ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Open Cup q3 TDM- zaległości

pon, 12 grudzień 2005 21:10:36 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Rozgrywki Clanbase Open Cup q3 TDM trwają na dobre a u nas żadnej informacji na ten temat... Postanowiłem to zmienić i nadrobić zaległości. W owym turnieju nasz kraj reprezentowany jest przez osiem klanów:
dinhz, pa1n, Czarne Pantery, Fear Factory, black eagles, the raGe, lod, unnamed killers oraz United Gamers.
Niestety teamy dinhz oraz the raGe oddały po dwa mecze bez walki i zostały usunięte z ligi. Przechodząc do konkretów:

Premier league

GRUPA B

FF vs miel 0:2

GRUPA D

pa1n vs P! 2:1

pa1n vs RiP 2:0 (w/o)

P! vs Lancer! 1:2

Second league

GRUPA A

be vs ns 2:1

be vs zZz 0:2 (w/o)

GRUPA B

uG vs eRct 2:0

uG vs BL 0:2

GRUPA C

lod vs fs 2:0

lod vs teh 0:2

uK vs teh 2:0

uK vs fs 2:0

Jak widać do konca fazy grupowej zostało już tylko parę spotkań. Klany: uK, be, uG i pa1n zapewniły sobie awans do dalszej części rozgrywek a mianowicie do playoffów. Niejasna jest tylko sytuacja teamu Fear Factory jeżeli wygrają oni pozostałe swoje mecze to również będziemy mogli ich oglądać w kolejnej fazie rozgrywek. Nie pozostaje nic innego jak życzyć wszystkim klanom GL i farta :)

Logitechr4 | 2005-12-12 21:27:14 +0100

chujowy news, ale lepszy taki niz zaden ;DDDDDDD

THRAWN | 2005-12-12 21:30:28 +0100

haha r4 ;-D fraty farta fartciarze...

sYnth|Bubu | 2005-12-12 21:44:37 +0100

Dzieki r4 ;]

Gravatar

cin | 2005-12-12 22:05:52 +0100

gra bez farta hoya warta :ASD

kaboom | 2005-12-12 22:29:26 +0100

nooooooo dobry stary bubu wrócił, suche wyniki, zero komentarza, wio i do przodu :D

eng | 2005-12-12 22:30:46 +0100

wio wio

d00mer | 2005-12-12 22:31:08 +0100

no ale sie napracował :D wrzucił nawet sotw :)

eng | 2005-12-12 22:34:27 +0100

o jak dobrze , ze bubu jest tak blisko oOoo

ramm | 2005-12-12 22:51:52 +0100

z tego co wiem to wyjscie z grupy teamu uK nie jest do konca przesadzone, smiem ponadto twierdzic ze autor newsa nieslusznie wprowadza w blad czytelnikow szanującej sie witryny :rotfl:

sYnth|Bubu | 2005-12-12 23:59:20 +0100

A ja wiem ze napewno awansuja : P

StaWik | 2005-12-13 01:24:48 +0100

nie pa1n a Logitech Umbra Vis Morbus bądź łaskaw to zmienić :>

sYnth|Bubu | 2005-12-13 10:27:39 +0100

Wiem ale na stronie CB jest pa1n i jak wchodzi ktos nowy to moglby byc zdziwiony ze napisane UVM a tam jakies pa1n gra : P

*Luk4S* | 2005-12-13 14:51:15 +0100

jak nie jak tak przeciez zdobylismy najwiecej fragow a nie sadze zebysmy pzregrali z lod :D:D takze czekaja nas 3 wygrane :P

semp | 2005-12-15 12:18:07 +0100

bubu chyba cos pomyliles bo tylko 1 druzyna awansuje do playoffów, bez kitu do dupy to jest odrazu pół finaly beda? :D

sYnth|Bubu | 2005-12-15 13:18:25 +0100

Serio cos takiego jest? : O Odkad pamietam i odkad gralem w OC to wychodzily zawsze 2 a czasami 3 zespoly : O Nigdy jeden :O

Gravatar

TymoN | 2005-12-15 16:21:09 +0100

Fajna, szybka mapa na duela, niezle wyglada i dobrze sie na niej gra. Przeszkadza mi tylko taka duza ilosc jumppadow. Pogram jeszcze z botem i moze cos wpadnie do glowy ;)

Gravatar

rapek | 2005-12-16 06:43:54 +0100

bubu ale bylo ich wtedy po 100 :D a teraz zaledwie garsc wystepuje z tego jeszcze niektorzy odlaczyli sie w trakcie ligi...

k3m | 2005-12-17 07:22:30 +0100

A już się cieszyłem. Bubu - wstydź sę :d

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63