ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



host | 2002-12-14 14:42:53 +0100

reklama strony :D wbijac i ssac :)

slawek | 2002-12-14 14:48:01 +0100

Urinal - czołowy poski H0st...
:D

SL4VE | 2002-12-14 15:08:06 +0100

moze byc i czolowy jak Ci sie podoba :D

SL4VE | 2002-12-14 15:08:35 +0100

tzn. mialem na mysli skroniowy... zjebalem dowcip :P

Rozz | 2002-12-14 15:09:33 +0100

Jak napisalem nizej mysle ze to kibel udostepniac swoje pb innym. Stawilabym raczej na podanie procedury aktualizacji jesli auto nie dziala.

harpagan | 2002-12-14 15:17:54 +0100

Boze jaki news :/

SL4VE | 2002-12-14 15:25:20 +0100

rozz... ale to nie jest CALE pb tylko pliki ktore nalezy nadpisac.

SL4VE | 2002-12-14 15:53:45 +0100

harp o co Ci chodzi?

Sh1eldeR | 2002-12-14 16:28:54 +0100

No co slave, nie wiesz o co chodzi harpowi? Przeciez juz dlugo nic ciekawego (?) sie nie dzialo na orgu, nikt na nic nie narzekal, wiec jak juz jest news o punk busterze to.... to wlasnie nie wiem co. Dobra, ja w ogole nic nie wiem. Skasowalbym tresc tego commentsa, ale jak juz napisalem to klikne [dopisz komentarz]. Niech to bedzie przeciwwaga dla posta harpagana ;))))

Rozz | 2002-12-14 17:03:00 +0100

Aha no to luz slave tedy.

akir | 2002-12-14 17:52:03 +0100

mi tam sie news podoba, bo mam z tym go***m problemy i jezeli sciagne i zadziala to nie mam nic przeciwko :DD

ognos | 2002-12-14 18:10:51 +0100

nie udostepniajcie dalego pb komus bo i tak nie bedzie chodzil , bo wprowadzili jakies guidy na podstawie cd keya :p i mnie za to wywala! :pa mam oryginala

SL4VE | 2002-12-14 18:11:49 +0100

uaktualnilem to jeszcze, bo i tak wywalalo.

SL4VE | 2002-12-14 18:12:20 +0100

ognos... przeczytaj commentsy jeszcze raz :]

harpagan | 2002-12-14 19:08:33 +0100

jak dla mnie to nie za bardzo pasuje to jako news na orgu
bardziej juz na forum ale luz to tylko moje zdanie

harpagan | 2002-12-14 19:09:16 +0100

super poprawnie to napisalem :/

frag | 2002-12-14 19:21:44 +0100

To niejestnewso pb a reklama stronki ale luz .....
Przecierz mozna by bylo napisac macie problemy zeby sciaganc PR wejdzcie na nasza stronke klanowa z tamtad szybko idzie IMHO tego typu newsy sa troszke bez sensu...

hanti | 2002-12-14 19:24:53 +0100

bosh @#$% co wam ten news prz4szkadza czepiacie sie byle czego

akir | 2002-12-14 21:37:18 +0100

ej to jest juz przesada... mozna sie bylo czepiac slv'a o kilka wczesniejszych postow, ale tego uwazam za bardzo dobrego, gdyz bardzo duzo osob ma z tym problemy i przyda sie kazda pomoc, i nie widze sensu pisania komentarzy ze to nie news.. banda kretynow :P

SL4VE | 2002-12-14 21:41:07 +0100

thx akir.
Co do reklamy... jakos nikt mi nie dal infa, ze na JAKIEJKOLWIEK innej stronce jest pb do sciagniecia.
A ze reklama... hmmm... skopalem info o przeniesieniu stronki (bo wspomnialem o magu) no to teraz PRZY OKAZJI macie adres stronki. Nic w tym zlego, a jak juz akir napisal duzo ludzi ma z tym problemy. mnie wczoraj caly wieczor kopalo.
Z reszta jak juz stwierdziliscie wczesniej nie musze motywowac swoich newsow, a nawet nie powinienem, wiec nie bede tu nic tlumaczyc

akir | 2002-12-14 21:53:13 +0100

slv, ale dalej i tak mnie kopie z wacusia :(((

d4ro | 2002-12-14 21:57:17 +0100

ehh przez jakiś NO_GUID ciągle kopie, a przedtem było bez problema :/

*MR.GOD* | 2002-12-14 22:03:15 +0100

o jezu... reklama.... ale jak chas se zrobil reklame strony domowej to bylo ok?? bo to red. i jest znany? (bez obrazy) ale bez przesady to jest stronka jednego z lepszych w polsce klanof to dobrze znac adres (gram promode to gowno mnie obchodza klany vq3 :DDD ) ale i tak se zara strpnke obejze :P
no offence & peace

Sh1eldeR | 2002-12-14 22:07:26 +0100

A mnie jeszcze ani razu nie koplo... Pewnie dzisiaj nie bede mogl grac podczas meczu z ForC :/.
W ramach ciekawostki opowiem jak wczoraj ZNOWU rozpieprzylem serwer MiB. Otoz na osp5 zgarnalem przypadkowo RA i pobieglem do MH, a tam akurat czekal jakis koles wiec go zabilem (nie uwierzycie ale to nie byl moj teammate ;)) i wzielem znowu przypadkowo MH, mowie - jezu, za pare sekund quad a ja mam 150/150 :>>>>>. No to jebs, biegiem do quada. Wzialem... SRU. Najpierw wszyscy 999. Zaczalem pisac rozne dziwne pochlebstwa o tpsa (wy kur..., kradzieje, skurw... + reszta soczystego steku.. bzdur), no i wszystkich wywalilo z serwa.
MiB byl padniety przez ladnych pare godzin tylko dlatego ze shielder mial szanse na dobry quadrun.
;-)

SL4VE | 2002-12-14 22:12:26 +0100

pare godzin? Całą noc nie działał :))).
MR.GOD prawie nie zrozumialem Twojego przeslania, ale co do tego czy to reklama czy nie to pisalem juz nizej...

BobeK | 2002-12-14 22:33:20 +0100

Mogles, SL4VE, najwyzej lekko roziwnac tego newsa, zeby bylo wiecej niz 2 zdania :-), ale do reszty to nie ma co sie czepiec :>.

hanti | 2002-12-14 23:36:15 +0100

a mi to nie podziakowal :( :D

SL4VE | 2002-12-15 01:35:46 +0100

thx hanti :P.
BoBeK... moglem, ale akurat sprzatalem, krzyczalem do starszej ze na obiad przyjde za chwile i pisalem php :), wiec troche sie musialem streszczyc :)

Chaos | 2002-12-15 03:04:08 +0100

"o jezu... reklama.... ale jak chas se zrobil reklame strony domowej to bylo ok?? bo to red. i jest znany? (bez obrazy)"

jebaj sie odemnie MR. GOd .. bo masz w mozgu najebane

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63