ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Chaos | 2003-02-17 12:42:10 +0100

:D ssajcie dziatki jak zwykle chaosek zapodac musi na orga :D

kucu | 2003-02-17 12:42:49 +0100

o nareszcie jest :)))
ps. czemu board nie dziala ? moze to tylko u mnie ? :/

Chaos | 2003-02-17 12:45:43 +0100

niestety z orgiem cos soe dzieje i wrzucanie chyba sie przedłzuy ssajcie ode mnei ze strony albo z orange smoothie

Gravatar

247 | 2003-02-17 13:01:53 +0100

no sciagnelem juz z orange smoothie te osp cale :)
z wygladu interfejsu identyczne ale zmiany sa --> freezetag :)

3st | 2003-02-17 13:02:19 +0100

Chaos a co w tym OSP takiego nowego sie znajduje ? mozna by bylo to napisac... moze nie w newsach ale w komentarzach chociaz...

Chaos | 2003-02-17 13:13:32 +0100

opis bedzie potem na razie nie mam czasi nawet se sam zaisntalowac :D

Gravatar

rauf | 2003-02-17 13:22:44 +0100

Patch z OSP 1.01 do 1.02 -- juz jest wgrany. - co daje to

OSP 1.02 Full Instal -- a co daje to ?
czy to jest to samo ??

MateoMartinezz | 2003-02-17 13:25:12 +0100

f9nomen - patch, zgodnie z definicją, robi upgrade z wersji 1.01 do 1.02, dlatego ma niewiele ponad 2 Mega
Full - oznacza że jest to pełna wersja OSP 1.02, dla tych którzy wcześniej tego nie mieli zainstalowanego, mappacków nie ma, a listę zmian przedstawił xploo w komentarzach do newsa sławka

Gravatar

rauf | 2003-02-17 14:01:41 +0100

aa rozumiem jezeli ktos nie mial 1.01 to muszi scigac full zeby miec osp a kto juz miale 1.01 to tylko patcha 2 megowego :P

p0gr0m | 2003-02-17 14:08:26 +0100

eh niewiem jak wy ale ja sie zawiodlem i to bardzo .Czekalismy na te osp od pol roku chyba albo i wiecej a tu wyszlo jakies 1.02 z garstka nowosci eh pol roku po to zebym sobie mogl popatrzec na ping w czasie gry lipa pany :( chyba panowie od osp olali juz naszego qwaczka

eng | 2003-02-17 14:19:02 +0100

ales ty zdolny fenomen :d

canis | 2003-02-17 14:27:32 +0100

eh poza dodaniem nowego trybu rozgrywki ktory uwazam za lekko cienki ;/ i ping w rogu ekranu... no coz zmiany sa ale male szkoda spodziewalem sie czegos leprzego :/ ale przynajmniej cos robia w kierunku poprawienia tego osp... jestem za wmatowaniem cpma tam tego 1.0 by na osp pm i na cpma nie bylo zadnej roznicy w grze... to tyle :p nie chce mi sie wiecej pisac

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-02-17 14:31:20 +0100

tia, ale jest napisane, ze oddali to do uzytku jako "przedsmak" i ze prace wciaz trwaja i systematycznie bedzie pojawiac sie cos nowego. cieszmy sie tym, co mamy :P

eng | 2003-02-17 14:45:31 +0100

a jak sie ma nowe osp do servov ? mozna normalnie sie podlaczac ?bo wiekszosc servov jest jeszcze na starym osp :P

Gravatar

Eddy | 2003-02-17 14:53:25 +0100

Sa jakies nowe mapki bo mi sie niechce sciagac full-a?

freak | 2003-02-17 14:55:35 +0100

fajnie jest :o

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-02-17 15:15:04 +0100

mapek nowych nie ma, laczyc sie mozna normalnie

SL4VE | 2003-02-17 15:28:54 +0100

pod ktorym newsem slawka? o turnieju w rybniku? :D BO innego nie widze :p

jordan | 2003-02-17 15:40:19 +0100

Ssa się. Razor. :-P

MateoMartinezz | 2003-02-17 16:00:53 +0100

News sławka - wykasowany
Inną sprawą jest to że samo OSP się zmieniło - zauważyliście że wywaliło wszystkie katalogi jakie były? ja mam teraz katalog OSP w baseq3, bez podkatalogów takich jak DOCS i te inne :D

akir | 2003-02-17 16:10:45 +0100

a ja mam normalnie :p

r9v|matr1xnR.1_2 | 2003-02-17 16:11:57 +0100

pisze mi osp 1.02 ale zadnego pingu na ekrenie niewidze
i dobrze bo by pewnie tylko niepotrzebnie zajmowal miejsce i bym mniej widzial w czasie gry:P

Kain | 2003-02-17 16:32:00 +0100

A jua najbardziej czekałem na multiviewing :(

Gravatar

StaryOrgowicz_133 | 2003-02-17 16:45:49 +0100

ej te osp jest kompatybilne ??? z 101 ?
Czy trzeba na serverach zmieniac na 102

SpOOnman | 2003-02-17 16:50:44 +0100

Ludzie wystarczy readme i history poczytac. Dodali freezetag, widoczny ping i kilka malych fixow. W tym tygodniu wyjdzie kolejny update - z MVD (multi-view-demos) czyli to na co wszyscy najbardziej czekaja. :)

akir | 2003-02-17 17:02:09 +0100

co ich posralo? nie moga wydac raz a porzadnie wszystkiego? tylko bede sie tak jebac i sciagac codziennie jakis updejt.. :D

bryan | 2003-02-17 17:18:58 +0100

mogliby dac pelne a nie wypuszczac po kawalku jak cpma ;] poczekalbym nawet ten tyzdzien ;)

Gravatar

StaryOrgowicz_559 | 2003-02-17 17:34:06 +0100

Pingu nie widzisz bo jak wchodzisz na server to tam jest osp 1.01 a wiec tej komendy nie ma, wejc se na singla.

Gravatar

[w]xEn | 2003-02-17 18:04:09 +0100

akir ! co sie tak zloscisz ? ciesz sie ze nie musisz jeszcze za to placic .. u nas przeciez wszystko jes mozliwe .. =

pluto | 2003-02-17 18:53:42 +0100

[OT]: kto popsul forum?

qw3rterro | 2003-02-17 18:58:42 +0100

nice. zaraz SciAGAM =)

qw3rterro | 2003-02-17 18:59:34 +0100

a wlasnie... co z boardem?? :(

cOijN | 2003-02-17 19:25:58 +0100

forum forum!! gdzie board!- ludzie wychodzimy jak samoobrona na ulice z transparentami: "ODDAC BOARDA!! HCEMY PODWYZKI FORUM I GWARANCJI SKUPU POSTOW!!" ;D
ludzie zrobcie cos! tu ludziom palce odpadaja z powodu bezruchu! ;p

eng | 2003-02-17 19:36:43 +0100

brick ratujsja ;d

Gravatar

Meduza | 2003-02-17 20:11:16 +0100

akir, nie chcesz to nie instaluj! nikt cie nie zmusza; chciałbys zeby ci wszytko od razu pod nos dawali? ciesz sie z tego co jest...

sore|nW | 2003-02-17 20:24:04 +0100

Xplo moglbys mi wytlumaczyc o co chodzi z tym MVD? bo ty jestes taki madry ;D...

kucu | 2003-02-17 20:43:12 +0100

o ktos zauwazyl ze forum sie zepsulo :)

Chaos | 2003-02-17 21:51:58 +0100

dajcie looz forum sie popsuło bedzie jak bedzie :P

pent1um | 2003-02-18 00:12:38 +0100

sorre7 : MVD to znaczy multiview demo co oznacza ze mozesz ogladac demka z oczu tego gracza z ktorego sobie zechcesz czyli mozesz nawet z 2 ogladac - jedno duze okienko a drugie mniejsze w prawym gornym rogu. lub wybierac sposrod wszystkich graczy tego z ktorego chcesz ogladac demko.

pent1um | 2003-02-18 00:16:35 +0100

A moze teraz ktos mi cos wytlumaczy - po prawej jest ankieta na temat GTV nie wiem co to jest Followkiller, Followpowerup, Followkiller + powerup - oco chodzi ?

cOijN | 2003-02-18 00:35:08 +0100

hahaha, cos mi sie wydawalo ze 2 newsy byly? ;p
fusion?;]

Arnold | 2003-02-18 01:14:44 +0100

CHodzi o to jak ma sie zmieniam pov ,czy za graczem co zdobyl fraga ,czy powerupa ,itp.

am3is | 2003-02-18 04:24:35 +0100

Na Neverhwere wchodzi się bezproblemowo a tam jest wersja 1.01 więc chyba gdzie indziej będzie tak samo .

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63