ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



ORG Duel Cup #1: All Stars - informacje

sob, 19 styczeń 2008 16:18:01 | Autor: move | Quake 3 Arena


Ostateczne informacje odnośnie naszego pierwszego turnieju 1v1 w tym roku. Uczestnicy są proszeni o zjedzenie troszkę wcześniej obiadu...
All Stars Tournament - invite only:

Data: 20.01.2008 (niedziela), godzina 15:00 (obecność obowiązkowa najpóźniej 15 minut przed startem turnieju, o godzinie piętnastej wciskamy ready)
MOD: CPMA 1.44, fizyka vq3
Mapy: necro6, hub3aeroq3, pro-q3dm6, pro-q3tourney4, ztn3tourney1
Timelimit: 15
Weapon Respawn:
* 5sek na mapach: necro6, hub3aeroq3, ztn3tourney1
* 15sek na mapach: pro-q3dm6, pro-q3tourney4
System rozgrywek i krótki regulamin:
Po konsultacjach z niektórymi uczestnikami turnieju, postanowiliśmy o wprowadzeniu małych zmian w rozgrywkach. Od początku gramy drabinkę DE16, która będzie przebiegać następująco:
* Runda WB1: BO1, mapa necro6
* Pozostałe rundy WB oraz wszystkie LB: BO3 (każdy wybiera po jednej mapie, w przypadku wyniku 1:1, odrzucamy po jednej i gramy ostatnią)
* Najważniejsze: Wielki Finał rozgrywany jest w systemie BO5 od stanu 1:0 dla gracza, który wygrał rozgrywki WB (wybór tak samo jak w systemie BO3, przy wyniku 2:1 dla któregoś z graczy, kolejną mapę wybiera przegrywający, a w przypadku wyniku 2:2, grana jest pozostała mapa z puli turniejowej - do tej pory nie wybierana)
Serwery gier:
* ASTER Duel #1 VQ3|194.187.43.245:27951
* ASTER Duel #2 VQ3|194.187.43.245:27952
* ASTER Duel #3 VQ3|194.187.43.245:27953
* ASTER Duel #4 VQ3|194.187.43.245:27954
Coverage:
* GTV: Aster (ip będzie podane jutro przed turniejem)
* kolumna/news (jak wygodniej będzie danemu redaktorowi) z wynikami uaktualnianymi na bieżąco
* drabinka turniejowa
* HS Radio (Mav_ + Thrawn)
* IRC: #org.pl (scoreboty)
Po turnieju lub następnego dnia wieczorem, zostanie rozegrany mecz pokazowy zwycięzcy turnieju ze znanym graczem z czołówki europejskiego duela. To jest zapowiadana wcześniej niespodziewanka :)
Dla przypomnienia jeszcze lista (uaktualniona) uczestników:
* av3k
* avenger
* brutal
* equador
* GaD
* inz4h
* matr0x
* prox
* r1val
* rutt
* sab
* sting
* v3rb
* wEst
* xEn
* zoom
Lista rezerwowa:
* nergal
* sNejk
* HeRpU
Notka: Bodzo musiał zrezygnować z udziału z powodu egzaminów.
W przypadku pytań, proszę pisać w komentarzach pod newsem lub wejść na nasz kanał **#org.pl @ irc.quakenet.org

**

[M]aniek | 2008-01-19 17:09:50 +0100

I pięknie.

MasterPlaster | 2008-01-19 18:04:10 +0100

west aka ghostdog jest zbanowany za uzywanie bota w ostatnim turnieju - tutaj mamy innnego westa tak ?

Gravatar

wEst_ | 2008-01-19 18:20:35 +0100

oczywiscie ze innego ja nie gram cpma

Gravatar

mcz | 2008-01-19 19:19:10 +0100

wpiszcie mnie na rezerwową !!!!!! :Q

nergal | 2008-01-19 20:44:36 +0100

za slaby jestes? ale probuj.

THRAWN | 2008-01-19 21:29:25 +0100

zoom i av3k - w szoq :ASD

Gravatar

mcz | 2008-01-19 21:33:24 +0100

odezwał się mocny :Q - w gębie :]]

grzesiontko | 2008-01-20 01:23:31 +0100

Proxiontko FTW! :-)

nergal | 2008-01-20 02:19:24 +0100

comone 1v1

saiLler | 2008-01-27 01:32:07 +0100

=] ...

saiLler | 2008-01-27 01:32:59 +0100

gada pierdoły az mnie niesie wEst ty prostaku :o

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63