OPC - konkurs na nowe logo zakończony
wto, 06 maj 2003 17:20:06 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Jakiś czas temu miałem okazję napisać o konkursie ogłoszonym na OverDrivePC.com. Zadaniem było stworzenie nowego logo dla strony. Wówczas pod moim newsem nie pojawiły się żadne komentarze, dlatego też myślałem iż nikt się tym nie zainteresował. Stało się jednak inaczej, ponieważ kilka dni temu na stronie OverDrivePC b3nt zamieścił news informujący o rozstrzygnięciu konkursu. Laureatem, jak się okazało, został... nasz rodak - Jan KAAN Juszkiewicz. Pod tym linkiem zaś jego praca. Gratuluję. :)





Zenith | 2003-05-06 17:30:14 +0200
nie powiem zeby mnie to logo zachwycilo ale jest spoko :PPP
(bo nie bawie sie w grafike wiec pewnie bym nie zrobil lepszego :PP )
#641630
mrmef | 2003-05-06 17:31:09 +0200
Proste i ładne.gratulacje ;)
#641631
bryan | 2003-05-06 17:40:29 +0200
(?)za proste(?)
=)
#641632
obni | 2003-05-06 17:45:03 +0200
Gigabyte GA-8PE667 Ultra RAID-Ready P4 Motherboard
Intel Pentium 4 2.53GHz / 533MHz FSB CPU
Asus Ti4200 / 128MB / DVI / Video Adapter
fajne nagrody :] ciekawe czy sie po jedna z nich zglosi :P
#641633
SAI4H | 2003-05-06 18:28:31 +0200
b3nt napisal, ze przyszla masa prac, a on wybral najprostsza i najbardziej pro. ;) Nie widzialem innych prac wiec nie moge powiedziec, czy wybor byl trafny - pewnie tak. ;]
#641639
GoLY | 2003-05-07 01:00:18 +0200
eeee ubieglem Cię s4i :P pisalem o tym na PTC 03.05.2003 widac, że za mało nas odwiedzasz :P
#641682
SAI4H | 2003-05-07 08:29:28 +0200
Widzialem, ale jakos nie mialem czasu. ;]
#641689
^M^ | 2003-05-07 08:56:14 +0200
Taa... PTC jak zwykle zrobilo podwojnego rocketjumpa, przeskoczylo hardcorowe pady, wspielo sie na pg i bylo pierwsze :P...
#641692
SAI4H | 2003-05-07 15:38:24 +0200
Jasne. :D
#641732
Zaloguj się by dodać komentarz.