ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Pierwsze mecze w CTF Nations Cup VII - niespodzianki

czw, 11 listopad 2004 13:20:44 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena

Znamy już pierwsze wyniki meczów w CTF Nations Cup VII. Nie obyło się bez niespodzianek, dzięki czemu mogliśmy oglądać ciekawe rywalizacje pomiędzy zespołami. Na meczu inaugurującym rozgrywki mogliśmy zobaczyć zmagania dwóch finalistów ubiegłego sezonu tj. Francji z Wielką Brytanią. Dzięki wspaniałej grze jednego z zawodników, mowa tu o Taz-ie, ekipa Francji wygrała jak się wydaje z najtrudniejszym przeciwnikiem w swojej grupie. Dzień później zespół Finlandii, skazany na srogie lanie od teamu Szwajcarii po zaciętym meczu ostatecznie pokonał "faworyta" 3-1. Kolejnym spotkaniem, które miało być do jednej bramki podobnie jak poprzednie, był mecz pomiędzy nikomu nieznaną drużyną z Islandii,a Danią. Po dość pewnych wygranych dwóch mapach ekipa Islandii zainkasowała swoje pierwsze punkty. I trzeci mecz pomiędzy teamami z Austrii oraz Irlandii zakończył się pewną wygraną tych pierwszych, czyli faworytów. Następnego dnia odbyły się aż cztery spotkania. W pierwszym z nich na przeciwko siebie stanęły teamy z Danii oraz Chorwacji. Dość pewnie wygrała ta druga ekipa, która uzyskała w mapach stan 4-0. Następnie mogliśmy oglądać zmagania Wielkiej Brytanii z Austrią . Ubiegłoroczny finalista po swojej pierwszej porażce z Francją, nie pozwolił sobie na kolejną utratę cennych punktów wygrywając to spotkanie. Kolejnym meczem były zmagania drużyn z Chorwacji i Finlandii. Ponownie górą był zespół Chorwacji, który pewnie wygrał oby dwie mapy 4-0. Podobnie było w ostatnim meczu tego dnia, gdzie spotkały się na przeciw siebie teamy Francji oraz Holandii. Zdecydowanie wygrał ubiegłoroczny mistrz 4-0. Poniżej szczególy.

Francja vs. Wielka Brytania [ 3:1 ]

Screeny:
* w3
*
* ctf2
*

Finlandia vs. Szwajcaria [ 3:1 ]

Screeny:
* q3wcp1
*
* q3w3
*

Austria vs. Irlandia [ 4:0 ]

Screeny:
* wcp1
*
* w3
*

Islandia vs. Dania [ 4:0 ]

Screnny:
* q3wcp9
*
* q3wcp9
*

Dania vs. Chorwacja [ 0:4 ]

Screeny:
* ctf2
*
* wcp1
*

Wielkia Brytania vs. Austria [ 4:2 ]

Screeny:
* wcp9
*
* w3
*
* w9
*

Chorwacja vs. Finlandia [ 4:0 ]

Screeny:
* ctf2
*
* wcp9
*

Francja vs. Holandia [ 4:0 ]
* ctf2
*
* wcp9
*

Nasza reprezentacja rozegra swój pierwszy mecz z zespołem Turcji, który odbędzie się już jutro!

Polska vs. Turcja
Data: 12.11.2004 - 21:00
GTV: TBA
ScoreBot: #team-POL

Trzymamy kciuki za naszych, aby powiodło im się jak najlepiej w VII edycji CTF Nations Cup!

akk0 | 2004-11-11 13:22:20 +0100

Screeny z meczu inaugurującego nie działają oraz z Danii vs Islandii, bo na stronce Clanbase ich niema, tzn. są ale nie działają, jak tylko poprawią to dodam.

btw. Ale się napracowałem ufffffffffff:D

pepz | 2004-11-11 13:30:37 +0100

popraw na Islandia bo wszędzie jest Inslandia :D

edit. fakt :D

akk0 | 2004-11-11 13:36:38 +0100

Poprawione thx.

ps. To Clanbase TDM z Szwecja, a to jest CTF! :)

MaS | 2004-11-11 13:52:40 +0100

GL TP !

RZELKY | 2004-11-11 16:33:28 +0100

Na meczu inaugurującym rozgrywki mogliśmy zobaczyć zmagania dwóch finalistów ubiegłego sezonu tj. Francji z Wielką Brytanią. Dzięki wspaniałej grze jednego z zawodników, mowa tu o Taz-ie, ekipa Francji wygrała jak się wydaje z najtrudniejszym przeciwnikiem w swojej grupie.

hehe

Gravatar

dx-goblin | 2004-11-11 17:40:06 +0100

no Taz fajnie gral, ladnie im kradl na ctf2 :-p
Ps. niech kibel bedzie z nami i obysmy jutro powalczyli :->
Ps2. stanowczo 2 grupa mi lepiej robi :-p

hanti | 2004-11-11 19:44:38 +0100

a my chyba wygralismy z finlandia spara ;p

sl!ther | 2004-11-11 19:55:34 +0100

a demek nie ma ..??

akk0 | 2004-11-11 22:50:58 +0100

nie

SpOOnman | 2004-11-12 00:27:56 +0100

Omg,niedlugo tylko o CTF bedzie sie pisalo :o o/

Gravatar

dx-goblin | 2004-11-12 12:11:41 +0100

no wygralismy z finlandia spara 3:1 na wcp15 ;-p i chlopaki powiedzieli ze musza juz isc :o

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63