ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Ostatnie wolne miejsca w FX2 !

czw, 15 wrzesień 2005 16:15:19 | Autor: Mattias | Quake 3 Arena


Przypominamy, ze trwają zapisy do w Flag eXperience 2 pod opieka ESL. Po tygodniu zapisów zgłosiło się 10 klanów i oczekujemy jeszcze na 2 chętnych. Decyduje kolejność zgłoszeń, jednak czekamy na poważne klany, które zagrają cały sezon ligowy (5 tygodni).
Oto klany, które zgłosiły swoja chęć udziału w pucharze; 150watt, death kings, dioxide, Forgotten Heroes, Kill Revenge Survive, Logitech Umbra Vis Morbus, nova-unlimited, Polish Power Pack, sYnthesis, troika aka ///.

Mattias | 2005-09-15 16:26:12 +0200

btw dzieki spoon o/

Mav_8217 | 2005-09-15 16:52:40 +0200

to się nazywa konkret ;)

Nie wiem dlaczego, ale mi się podoba =o

bajko | 2005-09-15 19:26:47 +0200

zapisuj wiec be, im wiecej klanow tym lepiej

Mav_8217 | 2005-09-15 19:32:09 +0200

ja bym bardzo chętnie zagrał, ale oprócz mnie, w be nikt nie gra ctf =/

Pisek | 2005-09-15 20:18:08 +0200

a w krS nikt nie gra :D

sYnth|Bubu | 2005-09-15 20:38:07 +0200

mav u nas ostro gramy ctfa we wszystkich ligach dlatego tez sie zapisalismy :P
:D

MisieX | 2005-09-15 21:59:29 +0200

Mav - mam ten sam problem co Ty...

Mav_8217 | 2005-09-15 22:00:38 +0200

bubu - to jak się wkręcić tam do Was na ctf’a? :b Czy fakt, że lamersko na luzach poniżam Cię w 1v1 wystarczy? :PPPPP

sYnth|Bubu | 2005-09-15 22:17:32 +0200

Nie gram 1v1 wiec tego nie mozesz byc pewien : P A po 2 to sugerowalem zebys be zapisal i pawuja nauczyl map :P

Mav_8217 | 2005-09-15 22:26:24 +0200

dżizas wiem, ale 1v1 grałeś, bo jakoś pamiętam, że kiedyś Cię rozpykałem dwa razy na t4 ;P

Bal za to dał najlepszy numer. Przegrał w sudden death z bubu, bo ten trafił RG w momencie, kiedy bal spamował go z mg i bubu zostało z 8hp, więc ułamek sekundy i to bal by wygrał. Ofc Bubu skomentował tego nadzwyczajnego farta swoim powiedzonkiem "skill" ;)

voodoo|norad | 2005-09-15 23:11:38 +0200

A gdzie jest HG ?? :OOOOOO
I wygramy to :) chyba, że ppp przyjdzie na mecz z nami :DDD

zgr3dek | 2005-09-15 23:32:44 +0200

norad ale ty nudny jestes
wszedzie piszesz ze voodoo wygra i wygra
bedzie niezla zabawa GL & HF

voodoo|norad | 2005-09-15 23:41:29 +0200

zgd jakie Voodoo ? :D Co ma voodoo do ctfa ?
nc :/

PS. ja jestem graczem Forgotten heroes ;sss
PS. zgredziu poza tym to chyba oczywiste, że nie wygramy ;D widocznie nie znamy sie na żartach ^+^

Mattias | 2005-09-16 00:17:57 +0200

norad skoro jestes graczem FH to sam powinienes wiedziec gdzie jest Twoj klan :]

voodoo|norad | 2005-09-16 09:07:05 +0200

4 od lewej jest ;q

Gravatar

pro_L0rd | 2005-09-16 10:52:33 +0200

msx mav nie ma problemu ,ukulajcie sobie 5 kolegow z
oznych klanow tdm i utworzcie na esl konto
fajna zabawa przy 5v5 jest ,polecam :)

THRAWN | 2005-09-16 20:12:25 +0200

ZAPISUJCIE SIE KURNA CHATA !!! zbierajcie teamy i sie zapisujcie moze kogos z inego klanu

fajnie bedzie :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63