PGP - zapisy wystartowały
wto, 18 luty 2003 08:30:16 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena
Astro informuje o rozpoczeciu zapisów do kolejnego turnieju Online. Chodzi tutaj o Pro Game Player Online Tournament (OSP Q3 1v1). Na oficjalnej stronie juz od niedzieli rosnie lista uczestników (limit 64 graczy). Wsród nich znajdziecie wiele interesujacych postaci m.in. cha0ticza, szykuje sie niezla obsada. Wiecej informacji na tourney.progameplayer.com oraz kanale irc.progameplayer.com #tourney. Czekamy na pierwsze pojedynki.





rauf | 2003-02-18 11:32:43 +0100
chyba juz sie skonczyly
#634299
akir | 2003-02-18 12:09:03 +0100
qrde.. szkoda ze tak pozno ten nius, bo nie zdazylem sie zapisac :P
#634301
Zaloguj się by dodać komentarz.