Pierwsze mecze II kolejki cGc:Q3A
nie, 19 wrzesień 2004 14:43:05 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Trzy mecze II kolejki Cyber Games Cup:Q3A są już za nami. Pierwszy mecz (rozpoczynający II kolejkę) rozegrany został między klanem Rail shadow oraz the Deaths. Pewne zwycięstwo na wszystkich trzech mapach odniósł klan the Deaths, a następnym jego rywalem będzie przegrany zespół z meczu the shadows vs United Forces. Kolejny mecz : malleus maleficarum vs black eagles odbył się bez większych problemów. Pierwsza mapa (jak i dwie kolejne) zakończyła się wygraną klanu mm, po bardzo zaciętym meczu, w którym wynik mówi sam za siebie - 77:78. I ostatnie (z trzech rozegranych meczów) spotkanie, w którym walczyli ze sobą : sYnthesis vs Natural Enemy. Pierwsze dwie mapy zakończyły się bardzo małą różnicą fragów (na korzyść sYnth), a ostatnią mapę (już większą przewagą fragów) wygrał klan sYnth, pokonując tym samym team n3 3:0.
Szczegóły:
Rail shadow vs the Deaths (0:3) :
malleus maleficarum vs black eagles (3:0) :
sYnthesis vs Natural Enemy (3:0) :
Wszystkie trzy spotkania przebiegły bez żadnych kłopotów, szybko i sprawnie. Dostępna jest też (już poprawiona) drabinka, którą można zobaczyć [tutaj]. Niestety klany: black eagles oraz Rail shadow muszą już się pożegnać z tegorocznym turniejem cGc:Q3A. GG dla wszystkich teamów i GL w następnych meczach.





MaS | 2004-09-19 14:46:39 +0200
Niestety nie było demka z mapy q3dm14tmp n3 vs sYnth :(
#694182
ognos | 2004-09-19 14:48:50 +0200
bo mi sie komp wywalil przy wlaczaniu drugiego q3 :O
#694183
MaS | 2004-09-19 14:51:02 +0200
;asd biatch ! :)
#694184
sYnth|baal | 2004-09-19 14:55:28 +0200
a co byś tam zobaczył jak oni z 3000 damage nabijali: ooo najwyzej
zobaczyłbyś najbardziej defensywną gre na świecie:P
#694185
MaS | 2004-09-19 15:07:36 +0200
Hehe :) No napewno :D Zwłaszcza jeśli jeszcze spojrzeć na wynik :asd (niski na maxa:P).
#694186
ognos | 2004-09-19 15:20:20 +0200
istny cs, tak 90% sceny zagranicznej ocenilo by mecz
przy 60:70 z Francją wyzywali nas od stylu cs, a co dopiero przy takim wyniku :)
cgc.netsports.pl - info o kolejnych meczach.
#694187
sYnth|Bubu | 2004-09-19 15:20:32 +0200
Difens difens difens!
Ad ognos:
Co uwazaja o Nas za granica to malo wazne...
A co do tego meczu z Francja i tak bylo git zwlaszcza, ze siedzieli Oni non stop na RA.
#694188
PLANET | 2004-09-19 15:51:26 +0200
no wlasnie ! :P
#694058
sYnth|baal | 2004-09-19 16:10:41 +0200
hmmm może nasza zajebista reprezentacja powinna znowić treningi żeby teraz poownować w NC
można wziąć przykład z fuksiarskich rosjan którzy na zajebistym pingu wygrali ostatnią edycje
#694059
edix | 2004-09-19 16:13:03 +0200
mm vs be "ospdm5" ladnie tylko jeden frag ruznicy:D
#694054
sYnth|Bubu | 2004-09-19 16:58:52 +0200
edix_pm
różnicy
bal
wziąć
:PPP
#694190
MaS | 2004-09-19 17:49:32 +0200
hyh :P
#694191
akk0 | 2004-09-19 19:00:49 +0200
Mecze bez żadnych niespodzianek, ale mm... daje wiele do życzenia. GG
#694192
amir | 2004-09-19 20:13:40 +0200
bbubu wyraz wziąć mozna pisac na 2 sposoby ;] wziac i wziasc
#694198
sYnth|baal | 2004-09-19 21:56:26 +0200
zrobiłem jakby to powiedzieć przysługe dla bubu żeby jego oczka nie musiały czytać tego:P
#694209
ognos | 2004-09-19 22:16:41 +0200
amir tak samo wyraz roznica mozna na kilka sposobow pisac
rurznica
rorznica
roznica
ruznica
omfg :o
#694212
eng | 2004-09-19 22:41:21 +0200
amir nie wiem kto ci takich glupot nagadal ale to szczegol :D
MaS- n1 newsik!
#694215
MaS | 2004-09-20 14:22:41 +0200
thx :=)
#694248
Zaloguj się by dodać komentarz.