Packard Bell iPower GX
Partyjka w Quake Live metrem w drodze na studia? Stało się to możliwe dzięki nowej ofercie sponsora ostatniego ESWC. Producenci oferują sprzęt przystosowany do wysokich wymagań graczy w stylowej obudowie. Wyposażono go w:
* 17-calową matrycę full HD o rozdzielczości 1900x1200
* Nvidię GeForce 9800M GTS z 1GB pamięci GDDR3 VRAM (cokolwiek miałyby znaczyć te skróty, grafa wyciąga 9000 punktów w 3DMark06)
* Intel®Core 2 Quad Q9100
* możliwość zainstalowania do 4GB pamięci DDR
* 2 dyski twarde o łącznej pojemności 640GB
* parę mniej istotnych dodatków jak: kamera 1.3mpx, wi-fi, czytnik kart 5 typów, bluetooth i inne standardy...
Emanuel Fromont - wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu
Nie zgadzamy się z obiegowym stwierdzeniem, że notebooki do gier to produkt niszowy Krytycy to samo mówili o stacjonarnych komputerach do gier, lecz model ipower dowiódł, że nie mieli racji. iPower GX to niezwykła moc i elitarne wzornictwo dla entuzjastów gier.
Na koniec kilka fotek (1024x683)
Trzeba przyznać, że prezentuje się ładnie, ale kwota przy obecnym kursie Euro w okolicach 4PLN nie jest zbyt zachęcająca: 1499 Euro w zależności od wybranych opcji.








l1nk | 2008-12-16 21:33:37 +0100
wg mnie wyglada paskudnie, tandeciarsko, plastikowo itd...
#746904
move | 2008-12-16 21:44:54 +0100
Kwestia gustu...
#746905
guhard | 2008-12-16 23:27:08 +0100
cokolwiek te skróty znaczą mój gf 9600GT 512 mb na core2duo wyciąga 9400 w 3dmarku ;-) wiec to chyba jakas pomyłka ;D
co do wyglądu to dla mnie gitara. mógłbym taki miec ;]
#746910
kos | 2008-12-16 23:36:00 +0100
laptop do grania hmmm... wg mnie to mało wygodne, chyba że się podepnie klawe i jeździ często na lany z kompem ;d
#746912
grzesiontko | 2008-12-17 06:20:10 +0100
matryca 17? :o przejebane, tylko taki troche duży ten lapek musi być ;)
#746918
l1nk | 2008-12-17 10:33:58 +0100
kos - od poltora roku siedze na laptopie i nawet mozna sie przestawic do wszelakiej masci gier (ta, q3 tez tutaj spedzam) i nie marudze na lcdka :PP (ave tox ;P, ave noctis :P)
#746920
aiken | 2008-12-17 11:37:26 +0100
l1nk owszem kwestia przyzwyczajenia, ale jednak na CRT'ku gralby ci sie lepiej mimo iz tego teraz nie mozesz sobie wyborazic :). To czuc dopiero jak przesiadasz sie z 120Hz CRT na LCD.
#746923
Wujek_Bogdan | 2008-12-17 14:07:53 +0100
nie da sie ukryc ze dobry crt jest lepszy od lcd (w koncu np. zawodowi graficy nadal pracuja na crt) ale przede wszystkim ze wzledu na odwzorowanie kolorow.
jesli chodzi o smużenie to przy dzisiejszych matrycach lcd nie ma juz takeiego efektu jak kilka lat temu. Mozna grac bez najmniejszego dyskomnfortu.
jakie ma znaczenie odswierzanie 120Hz o ktorym piszesz? Odswierzanie nie ma NIC waspolnego z efektem smużenia. Poza tym matrycach LCD odswierzanie nie ma w zasadzie znaczenia, tutaj nie jest odświerzany caly ekran jakw CRT a jedynie te piksele, ktore zmieniaja w danym momencie kolor.
#746926
Zaloguj się by dodać komentarz.