ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



OSP 1.02?!

sob, 15 luty 2003 17:51:51 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Na stronie Orange Smoothie Productions znajdziemy informację o nowej wersji najpopularniejszego modu na świecie - OSP! Według tych informacji nowa wersja miała pojawić się już w ten weekend, lecz czy tak będzie - tego jeszcze nie wiadomo. Wszystko zależy od ostatniej fazy testów. Jeśli ta przebiegnie bez zakłóceń to będziemy mogli cieszyć się nową wersją. Rhea jednak oświadcza, że jego lista "rzeczy do wykonania" jest nadal długa i na pewno postara się wszystkie ciekawe pomysły wykorzystać.

Co nowego w nowej wersji?

  • Nowy gametype: Freeze Tag - połączenie TDM i CA, które było bardzo popularne w Quake'u 2,
  • Wraz z wyjściem nowego Point Release'a w OSP 1.01 pojawiło się kilka bugów, które już zostały usunięte;

Póki co - więcej nie wiadomo. Pozostaje nam tylko oczekiwanie. :P

akir | 2003-02-15 17:56:14 +0100

hyhy czekam z niecierpliwoscia :D

semp2 | 2003-02-15 18:11:26 +0100

no wrescie

Mattias | 2003-02-15 18:14:52 +0100

Gametype: Freeze Tag - pierwszy raz slysze :P

Gravatar

ur!mepl | 2003-02-15 18:27:14 +0100

no ja tez se chetnie zasse :))
ciekawe tylko ile czasu zajmie adminom servow na aktualizowanie osp :(

Yaboll | 2003-02-15 18:38:19 +0100

miejmu nadzieje ze ops 1.02 bedzie kompatybilne z serwerkami w dol tzn ze na 1.02 bedzie sie dalo grac na serwerkach wciaz stojacych na 1.01

Arnold | 2003-02-15 18:38:56 +0100

chce juz miec te OSP!!

Rozz | 2003-02-15 19:38:09 +0100

Aczkolwiek wyczytalem ze w tej wersji nie bedzie mvd, dopiero w pozniejszych. Podejrzewam ze co pare tygodni bedziemy mieli nowe wersje. Ciekawe czy bedzie tez nowy mappak.

obni | 2003-02-15 19:53:20 +0100

aaaa super :]na czym polega ten nowy tryb gry bo niegrałem na tym w q2 :P?

SAI4H | 2003-02-15 19:57:13 +0100

Rozz: Tak pisze Rhea na Orangesmoothie.com. Nie wiem czy przypadkiem nie pospieszyl sie z tym newsem. :/
Pozniej zasysanie kolejnych poprawek moze byc tak uciazliwe jak PB.

Mam nadzieje, ze sie myle.

shiv | 2003-02-15 20:03:44 +0100

oby nie byo jak z cpm ze co kilka dni nowa wersja x1 x2 ......sux

Gravatar

nWblacki | 2003-02-15 20:05:50 +0100

milo bedzie possac cos duzego =ooo jakby byl jakis wypasiony mappaczek rowniez bylbym hapi

tylmarande | 2003-02-15 20:52:01 +0100

az dziw bierze........ nie slyszeliscie o freez tag? .... brr... to co wy wiecie o 1.11?:D:D:D:D

tylmarande | 2003-02-15 20:59:37 +0100

ciekawe....moze niedlugo do OSP beda dodawac team arena i rocket arena.....:P

Gravatar

StaryOrgowicz_579 | 2003-02-15 21:20:49 +0100

moze wreszcie nie trezba bedzie rinejmowac dm_68 ;D

.gogi | 2003-02-15 21:45:33 +0100

geeez kolejne 50 mb do ssania :P

Arnold | 2003-02-15 21:57:37 +0100

W OSP przydalby sie odtwarzacz mp3 zeby ciekawiej bylo na spec .

SAI4H | 2003-02-15 22:28:18 +0100

gogi: A kto powiedzial, ze 50 MB?;)

am3is | 2003-02-15 23:18:26 +0100

to miło , a mapki na pewno nowe jakies będą ,czekam z niecierpliwością .

sore|nW | 2003-02-16 09:12:56 +0100

juz nie moge sie doczekac ;D

coolfon | 2003-02-16 10:43:08 +0100

no mapki moze jakie beda... ale przeciez nawet te w osp 1.01 nie wszystkie sa grane. np ospdm11. jak byla liga 3h to cos probowalo sie na niej grac a potem cisha... przeciez to bardzo fajna mapka! albo ospdm8: za granica jest na kilku turniejach, u nas ani widu ani slychu (a jesli nawet to ja nie slyszalem :) tak wiec przy okazji osp 1.02 nawoluje do grania na wiekszej ilosci mapek z osp 1.01 ;D

Gravatar

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63