OSP 1.02 u nas
pon, 17 luty 2003 12:33:20 | Autor: Chaos | Quake 3 Arena

Patch z OSP 1.01 do 1.02 -- doinstalowuje do 1.01 brakujące pliki aby działało jak 1.02.
OSP 1.02 Full Instal -- pełna instalka 1.02 razem z mapami.
Na razie powinien wam styknąć patch.





Chaos | 2003-02-17 12:42:10 +0100
:D ssajcie dziatki jak zwykle chaosek zapodac musi na orga :D
#634173
kucu | 2003-02-17 12:42:49 +0100
o nareszcie jest :)))
ps. czemu board nie dziala ? moze to tylko u mnie ? :/
#634174
Chaos | 2003-02-17 12:45:43 +0100
niestety z orgiem cos soe dzieje i wrzucanie chyba sie przedłzuy ssajcie ode mnei ze strony albo z orange smoothie
#634175
247 | 2003-02-17 13:01:53 +0100
no sciagnelem juz z orange smoothie te osp cale :)
z wygladu interfejsu identyczne ale zmiany sa --> freezetag :)
#634176
3st | 2003-02-17 13:02:19 +0100
Chaos a co w tym OSP takiego nowego sie znajduje ? mozna by bylo to napisac... moze nie w newsach ale w komentarzach chociaz...
#634177
Chaos | 2003-02-17 13:13:32 +0100
opis bedzie potem na razie nie mam czasi nawet se sam zaisntalowac :D
#634178
rauf | 2003-02-17 13:22:44 +0100
Patch z OSP 1.01 do 1.02 -- juz jest wgrany. - co daje to
OSP 1.02 Full Instal -- a co daje to ?
czy to jest to samo ??
#634179
MateoMartinezz | 2003-02-17 13:25:12 +0100
f9nomen - patch, zgodnie z definicją, robi upgrade z wersji 1.01 do 1.02, dlatego ma niewiele ponad 2 Mega
Full - oznacza że jest to pełna wersja OSP 1.02, dla tych którzy wcześniej tego nie mieli zainstalowanego, mappacków nie ma, a listę zmian przedstawił xploo w komentarzach do newsa sławka
#634180
rauf | 2003-02-17 14:01:41 +0100
aa rozumiem jezeli ktos nie mial 1.01 to muszi scigac full zeby miec osp a kto juz miale 1.01 to tylko patcha 2 megowego :P
#634182
p0gr0m | 2003-02-17 14:08:26 +0100
eh niewiem jak wy ale ja sie zawiodlem i to bardzo .Czekalismy na te osp od pol roku chyba albo i wiecej a tu wyszlo jakies 1.02 z garstka nowosci eh pol roku po to zebym sobie mogl popatrzec na ping w czasie gry lipa pany :( chyba panowie od osp olali juz naszego qwaczka
#634183
eng | 2003-02-17 14:19:02 +0100
ales ty zdolny fenomen :d
#634185
canis | 2003-02-17 14:27:32 +0100
eh poza dodaniem nowego trybu rozgrywki ktory uwazam za lekko cienki ;/ i ping w rogu ekranu... no coz zmiany sa ale male szkoda spodziewalem sie czegos leprzego :/ ale przynajmniej cos robia w kierunku poprawienia tego osp... jestem za wmatowaniem cpma tam tego 1.0 by na osp pm i na cpma nie bylo zadnej roznicy w grze... to tyle :p nie chce mi sie wiecej pisac
#634186
tęczowa.zemsta | 2003-02-17 14:31:20 +0100
tia, ale jest napisane, ze oddali to do uzytku jako "przedsmak" i ze prace wciaz trwaja i systematycznie bedzie pojawiac sie cos nowego. cieszmy sie tym, co mamy :P
#634187
eng | 2003-02-17 14:45:31 +0100
a jak sie ma nowe osp do servov ? mozna normalnie sie podlaczac ?bo wiekszosc servov jest jeszcze na starym osp :P
#634192
Eddy | 2003-02-17 14:53:25 +0100
Sa jakies nowe mapki bo mi sie niechce sciagac full-a?
#634193
freak | 2003-02-17 14:55:35 +0100
fajnie jest :o
#634195
tęczowa.zemsta | 2003-02-17 15:15:04 +0100
mapek nowych nie ma, laczyc sie mozna normalnie
#634197
SL4VE | 2003-02-17 15:28:54 +0100
pod ktorym newsem slawka? o turnieju w rybniku? :D BO innego nie widze :p
#634203
jordan | 2003-02-17 15:40:19 +0100
Ssa się. Razor. :-P
#634207
MateoMartinezz | 2003-02-17 16:00:53 +0100
News sławka - wykasowany
Inną sprawą jest to że samo OSP się zmieniło - zauważyliście że wywaliło wszystkie katalogi jakie były? ja mam teraz katalog OSP w baseq3, bez podkatalogów takich jak DOCS i te inne :D
#634210
akir | 2003-02-17 16:10:45 +0100
a ja mam normalnie :p
#634211
r9v|matr1xnR.1_2 | 2003-02-17 16:11:57 +0100
pisze mi osp 1.02 ale zadnego pingu na ekrenie niewidze
i dobrze bo by pewnie tylko niepotrzebnie zajmowal miejsce i bym mniej widzial w czasie gry:P
#634212
Kain | 2003-02-17 16:32:00 +0100
A jua najbardziej czekałem na multiviewing :(
#634216
StaryOrgowicz_133 | 2003-02-17 16:45:49 +0100
ej te osp jest kompatybilne ??? z 101 ?
Czy trzeba na serverach zmieniac na 102
#634217
SpOOnman | 2003-02-17 16:50:44 +0100
Ludzie wystarczy readme i history poczytac. Dodali freezetag, widoczny ping i kilka malych fixow. W tym tygodniu wyjdzie kolejny update - z MVD (multi-view-demos) czyli to na co wszyscy najbardziej czekaja. :)
#634218
akir | 2003-02-17 17:02:09 +0100
co ich posralo? nie moga wydac raz a porzadnie wszystkiego? tylko bede sie tak jebac i sciagac codziennie jakis updejt.. :D
#634221
bryan | 2003-02-17 17:18:58 +0100
mogliby dac pelne a nie wypuszczac po kawalku jak cpma ;] poczekalbym nawet ten tyzdzien ;)
#634225
StaryOrgowicz_559 | 2003-02-17 17:34:06 +0100
Pingu nie widzisz bo jak wchodzisz na server to tam jest osp 1.01 a wiec tej komendy nie ma, wejc se na singla.
#634226
[w]xEn | 2003-02-17 18:04:09 +0100
akir ! co sie tak zloscisz ? ciesz sie ze nie musisz jeszcze za to placic .. u nas przeciez wszystko jes mozliwe .. =
#634235
pluto | 2003-02-17 18:53:42 +0100
[OT]: kto popsul forum?
#634243
qw3rterro | 2003-02-17 18:58:42 +0100
nice. zaraz SciAGAM =)
#632605
qw3rterro | 2003-02-17 18:59:34 +0100
a wlasnie... co z boardem?? :(
#632564
cOijN | 2003-02-17 19:25:58 +0100
forum forum!! gdzie board!- ludzie wychodzimy jak samoobrona na ulice z transparentami: "ODDAC BOARDA!! HCEMY PODWYZKI FORUM I GWARANCJI SKUPU POSTOW!!" ;D
ludzie zrobcie cos! tu ludziom palce odpadaja z powodu bezruchu! ;p
#634247
eng | 2003-02-17 19:36:43 +0100
brick ratujsja ;d
#634249
Meduza | 2003-02-17 20:11:16 +0100
akir, nie chcesz to nie instaluj! nikt cie nie zmusza; chciałbys zeby ci wszytko od razu pod nos dawali? ciesz sie z tego co jest...
#634250
sore|nW | 2003-02-17 20:24:04 +0100
Xplo moglbys mi wytlumaczyc o co chodzi z tym MVD? bo ty jestes taki madry ;D...
#634253
kucu | 2003-02-17 20:43:12 +0100
o ktos zauwazyl ze forum sie zepsulo :)
#634255
Chaos | 2003-02-17 21:51:58 +0100
dajcie looz forum sie popsuło bedzie jak bedzie :P
#634260
pent1um | 2003-02-18 00:12:38 +0100
sorre7 : MVD to znaczy multiview demo co oznacza ze mozesz ogladac demka z oczu tego gracza z ktorego sobie zechcesz czyli mozesz nawet z 2 ogladac - jedno duze okienko a drugie mniejsze w prawym gornym rogu. lub wybierac sposrod wszystkich graczy tego z ktorego chcesz ogladac demko.
#634284
pent1um | 2003-02-18 00:16:35 +0100
A moze teraz ktos mi cos wytlumaczy - po prawej jest ankieta na temat GTV nie wiem co to jest Followkiller, Followpowerup, Followkiller + powerup - oco chodzi ?
#634285
cOijN | 2003-02-18 00:35:08 +0100
hahaha, cos mi sie wydawalo ze 2 newsy byly? ;p
fusion?;]
#634286
Arnold | 2003-02-18 01:14:44 +0100
CHodzi o to jak ma sie zmieniam pov ,czy za graczem co zdobyl fraga ,czy powerupa ,itp.
#634289
am3is | 2003-02-18 04:24:35 +0100
Na Neverhwere wchodzi się bezproblemowo a tam jest wersja 1.01 więc chyba gdzie indziej będzie tak samo .
#634291
Zaloguj się by dodać komentarz.