ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Packard Bell iPower GX

wto, 16 grudzień 2008 20:19:01 | Autor: move | Inne

Partyjka w Quake Live metrem w drodze na studia? Stało się to możliwe dzięki nowej ofercie sponsora ostatniego ESWC. Producenci oferują sprzęt przystosowany do wysokich wymagań graczy w stylowej obudowie. Wyposażono go w:
* 17-calową matrycę full HD o rozdzielczości 1900x1200
* Nvidię GeForce 9800M GTS z 1GB pamięci GDDR3 VRAM (cokolwiek miałyby znaczyć te skróty, grafa wyciąga 9000 punktów w 3DMark06)
* Intel®Core 2 Quad Q9100
* możliwość zainstalowania do 4GB pamięci DDR
* 2 dyski twarde o łącznej pojemności 640GB
* parę mniej istotnych dodatków jak: kamera 1.3mpx, wi-fi, czytnik kart 5 typów, bluetooth i inne standardy...

Emanuel Fromont - wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu


Nie zgadzamy się z obiegowym stwierdzeniem, że notebooki do gier to produkt niszowy Krytycy to samo mówili o stacjonarnych komputerach do gier, lecz model ipower dowiódł, że nie mieli racji. iPower GX to niezwykła moc i elitarne wzornictwo dla entuzjastów gier.

Na koniec kilka fotek (1024x683)


...w większej rozdzielczości do ściągnięcia w zipie: [click].


Trzeba przyznać, że prezentuje się ładnie, ale kwota przy obecnym kursie Euro w okolicach 4PLN nie jest zbyt zachęcająca: 1499 Euro w zależności od wybranych opcji.

 

l1nk | 2008-12-16 21:33:37 +0100

wg mnie wyglada paskudnie, tandeciarsko, plastikowo itd...

move | 2008-12-16 21:44:54 +0100

Kwestia gustu...

Gravatar

guhard | 2008-12-16 23:27:08 +0100

cokolwiek te skróty znaczą mój gf 9600GT 512 mb na core2duo wyciąga 9400 w 3dmarku ;-) wiec to chyba jakas pomyłka ;D

co do wyglądu to dla mnie gitara. mógłbym taki miec ;]

kos | 2008-12-16 23:36:00 +0100

laptop do grania hmmm... wg mnie to mało wygodne, chyba że się podepnie klawe i jeździ często na lany z kompem ;d

grzesiontko | 2008-12-17 06:20:10 +0100

matryca 17? :o przejebane, tylko taki troche duży ten lapek musi być ;)

l1nk | 2008-12-17 10:33:58 +0100

kos - od poltora roku siedze na laptopie i nawet mozna sie przestawic do wszelakiej masci gier (ta, q3 tez tutaj spedzam) i nie marudze na lcdka :PP (ave tox ;P, ave noctis :P)

aiken | 2008-12-17 11:37:26 +0100

l1nk owszem kwestia przyzwyczajenia, ale jednak na CRT'ku gralby ci sie lepiej mimo iz tego teraz nie mozesz sobie wyborazic :). To czuc dopiero jak przesiadasz sie z 120Hz CRT na LCD.

Wujek_Bogdan | 2008-12-17 14:07:53 +0100

nie da sie ukryc ze dobry crt jest lepszy od lcd (w koncu np. zawodowi graficy nadal pracuja na crt) ale przede wszystkim ze wzledu na odwzorowanie kolorow.
jesli chodzi o smużenie to przy dzisiejszych matrycach lcd nie ma juz takeiego efektu jak kilka lat temu. Mozna grac bez najmniejszego dyskomnfortu.

jakie ma znaczenie odswierzanie 120Hz o ktorym piszesz? Odswierzanie nie ma NIC waspolnego z efektem smużenia. Poza tym matrycach LCD odswierzanie nie ma w zasadzie znaczenia, tutaj nie jest odświerzany caly ekran jakw CRT a jedynie te piksele, ktore zmieniaja w danym momencie kolor.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63