koniec maja, poczatek czerwca lub jakos tak. wtedy bede mgr :P

Gravatar

Sajrus | 2003-04-08 14:54:47 +0200

Czyżby pierwszy mgr na OGRu? :)

move | 2003-04-08 16:12:05 +0200

slawek: tak sie sklada, ze rutt bedzie raczej grac w FFA, bo zapomnialem o nim, zeby go na invite liste wziasc, pomylka - jak na razie jedyna, mam nadzieje ze ostatnia :)

Gravatar

rutt | 2003-04-08 16:44:36 +0200

wlasnie! mam grac FFA :[.thx slawek, ogladales moj mecz z vendorem? :)
edit: z nikogo sie nie nabijam, ale dla mnie to jest jasne. Kazdy kto sie zapisze to gra normalnie ffa, a rozstawieni sa gracze, ktorzy i tak przeszliby przez ta runde. Tylko tez czekam na ta liste graczy :P

Zenith | 2003-04-08 16:44:40 +0200

no tobie tez :] gl i hf :PPPP panie magistrze (prawie :PPP )

slawek | 2003-04-08 17:53:18 +0200

No i mamy pierwsze wykręty i wygibasy ze strony twórców ligi w osobie mofa który sobie zmienił nika żeby jeszcze bardziej zaciemnic sytuację albo coś. napisał że zapomniał ale jak to zapomniał dlaczego zapomniał i po co zapomniał to juz się nie przyznał co tylko jeszcze bardziej zbulwersowało tego mojego kolegę co to wiecie pewnie rutt że widziałem przecież napisałem ci o tym musisz dikładnie czytać posty bo jak nie to będą do ciebie pisać LOL albo jakos tak że niby nie czytasz dokładnie i się z tego smieją ja też tak juz miałem ale się nie przejmuj bo LOL to jest ta cała ściema i to jak mnie mofe ośmieszył na privie tłumacząc jak podejrzeć tajną listę zapisanych ale dałem mu opór i juz się mnie nie czepia więc i tobie tak radzę na przyszłość. I jakie FFA mamy grać i dlaczego kiedy można zrobić grupy to nie wiem ale przeczytałem regulamin i się zapisałem więc jakbym go zaakceptował przynajmnie tak mówi mój kolega więc o to się nie będę kłócił chociaż wolałem grać w grupie niż FFA bo można różnych sztuczek się nauczć od przeciwników a w FFA to czego się można nauczyć? nawet nie ma radochy jak zaszczelisz matr0xa bo on może już był osłabiony i miał 5 hp więc co to za sztuka i frajda. Ale niech im będzie bo zapisałem się znając regulamin i nie chcę polemizować tylko chcę odkryć prawdę dojść jej istoty i rozjaśnić i rzucić światło na różne SKANDALE jakich świadkami już jesteśmy i jeszcze bęziemy i jakby co to JA WAS OPISZĘ!!! na popularnym serwisie i zobaczycie łobuzy życzę wszystkim uczestnikom fajnej zabawy a proplajerom niczego nie zyczę bo oni od tego grania spią na forsie i odganiają laski co piszczą jak ich widzą i redaktorów różnych pism i telewizji więc nie trzeba im niczego życzyć bo już mają i jak juz wszystko się wyświetli i wyjaśni to i organizatorom zyczę cierpliwości i tez trochę zabawy i satysfakcji z dobrze wykonanej... dobrze wykonanego zaciemnienia i SKANDALU GL i Bóg z Wami spadam już i nie marudzę bo kolega coś mi szepcze o jakimś banie

BobeK | 2003-04-08 18:19:19 +0200

Pisz krocej, bo to wlasnie Ty wykrecasz wszystko, a nie oni. :o

//Wszyscy sa w spisku! Tylko Ty nie, czujesz sie samotny? ;)

move | 2003-04-08 18:32:45 +0200

ahahah slawek GW :D, proponuje napisanie o tym osobnej kolumny :D

Gravatar

rutt | 2003-04-08 18:38:37 +0200

slawek to mialo byc takie zdziwienie.. ze ogladales :P

Gravatar

infek | 2003-04-08 23:07:21 +0200

wygram ta lige

move | 2003-04-09 07:53:18 +0200

to sie zapisz najpierw :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63