ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



PB Info

nie, 26 styczeń 2003 03:12:21 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Zauważyłem że na nieco zmienionej głównej stronie Punkbustera ekipa Evenbalance zamieszcza wyraźną informację o numerze najnowszej wersji klienta, serwera i modułu autoryzacyjnego Punkbustera. Tak więc w przypadku problemów z łączeniem się na publiczne serwery najpierw sprawdźmy czy mamy najnowszą wersję klienta. Sprawdzamy oczywiście /pb_ver i porównujemy z wersją ze strony. Jeśli się nie zgadzają to znaczy że trzeba uaktualnić naszego PB jednym ze sposobów opisywanych w dziale Artykuły.

Przy okazji - na temat GUID'ów nie wiadomo nic nowego, w każdym razie ekipa EB uznaje często pojawiający się status GUID:UNKN za hack i usuwa jego właściciela z serwera. Może temu zapobiec admin posługując się nową komendą pb_sv_guidrelax o której pisał niedawno pluto. Detekcja ogc... wciąż nie jest włączona i będzie włączona "jak tylko system GUID'ów będzie w pełni sprawny" - czyli zapewne niezbyt szybko. A tymczasem coraz więcej serwerów albo wyłącza PB w ogóle albo wyłącza strictauth, jednak jako redakcja żadnej z tych metod mimo wszystko adminom nie polecamy, ufając że system w końcu spełni swoje zadanie.

hanti | 2003-01-26 04:34:25 +0100

ta wiekszosc dostaje juz swira z powodu pb ale ja podobnie jak rozz jestem cigle za nimi ze jednak naprawia wszystko :)

SAI4H | 2003-01-26 09:44:18 +0100

Zalosne.. ;/

acci | 2003-01-26 10:11:25 +0100

pr 131 rzondzil :/ nawet jesli byli cziterzy :P

Gravatar

sun | 2003-01-26 11:54:31 +0100

Heh czyli tak czy siak nie zmienilo by nic gdyby all dali guidrelax 7 do czasu gdy wlacza system wykrywania ogc i itp. a nie teraz .. :/

MaxDamage | 2003-01-26 12:45:47 +0100

Pb smierdzi - nalezy grac z sv_punkbuster 0 , tak serwy powinny miec, jak ktos chce sie bawic niwe bedzie czitowal a jak lama to i tak obejdzie pb wtedy kicka i po sprawie... Po co tak sobie utrudniac...

Shadow | 2003-01-26 14:22:39 +0100

Pytanie jest proste, jeśli na razie pb nie wykrywa ocg to po jakiego knifa go wlaczac? zeby innych wywalał, czy moze zeby wyło weselej na serverach.
Zostanmy ptakami znuczmy sie latac, bo czesto wylatujemy z serverow. Nie ma co darmowa lekcja latania !
PB jest żałosne

pluto | 2003-01-26 16:42:45 +0100

ludzie z PB to idioci. zamiast zajac sie sama detekcja cheat'ow
to cuduja z guid'ami. PB powinien tylko wykrywac i informowac
ludzi na serwerze ze ktos oszukuje, a wiara sama zrobi z nim
porzadek, ale oni wiedza lepiej co jest dla nas lepsze.
poczytajcie sobie forum PB - cyrk na kolkach. ludziom oryginalne
cdkey'e uznaje za niewazne, to niedziala, tamto nie dziala,
a PB-Team still working on GUID system.

Gravatar

r4Fo | 2003-01-26 18:06:15 +0100

dla mnie ci ludzi od pb sa pierdolnieci bym ich pozabijal zeby uczciwy grac pykac w quake nie mogl. Tego guida to @#$% osobiscie ktoremus z nich w morde wsadze.

MaxDamage | 2003-01-27 11:33:25 +0100

Ja mam orginalny cd-key i q3 i gowno - jade na jakims losowym bo inaczej lece - zreszta wczesniej 2 tygodnie wszedzie lecialem z kazdym cd keyem - zalosne - zenada @#$%! Co za pacholki - moj kolega - programista - napisalby pb ktory dziala - jest lepszy niz te cioty...

Mattias | 2003-01-29 17:49:07 +0100

kazde PB sux !!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63