ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



OnlineDuelCup

śro, 29 październik 2003 20:03:25 | Autor: ash | Quake 3 Arena


Pewnie wielu z Was czekało aż ukaże się jakaś informacja na temat nowej imprezy ODC. W połowie września, podczas turnieju FF Invite, zapowiadałem że zmieni się trochę charakter rozgrywek, a sam serwis ODC rozwinie swoje skrzydła, za sprawa współpracy z klanem fear factory. I tak też się stanie, jednak musicie poczekać jeszcze około jednego tygodnia na główną informacje odnośnie rozgrywek w ODC, bowiem aktualnie trwają prace wewnątrz, i właśnie dlatego pojawia się ten news.

Ponieważ ekipa ODC liczy bardzo mało osób, a zamierzamy rozwijać skrzydła, tym samym poszukujemy osób do pomocy.

Poszukujemy m.in.: sędziów, ludzi do prowadzenia wywiadów (właściwie tylko 1 miejsce), zajmowania się strona, kamer do gtv i innych ludzi chętnych do pomocy.

Zastrzegam z góry jednak że nie przyjmujemy byle kogo, najlepiej żebyś miał już jakieś doświadczenie, dobrze żebym Cie znał, lub kojarzył w jakikolwiek sposób (z tej dobrej strony) .

Wszystkich chętnych zapraszam na gg: 1152720, lub tez email .

bryan | 2003-10-29 20:37:40 +0100

do kamer ? juz nie trzeba :)povy juz nie skacza.

Replay | 2003-10-29 20:41:18 +0100

:D no wlasnie :)) btw. w koncu liga 1v1 :) - kolejna edycja, bry moze znow na siebie trafimy :)

rkniunia | 2003-10-29 20:58:38 +0100

rep :D ;asd

bryan | 2003-10-29 21:32:16 +0100

modl sie zeby nie :> tym razem bede mega-zlagowany i nie trafisz nawet honorowego fraga bo ci bede znikal :D

Replay | 2003-10-30 06:56:49 +0100

:] no nie ma to jak w poprzedniej edycji ping 10-15 :P

Gravatar

vult | 2003-10-30 14:56:02 +0100

jak bedzie invite to ubije :p

Zenith | 2003-10-30 15:01:23 +0100

invite! invite!! =DDD

furi | 2003-10-30 15:58:54 +0100

Milo by bylo pograc jakies duelki:>

shiv | 2003-10-30 17:25:29 +0100

byle bez ffa @#$%:P
reszta moze byc:)

... | 2003-10-31 06:54:28 +0100

niha niah niah :D ja moge tam wam pomuc byc sedzia itp moj nr gg 4853750 ;)

bht | 2003-10-31 10:09:00 +0100

wlasnie odc tym sie charakteryzuje ze nie jest invite ;)

shiv | 2003-10-31 11:14:35 +0100

ta ciekawe rzeczy opowiadasz , a co bylo w poprzedniej edycji? byla lista invite.

A tak btw zacznijcie pisac ludzie bez bledow ortograficznych , bo jak widze slowo "pomóc" przez "u" otwarte to mnie hooj strzela:D

bryan | 2003-10-31 11:39:59 +0100

byla lista invite ale zapisy byly otwarte , jemu chodzi o invite only :)

bht | 2003-10-31 11:56:34 +0100

yep;)

Gravatar

vcz | 2003-10-31 12:26:52 +0100

Rep co sie tak wozisz lamusku :D wez sie lepiej za TDM --- == LOVE & PEACE == ---

Gravatar

vTm | 2003-10-31 16:52:04 +0100

a ja własnie chce sie z bry spotkac:D i dac rewanz mu za te 3:2 na pro6:)

rkniunia | 2003-10-31 17:23:09 +0100

Hmm co to jest kazdy chce z bry sie spotkac :D:D

shiv | 2003-10-31 18:30:57 +0100

no cos w tym musi byc :))

h|neok | 2003-10-31 18:41:40 +0100

ja nie chce sie z nim spotkac, niech se bry troche pogra :>

rkniunia | 2003-11-01 13:20:35 +0100

:sad

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63