ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Pierwsza lekcja ProMode'a: Polska vs Kanada

sob, 22 listopad 2003 17:39:09 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Dziś o 23:00 na drodze TeamPoland.CPMa stanie Kanada - pierwszy przeciwnik naszej reprezentacji w Berserk CPM Nations Cup. Myśląc o scenie CPMa w Kanadzie od razu na myśl przychodzi gellehsak, które mecze duelowe mogliśmy niedawno śledzić na GGL, gdzie uległ dopiero w finale, a jego pogromcą był opisywany w moim poprzednim newsie Elpajuo. Należy jednak pamiętać, że dobry duelowiec nie zawsze równa się dobremu graczowi TDM. :)

Poza wicemistrzem GGL w teamie Kanady gwiazdy nie świecą.

Nie wiem jaki skład wystawi Kanada, lecz udało mi się uzyskać informacje na temat Polaków (thx set), którzy wystąpią w dzisiejszych spotkaniu:

  • mess

  • xts

  • zik

  • zoom

Jak wywnioskowałem z rozmowy nasi reprezentanci niezbyt obawiają się Kanadyjczyków. Set zastanawia się, czy trzeba aż tak karać naszych przeciwników, a więc nie wiadomo, czy skład nie ulegnie zmianie. ;) Komentarz kapitana naszego teamu:

set:

"*Myślę, że mecz powinniśmy wygrać, przegrana w tym meczu będzie dla nas bardzo hańbiąca z tego powodu, że Kanadyjczycy maja po 150 pingu, a wystawiłem taki squad, żeby pozostałe teamy nabrały respektu przed nami.

BTW zauważyłem, że jako jedyna reprezentacja coś wygrywamy. :P*"

Jako, że mecz odbędzie się o dosyć późnej porze to nie wiem, czy będę miał możliwość podania adresu GTV (mam nadzieję, że będzie dostępne). Tak więc tych, którzy będą chcieli prześledzić mecz na żywo zapraszam tuż przed godziną 23:00 na oficjalny kanał Berserk - #berserk.cpm (serwer irc.quakenet.org). Mniemam, iż tam zostanie podane ip GTV.

Powodzenia, a przede wszystkim niskich pingów, naszej reprezentacji!

tofu | 2003-11-22 18:23:07 +0100

xfoo był Kanadyjczykiem czy Amerykaninem... ?

mess | 2003-11-22 18:27:18 +0100

jak nie damy sie przekonac na server UK (na ktorym pingi beda raczej rowne), a nie damy sie przekonac mysle, chociazby z tego powodu jak kanadyjczycy wypowiadaja sie o polsce, to mysle ze wygramy... chociaz nie wiem czy bedzie tak latwo jak mysli set.

SL4VE | 2003-11-22 18:33:23 +0100

gl!

shaun | 2003-11-22 19:04:42 +0100

zeby sie tymi dobrymi przewidywaniami nie zachlysnac :) anyway gl
a co do gtv... na pewno bedzie podane na ircu, a na 99% bedzie to lifestyle.mine.nu z ktorego korzystamy od dawna :)

zośka | 2003-11-22 19:21:30 +0100

good luck

Gravatar

JarlB | 2003-11-22 19:39:03 +0100

scorebot bedzie ? bardzo bym chcial ... ashu wpadnij na kanal i zdzialaj cos tam :)

s3rfer | 2003-11-22 19:49:02 +0100

sai to jak bedziesz wiedzial adres to dodaj do newsa ;>

Gravatar

gruson | 2003-11-22 21:31:13 +0100

czyzby sai4h przerzucil sie na cpma ze tyle pisze ?:P

MsT | 2003-11-22 22:13:15 +0100

zakochal sie :P

riv | 2003-11-22 23:00:17 +0100

moglby ktos podac GTV?

null | 2003-11-22 23:28:12 +0100

gtv rox :/

shaun | 2003-11-23 00:31:25 +0100

gtv nie bylo, adminow nie bylo, tylko scorebot byl (ale nie na tym kanale co trzeba, a prosby zeby wrzucic na #berserk.cpm olano, typowe)
musialem sam adminowac, pierwszy raz w zyciu :P poza tym wybrali sobie taki serwer gdzie nie moglem miec ref'a, a PB wywalal gtv
dema:
cpm4 www.challenge-tv.com/index.php?mode=demodetail&demo=22234
cpm21: www.challenge-tv.com/index.php?mode=demodetail&demo=22235

gg

s3rfer | 2003-11-23 10:29:50 +0100

ej no podajesz adresy demek to moze tez podasz wyniki?!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63