ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Open Cup

pią, 12 marzec 2004 12:42:09 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Ostatnie mecze w Q3A DM Cup Spring 2004 nie były już tak udane jak poprzednie. Znów główną rolę odegrały nasze "kochane" łącza, a w połączeniu z nieuczciwymi rywalami dawało efekty w postaci porażek naszych teamów.

2nd League

sYnthesis vs Loz Kampoz Fragging Force 0:2 szczegóły

4th League

ejw.q3 vs God Forsaken 0:2 szczegóły

Natural Enemy vs the honks 0:2 szczegóły

dioxide vs BenderClan 2:0 szczegóły

Podsumowując:
Bezapelacyjna wygrana graczy dioxide była jedyną dobrą informacją z tej kolejki. Pierwszej porażki doznało sYnth, ( w jakich okolicznościach to możecie przeczytać w komentarzach pod spotkaniem ) bez wygranej pozostaje n3 a ejw.q3 po dobrym początku teraz obniża loty.

bfr_aka_pablonzo | 2004-03-12 12:48:53 +0100

ladne baty od dx zebrali :p

Gravatar

nxs.izap | 2004-03-12 13:00:54 +0100

no miazdzyca, a celnik z 79 fragami wyladowal :o

Gravatar

one | 2004-03-12 13:55:55 +0100

a na jakich pingach grali :0 wiem cos o tym bo ja mam talkie na polskich serwach:D;)

Gravatar

one | 2004-03-12 14:02:01 +0100

załoze sie ze 90% bedzie komentarzyo meczu dioxide bo tylko oni wygrali :ASD

*misiek* | 2004-03-12 14:03:06 +0100

muhQ net: -60 :P

ramm | 2004-03-12 14:03:26 +0100

ejw.q3 obniza loty... z pingiem 900 sie nie ruszalem na osp5 co w konsekwencji dalo taki a nie inny rezultat , a rzeczywiscie pro6 byla do wygrania...

pffffffff obniza loty.

slawek | 2004-03-12 14:03:55 +0100

W tamtych komentarzach widzę cywilizowanych przedstawicieli kultury sródziemnomorskiej i barbarzyńców ze wschodu z ich ciągłą i nudną juz pretensją o nierównych pingach.
Widzę argumenty kontra bluzgi.

viltZz | 2004-03-12 14:36:13 +0100

slawq holendrzy sa po prostu przepaleni :D

lecho | 2004-03-12 15:25:23 +0100

u h0nkow gralo dwoch nieupowaznionych kolesi, wiele wskazuje na to ze mecz bedzie anulowany ...

Gravatar

c-load | 2004-03-12 16:14:20 +0100

slawku moze i kulturalnie sie odzywaja , a my po nich jedziemy bo wlasciwie tylko to nam pozostalo ;], i oni tacy mili wcale nie byli na servie, ladnie opisujac z usmiechem i mowiac ze Cie lubia, wbijali Ci noz w plecy ;] , przed meczem mowili nawet ze nie beda z nami grac jeden u nich jeden u nas bo na naszym servie bysmy zrobili na nich 500 fragow wiec beda grali na neutralnym gruncie co nie oznacza z podobnym pingiem, po pierwszej mapie widzac ze ledwo wygrali bo chyba do 15min walka byla wyrownana ani admin ani oni nie raczyli zagrac na odwortnych pingach a moze i nawet lepszych niz my mieslimy bo holendrzy maja u nas pingi 40-60 , wiec wyszlismy z serva i prosze Cie nie komentuj tego w ten sposob jakbysmy nie slusznie na nich nachodzili

Gravatar

scar | 2004-03-12 16:41:24 +0100

ta zajebisty mielismy squad z icem na czele : o i jeszcze wdodatku lagi ramma a mimo to na pro6 ledwo sobie radzili pozniej odskoczyli : P

putek | 2004-03-12 16:55:35 +0100

gg ;)

sYnth|Bubu | 2004-03-12 17:37:07 +0100

Eh... slawku.
Powiedz mi czy byś sie nie wqrzyl. Zlamali 2 najwazniejsze punkty regulaminu ( chodzi o roznice pingu i server) a admin im jeszcze przytakiwal :/ . Nie weszli nawet na naszego dialoga tlumaczac to ze ping i tak maja wysoki ( gowno prawda goscie z USA maja ok 100 na dialogu a Niemcy i Holendrzy ok 60 ) admin nadal nic nie napisal/powiedzial.
Zagralismy 1 mape na pingu 35 oni 75 my ( do 15 minuty bylo remisowo ) pozniej chcielismy grac na naszym servie oni nie chcieli wejsc a admin im nie rozkazal. Wiec jak im sie udalo nas wyruchac to teraz siedza cicho bo wiedza ze ciulali. Nauczka jest taka ze nigdy wiecej nie zgodzimy sie na taka gre + zawsze bedzie u nas na meczu polski admin zeby nie bylo cyrkow.
Wiec slawku po tym co nam zrobili trzeba im wylozyc "kawe na lawe" wjechac na ambicje i pokazac ze wygrali tylko dzieki pingowi i ze na 2 raz juz im sie to nie uda. Ot co.

move | 2004-03-12 22:06:28 +0100

wezcie proponujcie im gameservers net albo czeskie serwy next time. a jak sa sytuacje roznicy 2-krotnej pingu to nie dawajcie ready i juz. bo zawsze inaczej patrzy sie na sprawe, kiedy dogracie mecz do konca i pozniej sie plujecie, bo powiedz czy mielibyscie pretensje gdybyscie wygrali? bo mi sie wydaje ze nie - mielibyscie dodatkowa polewke z tego, ze pojechaliscie "noskilli" uwazajacych sie za dobrych na 2x wyzszym pingu i bez problemu zagralibyscie druga mape na tym samym serwie. myle sie?
nauczcie sie dbac o wlasne interesy, nic wiecej - pomysl z polskim adminem jest trafiony, powodzenia w nastepnych meczach i moze zastanowcie sie nad kims takim o nazwie "war arranger", ktory zajalby sie szukaniem serwow i ustalaniem wszelkich bzdetow na dlugo przed rozpoczeciem spotkania.
mimo wszystko gg - ping wygral.

sYnth|Bubu | 2004-03-13 00:03:22 +0100

Mof racja
madry polak po szkodzie ale lejemy na to zapewne i tak wyjdziemy w grupy. A jak sie zas znimi spotkamy to wezmiemy serv gdzie bedzie rowny ping wtedy bedzie own.

gl dla naszych ownerow.

Nikon | 2004-03-13 00:58:35 +0100

ja @#$% czy polacy nie moga zrozumiec ze maja chujowy ping i nie powinni sie klucic o ping dopuki nie beda miec lepszych lacz i na @#$% graliscie na niemieckim servie gdzie mieliscie ping z dupy zamiast grac na gameservers.net gdzie oni najwyzej by mieli ping 25-35 a wy zmiast 80 to 50-65 roznica jest obromna ale nie lepiej grac tam gdzie sie ma syf

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63