ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Open Cup

pon, 22 marzec 2004 23:16:37 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Rozgrywki Q3A DM Cup Spring 2004 idą pełną parą. Mamy już za sobą półmetek rozgrywek grupowych. Polskie teamy po bardzo dobrym początku teraz niestety obniżają "loty". Do końca pierwszej części zmagań pozostało około trzech kolejek (zależnie od teamu) a pewni awansu do playoffow mogą być tylko gracze h00ligans. Duże szanse na utrzymanie się w rozgrywkach mają dx (4 liga) i sYnth (2 liga), natomiast dalsze losy FF, 3m pozostają wielką niewiadomą. Odnośnie n3, ejw.q3 i cD to ich sytuacja nie wygląda za ciekawie.

2nd League

Elite Mates vs ashle 2:1 szczegóły

Elite Mates vs SmackThatAss 0:2 szczegóły

3rd League

Fear Factory vs Khan 2:1 szczegóły

4th League

ejw.q3 vs CoYoTeS 0:2 szczegóły

dioxide vs Paradox Of Life 0:2 szczegóły

Gravatar

intens1ty.dk | 2004-03-23 04:56:08 +0100

3M mad - gosc z najbardziej zjebana psycha na polskiej scenie q3.

putek | 2004-03-23 12:44:31 +0100

kufa... to byla tragedia... ! no ale coz, zdaza sie ;P

Gravatar

scar | 2004-03-23 13:35:25 +0100

"193.163.220.190:27969 - Very difficult to find server. Finally both teams played in a no good server for ejwq3 but they are a sportish clan" - przeszlo godzina szukania serwera :asd a gra 35-45 vs. nasze 60-100 to parodia a pozatym ze jak chcielismy zmienic server po pierwszej mapie to sedzia stwierdzil ze warunki sa rowne i mozna tu grac dalej .......

w dodatku to byly takie lamy ze na pro6 ledwo dawali rade na poczatku :asd . ( winny sie tlumaczy ) : DDDDDD

Mad | 2004-03-23 13:54:42 +0100

twoj tatko ;]

putek | 2004-03-23 14:57:24 +0100

powiedzcie mi na jakis servach gracie? moze sa jakies servy zagraniczne gdzie mozna w miare grac w cos. my gralismy na 62.212.74.40:27960 [gameservers.net] ale bylo ladnie jak byly 4 osoby, weszlo 10 i... straszna lipa zaczela sie robic, niestety tylko dla nas co chwile pingi do 100 a tym szwedzkim cheaterom nic nie podskakiwalo :/

Mad | 2004-03-23 15:11:25 +0100

hahaha bo wiadome ze jak oni graja na 125 to was outpinguja przez co wam jeszcze ping lata z tego wzgledu ze mamy slabe lacza ;] wiec przed meczem ustawcie na serwie rate nie zaduzo i maxpackets_max 100 wtedy bedzie sie gralo o wieeele lepiej ;] no ja mam znow git ping 30 na gs.net haha ! cload czarodzieju nic wiecej nie kombinuj ! :D

putek | 2004-03-23 16:46:45 +0100

jaka jest komenda na rate w callvote? te lamy chcialy grac bez PB, jak graly bez PB z BC to im najebali 280fragow :PPPP

Gravatar

intens1ty.dk | 2004-03-23 17:39:52 +0100

nie ma callvote na rate; 125 maxpackets? Myslalem ze podczas lig obowiazuje max 100...

pushek | 2004-03-23 17:40:51 +0100

hmm my wczoraj gralismy z iy, na pro6 lagowalo nam ostro [np mi co chwile skok do 999, a reszta mojego teamu to tak w granicach 100 i dostalismy niewiele ale dostalismy] potem pingi sie poprawily i dwie mapy wygralismy wiec 2:1 ;]

Mad | 2004-03-23 18:18:58 +0100

hehe ;]

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63