ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Opole Results

nie, 06 październik 2002 12:22:56 | Autor: StaryOrgowicz_133 | Quake 3 Arena

Wczoraj około godziny 1:20 skończył się jeden z wiekszych ogolnopolskich turnieji CPMA. Brało w nim udzial ponad 50 osób z czego 32 były w drabince. Jesli chodzi o organizacje to lenar się starał jak tylko się dało, gdyby nieprzewidziane problemy z "USB" na niektórych-wiekszości kompow to turniej pod wzgledem organizacyjnym były bardzo mroczny. Myśle ze na dniach moj redakcyjny kolega "lenar" wrzuci na orga demka i tabelke. Pierwsza 5 wyglada następująco:

1. zoom[g&p] -500zl

2. dx-bush -250z

3. BMF-Fragman -100zl

4. gG -60zl

5/6 .mm*SeRgI / mm*szajbus

NOWA JAKOŚĆ TURNIEJÓW (C) lenar :-))))

vq2 | 2002-10-06 12:30:25 +0200

gratulacje dla wszystkich graczy :P

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2002-10-06 12:37:32 +0200

Turniej byl przekozacki fajna atmosfera zajebista pizza super gejmboj stajni i jego l33t czarna skora :-D i spodnie cygana :-D.
nowa jakosc :-))) ci co moja wiedziec to wiedza :-DDD

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2002-10-06 12:39:25 +0200

@#$% @#$% tego leszka co mi wylal cala puszke redbulla na polar :-ooooo huju masz f_pierdol "1" na CGL#3432534 :-DDD
Btw stajnia wyslij mi te mroczne demka :-D

Razor | 2002-10-06 12:45:02 +0200

zoom jeszcze raz zobacze bluzgi i OUT...btw gratuluje :))

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2002-10-06 12:47:19 +0200

razor akcja byla nie codzienna tzn bardzien nocna niz dzienna a policja to pedaly i za duzo chca wiedziec !!!

Infinite | 2002-10-06 13:03:33 +0200

buahahahahahah
nowa jakosc
bullshit
ojj lenar jak ty sie za cos wezmiesz...

Gravatar

StaryOrgowicz_316 | 2002-10-06 13:04:32 +0200

pro mode smierdzi;p

Gravatar

StaryOrgowicz_316 | 2002-10-06 13:05:15 +0200

aha ale turniej byl spoko gdyby nie to ze niie mailem ani sekundy na rozgrzfke to byl sfietny... buhahaha

vq2 | 2002-10-06 13:14:58 +0200

skaven ty i tak doopa jezdes :P:P:P:P

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2002-10-06 14:01:46 +0200

skaven morda i nie @#$% ze cos smierdzi jak w to nie umiesz grac to smierdzi !

umf | 2002-10-06 14:08:42 +0200

a gdzie dema?

Rozz | 2002-10-06 14:13:46 +0200

Mnie najbardziej podobala sie obecnosc gtv - chyba pierwszy polski turniej transmitowany na zywo. Jak bylem to bylo 30 osob, no moze moglo i byc wiecej, ale ok. Gtv rula.

A zoomer ladnie gral, mimo ze nie jestem fanem cpma, podobala mi sie jego gra bodaj z sergim na cpm3, gg.

ortho | 2002-10-06 14:23:13 +0200

lol zoom jaki bojowy :DDDDDDDDDDD szkoda ze tylkodo mlodszych kolegow :/

Gravatar

StaryOrgowicz_376 | 2002-10-06 14:23:26 +0200

gratulacje chodz nie lubie pm

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2002-10-06 14:25:32 +0200

ortho ty nie widzisz roznicy pomierdzy zartem a prawda :-ooo Przecierz moja wypowiedz co to kolegi z redbulem ro zart bo nie wiem nawet kto mi oblal tym l33t napojem polar ;-o

Gravatar

StaryOrgowicz_359 | 2002-10-06 14:29:00 +0200

mecz bez rozgrzewki oj to fatalnie nojcie sie boga :o ... ale gg

Gravatar

StaryOrgowicz_316 | 2002-10-06 14:30:41 +0200

o vq2 ty zyjesz jeszczze?;q

*M4STER* | 2002-10-06 14:38:59 +0200

lol zumq a ty w g&p? :D
btw. gratuluje :>

nita | 2002-10-06 14:39:10 +0200

heh do finalu nie dotrwalem oczy mi wyplywaly... ale generalnie najbardziej mi sie podobal mecz k vs greenkiller :>>>>

vq2 | 2002-10-06 15:03:39 +0200

no jasne ze zyje i sie miewam calkiem dobrze :P

Gravatar

StaryOrgowicz_316 | 2002-10-06 15:13:43 +0200

klamiesz;p

steef | 2002-10-06 15:48:55 +0200

dresiku ( zoom :DD ) ty sie ciesz ze tylko polara ci oblali ja mialem caly rekaw mokry od tego goooofna :PPPP

uNload | 2002-10-06 15:59:16 +0200

ortho... a ty za to jestes najmocniejszy itd... heh zgnilem jak przeczytalem twoj komentarz... trzeba bylo jechac na turniej a nie opierdalac sie na serwerach i wpierdol od kazdego dostawac :D

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2002-10-06 16:09:18 +0200

dresik :-D to dobre jest :-D stajna ma spodnie cygana :-D ja mam mlodziezowe sztruksy

steef | 2002-10-06 17:47:04 +0200

:ooo

ukojenie | 2002-10-06 18:25:30 +0200

zakazujecie ludziom bluznic w komentarzach a sami bluznicie w newsach. nie zeby mi to przeszkadzalo (jestem za przywroceniem bluzgow) ale to akurat jest bez sensu z waszej stronny.

*MR.GOD* | 2002-10-06 22:09:52 +0200

heheh skaven sam smierdzisz :) cpma to tesh quake wiec quake smierdzi?? (nieodpowadac) :) nie umiesz grac wiec przemilcz :)
no ofence & peace :D
aha zoom gratulacje :)

Gravatar

StaryOrgowicz_316 | 2002-10-07 14:09:09 +0200

a co moze chcesz zagrac ?

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63