ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



papatki

czw, 01 kwiecień 2004 09:58:17 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Ponieważ poprzedni news wiąże się z moim sporym rozczarowaniem i niesmakiem rosnącymi od dłuższego czasu i spowodowanymi stanem ducha i umysłów graczy i kibiców, ponieważ i tak jestem juz mało aktywny jako redaktor, ponieważ brak mi serca i energii, ponieważ jestem znudzony, ponieważ rozczarowanie dotyczące mojej kariery progracza goni rozczarowanie, ponieważ bo tak

żegnam się z wszystkimi jako redaktor, moderator, gracz, organizator, rozweselacz i Lepper polskiej tzw. sceny q3.

Teraz można mnie będzie spotkać tylko na onetowych warcabach.
Serio

Gravatar

miKe^ | 2004-04-01 10:04:24 +0200

o_O ...

Gravatar

eddie | 2004-04-01 10:08:30 +0200

słuszna decyzja. Zmadrzales.

Mattias | 2004-04-01 10:08:32 +0200

szkoda :( hf

cih | 2004-04-01 10:10:32 +0200

eddie lol :D

v1n5 | 2004-04-01 10:17:45 +0200

slawek...:/ szkoda... moze sie jeszcze dasz jakos przekonac? a jeli nie to moze czasem wpadniesz na jakis turniej... w kazdym razie szkoda...

slawek | 2004-04-01 10:34:07 +0200

Eddie - nie grozi mi to, znaczy zmądrzenie. Po prostu będę teraz siał porutę w innych rejonach.

Gravatar

StaryOrgowicz_698 | 2004-04-01 10:46:23 +0200

no i bardzo dobrze !!! niech cie g ... za reke prowadzi :DD ale niestety jestem na 100% pewny ze wrucisz ... pewnie pod innym nickiem :P

jarq. | 2004-04-01 10:49:04 +0200

slawek no qrde ... przeciez mielismy jeszcze kilka rzeczy fajnych zrobic! ... Licze na to ze jestes pod silnym wplywem zartow pierwszokwietniowych!!! :) ... nie rob nam tego!

... eddie - za przeproszeniem - ssij pale - a jak juz sie nassiesz to znow zassij!

DziadaS-2xreg | 2004-04-01 10:50:42 +0200

█████████████████████████
Jedyny inteligentny Administrator zmywa się z serwera.
To musi coś oznaczać.
upadek.
już wam nic nie pomoże.
Już mogę to głosno powiedzieć.
×××Smierć Administratorom. po kolei śmierć×××!!!!!!
:D
˧♂Ďď┼┴n0Š╔ŰۨEâÄ╦nara lamy╣
█████████████████████████

Szczawson | 2004-04-01 11:14:44 +0200

slawek to prima aprilis prawda?

[M]aniek | 2004-04-01 11:15:58 +0200

to nie zart, ma to zwiazek z obnizeniem plac redaktorow na orgu z zera na minus, nie kazdego stac zeby dokladal do interesu ;p

castor | 2004-04-01 11:16:07 +0200

nice joke ;p

eXe|faykee | 2004-04-01 11:20:40 +0200

szkoda, naprawde szkoda...

Gravatar

x3noph0b | 2004-04-01 11:33:08 +0200

kurna, tylko nie Sławek.. jeden z niewielu ludzi na poziomie odchodzi co zle prorokuje polskiej scenie q3
btw zawsze wiedzialem ze ci z esposrt.pl maja cieplo za oczami - delikatnie mowiac
Sławek - trzymaj sie :) i wspominaj nas dobrze :-D

xen

furi | 2004-04-01 11:37:23 +0200

whatever

MateoMartinezz | 2004-04-01 11:49:49 +0200

rotfl, dla każdego z Was :D, a kilku w szczególności - zainteresowani wyczują :D

bfr_aka_pablonzo | 2004-04-01 11:52:53 +0200

hf.

shiv | 2004-04-01 11:55:44 +0200

hf chlip..:P

slawek | 2004-04-01 11:56:30 +0200

Nie no, Mateo - nie sądzisz chyba, że tak gópio bym żartował? :o

Gravatar

katz | 2004-04-01 11:59:50 +0200

ja tam sie ciesze, o jednego mniej ;]

jarq. | 2004-04-01 12:04:21 +0200

... slawek czytajac takich fredzli jak ten ponizej ... to sam sie zastanawiam ... bez takich ludzi jak ty scenka polska powoli zacznie wygladac jak komentarz tego pode mna ...

ech ... szkoda ..

Gravatar

PLANET | 2004-04-01 12:08:14 +0200

nie ma to jak lac wode na czyjs mlyn nonstop niet ? :>
jutro wszystko bedzie jasne, tak jak mowilem :D

MateoMartinezz | 2004-04-01 12:09:24 +0200

Nie wierzę, że akurat 1 kwietnia tak się wqrzyłes że rzucasz tym wszystkim :D. Jeden matołek Cię zdenerwował? Pamiętam że swego czasu było kilku którzy znacznie bardziej Cię wqrwili i jakoś nie odszedłeś :D nadal wyczuwam perfidny Twój podstęp aby sobie z nas żarty urządzić

Yaboll | 2004-04-01 12:19:52 +0200

W takim razie ja znow umieram :P (dla tych co wiedza o co chodzi)

mutonek | 2004-04-01 12:20:29 +0200

Jak slawek odchodzi to ja rezygnuje z nocek nocka w katowicach zostanie odwolana bez niego i jego newsow ORG niebedzie juz taki sam :(

jarq. | 2004-04-01 12:22:31 +0200

... qrde nerwy mi puscily ...

eXe|Korol | 2004-04-01 12:27:33 +0200

tak szybko z tad odchodza..

quub | 2004-04-01 12:31:51 +0200

Ja tylko dodam: Sławek weź mnie nie wqrwiaj! Siad na dupie i niegdzie nie idziesz :P

sYnth|Bubu | 2004-04-01 12:44:16 +0200

Do jutra slawku :P

Gravatar

eddie | 2004-04-01 12:47:40 +0200

bez przeproszenia jarq, idz sobie zagraj.

LaMp | 2004-04-01 12:54:22 +0200

prima aprilis napewno :- DD

Zenith | 2004-04-01 13:17:32 +0200

teraz slawek sobie jaja robi :P

Gravatar

insane_pl | 2004-04-01 13:24:45 +0200

:DDDDDDDDDDDDDDDDzanim odejdziesz.

furi | 2004-04-01 13:34:24 +0200

omg

MateoMartinezz | 2004-04-01 13:50:59 +0200

Insane - właśnie yebnąłeś jak łysy grzywą o kant kuli. Nawet chyba sobie nie zdajesz sprawy jak bardzo :D, ale to właśnie w tym wszystkim najśmieszniejsze :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

nxs.rush | 2004-04-01 14:04:17 +0200

"słuszna decyzja. Zmadrzales." "bez przeproszenia jarq, idz sobie zagraj."

przed chwila puscily mi nerwy a teraz jak juz troche lepiej (chyba) to pisze:

eddie po prostu brak mi slow na kolesi, ktorzy uwazaja sie za zaje.bistych jak graja w kleja a kiedy przestana sa lepsi od tych, ktorzy graja bo przeciez to dziecinne, scena jest zje.bana itd. a po twoich wypowiedziach takie wnioski wyciagam. moja odpowiedz na twoj pierwszy koment to: zalosc :/

"właśnie yebnąłeś jak łysy grzywą o kant kuli"

racja, jedyny pozytywny akcent tego newsa :D

ja w ta wiadomosc nie wierze... tzn wierze ale nie chce wierzyc!

mess | 2004-04-01 14:05:29 +0200

insane_pl nie komentuj juz lepiej nic :| btw nick insane jest zastrzezony :o

slawek, jestes niedobry, ja sie usmialem z twojego poprzedniego newsa a tu takie cuda wypisujesz =p poznalem cie osobiscie i miazdzysz tetnice wiec dopuki org istnieje masz ... wiesz co masz ;- ))

move | 2004-04-01 14:26:01 +0200

slawek: a ja wczoraj wygralem w duzego lotka!

slawek | 2004-04-01 14:27:59 +0200

Ja pierdykam mof!
Cieszę się!!!
A ja ci wysłałem podkładki!
:D

putek | 2004-04-01 14:33:23 +0200

dla mnie to jedna z najwiekszych strat dla naszej sceny... szkoda slawku, bardzo Cie szanuje... wiele dla nas zrobiles. pozdrawiam i zycze GL! [do jutra ;asd]

k3m | 2004-04-01 14:35:29 +0200

Nieeeeeeeeeeeeee! (chlip) ;]

SAI4H | 2004-04-01 14:43:35 +0200

Prima Aprilis?

baxowy | 2004-04-01 15:06:16 +0200

nie wierze

b31m0 | 2004-04-01 15:07:28 +0200

yeah a jutro jeden wielki nius: JOKING ;)

pepz | 2004-04-01 15:25:34 +0200

pryma aprylys ;]

gr. | 2004-04-01 15:27:41 +0200

to jest info nie do przyjecia nie uwierze dopoki nie zobacze / oczywiscie nie chce zobaczyc :| / ale ja wam cos opowiem i to wcale nie zart prima prillisowy: dzis rano jechalem w autobusie na uczelnie atu mnie kanary spisaly i to akurat 1 kwietnia k.... ale porazka...

Gravatar

v0ok | 2004-04-01 15:34:21 +0200

Sławciu primaaprilisowy zarcik ?? =]

*misiek* | 2004-04-01 15:46:51 +0200

wg mnie to on naprawde odchodzi a wybral date 1 kwietnia zeby bylo smieszniej :/

btw jesli to prawda to gl i hf chociaz nie znam Cie a jesli nie to stupid joke

Aki | 2004-04-01 16:00:20 +0200

pfff a mnie to sadzi :)

RauL | 2004-04-01 16:01:09 +0200

slawek, ja wiem, inni wiedza, ze klamiesz ;F

*misiek* | 2004-04-01 16:15:43 +0200

pffffff a tak apropo to ja nie rozumiem tego dowcipu :]]]]]]]

stirmal | 2004-04-01 17:00:05 +0200

Hmm... fajna riposta na nie najbardziej udany, w mojej opinii, zart na eSports (chociaz nadal uwazam ten serwis za bardzo fajny). Long live the first of april!

Gravatar

insane_pl | 2004-04-01 17:11:22 +0200

ehh mess ja nie komentowalbym twoich wypocin :D dzisaij jest prima aprilis nie ? :d, torche luzu :D

Gravatar

insane_pl | 2004-04-01 17:12:23 +0200

:D fakt moja wpadka :D

SL4VE | 2004-04-01 18:13:14 +0200

tak, a SL4VE nie gra w q3, uczy się do matury i już NIGDY tu nie wróci... :D

wuder | 2004-04-01 18:45:10 +0200

prima aprilis !!!!!!!!!! =DDDDDDDDDDDDDDd

slawek | 2004-04-01 19:27:22 +0200

"tak, a SL4VE nie gra w q3, uczy się do matury i już NIGDY tu nie wróci... :D"
Tak, slave nie gra juz w q3 (w urinal ani h), uczy się do matury (w chwilach "timeout") , i niegdy tu nie wroci (młodszy niz w chwili pisania posta)

^M^ | 2004-04-01 19:59:35 +0200

Cos mi tu nie gra x_O ? ...

Gravatar

ProcToloG | 2004-04-01 20:34:08 +0200

a ostatni zgasi światło..............

Gravatar

x3noph0b | 2004-04-01 20:53:51 +0200

rush znalazl se kolejnego człeka do moralizowania go
ql ;]

Rozz | 2004-04-01 21:46:09 +0200

Ja nigdy nie wiem kiedy slawek pisze na powaznie i teraz nie jest wcale inaczej :P

slawek | 2004-04-01 23:31:23 +0200

(Ota) CHŁOPAKI WYLUZUJCIE.
-dziad sakramencki, dwóch dni by bez Was nie przeżył. A ja bym się musiała z roboty zwolnić
i ostatnią forsę wybecalować na te takie z koronkami i lateksem - żeby go czymś zająć. (litości!)
Wygoniłam od komputra-niech siedzi i sie wstydzi.
Bo co to jest żeby kobieta nieśmiała musiała jakieś sprostowania pisać ?!
Bo gotów honorowo (ze wstydu hehe) dotrzymać słowa i zaprzepaścić miłość swojego życia.
Niniejszym ogłaszam że Sławek nigdzie nie idzie.
-sławkowa żona

-Jarq - no co Ty?
-MateoMartinezz - gratuluję trzeźwości osądu.
-a Ciebie Edi nie lubię (co oczywiście jest tendencyjne i bez znaczenia)
-ale przynajmniej się trochę ożywiliście, nie?

SL4VE | 2004-04-01 23:32:38 +0200

heh sławek nie musiałeś mnie od razu demaskować ;/////

:DD

gr. | 2004-04-01 23:59:02 +0200

I knew it :)))) [ UFFF... ]

sYnth|Bubu | 2004-04-02 00:20:03 +0200

Kurcze w tym roq jakos nic mnie nie zaskoczylo :|
Moze dlatego ze pamietalem ze to 1 Kwiecien i wszystko olalem ?
Mam nadzieje ze ta kapa z fizy to Pan profesor tez zartowal :D

nxs.rush | 2004-04-02 00:35:06 +0200

a kto mi zwroci koszty leczenia, ktore musialem odbyc po przeczytaniu newsa?! ;D

xen: ze co? jak? co? po co? ja? ;D a widzisz, taki ze mnie mily ziom :D

jarq. | 2004-04-02 07:58:39 +0200

:D buehehehahah hehoh oh o ...ech sie juz chyba mocno postarzalem zeby tak pozwolic sie nabijac w butelke :D

... Ota proponuję wprowadzic w domku małą cenzurke tego czym nas tu slawciu karmi! :D hehe ...

aaa.. z tym sssaniem eddiego ... to tez bylo primaaprilisowe - przeciez wiem ze nie bylo by mu z tym "do twarzy" :D - looz

Gravatar

PLANET | 2004-04-02 09:13:06 +0200

a nie mowilem :D
(/me be the-all-seeing-eye ;)

RauL | 2004-04-02 13:00:48 +0200

slawek =D

psychic_pl | 2004-04-03 14:47:22 +0200

:( :) :( :) :( :)

:)))

:(

GaD | 2004-04-05 14:47:22 +0200

jarq do twarzy by ci bylo z penisem w pupie :SAdfdsfsa

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63