PGA Poznań!
wto, 22 luty 2005 16:49:13 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena

Cześć. Mam dla Was do przekazania informację, którą przed chwilą otrzymałem od załogi G:
Witajcie moi drodzy. Doskonale wiemy, że pojedynki w Quake'a 3 przynoszą Wam wiele radości i dostarczają adrenaliny. Z przyjemnością mogę zakomunikować, że najstarszy, polski magazyn internetowy o grach - Załoga G - organizuje turniej Q3 na największej w Polsce imprezie growo-rozrywkowej, zwanej Poznań Game Arena. PGA odbywa się już 25 lutego i trwać będzie przez 3 dni do niedzieli 27.02. Turniej rozpoczyna się 27.02 (niedziela) o godzinie 12.00. Zapisy przyjmowane są OSOBIŚCIE, przez 2 dni imprezy oraz w niedzielę od godziny 10. Zapraszamy wszystkich chętnych. Regulamin rozgrywek układał klan nWo! (Regulamin dostępny do wglądu na http://www.zalogag.pl)
UWAGA! 4 szczęśliwców, którzy szybko odpowiedzą na 2 pytania, dostaną 3-dniowy karnet na PGA o wartości 30zł!
Pytania są następujące:
1. W jakiej lidze IRON pokonalo w finale IC?
a) Clan Base
b) Open Cup
c) Euro Cup
2. Czym sie różni się Damage Given od Damage Recvd?
Na odpowiedzi czekamy pod adresem mailowym: [email protected]
KONIECZNIE dołączcie do niego imię, nazwisko, miasto i ew. nr GG.
Pozdrawiam,
Adam Borczyński
Koordynator wystawy na PGA 2005
[email protected]
Redakcja magazynu Załoga G
www.zalogag.pl
Pozdrawiam A.B
Turniej oczywiście vq3 1v1 ;)
Z mojej strony pozostajemy życzyć organizatorom udanej imprezy, a graczom dużo fragów oraz wrażeń.





bamc | 2005-02-22 16:58:55 +0100
jaka platforma?
#709406
freak | 2005-02-22 17:07:37 +0100
OSP 1.03a + PR 1.32
chyba oczywiste =)
#709407
bamc | 2005-02-22 17:08:25 +0100
TDM ?
#709404
niufel | 2005-02-22 17:51:05 +0100
miało być tdm (4v4) ale jest już 1v1 :] napewno sie tam zjawie :d chociaż vq3 śmierdzi :o i powinno być na PM!
#709408
d00mer | 2005-02-22 17:53:47 +0100
ja chce jechaaaaaac cheeeeee chceeee mamo ja chceeee jechac!! dupa i tak nie pojade :(((( pozdro gl & hf
#709409
ramm | 2005-02-22 18:02:42 +0100
do pyr nie jade nawet jakby lopesoof za darmo rozdawali...
#709411
sab | 2005-02-22 18:03:45 +0100
Jaki jest dokładny link tego regulaminu?
#709412
Logitech|Lopez | 2005-02-22 18:05:00 +0100
haha a Lopezy beda na pewno bo maja 5 min drogi na ta impreze ;]
btw
Kolejorz Hooligan’s!!
#709413
obni | 2005-02-22 18:09:33 +0100
czemu takie trudne pyatnia? Skad mamy to wiedziec [ :DDDDD]
#709414
freak | 2005-02-22 18:11:49 +0100
regulamin > pga.mtp.pl/
rotfl > forum.oc-serwis.pl/V3q3pga_-t5259.html
#709415
freak | 2005-02-22 18:13:29 +0100
Może lepiej go tu wkleję:
07.02.05 - Tak jak chcieliście - nowy regulamin Q3
Wyraźnie się tego domagaliście. I proszę bardzo. Załoga G zmieniła regulamin Turnieju Quake 3. Będziecie więc walczyć 1 na 1. Poniżej "z-updateowana" wersja regulaminu.
1on1 Match
Platforma: Quake 3 Arena (pointrelese 1.32) z włączonym punkbusterem i modem OSP 1.03a
Rodzaj rozgrywek: (tutaj jeszcze sie zastanowie)
Liczba rund: 2
Mapy: pro-q3dm6, ztn3tourney1, pro-q3tourney4, q3tourney2, ospdm8
Fraglimit: 0
Timelimit: 15
Mapy są wybierane poprzez kolejne pojedyńcze odrzucenie mapy i grana będzie ta mapa, która zostanie.
W razie remisu grana jest trzecia rozstrzygająca mapa.
Możliwośc podłączenia swojego sprzętu (myszki, klawiatury, słuchawki itd.) oraz możliwość używania własnego configa (wstępne przejrzenie przez organizatorów w ramach gry Fair Play).
Wszelkie spory i problemy będą rozstrzygane przez głównego sędziego.
Przynajmniej jeden zawodnik z drużyny musi zrobić screen końcowego wyniku.
Ustawienia Servera
Timelimit 15 minut
Overtime round 5 minut
Quad respown OFF
Friendlyfire (niepotrzebe w przypadku 1v1)
pmove 0
g_weaponrespawn 30
g_forceRespawn 1
dodatkowe: każdy musi kręcić demo i zrobić screena pod koniec meczu
#709416
freak | 2005-02-22 18:19:43 +0100
Nagrody są... oceńcie sami.
Steelpad QcK+, Płyta czyszcząca - quake 3 oraz torba na PS2.
Nagrody takie jak Pendrive 256 Kingston DataTraveler 256MB i 128MB, karty graficzne 6600 GT (jest ich po kilknaście sztuk...) przypadną zwycięzcom takich gier jak Tekken4, dead or live 3 czy Xpand Rally.
#709417
forest | 2005-02-22 18:33:08 +0100
sooper :)
cena biletu czyli 12 zl to juz zapewnia udzial w turnieju czy beda jakies dodatkowe oplaty ?
#709418
MisieX | 2005-02-22 18:52:39 +0100
włączyłem all seenga
życzę powodzenia, bo tyle podziałów w q3 jest że szkoda mówic
Mod wybrałem dlatego gdyż (...) neistey CMPA niemoge uruchomić u siebie i newiem jak to ustrojstwo wyląda :/
Te posty na tamtym forum mnie dobijaja wrecz :D:D:D
#709419
ZonK | 2005-02-22 18:57:34 +0100
Heh ja tam zawitam na bank bede mial I miejsce LOL !!!!!
Robson aka. Zonk
#709421
tox1c | 2005-02-22 18:57:50 +0100
W jakim miescie ile wpisowe i czemu tak puzno zostalo to ogloszone
#709422
cmx | 2005-02-22 19:00:15 +0100
a komby sa na miejscu czy trzeba swoje przywieź ?? ile wpisowe ??
#709423
ramm | 2005-02-22 19:42:03 +0100
Poznan Game Arena ;-) ciekawe jakie miasto ;D przecie mowie ze jebane pyry ! :D
ciiiii zle przeczytalem ;d odpowiadajac mapka jest na www :)
dobra opcja głowna nagroda 50 złoty ;d to ja juz wole siedziec w domu i esl wygrac :D
kiepska organizacja... szybko poinformowali... rzeczywisice :)
#691046
davep | 2005-02-22 19:51:38 +0100
o jej jeszcze sie zastanawialem czy nie ruszyc dupska ale nie dam rady mam troche na glowie do nastepnego tygodnia, mysle ze zajedziecie tam ludziska pokazac jaka giera powinna byc glowna dyscyplina na PGA :>
hf
#709429
v3rb | 2005-02-22 20:36:13 +0100
moze sie podjedzie ? :x :D w koncu ostatnie dni ferii :(
#709433
forest | 2005-02-22 20:50:42 +0100
kto ma ferie ten ma ;p
#709435
avek | 2005-02-22 21:10:48 +0100
za późno te info ...
#709436
ezop | 2005-02-22 21:37:32 +0100
za późno ...
#709438
d4widoV | 2005-02-22 22:31:33 +0100
wygralem karnet lol :D czyli jak rusze dupe z haty, to nie musze placic wpisowych ?
#709445
r1vo | 2005-02-22 22:51:19 +0100
ja tez wygralem :D UWAGA moze pojade :D jeszcze jedno! Wygralem ja, wygral d4v i wygral bamc, ’UWAGA! 4 szczęśliwców’ kto jest 4?
#709448
freak | 2005-02-23 08:09:01 +0100
JA! nie no żartuje :P
#709460
furi | 2005-02-23 09:37:57 +0100
Co za debile robia te strony nic do @#$% nie mozna znalesc! Normalnie szok!
#709465
jam | 2005-02-23 11:28:57 +0100
ludzie kto ukladal ten regulamin ?
weaponrespawn 30 do vq3 1v1 ?
kazda mapa ma swoj weaponrespawn raz 5 raz 15 ale nie 30 ! to nie tdm!
btw dogrywka 5 minut ? przeciez to smieszne... a sudden death ?
#709471
v3rb | 2005-02-23 11:31:03 +0100
kto ukladal regulamin pytasz, panowie z nWo... zapewne profesorzy z CA... :x
#709472
furi | 2005-02-23 13:43:16 +0100
Dajcie mi tu jakis link gdzie sie mozna zapisac terminy itd bo ja sie nie lapie w tych posranych www o.o
#709476
avek | 2005-02-23 19:01:46 +0100
htttp://www.sexownafur1a.com.peel
#709502
Zaloguj się by dodać komentarz.