ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



#pd.pl

nie, 15 czerwiec 2003 14:03:46 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Polish Divisions posiada już swój oficjalny kanał na IRCu. Znajduje się on na serwerze irc.quakenet.org pod nazwą #pd.pl. Na nim będą podawane na bieżąco informacje o lidze. Zapraszam!

Przypominam, klany ECT#4 mogą zapisywać się u:

Natomiast te spoza ECT zgłaszają się do:

Tymczasowa strona lig znajduje się pod adresem pldivisions.kgb.pl

Gravatar

skaven | 2003-06-15 15:26:47 +0200

zaraz cvhyba jebne bo z jakiej paki do 1 dywizji zapisane jest t5, przeciez to cd bylo w pierwwszej osemce klanow ect!!!!!

[pogo] | 2003-06-15 16:47:00 +0200

hmmm organizatorzy troche chyba nie opcykani z tym powinni "zatrudnic" kogos obeznanego w takich ligach :D no ale gl BTW cD bylo w pierwszej 8 i ich nie ma w 1 lidze ? chyba ktos cos zjebal

RZELKY | 2003-06-15 17:28:36 +0200

to oni organizuja lige i to oni rozstawiaja klany . EOT

hanti | 2003-06-15 17:45:26 +0200

bo w 1 osemce maja byc dobre klany :D

Zenith | 2003-06-15 17:52:16 +0200

no ale mowili ze 1 lidze bedzie pierwsza 8 z ect

bfr_aka_pablonzo | 2003-06-15 18:34:25 +0200

scr, dopisal na stronie klany do 1 ligi nie biorac ode mnie zadynych informacji o zgloszonych klanach....:/ wlasnie robie liste =]

pepz | 2003-06-15 18:53:12 +0200

k u r w a =] To co jest na tej stronie to jest boolshit,nic tam nie jest aktualizwoane,wszystko na odwal,byleby bylo wiadomo ze liga istnieje...narazie czekamy n aodpowiedz odnosnie hostingu,dopiero potem bedziemy aktualizowac strone =

cd.bloody | 2003-06-15 19:20:56 +0200

perfidnie zjebane :O pisze pierwszych osiem to ma byc pierwszych osiem ... juz widze ze ta liga bedzie prowadzona prze zajebiscie....

zablotzky | 2003-06-15 21:31:57 +0200

@#$% i co znowu na mnei wszystko bo niby ja sie www zajmuje, ale to nie ja sam to ustawialem tylko rzaem z pepe i kims jeszcze nie pamietam wiec @#$% ie najezdzac na mnei ja @#$%!

pepz | 2003-06-15 21:51:41 +0200

no wlasnie zostawcie Go,na mnei najezdzajcie!

zablotzky | 2003-06-15 21:53:54 +0200

pepe @#$% znowu zes zjebal @#$% wszysdu jest do dupy @#$% powarznie zjebales wsio na maxa :D /joke
dzienki, lepiej mi :]

h|neok | 2003-06-15 22:29:13 +0200

eh nikt nie dodal ze kanal zalozyl neok :>

Gravatar

StaryOrgowicz_590 | 2003-06-15 22:55:02 +0200

wy lepiej szybko kołujcie hosting na orgu albo chociaż jakiś inny serv niż ten co jest. stronke już zrobiłem prawie jak trzeba, a tą rozstawke klanów po ligach zrobimy później tj. po skołowaniu serva.

Gravatar

StaryOrgowicz_590 | 2003-06-15 22:55:53 +0200

wy lepiej szybko kołujcie hosting na orgu albo chociaż jakiś inny serv niż ten co jest. stronke już zrobiłem prawie jak trzeba, a tą rozstawke klanów po ligach zrobimy później tj. po skołowaniu serva.
ps. czemu wy sie juz czeipacie jak dopiero co zaczyna sie organizowac wszystko?!?! liga ruszy za jakies 1,5 miecha a wy już chcielibyście wszystko wiedziec
noł ofence :P

bfr_aka_pablonzo | 2003-06-15 22:56:48 +0200

...

Gravatar

StaryOrgowicz_590 | 2003-06-15 22:58:54 +0200

lol coś przeglądarka sie zje.... :D

bfr_aka_pablonzo | 2003-06-16 02:19:50 +0200

=DDDDDDDDDDD

baxowy | 2003-06-16 08:12:00 +0200

Ludzie odpierdolcie sie od nich, bo skonczy sie tak jak zawsze i chuja pogracie. Nic was chyba nie nauczy jak sie @#$% zachowac jak ktos cos dla was robi patalachy jebane.

bfr_aka_pablonzo | 2003-06-16 08:37:03 +0200

baksik normalny =]]]]
kazdy by chcial wszystko odrazu =/

Gravatar

StaryOrgowicz_590 | 2003-06-16 09:05:57 +0200

no baksik normalny :D
thx

MephiR | 2003-06-16 09:32:16 +0200

Good baksik :) Dziękuje Baksik :) Ludzie tak dużych lig nie da się zoorganizować w 5 minut :/ Poczekajcie trochę, a się okarze kto miał rację!

pepz | 2003-06-16 13:20:17 +0200

nci sie nie robi wyzywaja od nierobow,a jak cos sie zacznie,to cos nie odpowiada o/ :d

pepz | 2003-06-16 14:15:24 +0200

ja ktakie cwaniaki to dajci mi kolejnosc w ect4 od 16 miejsca w dol....=o od 16 do 5

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63