papatki
czw, 01 kwiecień 2004 09:58:17 | Autor: slawek | Quake 3 Arena
Ponieważ poprzedni news wiąże się z moim sporym rozczarowaniem i niesmakiem rosnącymi od dłuższego czasu i spowodowanymi stanem ducha i umysłów graczy i kibiców, ponieważ i tak jestem juz mało aktywny jako redaktor, ponieważ brak mi serca i energii, ponieważ jestem znudzony, ponieważ rozczarowanie dotyczące mojej kariery progracza goni rozczarowanie, ponieważ bo tak
żegnam się z wszystkimi jako redaktor, moderator, gracz, organizator, rozweselacz i Lepper polskiej tzw. sceny q3.
Teraz można mnie będzie spotkać tylko na onetowych warcabach.
Serio





miKe^ | 2004-04-01 10:04:24 +0200
o_O ...
#677796
eddie | 2004-04-01 10:08:30 +0200
słuszna decyzja. Zmadrzales.
#677797
Mattias | 2004-04-01 10:08:32 +0200
szkoda :( hf
#677798
cih | 2004-04-01 10:10:32 +0200
eddie lol :D
#677800
v1n5 | 2004-04-01 10:17:45 +0200
slawek...:/ szkoda... moze sie jeszcze dasz jakos przekonac? a jeli nie to moze czasem wpadniesz na jakis turniej... w kazdym razie szkoda...
#677801
slawek | 2004-04-01 10:34:07 +0200
Eddie - nie grozi mi to, znaczy zmądrzenie. Po prostu będę teraz siał porutę w innych rejonach.
#677804
StaryOrgowicz_698 | 2004-04-01 10:46:23 +0200
no i bardzo dobrze !!! niech cie g ... za reke prowadzi :DD ale niestety jestem na 100% pewny ze wrucisz ... pewnie pod innym nickiem :P
#677810
jarq. | 2004-04-01 10:49:04 +0200
slawek no qrde ... przeciez mielismy jeszcze kilka rzeczy fajnych zrobic! ... Licze na to ze jestes pod silnym wplywem zartow pierwszokwietniowych!!! :) ... nie rob nam tego!
... eddie - za przeproszeniem - ssij pale - a jak juz sie nassiesz to znow zassij!
#677811
DziadaS-2xreg | 2004-04-01 10:50:42 +0200
█████████████████████████
Jedyny inteligentny Administrator zmywa się z serwera.
To musi coś oznaczać.
upadek.
już wam nic nie pomoże.
Już mogę to głosno powiedzieć.
×××Smierć Administratorom. po kolei śmierć×××!!!!!!
:D
˧♂Ďď┼┴n0Š╔ŰۨEâÄ╦nara lamy╣
█████████████████████████
#677812
Szczawson | 2004-04-01 11:14:44 +0200
slawek to prima aprilis prawda?
#677817
[M]aniek | 2004-04-01 11:15:58 +0200
to nie zart, ma to zwiazek z obnizeniem plac redaktorow na orgu z zera na minus, nie kazdego stac zeby dokladal do interesu ;p
#677818
castor | 2004-04-01 11:16:07 +0200
nice joke ;p
#677819
eXe|faykee | 2004-04-01 11:20:40 +0200
szkoda, naprawde szkoda...
#677822
x3noph0b | 2004-04-01 11:33:08 +0200
kurna, tylko nie Sławek.. jeden z niewielu ludzi na poziomie odchodzi co zle prorokuje polskiej scenie q3
btw zawsze wiedzialem ze ci z esposrt.pl maja cieplo za oczami - delikatnie mowiac
Sławek - trzymaj sie :) i wspominaj nas dobrze :-D
xen
#677825
furi | 2004-04-01 11:37:23 +0200
whatever
#677827
MateoMartinezz | 2004-04-01 11:49:49 +0200
rotfl, dla każdego z Was :D, a kilku w szczególności - zainteresowani wyczują :D
#677832
bfr_aka_pablonzo | 2004-04-01 11:52:53 +0200
hf.
#677834
shiv | 2004-04-01 11:55:44 +0200
hf chlip..:P
#677835
slawek | 2004-04-01 11:56:30 +0200
Nie no, Mateo - nie sądzisz chyba, że tak gópio bym żartował? :o
#677836
katz | 2004-04-01 11:59:50 +0200
ja tam sie ciesze, o jednego mniej ;]
#677837
jarq. | 2004-04-01 12:04:21 +0200
... slawek czytajac takich fredzli jak ten ponizej ... to sam sie zastanawiam ... bez takich ludzi jak ty scenka polska powoli zacznie wygladac jak komentarz tego pode mna ...
ech ... szkoda ..
#677838
PLANET | 2004-04-01 12:08:14 +0200
nie ma to jak lac wode na czyjs mlyn nonstop niet ? :>
jutro wszystko bedzie jasne, tak jak mowilem :D
#677839
MateoMartinezz | 2004-04-01 12:09:24 +0200
Nie wierzę, że akurat 1 kwietnia tak się wqrzyłes że rzucasz tym wszystkim :D. Jeden matołek Cię zdenerwował? Pamiętam że swego czasu było kilku którzy znacznie bardziej Cię wqrwili i jakoś nie odszedłeś :D nadal wyczuwam perfidny Twój podstęp aby sobie z nas żarty urządzić
#677840
Yaboll | 2004-04-01 12:19:52 +0200
W takim razie ja znow umieram :P (dla tych co wiedza o co chodzi)
#677842
mutonek | 2004-04-01 12:20:29 +0200
Jak slawek odchodzi to ja rezygnuje z nocek nocka w katowicach zostanie odwolana bez niego i jego newsow ORG niebedzie juz taki sam :(
#677843
jarq. | 2004-04-01 12:22:31 +0200
... qrde nerwy mi puscily ...
#677844
eXe|Korol | 2004-04-01 12:27:33 +0200
tak szybko z tad odchodza..
#677845
quub | 2004-04-01 12:31:51 +0200
Ja tylko dodam: Sławek weź mnie nie wqrwiaj! Siad na dupie i niegdzie nie idziesz :P
#677846
sYnth|Bubu | 2004-04-01 12:44:16 +0200
Do jutra slawku :P
#677849
eddie | 2004-04-01 12:47:40 +0200
bez przeproszenia jarq, idz sobie zagraj.
#677851
LaMp | 2004-04-01 12:54:22 +0200
prima aprilis napewno :- DD
#677852
Zenith | 2004-04-01 13:17:32 +0200
teraz slawek sobie jaja robi :P
#677854
insane_pl | 2004-04-01 13:24:45 +0200
:DDDDDDDDDDDDDDDDzanim odejdziesz.
#677856
furi | 2004-04-01 13:34:24 +0200
omg
#677859
MateoMartinezz | 2004-04-01 13:50:59 +0200
Insane - właśnie yebnąłeś jak łysy grzywą o kant kuli. Nawet chyba sobie nie zdajesz sprawy jak bardzo :D, ale to właśnie w tym wszystkim najśmieszniejsze :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
#677860
nxs.rush | 2004-04-01 14:04:17 +0200
"słuszna decyzja. Zmadrzales." "bez przeproszenia jarq, idz sobie zagraj."
przed chwila puscily mi nerwy a teraz jak juz troche lepiej (chyba) to pisze:
eddie po prostu brak mi slow na kolesi, ktorzy uwazaja sie za zaje.bistych jak graja w kleja a kiedy przestana sa lepsi od tych, ktorzy graja bo przeciez to dziecinne, scena jest zje.bana itd. a po twoich wypowiedziach takie wnioski wyciagam. moja odpowiedz na twoj pierwszy koment to: zalosc :/
"właśnie yebnąłeś jak łysy grzywą o kant kuli"
racja, jedyny pozytywny akcent tego newsa :D
ja w ta wiadomosc nie wierze... tzn wierze ale nie chce wierzyc!
#677862
mess | 2004-04-01 14:05:29 +0200
insane_pl nie komentuj juz lepiej nic :| btw nick insane jest zastrzezony :o
slawek, jestes niedobry, ja sie usmialem z twojego poprzedniego newsa a tu takie cuda wypisujesz =p poznalem cie osobiscie i miazdzysz tetnice wiec dopuki org istnieje masz ... wiesz co masz ;- ))
#677863
move | 2004-04-01 14:26:01 +0200
slawek: a ja wczoraj wygralem w duzego lotka!
#677864
slawek | 2004-04-01 14:27:59 +0200
Ja pierdykam mof!
Cieszę się!!!
A ja ci wysłałem podkładki!
:D
#677865
putek | 2004-04-01 14:33:23 +0200
dla mnie to jedna z najwiekszych strat dla naszej sceny... szkoda slawku, bardzo Cie szanuje... wiele dla nas zrobiles. pozdrawiam i zycze GL! [do jutra ;asd]
#677867
k3m | 2004-04-01 14:35:29 +0200
Nieeeeeeeeeeeeee! (chlip) ;]
#677868
SAI4H | 2004-04-01 14:43:35 +0200
Prima Aprilis?
#677870
baxowy | 2004-04-01 15:06:16 +0200
nie wierze
#677876
b31m0 | 2004-04-01 15:07:28 +0200
yeah a jutro jeden wielki nius: JOKING ;)
#677878
pepz | 2004-04-01 15:25:34 +0200
pryma aprylys ;]
#677885
gr. | 2004-04-01 15:27:41 +0200
to jest info nie do przyjecia nie uwierze dopoki nie zobacze / oczywiscie nie chce zobaczyc :| / ale ja wam cos opowiem i to wcale nie zart prima prillisowy: dzis rano jechalem w autobusie na uczelnie atu mnie kanary spisaly i to akurat 1 kwietnia k.... ale porazka...
#677887
v0ok | 2004-04-01 15:34:21 +0200
Sławciu primaaprilisowy zarcik ?? =]
#677890
*misiek* | 2004-04-01 15:46:51 +0200
wg mnie to on naprawde odchodzi a wybral date 1 kwietnia zeby bylo smieszniej :/
btw jesli to prawda to gl i hf chociaz nie znam Cie a jesli nie to stupid joke
#677894
Aki | 2004-04-01 16:00:20 +0200
pfff a mnie to sadzi :)
#677897
RauL | 2004-04-01 16:01:09 +0200
slawek, ja wiem, inni wiedza, ze klamiesz ;F
#677898
*misiek* | 2004-04-01 16:15:43 +0200
pffffff a tak apropo to ja nie rozumiem tego dowcipu :]]]]]]]
#677904
stirmal | 2004-04-01 17:00:05 +0200
Hmm... fajna riposta na nie najbardziej udany, w mojej opinii, zart na eSports (chociaz nadal uwazam ten serwis za bardzo fajny). Long live the first of april!
#677920
insane_pl | 2004-04-01 17:11:22 +0200
ehh mess ja nie komentowalbym twoich wypocin :D dzisaij jest prima aprilis nie ? :d, torche luzu :D
#677926
insane_pl | 2004-04-01 17:12:23 +0200
:D fakt moja wpadka :D
#677927
SL4VE | 2004-04-01 18:13:14 +0200
tak, a SL4VE nie gra w q3, uczy się do matury i już NIGDY tu nie wróci... :D
#677943
wuder | 2004-04-01 18:45:10 +0200
prima aprilis !!!!!!!!!! =DDDDDDDDDDDDDDd
#677948
slawek | 2004-04-01 19:27:22 +0200
"tak, a SL4VE nie gra w q3, uczy się do matury i już NIGDY tu nie wróci... :D"
Tak, slave nie gra juz w q3 (w urinal ani h), uczy się do matury (w chwilach "timeout") , i niegdy tu nie wroci (młodszy niz w chwili pisania posta)
#677957
^M^ | 2004-04-01 19:59:35 +0200
Cos mi tu nie gra x_O ? ...
#677965
ProcToloG | 2004-04-01 20:34:08 +0200
a ostatni zgasi światło..............
#677969
x3noph0b | 2004-04-01 20:53:51 +0200
rush znalazl se kolejnego człeka do moralizowania go
ql ;]
#677977
Rozz | 2004-04-01 21:46:09 +0200
Ja nigdy nie wiem kiedy slawek pisze na powaznie i teraz nie jest wcale inaczej :P
#677996
slawek | 2004-04-01 23:31:23 +0200
(Ota) CHŁOPAKI WYLUZUJCIE.
-dziad sakramencki, dwóch dni by bez Was nie przeżył. A ja bym się musiała z roboty zwolnić
i ostatnią forsę wybecalować na te takie z koronkami i lateksem - żeby go czymś zająć. (litości!)
Wygoniłam od komputra-niech siedzi i sie wstydzi.
Bo co to jest żeby kobieta nieśmiała musiała jakieś sprostowania pisać ?!
Bo gotów honorowo (ze wstydu hehe) dotrzymać słowa i zaprzepaścić miłość swojego życia.
Niniejszym ogłaszam że Sławek nigdzie nie idzie.
-sławkowa żona
-Jarq - no co Ty?
-MateoMartinezz - gratuluję trzeźwości osądu.
-a Ciebie Edi nie lubię (co oczywiście jest tendencyjne i bez znaczenia)
-ale przynajmniej się trochę ożywiliście, nie?
#678008
SL4VE | 2004-04-01 23:32:38 +0200
heh sławek nie musiałeś mnie od razu demaskować ;/////
:DD
#678009
gr. | 2004-04-01 23:59:02 +0200
I knew it :)))) [ UFFF... ]
#678012
sYnth|Bubu | 2004-04-02 00:20:03 +0200
Kurcze w tym roq jakos nic mnie nie zaskoczylo :|
Moze dlatego ze pamietalem ze to 1 Kwiecien i wszystko olalem ?
Mam nadzieje ze ta kapa z fizy to Pan profesor tez zartowal :D
#678014
nxs.rush | 2004-04-02 00:35:06 +0200
a kto mi zwroci koszty leczenia, ktore musialem odbyc po przeczytaniu newsa?! ;D
xen: ze co? jak? co? po co? ja? ;D a widzisz, taki ze mnie mily ziom :D
#678016
jarq. | 2004-04-02 07:58:39 +0200
:D buehehehahah hehoh oh o ...ech sie juz chyba mocno postarzalem zeby tak pozwolic sie nabijac w butelke :D
... Ota proponuję wprowadzic w domku małą cenzurke tego czym nas tu slawciu karmi! :D hehe ...
aaa.. z tym sssaniem eddiego ... to tez bylo primaaprilisowe - przeciez wiem ze nie bylo by mu z tym "do twarzy" :D - looz
#678024
PLANET | 2004-04-02 09:13:06 +0200
a nie mowilem :D
(/me be the-all-seeing-eye ;)
#678028
RauL | 2004-04-02 13:00:48 +0200
slawek =D
#678038
psychic_pl | 2004-04-03 14:47:22 +0200
:( :) :( :) :( :)
:)))
:(
#678212
GaD | 2004-04-05 14:47:22 +0200
jarq do twarzy by ci bylo z penisem w pupie :SAdfdsfsa
#678381
Zaloguj się by dodać komentarz.