org / ect radio
pią, 25 kwiecień 2003 21:04:09 | Autor: baxowy | Quake 3 Arena

Dzięki współpracy z csradio.org zostalo postawione nowiutkie, swierzutkie, piekniutkie radyjko, którego zadaniem będzie relacja z meczów ect tdm i odc, na które raczej będzie miało wyłączność :). Aby tam wejsc kliknij tutaj. Jeżeli tylko chcesz dodać do playlisty, wklep sobie adres pi.portalcafe.pl:9000 . Jeżeli czujesz sie na siłach, wiesz że możesz wnieść coś pozytywnego na nasze fale ;) napisz do mnie.
Wielkie otwarcie na irc.quakenet.org -> #ect.pl w sobote (jutro) o 20.00





tfs | 2003-04-25 21:06:44 +0200
gl :)
#640694
BobeK | 2003-04-25 21:16:28 +0200
Slysze l33t bity hiphopowe... didżej baxa... elo. Dziękówa.
#640695
hanti | 2003-04-25 21:17:59 +0200
fajna muza fajna i konkurencja dla radia esports ? :)
#640696
RZELKY | 2003-04-25 21:19:00 +0200
jadymy :)
#640698
ognos | 2003-04-25 21:32:01 +0200
gL! :)
konkurenacja.. rywalizacja.. :)
#640700
.gogi | 2003-04-25 21:41:42 +0200
cos slabo slychac :P
#640702
baxowy | 2003-04-25 21:50:58 +0200
testy som :)
#640703
lee4ever | 2003-04-25 21:51:00 +0200
Powiem jedno ... i nie liże tu nikomu dupy .... Fajne Radio c0d ROX i RULEZZZZZZ!!!!
#640704
bryan | 2003-04-25 21:54:45 +0200
baks :D
#640705
RZELKY | 2003-04-25 21:59:53 +0200
bax beka w radju live ! :o
#640706
solar | 2003-04-25 22:13:17 +0200
gl (lol)
#640707
RZELKY | 2003-04-25 22:17:21 +0200
ten sie smieje .... kto ma z czego
#640708
solar | 2003-04-25 22:23:02 +0200
ta jeszcze tylko chcialem nadmienic ze mamy wylacznasc na clanbase nations cup (q3: dm, urt) eCC, cnl2 oraz najblizsze turnieje ...
#640709
ash | 2003-04-25 22:23:11 +0200
No ja nie wiem ale ODC raczej z tego niebedzie korzystac, juz dogadalismy sie z frc i oni beda nas shoutcostowac.
#640710
gruson | 2003-04-25 22:25:00 +0200
haha fajnie sie robi :D
ja mam wylacznosc na pickupy !
#640711
RZELKY | 2003-04-25 22:28:15 +0200
ja mam baxa na wylacznosc ....... jaki lol :DD
#640713
pawson | 2003-04-25 22:28:17 +0200
My i tak ownujemy :DD
#640714
baxowy | 2003-04-25 22:32:41 +0200
solar fajnie ;)
#640716
ognos | 2003-04-25 22:34:07 +0200
solar, hmm skad masz wylacznosc na cbnations q3? :)
#640717
RZELKY | 2003-04-25 22:41:50 +0200
on ma wtyki w telewizji :x
#640719
shiv | 2003-04-25 23:30:53 +0200
mowta ciszej w tle bo mi leb urwie w sluchawkach:DD
nightwish ...:)
#640720
a1v!-bd | 2003-04-25 23:38:07 +0200
@#$% co za zjeb to komentuje???? w dodatku zboczony hhe:P
#640721
bryan | 2003-04-25 23:43:15 +0200
baks to co odstawiles to tragedia :D oddaj robote chlopakom z c0d ;)) na gtv ludzie niezle bluzgali :D
"No ja nie wiem ale ODC raczej z tego niebedzie korzystac, juz dogadalismy sie z frc i oni beda nas shoutcostowac."
ASHU OBY :D BO MOJE USZY BY NIE ZDZIERZYLY WIECEJ DJ-BAXa :D on moze robic wszystko, byle nie to :D
#640722
kreeg | 2003-04-25 23:44:35 +0200
No panowie, bez kitu - ODC jest już dawno umówione ze mną --> zerknij na stronę i popatrz na ankietę - Panowie, nie róbcie wioski :)
IMHO - zabawne to jest ... po kiego H drugie radio shoutcastowe? Ale jak tam chcecie.
#640723
bryan | 2003-04-25 23:46:38 +0200
kreeg wlasnie ja tez nie wiem :)) to tak jak ludzie chca na sile sobie wszyscy teraz gtv stawiac :] btw. odezwij sie do mnie na gg , sprawa jest ;)
#640724
infek | 2003-04-25 23:46:38 +0200
ahahahahaa @#$% baks owned!!
#640725
RZELKY | 2003-04-25 23:48:00 +0200
n/c
#640726
bryan | 2003-04-25 23:52:59 +0200
a tak poza tematem : bardziej by sie przydala pomoc przy istniejacych "uslugach" niz robienie kolejnych identycznych.
#640727
bodo | 2003-04-26 00:11:41 +0200
Baks ma za dużoc zasu i się jeszcez w dj bawi... lol
#640728
baxowy | 2003-04-26 00:41:55 +0200
zrobilem to bo nie bylo na mecze ect tdm ;)
Poza tym bosz, majk za 5zl i skrzeczy:D to proby tylko. Ale cod naprawde jak chcecie sie dowartosciowac to czepiajcie sie wiecej ;>
gl ;o
#640731
kreeg | 2003-04-26 00:48:12 +0200
Baks, o_O .. mo chosi o to że jak już o czymś newsa piszesz, to niech to ma jako taką jakość :)
Niim świat o tym radyjku usłyszał były dwa dni męki z testami itp . I ja się nie czepiam - tylko mówię jak to IMHO na razie wygląda ;o
#640732
gruson | 2003-04-26 00:50:18 +0200
czepialismy sie tego samego co twoi ludzie z radia, czlyli trzaskoof i twojego wczucia sie w role ;D
gl
peace :)
#640733
baxowy | 2003-04-26 00:51:06 +0200
No widzisz ;)
Musze sobie jutro kupic jakis mikrofon normalny bo jak lord wejder wyszedlem ;P
#640734
bryan | 2003-04-26 01:00:15 +0200
ja bym wam jednak proponowal zatrudnic c0d do ect ,albo polaczyc sily :) bo BaksQualityAward jest watpliwe :D
#640735
solar | 2003-04-26 01:05:58 +0200
mikrofon ci tu nic nie da - kreeg mial ten sam problem ..
co do polaczenia sil to pozostawie to bez komentarza
#640738
baxowy | 2003-04-26 01:12:23 +0200
to mi moze powiesz jak go rozwiazac? :P
#640739
RZELKY | 2003-04-26 01:13:14 +0200
no lol bez kitu ...
#640740
bryan | 2003-04-26 03:09:46 +0200
BAKS tu sie po prostu minales z powolaniem ;)
#640745
abs | 2003-04-26 09:43:21 +0200
moje zdanie czyli jak zwykle ostateczne i decydujace o sprawie jest takie:DDDDD
ekipa fajnego radia oprocz holiego na tdmie tam jakos specjalnie sie nie zna i o scenie tez niewiele wiedza:)
Natomiast baks rusek i zielek mysle ze lepiej sie orientuja w tym i w tamtym wiec sa lepsi:oooo
Aha no i jeszzce radio zwiazane z orgiem powinno wspolpracowac z ligami zwiaznymi z orgiem = czysty kapitalizm:P Zreszta mysle ze doszli juz do takiego stopnia ze po prostu zaczela sie rywalizacja i kto da lepsza propozycja ten powinien shoutcast robic. Od razu mowie panowie z fajnego radia dajcie se spokoj:P
#640747
abs | 2003-04-26 09:43:53 +0200
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD (baks stufka na konto:P)
#640748
shiv | 2003-04-26 10:07:57 +0200
mnie tam sie fajnie sluchalo nie powiem , jedynie fajne efekty mialem pomijajac lorda wejdera:> baks u mnie wyszedles z lekkim opoznieniem czasowym (jakies 10sek) a pozniej z kolei byl zielek tak? no to mialem newsy z kolei okolo 4sek wczesniej niz mi pokazywalo na gtv:P fajne mamy widac polaczenia.
#640749
eng | 2003-04-26 13:28:18 +0200
najlepsze na sen to wlaczyc obrady sejmu lub posluchac komentowania ect4 by baks :D
#640756
canis | 2003-04-26 13:52:26 +0200
hah nie dziwie sie ze powstalo drugie radio bo panowie z cod nie chcieli kolejnych dj :p a oni glownie na pm sie znaja :P najlepszy byl solar na urt :) to nie wiedzial kompletnie o co chodzi :)) ale ogolnie cod radio spoko sprawa nie slyszalem orgowego ale wszystko przedemna :) ale zycze gl obu radyjka :)
#640758
LaGranda | 2003-04-26 14:37:30 +0200
ja tez zrobie radio i bedzie shout z mojej klawiatury jak magistra klepie na klawiszach, bedziecie mogli liczyc ile znakow stawiam na minute i jak ida prace :P - kto chetny do sluchania?
#640759
igor9k | 2003-04-26 15:12:29 +0200
solar, hmm skad masz wylacznosc na cbnations q3? :)
Hmm... bo lepiej znamy Kat i HellSpawna ? :)
#640762
RZELKY | 2003-04-26 15:38:45 +0200
a co ma hellspawn do ognosa ? :D
#640763
gruson | 2003-04-26 16:57:03 +0200
abs nie rob z siebie idioty...
#640768
baxowy | 2003-04-26 19:34:59 +0200
solar powiesz ? pewnie nie ck ;d
#640772
solar | 2003-04-26 23:17:23 +0200
powiem ck ze nie wiem pytaj kreega
#640781
RZELKY | 2003-04-27 03:50:34 +0200
o/ :D
#640783
pawson | 2003-04-27 11:24:33 +0200
Radio ECT ownage ! :DD
#640789
baxowy | 2003-04-27 12:27:53 +0200
cyka :) spytam :p
#640792
RZELKY | 2003-04-27 23:56:02 +0200
smiech
#640818
Zaloguj się by dodać komentarz.