ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



PGA Poznań!

wto, 22 luty 2005 16:49:13 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena


Cześć. Mam dla Was do przekazania informację, którą przed chwilą otrzymałem od załogi G:

Witajcie moi drodzy. Doskonale wiemy, że pojedynki w Quake'a 3 przynoszą Wam wiele radości i dostarczają adrenaliny. Z przyjemnością mogę zakomunikować, że najstarszy, polski magazyn internetowy o grach - Załoga G - organizuje turniej Q3 na największej w Polsce imprezie growo-rozrywkowej, zwanej Poznań Game Arena. PGA odbywa się już 25 lutego i trwać będzie przez 3 dni do niedzieli 27.02. Turniej rozpoczyna się 27.02 (niedziela) o godzinie 12.00. Zapisy przyjmowane są OSOBIŚCIE, przez 2 dni imprezy oraz w niedzielę od godziny 10. Zapraszamy wszystkich chętnych. Regulamin rozgrywek układał klan nWo! (Regulamin dostępny do wglądu na http://www.zalogag.pl)

UWAGA! 4 szczęśliwców, którzy szybko odpowiedzą na 2 pytania, dostaną 3-dniowy karnet na PGA o wartości 30zł!
Pytania są następujące:
1. W jakiej lidze IRON pokonalo w finale IC?
a) Clan Base
b) Open Cup
c) Euro Cup
2. Czym sie różni się Damage Given od Damage Recvd?

Na odpowiedzi czekamy pod adresem mailowym: [email protected]
KONIECZNIE dołączcie do niego imię, nazwisko, miasto i ew. nr GG.

Pozdrawiam,
Adam Borczyński
Koordynator wystawy na PGA 2005
[email protected]
Redakcja magazynu Załoga G
www.zalogag.pl
Pozdrawiam A.B

Turniej oczywiście vq3 1v1 ;)

Z mojej strony pozostajemy życzyć organizatorom udanej imprezy, a graczom dużo fragów oraz wrażeń.

bamc | 2005-02-22 16:58:55 +0100

jaka platforma?

freak | 2005-02-22 17:07:37 +0100

OSP 1.03a + PR 1.32

chyba oczywiste =)

bamc | 2005-02-22 17:08:25 +0100

TDM ?

niufel | 2005-02-22 17:51:05 +0100

miało być tdm (4v4) ale jest już 1v1 :] napewno sie tam zjawie :d chociaż vq3 śmierdzi :o i powinno być na PM!

d00mer | 2005-02-22 17:53:47 +0100

ja chce jechaaaaaac cheeeeee chceeee mamo ja chceeee jechac!! dupa i tak nie pojade :(((( pozdro gl & hf

ramm | 2005-02-22 18:02:42 +0100

do pyr nie jade nawet jakby lopesoof za darmo rozdawali...

sab | 2005-02-22 18:03:45 +0100

Jaki jest dokładny link tego regulaminu?

Logitech|Lopez | 2005-02-22 18:05:00 +0100

haha a Lopezy beda na pewno bo maja 5 min drogi na ta impreze ;]

btw
Kolejorz Hooligan’s!!

obni | 2005-02-22 18:09:33 +0100

czemu takie trudne pyatnia? Skad mamy to wiedziec [ :DDDDD]

freak | 2005-02-22 18:11:49 +0100

regulamin > pga.mtp.pl/

rotfl > forum.oc-serwis.pl/V3q3pga_-t5259.html

freak | 2005-02-22 18:13:29 +0100

Może lepiej go tu wkleję:

07.02.05 - Tak jak chcieliście - nowy regulamin Q3

Wyraźnie się tego domagaliście. I proszę bardzo. Załoga G zmieniła regulamin Turnieju Quake 3. Będziecie więc walczyć 1 na 1. Poniżej "z-updateowana" wersja regulaminu.

1on1 Match
Platforma: Quake 3 Arena (pointrelese 1.32) z włączonym punkbusterem i modem OSP 1.03a
Rodzaj rozgrywek: (tutaj jeszcze sie zastanowie)
Liczba rund: 2
Mapy: pro-q3dm6, ztn3tourney1, pro-q3tourney4, q3tourney2, ospdm8
Fraglimit: 0
Timelimit: 15
Mapy są wybierane poprzez kolejne pojedyńcze odrzucenie mapy i grana będzie ta mapa, która zostanie.
W razie remisu grana jest trzecia rozstrzygająca mapa.
Możliwośc podłączenia swojego sprzętu (myszki, klawiatury, słuchawki itd.) oraz możliwość używania własnego configa (wstępne przejrzenie przez organizatorów w ramach gry Fair Play).
Wszelkie spory i problemy będą rozstrzygane przez głównego sędziego.
Przynajmniej jeden zawodnik z drużyny musi zrobić screen końcowego wyniku.
Ustawienia Servera
Timelimit 15 minut
Overtime round 5 minut
Quad respown OFF
Friendlyfire (niepotrzebe w przypadku 1v1)
pmove 0
g_weaponrespawn 30
g_forceRespawn 1
dodatkowe: każdy musi kręcić demo i zrobić screena pod koniec meczu

freak | 2005-02-22 18:19:43 +0100

Nagrody są... oceńcie sami.

Steelpad QcK+, Płyta czyszcząca - quake 3 oraz torba na PS2.

Nagrody takie jak Pendrive 256 Kingston DataTraveler 256MB i 128MB, karty graficzne 6600 GT (jest ich po kilknaście sztuk...) przypadną zwycięzcom takich gier jak Tekken4, dead or live 3 czy Xpand Rally.

forest | 2005-02-22 18:33:08 +0100

sooper :)
cena biletu czyli 12 zl to juz zapewnia udzial w turnieju czy beda jakies dodatkowe oplaty ?

MisieX | 2005-02-22 18:52:39 +0100

włączyłem all seenga

życzę powodzenia, bo tyle podziałów w q3 jest że szkoda mówic

Mod wybrałem dlatego gdyż (...) neistey CMPA niemoge uruchomić u siebie i newiem jak to ustrojstwo wyląda :/

Te posty na tamtym forum mnie dobijaja wrecz :D:D:D

Gravatar

ZonK | 2005-02-22 18:57:34 +0100

Heh ja tam zawitam na bank bede mial I miejsce LOL !!!!!
Robson aka. Zonk

Gravatar

tox1c | 2005-02-22 18:57:50 +0100

W jakim miescie ile wpisowe i czemu tak puzno zostalo to ogloszone

cmx | 2005-02-22 19:00:15 +0100

a komby sa na miejscu czy trzeba swoje przywieź ?? ile wpisowe ??

ramm | 2005-02-22 19:42:03 +0100

Poznan Game Arena ;-) ciekawe jakie miasto ;D przecie mowie ze jebane pyry ! :D
ciiiii zle przeczytalem ;d odpowiadajac mapka jest na www :)

dobra opcja głowna nagroda 50 złoty ;d to ja juz wole siedziec w domu i esl wygrac :D

kiepska organizacja... szybko poinformowali... rzeczywisice :)

davep | 2005-02-22 19:51:38 +0100

o jej jeszcze sie zastanawialem czy nie ruszyc dupska ale nie dam rady mam troche na glowie do nastepnego tygodnia, mysle ze zajedziecie tam ludziska pokazac jaka giera powinna byc glowna dyscyplina na PGA :>
hf

v3rb | 2005-02-22 20:36:13 +0100

moze sie podjedzie ? :x :D w koncu ostatnie dni ferii :(

forest | 2005-02-22 20:50:42 +0100

kto ma ferie ten ma ;p

Gravatar

avek | 2005-02-22 21:10:48 +0100

za późno te info ...

Gravatar

ezop | 2005-02-22 21:37:32 +0100

za późno ...

d4widoV | 2005-02-22 22:31:33 +0100

wygralem karnet lol :D czyli jak rusze dupe z haty, to nie musze placic wpisowych ?

r1vo | 2005-02-22 22:51:19 +0100

ja tez wygralem :D UWAGA moze pojade :D jeszcze jedno! Wygralem ja, wygral d4v i wygral bamc, ’UWAGA! 4 szczęśliwców’ kto jest 4?

freak | 2005-02-23 08:09:01 +0100

JA! nie no żartuje :P

furi | 2005-02-23 09:37:57 +0100

Co za debile robia te strony nic do @#$% nie mozna znalesc! Normalnie szok!

jam | 2005-02-23 11:28:57 +0100

ludzie kto ukladal ten regulamin ?
weaponrespawn 30 do vq3 1v1 ?

kazda mapa ma swoj weaponrespawn raz 5 raz 15 ale nie 30 ! to nie tdm!

btw dogrywka 5 minut ? przeciez to smieszne... a sudden death ?

v3rb | 2005-02-23 11:31:03 +0100

kto ukladal regulamin pytasz, panowie z nWo... zapewne profesorzy z CA... :x

furi | 2005-02-23 13:43:16 +0100

Dajcie mi tu jakis link gdzie sie mozna zapisac terminy itd bo ja sie nie lapie w tych posranych www o.o

Gravatar

avek | 2005-02-23 19:01:46 +0100

htttp://www.sexownafur1a.com.peel

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63