ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Open Cup ciąg dalszy...

nie, 21 wrzesień 2003 23:36:13 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Po zwycięstwie clanu dioxide kolejną miłą niespodzianke sprawili nam koledzy z rodzimego teamu Fear Factory ,którzy gładko pokonali rywali ze Słowacji (zap All) 2:0. Screeny z tej walki narazie nie są dostępne ale wszystkich zainteresowanych bardziej szczególowym przebiegiem meczu zachęcam do odwiedzenia tej---> wuwuwu. Jako że w Open Cupie grają jeszcze trzy polskie clany to nie wypada o nich nie wspomniec są to : 666, p2f i n3. "Chłopcy" z natural enemy nie bez problemów wygrali z chorwackim elite i tym samym całkiem nieżle rozpoczęli "przygode" z OC. Screeny z walk n3 znajdziemy na ich stronie clanowej . Jeżeli chodzi o podopiecznych ciastka czyli p2f to moge napisać tyle ze ich mecz wogole się nie odbył ponieważ mialo problemy ze składem i... językiem angielskim.

Natomiast "szóstki" swój mecz rozegrają niebawem a ich rywalem w pierwszej kolejce drugiej dywizji OC będzie brytyjski clan [Ts]-Tortured Souls . Jeżeli 666 utrzyma forme z turnieju w Krakowie to mozemy być spokojni o wynik tej konfrontacji.A narazie pozostaje nam życzyc wszystkim powodzenia w kolejnych meczach i niskich pingów.

over&out

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-21 23:44:33 +0200

mauahaha :P i z jezykiem angielskim :D stary @#$% unia europejska idzie, trzeba znac jezyki :D

bryan | 2003-09-22 07:19:43 +0200

mysle , ze na lanie dogadaliby sie na migi ;P

ff7 | 2003-09-22 07:34:37 +0200

haha dobre bubu zobaczymy jak to skomentuje ciastek :P

sYnth|Bubu | 2003-09-22 08:48:20 +0200

wiesz ciastka wtedy nie bylo to raczej dotyczy jego graczy ktorych powinien lepiej dobierac :P

ciastek | 2003-09-22 13:14:24 +0200

"podopieczni ciastka" -bubu cos ty taki kozak straszny? a na turniejach taki gruby, niski frajer lizacy dupsko

sYnth|Bubu | 2003-09-22 13:29:50 +0200

po 1 czemu kozak ?
po 2 komu dupe lizalem ?
po 3 to nie moj clan zrobil z siebie posmiewisko na cala scene
po 4 "podopieczni ciastka" to jest aluzja to tego ze jestes cl (widac malo domyslny jestes)

"maly ,gruby" - za to ty jestes wyjebisty i pieknie napakowany EOT wtym temacie bo przeciez z gówniarzem sie kłocic nie bede...

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-22 13:50:19 +0200

ciastek - nie warto obrazac, nikogo ani klocic sie , bo ja np. moge powiedziec, ze wygladasz jak dupodajny szczur, ktory sie moczy ... :d

shiv | 2003-09-22 16:31:57 +0200

ciastkowi jak widac wraca jego dawna dobra forma , obrazanie ludzi , klotnie itd. :P

ognos | 2003-09-22 16:56:04 +0200

"podopieczni ciastka" -bubu cos ty taki kozak straszny? a na turniejach taki gruby, niski frajer lizacy dupsko"
probujesz siebie wytluimaczyc? taki cieniutki, niski zalosny frajer lizacy innym czesto dupsko, a jak czegos nie osiagnie to wyzywa, rulz poprostu postawa prawdziwego polaka :o

ciastek | 2003-09-22 18:16:55 +0200

ognos po kiedy grzyba ty sie wtracasz? masz to na zadanie domowe? jesli sprawa ciebie nie dotyczy to jedym slowem S-P-I-E.. :P.
A tak wogole to cie nei bede wyzywal bo fajny turniej zrobiles :]. Bubu napisz klan p2f a nie podopieczni ciastka. @#$%, traktujesz mnie jakbys mnie wyroznial specjalnie. jakbys napisal tak jak przy innych klanach to git, a ty zawsze musisz cos dopisac, jak ja was nie lubie ;/

baxowy | 2003-09-22 19:34:43 +0200

tez kiedys bylem gruby ;d, ale powiem ci ze jestem z tego dumny :D grubasy wszystkich krajow laczcie sie!:D

rkniunia | 2003-09-22 19:42:53 +0200

grubaski sa seksowne (i zazwyczaj milutkie :D) a wiec nie wiem o co podopiecznemu p2f chodzi (joke) :Q

ognos | 2003-09-22 20:38:54 +0200

bubu tak swoja droga, n3 nie gralo z elite w OC tylko w ladderze international ;)) a w oc wtopili z At the Gates poprzez walkower :P

sYnth|Bubu | 2003-09-23 16:30:14 +0200

eh... :D btw juz schudlem :P akir swiadkiem :D
ogi nastepnym razem poswiece wiecej uwagi FF zamiast pisac o n3 :d

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63