ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Ostróda wyniki

nie, 07 grudzień 2003 00:07:50 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Właśnie skończył się turniej 1v1, który odbywał się w Ostródzie. Trwał on od 10:00 do 21:30. W finale spotkali się h'soo i h'szal, lepszy okazał się szal pokonując soo 2:0 w mapach (pro-t4, ztn3). A oto cała klasyfikacja:

**1. h'szal

  1. h'soo

  2. 666-lop

  3. h'L3si0

5/6. h'detal, 666-GaD**

Zdjęcia i demka będą dostępne w późniejszym terminie.

spEN | 2003-12-07 00:19:42 +0100

jakies screeny chodziaz wypadalo by pokazac :].

bfr_aka_pablonzo | 2003-12-07 00:37:53 +0100

pewnie ich nie ma co ?

gg, rozz thx za niusa :)

abs | 2003-12-07 00:43:35 +0100

ciekawe kiedy esports spisze wyniki:/

sYnth|Bubu | 2003-12-07 01:05:12 +0100

abs moj news o Nations cupie spisali po 2 dniach

sYnth|Bubu | 2003-12-07 01:30:18 +0100

a co do turnieju Gadzino!!!!!!!!!!!
miales wygrac :P

tofu | 2003-12-07 02:06:18 +0100

skandal :D shivus mial wygrac tego turnieja a nie jakies szale czy tam gadziny :)

aromat | 2003-12-07 02:15:58 +0100

Zgadzam sie!Liczyłem na shivusa..hie hie...ciekawe jak tam moj kumpel z city wypadł.jimmy :D

bryan | 2003-12-07 03:14:30 +0100

slabiutki cover =

furi | 2003-12-07 06:30:54 +0100

Chociaz finalowe demka byscie dali :P

Gravatar

den | 2003-12-07 10:27:40 +0100

myślałem że Gadzik wygra, a jednak :]
jeszcze brak mu starej formy

... | 2003-12-07 10:35:50 +0100

eh gadzik oj gadzik bendzie bicie w domu =)

... | 2003-12-07 10:36:50 +0100

a o to swiety mikolaj shoo przynosi wam prezent zdiecia z ostrody :) www.godinet.prv.pl/turniej/1/index.htm

... | 2003-12-07 10:38:43 +0100

przepraszam pomylilem sie to nie te daty =/`

rooseck | 2003-12-07 11:22:41 +0100

spox ze byl ten turniej. shivusa poznalem i lopa :D reszte to znalem jako tako :D nahu nahu
o avatara poznalem...niezle niszczy jak na 10latek :D lol
myslalem ze to jakis krasnoludek sie wjebal albo jakis ziom gra w wormsy a tam wynik z detalem 25-5 dla avka :D lul

szkoda ze nie mialem wiecej staffu ylko do opalenia tube:/ ale i tak bylo spox dopoki ten zjeb nas z kafejki nie wygonil. ten @#$% godles caly. powiedzial ze tylko dla graczy i ze narka. HMWD

pozdroofka dla wszystkich ktorzy byli no i je.bac GODINET

fen1x. | 2003-12-07 12:03:55 +0100

szkoda ze tego niewidzialem ale w tym cxzasie mialem malutki melanrz :D . Ale gratulka dla all graczy :D

Gravatar

intens1ty.dk | 2003-12-07 12:36:38 +0100

"slabiutki cover =" Bryan

Cover? A byl jakis cover? :D

Gravatar

ju0g3 | 2003-12-07 12:49:51 +0100

Cos sie zrabalo. :D CZytac wyzej/nizej.

Gravatar

ju0g3 | 2003-12-07 12:50:29 +0100

YO @ll !!!
Nie zebym sie powtarzal, lub kogos powtarzal, ale LUDZIE! Zmience ta grafe! Porabalo was ? MERRY XMAS ?? Gdzie my mieszkamy ? Q3_Fans, wiem ze w Polsce nie jest dobrze, ale zeby Wesołych Świąt pisać kurde po zachodniemu? nawet na sklepach zagramanicznych w Polsce piszą po polsku!
No humanoidy kochane. PROSZE! Zrobcie cos z tym! BLAAAAGAM!

sYnth|Bubu | 2003-12-07 12:51:34 +0100

moze pojdziesz z Orgami na kompromis i zgodzisz sie na "Merry Swiat" ?
;]

freak | 2003-12-07 12:52:28 +0100

Wiedziałem że wygra Patryk =)

eng | 2003-12-07 13:19:21 +0100

moze trza by bylo wirtualna polska tez po zachodniemu napisac :{

performer | 2003-12-07 13:20:07 +0100

brawo szal ! ja wiedzialem ze no sie wybije - w koncu pokonal nie byle kogo tylko znane postacie na naszej scenie, juz w Rzeszowie zauwazylem jego przeblyski geniuszu, brawo ! :]

Gravatar

StaryOrgowicz_690 | 2003-12-07 13:46:55 +0100

A ja zapomnałem sie zapisać =(
Ku...

zoom | 2003-12-07 13:50:55 +0100

prosze nie mowicie o przepisywaniu newsow...

sYnth|Bubu | 2003-12-07 14:03:46 +0100

zóm juz nie trzeba nic mowic
wszyscy wiedza jak jest

move | 2003-12-07 14:57:41 +0100

haha, nie badzcie smieszni ;)
to oczywiste, ze 2 serwisy czerpia ze zrodel nawzajem i nie widze tutaj powodow do sporu, wiec idzcie lepic balwana lepiej :)
PS: MERI ŚFIONT K URW A :d:d:d

Gravatar

katz | 2003-12-08 03:16:41 +0100

znowu zaczynacie? ech

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63