ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Optyczny Razer!

nie, 01 luty 2004 13:49:44 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena


Ostatnio niezbyt dobrze działo się u producenta jednych z najlepszych myszek na świecie - Razer. Ostatnio jednak jest coraz lepiej. Przyczyną poprawy sytuacji firmy ma być ich nowy produkt. Jak się domyślacie jest to myszka, jednak nie taka wszystkie do tej pory. Twórcy Razerów poczynili krok naprzód. Już w marcu, na rynku, ma pojawić się Razer Viper™ - pierwsza optyczna mysz tejże firmy.

Mysz stworzona została dla graczy prawo, jak i leworęcznych. Zawiera dwa, nieślizgające się przyciski, boki również zostały wyłożone antypoślizgowym materiałem, co daje nam pełną kontrolę podczas gry. Pod spodem teflonowe ślizgacze, takie, jak te, które pojawiają się wraz z podkładkami typu IceMat, czy SteelPad, a do tego wszystkie pozłacane wejście USB.

Kolejnym zachęcającym czynnikiem jest na pewno cena. Mysz, która, jak już wcześniej wspominałem, pojawi się na rynku za ok. miesiąc, będzie kosztować tylko $50, czyli ok. 200 zł.

Czegóż chcieć więcej? :)

.:: RazerZone

vck | 2004-02-01 14:07:47 +0100

200zł - extra, to byłaby potworna konkurencja dla serii MX, ale obawiam sie, że niezła marża przyjdzie, kiedy ów mysz zostanie sprowadzona do Polski. =/

FF|DARK_ANGEL | 2004-02-01 14:36:18 +0100

Bagatela 200 zl :P

Marza napewno bedzie, a znajac Polskie realia pewnie dosc spora:O

przodownikpracy | 2004-02-01 14:42:17 +0100

a wie ktos jak sie owa mycha prezentuje na tle Boomslangow?

Gravatar

sld | 2004-02-01 15:05:31 +0100

ja tam " kocham " mojego MX-500 ;]

SAI4H | 2004-02-01 15:16:59 +0100

Mi tam MX300 w polaczeniu z IceMatem w zupelnosci wystarcza. :)

... | 2004-02-01 16:25:25 +0100

hehe jeszcze nie tak drogo ;o
sai sai wez jush sie pochwal ze masz icemata ;q

lcf | 2004-02-01 17:29:26 +0100

booma mialem pol roku .. wersje 2000... niestety do tego trza byc dobrym graczem..... i ja sporzedalem :D... no btw producentem mychy jest Karna - nie razer :P

wuder | 2004-02-01 20:14:33 +0100

oferta całkiem ciekawa, zobaczymy jak mysz sprawdzi sie w testach =D

SL4VE | 2004-02-01 22:10:28 +0100

" jednak nie taka wszystkie do tej pory"... zgubiłeś "jak".

"a do tego wszystkie pozłacane wejście USB." miales chyba na myśli "do tego wszystkieGO", a tak poza tym to wejście USB to mi się wydaje, że masz w kompie, a przy myszce masz wtyczke.

Ok dziękuje bardzo za uwagę, idę się poczepiać kogoś innego :D:D:D.

Ile to cudo ma mieć dpi? Bo o przyciskach myszek Razer mam już wyrobione zdanie i muszę powiedzieć, że byłem nimi zachwycony. Czas reakcji przycisku był po prostu niesamowity. Niestety Boomslangi miały tą wadę, że potrzebowały bardzo dobrych podkładek, bo były bardzo czułe na każdą nierówność itd i przez to chodziły dość kiepsko na szmaciankach za 5 zł.

... | 2004-02-02 07:13:43 +0100

masz racje slave to niej to chyba tylko steela by trza zakupic ...

Gravatar

deluka | 2004-02-02 16:32:57 +0100

jak chcecie tak bardzo wiedziec - myszka ma 1000DPI

Gravatar

voodoo|seRious | 2004-02-03 00:07:14 +0100

tak btw ...jak mozna taka myche kupic w polsce i ile to mniejwiecej bedzie leciec kasy ? :D moze sie ktos orientuje .. ?

Soulbringer | 2004-02-03 08:02:21 +0100

Ja bym wolal dolozyc te 30 zl na mx 500..

Gravatar

Fafior | 2004-02-03 15:32:51 +0100

Porownywalny model Razer Boomer Speed

cena w polce (315 zl // kurs dolara = 3,8828) 81.2 $
cena producenta 59 $
roznica 22.2 $ = marza w polsce

37,7 % marzy

wiec Razer Viper = 49 $
marza 37,7 % = 18,5 $

laczna wartosc w dolarach = 67,5 $
a wiec ... = 263 zl

zrodla :
h4g.pl/product_info.php/products_id/80

store.razerzone.com/product_info.php?products_id=39&osCsid=9cf235e6e4cd603db899ddfc67ab8f26

www.nbp.pl/Kursy/KursyC.html

:o :D

Gravatar

Leg1oN | 2004-02-03 23:27:31 +0100

Miejmy nadzieje że razer dopiescił vipera i obdarzy graczy kolejna legendą... Ktorej tym razem nie bedzie trzeba czyscic..:)) gl razer

ren | 2004-02-04 12:30:48 +0100

Wolałbym inny kolor .Ale jak będzi w sprzedarzy to se kupie . Trzeba będzie zbierać już kase

sabath | 2004-09-12 14:15:59 +0200

@#$% tego razera to najwiekrzy szit na jakim gralem... kupilem go i nie polecam tego zadnemu graczowi, przy szybkich ruchac on poprostu staje w miejsci :P jesli wiecie jak to zrobic to mi powiedzcie :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63