ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Pierwszy mecz, pierwsza przegrana...

śro, 17 listopad 2004 21:45:49 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Niedawno zakończył się pierwszy mecz naszej reprezentacji w tegorocznym ClanBase Nations Cup. Niestety Polska uległa Szwecji 1:2. Oto szczegóły owego meczu :

1 : 2

Jak można było się spodziewać przegraliśmy, lecz chciałbym tutaj zacytować pana rine, który podsumował mecz następującym zdaniem:

"I think that was the first time I ever saw the Swedish team lose. GG"

Czekamy na jutrzejszy mecz i trzymamy mocno kciuki za naszą drużynę.

Gravatar

forem | 2004-11-17 21:50:31 +0100

szkoda :( anyway GG || screen z q3dm14tmp niedziala, a to jedyna mapa jaka wygralismy ! Chce to zobaczyc !

k3m | 2004-11-17 21:51:23 +0100

Cieszmy sie, ze jedna mapa wygrana :>
desp zaszalal.

Gravatar

PYTON | 2004-11-17 21:52:15 +0100

no to panowie ze szwecji sie niezle wkurzyli na ospdm5 ;)

MaS | 2004-11-17 21:57:49 +0100

Powodzenia jutro TP !!!

abs | 2004-11-17 21:58:01 +0100

creepy sie nie nadaje wiec out, ravowi slabiej poszło ale grac umie troche:D

Gravatar

den | 2004-11-17 21:58:47 +0100

gg anyway :]
ale na ospdm5 to bez kitu own :|

Gravatar

PYTON | 2004-11-17 22:03:37 +0100

co tam abs pewnie bys chcial pograc za creepiego co lamuchu? nie jestes od niego wcale lepszy [nie mowie ze on jest pro] wiec stfu! :D

ATi | 2004-11-17 22:04:26 +0100

omfg osp5 own :/

tofu | 2004-11-17 22:12:39 +0100

jush sie smiac ?

sYnth|baal | 2004-11-17 22:17:09 +0100

za creepa syn i po sprawie

sl!ther | 2004-11-17 22:37:04 +0100

pan rine źle myślał

d4ro | 2004-11-17 22:42:36 +0100

gg, demka gdzieś są?? no i chcemy zobaczyć syna w akcji!!

Gravatar

D3stroy | 2004-11-17 22:51:58 +0100

Co za szkoda :(((
Ale jutro napewno bedzie lepiej :)

ramm | 2004-11-17 22:58:00 +0100

albo inaczej ;)

gdzie syn?
gdzie coach?

d4widoV | 2004-11-17 23:05:06 +0100

powiem tak: gg za mecz, ale jeszcze jedno Szwecja nie wygra NC ! z tym squdem nigdy, nie rozumiem, czemu tech nie gra u nich.

Gravatar

vogod | 2004-11-17 23:15:17 +0100

GG chlopaki! jutro skopcie tylki Słoweni i bedzie wporzo...

dinhkertal | 2004-11-17 23:16:42 +0100

nie sądze , crp rozegrał dobrą partię na dm14 to dzięki niemu i mariowi wygraliśmy (ten pierwszy kamp na shg doskonały jak to potrafi również w ff) a mario wiadomo -> skillem przewyższa nawet i szweda ;) Przyczyn słabej gry nie należy doszukiwać się w grze jednostek (no bo zobaczmy -> czemu każdy na ospdm5 miał przynajmniej -20 net? :o różnice fragowe tak duże nie były więc...? Reasumując oczywiście zagraliśmy dobry mecz -> jestem z was dumny chłopaki że nie poddaliście się bez walki ! ! ! Wielkie na opisie ode mnie ;)

dinhkertal | 2004-11-17 23:17:32 +0100

abs @#$% lamo bez klanu stul pysk i ssij sąsiadowi bo jebne :ASD

move | 2004-11-17 23:18:47 +0100

Jedna mapa wygrana z faworytami do zwyciestwa w NC to full-wypas sprawa!!!
VGG!!! Jednak myslalem ze na osp5 jestesmy najlepsi ;) ognos! pokaz im taktyki lepiej ;)

sYnth|Bubu | 2004-11-17 23:19:41 +0100

Dopisano 17.11.2004 o godzinie 22:17 [ bal ] [kasuj komentarz ]

za creepa syn i po sprawie

Racja.

ognos | 2004-11-17 23:19:50 +0100

yo fada: Co nie bylo mnie na serverze widac ?
d4widoV: A kto moze im w tym przeszkodzic ? Jedynie Wielka Brytania czuje sie na silach, zobaczymy co Czechy pokaza. Staramy sie jak najlepiej wypasc i zaprezentowac w tym turnieju, jednak slowa takie jak "i tak jestescie zalosni" i "juz sie smiac?" sa nieuniknione, zycze powodzenia mojemu nastepcy, nie w treningu czy dyscyplinie w druzynie tylko w cierpliwosci do tych idiotycznych komentarzy.

eng | 2004-11-17 23:20:08 +0100

desperado mial pare akcji z fantazja na osp5 , demo z jego povu godne polecenia :}
Tym razem pingi byly rowne , a wynik gorszy , o co chodzi ?:)
Nie martwcie sie - jutro bedzie sieka Sloweni !

RZELKY | 2004-11-17 23:26:01 +0100

gg wygrana mapa ze Szwedami to juz cos o/o/ gg

syn nie gral bo nie mogl : EOT

furi | 2004-11-17 23:29:56 +0100

No i widzisz zebys ciot nie pchal sprawy by nie bylo...
Skonczylo sie tak jak wszyscy przypuszczali! Wyszlo cale doswiadczenie i znajomosc sceny heh.

Tata_RIPA | 2004-11-17 23:31:14 +0100

po 1 GG
po 2 abs morda
po 3 zostawcie crp pokazal tyle na ile mu ping pozwolil
po 4 sadze ze zle zostal dobrany sqad
po 5 h00ls rulzz :d

sYnth|Bubu | 2004-11-17 23:32:31 +0100

Dopisano 17.11.2004 o godzinie 23:19 [ ognos ] [kasuj komentarz ]

[...]"zobaczymy co Czechy pokaza."

Czy to ma oznaczac ze Nasz ukochany trener nie ogladal demek z meczu Czechy vs Chorwacja? I nie wie ze na tych demkach czesi graja jak ostatnie @#$%? Zik w formie sam by z nimi wygral, no moze przesadzilem ale w parze z bolomanem to napewno!

:*

furi | 2004-11-17 23:33:48 +0100

Stary ponoc ognos ich dobieral po pingach wiec skoncz. Poza tym jak nie umie grac na pingu to po @#$% sie pcha?

Dee | 2004-11-17 23:41:25 +0100

czemu Mess nie gra w naszej reprezentacji?

sYnth|Bubu | 2004-11-17 23:48:35 +0100

Bo wystepuje w telewizji.

finsek | 2004-11-17 23:49:20 +0100

GG PL jestem z WAS dumny ze 1 mape im ukradliscie;) moze nie byl to ich najlepszy sklad ale szwedzi od zawsze byli dobzi i mieli lepsze warunki, ale i tak jestem z was dumny ;p a jutro wygrajcie z ta slowenia;d

ff_ave | 2004-11-17 23:52:37 +0100

Bubu n1 :DDDDDDD

gr. | 2004-11-17 23:56:24 +0100

gg i brawo za te jedna urwana mape to duzy wyczyn : )

Gravatar

PYTON | 2004-11-18 00:25:58 +0100

bo wystepuje w telewizji hehe nice bubu :D
a pozatym po kiedu go brac skoro on cpma gra? :D

bfr_aka_pablonzo | 2004-11-18 00:35:30 +0100

rozsmieszyles mnie bubu :D

abs | 2004-11-18 00:53:03 +0100

dobre

shiv | 2004-11-18 00:53:39 +0100

Bubu na prezydenta :DD

Gravatar

.... | 2004-11-18 07:11:12 +0100

lol 53/46 na osp5 :DDD GG

zoom | 2004-11-18 07:21:12 +0100

szkoda :-/ ale przeciez to dopiero pierwsze spotkanie mysle bedzie dobrze :-D chyba pierwszy raz wierze w w tp vq3 :-D

Gravatar

Fabian | 2004-11-18 07:32:42 +0100

A więc na ospdm5 totalny own szwedów.
Pozamykali totalnie wszystko .. 70 %
gry biegali bez broni .. Ale dziękujemy wam
chociaż za tą jedna mape .. Good Game.

sYnth|baal | 2004-11-18 08:43:24 +0100

wygraliśmy noskillową dm14tmp hmmm niby sie cieszyć najbardziej TDmową mape ale na reszcie skillowych wielka kicha rożnica pingu dziki gdzie ty masz oczy?; ooo
wszysyc ciśli na 60 do 50a jak grać nie umi to nie wypier...
i niech wraca syn za creepa CHODZ CREEP POKazał ze na dm14 jest dobry więc mógłby być zmiennikiem syna na tej mapie i tyle....
GL
heh wczoraj oglądałem trening slo i powiem ze skillla mają kiepskiego i to strasznie tylko dziwił mnie motyw ze oni maja ping 30 na niemieckich serwerach...: o a my 50: o
No ale ognos zajmie sie sprawą serwerów

Gravatar

ma5b | 2004-11-18 09:11:39 +0100

ja tam uwazam ze chlopaki dali z siebie wszystko a ze przegraja to chyba wsszyscy wiedzieli(oczywiscie ze szwecja)jednak mysle ze polska wyjdzie z grupy:) squad moglby sie troche zmienic ale to nie ja jestem coach;D ta mess moglby grac bo na vq3 tesh wymiata;] to tyle gg tp i gl ze slowenia:)

ramm | 2004-11-18 09:50:49 +0100

słowacja to tak w ciacho powinno byc....

cocaine | 2004-11-18 09:57:32 +0100

zawiniła murawa....

furi | 2004-11-18 10:13:20 +0100

CHODZ CREEP POKazał ze na dm14 jest dobry

No te 16 fragow to przeblysk skilla... zeby nie zik to by nie mial po kim dobijac. Przegrac na rownych pingach z takim skladem szwedow az sie plakac chce!

SL4VE | 2004-11-18 10:26:52 +0100

bal jeśli Ciebie to dziwi to powinieneś raczej siedzieć cicho :DDD. Polacy - łącze 1-2 Mbit to święto, u Szwedów to jest kiepskie łącze (oczywiscie nie liczyłem tutaj ludzi, którzy mają łącza 10-100 Mbit na całe osiedle tylko tych co mają takie łącza sami). Kolejna kwestia to sprawa TPSA i sieci akademickich. Oni nadal lecą na tym awaryjnym łączu? :D

Najeżdzacie na crp, a co tam robi rav? Ma gorsze łącze i skillowo jest na 100% gorszy od crp. Syn owszem... powinien grać, ale na pewno nie zamiast crp, raczej zamiast rava.

A czemu szwedzi w NC zawsze graja takim skladem dziwnym to ja pojecia nie mam. Gdzie jest TOXIC?

Gravatar

ma5b | 2004-11-18 10:53:18 +0100

co nie powiecie to i tak na ospdm5 dostalismy taki wpierdol ze masakra:/i juz tego nie zmienimy....hmm dziwny sklad szwecji ale skuteczny nie? jezli wygrywaja to po co maja go zmieniac...a to ze grali w "gorszym" skladzie to jeszcze lepiej swiadczy o naszej tp....;/

MateoMartinezz | 2004-11-18 11:38:58 +0100

Gratulacje dla naszego teamu - to nie byle co ograć Szwedów, przynajmniej na jednej mapie.
Gdzie demka?

ramm | 2004-11-18 12:08:37 +0100

jak sie dobrze orientuje ic zaczyna przygode z doomem i praktycznie ku3 nie graja...

sYnth|Bubu | 2004-11-18 12:29:18 +0100

Slave to powiedz mi jedno skoro crp jest 100% lepszy od rava a rav jest najlepszym graczem sYnth to jakim cudem zawsze FF z Nami dostaje?
Przeciez eqador Kertal czy ognos tez sa lepsi odemnie faziego fanatica czy c-loada. Cud?
(no offence FF)
EDIT: no cienki jest a jednak zielek tez sie pomylil i wzial go do TP.ctf

lin :***
bry:***
kert:***
reszta bez ognosa :***

Gravatar

uK_lotnik | 2004-11-18 12:38:18 +0100

będą demka? :>

sYnth|baal | 2004-11-18 12:45:53 +0100

........................ nie będe komentował już scar by ich tam zniszczył
rav jest zdecydownaie lepszy moje zdanie nooba.
rav syn zik i mario i będzie owned albo za rava stry... i jak to ognos napisał jego ofensywny styl gry jeżeli będziemy mieli takich skilli razem niby... ze stry to powinniśmy ich cmokać w dupsko . Bo raczej nikt z graczy t5 i maria nie odbiega skillem od graczy szwecji nawet ich przewyższa . Xts:D
saa saa sl4ve potem będe cicho:P

szłem | 2004-11-18 12:53:53 +0100

gdyby gral pogrom za crp naprzyklad to by bylo duzo lepiej bo przy taki meczu na dm6 kiedy sie dostaje pięśdziesięcioma to tylko skill moze pomóc...

hehe bubu ladnie zasadził grypesem o mess’ie :D

RZELKY | 2004-11-18 13:12:25 +0100

Dopisano 18.11.2004 o godzinie 12:29 [ sYnth|Bubu® ]

Slave to powiedz mi jedno skoro crp jest 100% lepszy od rava a rav jest najlepszym graczem sYnth to jakim cudem zawsze FF z Nami dostaje?
EDIT: no cienki jest a jednak zielek tez sie pomylil i wzial go do TP.ctf

to sklad na pozycji def #teampoland.ctf : rav,creepy,syn.ghostdog,v3rb ... tak zeby nie było niedomoowien ,jako "jednak glupi" zielek nie wtrącam sie juz do waszej dyskusji o/

GaD | 2004-11-18 14:26:18 +0100

Bubu jak Ty walczysz o powołanie do TP :d

fhantom | 2004-11-18 14:49:10 +0100

są jakieś demka?

Gravatar

zuch | 2004-11-18 15:01:25 +0100

no no Polsko przegraliście bo ja tam nie grałem ..... nie no żartuje :p gg polscy wojownicy

sYnth|baal | 2004-11-18 15:40:02 +0100

o co tu sie kłocić wpierdoliliśmy konswekwencje tzreba wyciągnać
Mario , syn , zik , stry z jego ofens skillem: o i jedziemy z plebsem...

voodoo|norad | 2004-11-18 15:49:39 +0100

dm14 wygrana, to nie jest źle, ale nast. trzeba ich zbić! Za dużo sobie pozwalają ;]

sYnth|Bubu | 2004-11-18 16:19:51 +0100

GaD no co Ty :P
Juz dawno napisalem ze nie chce grac "u ognosa" i to podtrzymuje.

A teraz nie walcze tylko bede mu wytykal bledy :P

move | 2004-11-18 16:41:05 +0100

Zamilczcie...

cocaine | 2004-11-18 17:05:22 +0100

btw. gl in next mecz :)

Gravatar

ezop | 2004-11-18 17:07:01 +0100

dm14 wygrana ze szwecja dla mnie to jest sukces mysle ze jest coraz lepiej ...

Gravatar

intens1ty.dk | 2004-11-18 17:11:03 +0100

Bubu Synth wygrywa z FF bo macie w skladzie goscia ktory dostal bana za zbota podczs ligi :D dla przypomnienia:

www.q3arena.gry.imro.pl/liga_tdmvq3/img/zaladowano/11287.jpg

;)

Gravatar

vTm | 2004-11-18 17:41:06 +0100

bubu jak czytam twoje komentarze to nie wiem czy zjesc bulke z chrzanem czy rosol na mleku :|

bizz | 2004-11-18 18:08:46 +0100

vTm :-DDDDD

Gravatar

scar | 2004-11-18 18:20:40 +0100

dajcie demka to cos napisze :Sad

Gravatar

amir2 | 2004-11-18 18:53:12 +0100

gtv na dzisiejszy mecz?

sYnth|Bubu | 2004-11-18 19:02:00 +0100

intensity.dk widac ze nie masz mozgu.
fan nie zagral zadnego meczu przeciwko FF bo jest u Nas od 2tyg.
Pozatym to nie byl zbot wpisz sobie odpowiednia linijke w cfg i tez Cie wywali piszac ze zbot.

cocaine | 2004-11-18 19:13:15 +0100

czasem powiedzonka bubu kładą mnie na ziemie.....
intensity.dk widac ze nie masz mozgu. - i wszystko jasne A:SD:SAassa,dmgvfd

Panplayer1 | 2004-11-18 20:48:46 +0100

Dobrze ze foxy toxiki nie hraly bo by byla tragedia o/

kos | 2004-11-18 21:37:54 +0100

kto to jest mar?:>

pat | 2004-11-18 21:51:00 +0100

ale woned na osp5 ;/

XMATbyQ | 2004-11-18 22:30:43 +0100

mimo porazki to jednak i tak bylo na co popatrzec. Co prawda na pro6 była masakra ze strony SWE to jednak na tmp mozna bylo byc dumnym z TP :].
Troche mnie dziwi wybór osp5, no ale cuż stało się.
GG both :]

zdrav

Gravatar

intens1ty.dk | 2004-11-19 05:32:48 +0100

Bubu sam nie masz mozgu.

Po pierwsze czemu ktos by gral z komenda ogc weapons 1?

Ale to nie wazne, ja to napisalem zartem, pewnie myslisz ze jestes taki sprytny obczytany itd ze komukolwiek mozesz byle wytrysk umyslowy zapodac a ten to lyknie?
A o fanatyku napisalem bo zes sam go pierwszy wymienil czy bral udzial w meczach czy nie mnie nie obchodzilo bo to byl zart - ale najwyrazniej umiesz tylko zartowac z innych ale jak ktos zartuje z ciebie to sie zachowujesz jak ciota. EOT.

sYnth|Bubu | 2004-11-19 13:14:40 +0100

Ciotą mozesz nazywac kolege z clanu.

Mattias | 2004-11-19 15:00:12 +0100

zjebane flagi ;x

baxowy | 2004-11-19 22:02:19 +0100

Bubu wez nie siej wsi, opanuj sie troche.

Gravatar

SpIriT | 2004-11-22 11:22:27 +0100

no szkoda bardzo :( ale bedzie lepiej myśle:D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63