ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Pierwsze mecze II kolejki cGc:Q3A

nie, 19 wrzesień 2004 14:43:05 | Autor: MaS | Quake 3 Arena


Trzy mecze II kolejki Cyber Games Cup:Q3A są już za nami. Pierwszy mecz (rozpoczynający II kolejkę) rozegrany został między klanem Rail shadow oraz the Deaths. Pewne zwycięstwo na wszystkich trzech mapach odniósł klan the Deaths, a następnym jego rywalem będzie przegrany zespół z meczu the shadows vs United Forces. Kolejny mecz : malleus maleficarum vs black eagles odbył się bez większych problemów. Pierwsza mapa (jak i dwie kolejne) zakończyła się wygraną klanu mm, po bardzo zaciętym meczu, w którym wynik mówi sam za siebie - 77:78. I ostatnie (z trzech rozegranych meczów) spotkanie, w którym walczyli ze sobą : sYnthesis vs Natural Enemy. Pierwsze dwie mapy zakończyły się bardzo małą różnicą fragów (na korzyść sYnth), a ostatnią mapę (już większą przewagą fragów) wygrał klan sYnth, pokonując tym samym team n3 3:0.

Szczegóły:

Rail shadow vs the Deaths (0:3) :

malleus maleficarum vs black eagles (3:0) :

sYnthesis vs Natural Enemy (3:0) :

Wszystkie trzy spotkania przebiegły bez żadnych kłopotów, szybko i sprawnie. Dostępna jest też (już poprawiona) drabinka, którą można zobaczyć [tutaj]. Niestety klany: black eagles oraz Rail shadow muszą już się pożegnać z tegorocznym turniejem cGc:Q3A. GG dla wszystkich teamów i GL w następnych meczach.

MaS | 2004-09-19 14:46:39 +0200

Niestety nie było demka z mapy q3dm14tmp n3 vs sYnth :(

ognos | 2004-09-19 14:48:50 +0200

bo mi sie komp wywalil przy wlaczaniu drugiego q3 :O

MaS | 2004-09-19 14:51:02 +0200

;asd biatch ! :)

sYnth|baal | 2004-09-19 14:55:28 +0200

a co byś tam zobaczył jak oni z 3000 damage nabijali: ooo najwyzej
zobaczyłbyś najbardziej defensywną gre na świecie:P

MaS | 2004-09-19 15:07:36 +0200

Hehe :) No napewno :D Zwłaszcza jeśli jeszcze spojrzeć na wynik :asd (niski na maxa:P).

ognos | 2004-09-19 15:20:20 +0200

istny cs, tak 90% sceny zagranicznej ocenilo by mecz
przy 60:70 z Francją wyzywali nas od stylu cs, a co dopiero przy takim wyniku :)
cgc.netsports.pl - info o kolejnych meczach.

sYnth|Bubu | 2004-09-19 15:20:32 +0200

Difens difens difens!

Ad ognos:
Co uwazaja o Nas za granica to malo wazne...
A co do tego meczu z Francja i tak bylo git zwlaszcza, ze siedzieli Oni non stop na RA.

Gravatar

PLANET | 2004-09-19 15:51:26 +0200

no wlasnie ! :P

sYnth|baal | 2004-09-19 16:10:41 +0200

hmmm może nasza zajebista reprezentacja powinna znowić treningi żeby teraz poownować w NC
można wziąć przykład z fuksiarskich rosjan którzy na zajebistym pingu wygrali ostatnią edycje

Gravatar

edix | 2004-09-19 16:13:03 +0200

mm vs be "ospdm5" ladnie tylko jeden frag ruznicy:D

sYnth|Bubu | 2004-09-19 16:58:52 +0200

edix_pm
różnicy

bal
wziąć

:PPP

MaS | 2004-09-19 17:49:32 +0200

hyh :P

akk0 | 2004-09-19 19:00:49 +0200

Mecze bez żadnych niespodzianek, ale mm... daje wiele do życzenia. GG

amir | 2004-09-19 20:13:40 +0200

bbubu wyraz wziąć mozna pisac na 2 sposoby ;] wziac i wziasc

sYnth|baal | 2004-09-19 21:56:26 +0200

zrobiłem jakby to powiedzieć przysługe dla bubu żeby jego oczka nie musiały czytać tego:P

ognos | 2004-09-19 22:16:41 +0200

amir tak samo wyraz roznica mozna na kilka sposobow pisac
rurznica
rorznica
roznica
ruznica
omfg :o

eng | 2004-09-19 22:41:21 +0200

amir nie wiem kto ci takich glupot nagadal ale to szczegol :D
MaS- n1 newsik!

MaS | 2004-09-20 14:22:41 +0200

thx :=)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63