Ostateczne rozwiązanie problemów serwerów!
pon, 16 grudzień 2002 14:10:27 | Autor: slawek | Quake 3 Arena
Przynosi je artykuł The Joy of Serving zamieszczony na szanowanym i poważanym za nowatorskie i bezkompromisowe rozwiązania wielu problemów z którymi muszą borykać się gracze: Lamerkatz.
Podążcie za tym linkiem by posiąść tę wiedzę. (angielski obowiązkowy, choć obrazki też przemawiają do wyobraźni)
Dla zachęty jedna z porad:

A short phone cord can vastly improve your ping. Make it microscopic if you can.
(mimo najszczerszych chęci nie udało mi się ustalić jak stary jest ten artykuł, ewentualne uwagi na ten temat proszę zachowac dla siebie :) )





Yaboll | 2002-12-16 15:22:15 +0100
ehhe chlopaki si enie postaraly.... zrobie krotsze polaczenie... dajcie mi tylk aparat cyfrowy to zlacze tak 2 wtyczki ze kabelka nie bedzie widac :D
#627085
[FPP]Krypton | 2002-12-16 15:30:55 +0100
to ci sie wtedy nie uda wlozy go we wtyczki bo te maly "przyciski do wyciagania" sie na sibie najda ;)
chyba ze je wyrwiesz
#627088
harpagan | 2002-12-16 16:02:39 +0100
ten typek zanim zrobil fotke moglby paznokcie obciac :/
#627090
freak | 2002-12-16 16:38:49 +0100
hm.. niezłe! po ile ? ;]
#627093
Yaboll | 2002-12-16 17:20:40 +0100
metr kabla 80gr wtyczki po 50gr... zacisniecie wraz ze spradzeniem testerem 5 zl
sume sobie sam obicz
#627095
Lucas_1 | 2002-12-16 19:04:14 +0100
Ja zrobie za 4 zl plus koszty wysylki :P
#627107
Yaboll | 2002-12-16 19:40:14 +0100
A masz tester za 30000zl?? taki do kabli 5 kategorii??
co ci pokazuje dlugosc kazdej zyly z dokladnoscia 50cm, na ktorym mozna wykryc zalamania kabla i takie inne cyda majace wplyw na jakos przesylu.. tu nie chodzi o siec amatroska ale o naprawde profesjonalne rozwiazanie.....
na swoj kabelek moge dac certyfikacje LUCENT'a a dokladniej systemu Sistimax SCS bo mam homologacje ministerstwa lacznosci w tym zakresie :D
oczywiscie JOKE bo chyba minimalna dlugosc kabla to w/g wszelakich norm swiatowych to 1metr, ale homologacje i uprawnienia to ja mam :D
#627112
Zell | 2002-12-16 23:12:02 +0100
a yaboll masz zarabiarke do RJ ?
#627125
Yaboll | 2002-12-16 23:28:05 +0100
zagniatam zebami... pozatym to sie nazywa RJ45 :D
#627127
StaryOrgowicz_508 | 2002-12-17 07:04:24 +0100
Ja bym jednak zrobił krótszy kabelek... Zawsze 2 końcówka może być obrócona o 180 stopni w stosunku do pierwszej :-D
#627140
Zaloguj się by dodać komentarz.