Pierwszy mecz, pierwsza przegrana...
śro, 17 listopad 2004 21:45:49 | Autor: MaS | Quake 3 Arena
Niedawno zakończył się pierwszy mecz naszej reprezentacji w tegorocznym ClanBase Nations Cup. Niestety
Polska uległa
Szwecji 1:2. Oto szczegóły owego meczu :

1 : 2

Jak można było się spodziewać przegraliśmy, lecz chciałbym tutaj zacytować pana rine, który podsumował mecz następującym zdaniem:
"I think that was the first time I ever saw the Swedish team lose. GG"
Czekamy na jutrzejszy mecz i trzymamy mocno kciuki za naszą drużynę.





forem | 2004-11-17 21:50:31 +0100
szkoda :( anyway GG || screen z q3dm14tmp niedziala, a to jedyna mapa jaka wygralismy ! Chce to zobaczyc !
#700838
k3m | 2004-11-17 21:51:23 +0100
Cieszmy sie, ze jedna mapa wygrana :>
desp zaszalal.
#700839
PYTON | 2004-11-17 21:52:15 +0100
no to panowie ze szwecji sie niezle wkurzyli na ospdm5 ;)
#700840
MaS | 2004-11-17 21:57:49 +0100
Powodzenia jutro TP !!!
#700841
abs | 2004-11-17 21:58:01 +0100
creepy sie nie nadaje wiec out, ravowi slabiej poszło ale grac umie troche:D
#700842
den | 2004-11-17 21:58:47 +0100
gg anyway :]
ale na ospdm5 to bez kitu own :|
#700843
PYTON | 2004-11-17 22:03:37 +0100
co tam abs pewnie bys chcial pograc za creepiego co lamuchu? nie jestes od niego wcale lepszy [nie mowie ze on jest pro] wiec stfu! :D
#700844
ATi | 2004-11-17 22:04:26 +0100
omfg osp5 own :/
#700845
tofu | 2004-11-17 22:12:39 +0100
jush sie smiac ?
#700846
sYnth|baal | 2004-11-17 22:17:09 +0100
za creepa syn i po sprawie
#700847
sl!ther | 2004-11-17 22:37:04 +0100
pan rine źle myślał
#700848
d4ro | 2004-11-17 22:42:36 +0100
gg, demka gdzieś są?? no i chcemy zobaczyć syna w akcji!!
#700850
D3stroy | 2004-11-17 22:51:58 +0100
Co za szkoda :(((
Ale jutro napewno bedzie lepiej :)
#700852
ramm | 2004-11-17 22:58:00 +0100
albo inaczej ;)
gdzie syn?
gdzie coach?
#700855
d4widoV | 2004-11-17 23:05:06 +0100
powiem tak: gg za mecz, ale jeszcze jedno Szwecja nie wygra NC ! z tym squdem nigdy, nie rozumiem, czemu tech nie gra u nich.
#700858
vogod | 2004-11-17 23:15:17 +0100
GG chlopaki! jutro skopcie tylki Słoweni i bedzie wporzo...
#700859
dinhkertal | 2004-11-17 23:16:42 +0100
nie sądze , crp rozegrał dobrą partię na dm14 to dzięki niemu i mariowi wygraliśmy (ten pierwszy kamp na shg doskonały jak to potrafi również w ff) a mario wiadomo -> skillem przewyższa nawet i szweda ;) Przyczyn słabej gry nie należy doszukiwać się w grze jednostek (no bo zobaczmy -> czemu każdy na ospdm5 miał przynajmniej -20 net? :o różnice fragowe tak duże nie były więc...? Reasumując oczywiście zagraliśmy dobry mecz -> jestem z was dumny chłopaki że nie poddaliście się bez walki ! ! ! Wielkie na opisie ode mnie ;)
#700860
dinhkertal | 2004-11-17 23:17:32 +0100
abs @#$% lamo bez klanu stul pysk i ssij sąsiadowi bo jebne :ASD
#700861
move | 2004-11-17 23:18:47 +0100
Jedna mapa wygrana z faworytami do zwyciestwa w NC to full-wypas sprawa!!!
VGG!!! Jednak myslalem ze na osp5 jestesmy najlepsi ;) ognos! pokaz im taktyki lepiej ;)
#700863
sYnth|Bubu | 2004-11-17 23:19:41 +0100
Dopisano 17.11.2004 o godzinie 22:17 [ bal ] [kasuj komentarz ]
za creepa syn i po sprawie
Racja.
#700864
ognos | 2004-11-17 23:19:50 +0100
yo fada: Co nie bylo mnie na serverze widac ?
d4widoV: A kto moze im w tym przeszkodzic ? Jedynie Wielka Brytania czuje sie na silach, zobaczymy co Czechy pokaza. Staramy sie jak najlepiej wypasc i zaprezentowac w tym turnieju, jednak slowa takie jak "i tak jestescie zalosni" i "juz sie smiac?" sa nieuniknione, zycze powodzenia mojemu nastepcy, nie w treningu czy dyscyplinie w druzynie tylko w cierpliwosci do tych idiotycznych komentarzy.
#700865
eng | 2004-11-17 23:20:08 +0100
desperado mial pare akcji z fantazja na osp5 , demo z jego povu godne polecenia :}
Tym razem pingi byly rowne , a wynik gorszy , o co chodzi ?:)
Nie martwcie sie - jutro bedzie sieka Sloweni !
#700866
RZELKY | 2004-11-17 23:26:01 +0100
gg wygrana mapa ze Szwedami to juz cos o/o/ gg
syn nie gral bo nie mogl : EOT
#700867
furi | 2004-11-17 23:29:56 +0100
No i widzisz zebys ciot nie pchal sprawy by nie bylo...
Skonczylo sie tak jak wszyscy przypuszczali! Wyszlo cale doswiadczenie i znajomosc sceny heh.
#700868
Tata_RIPA | 2004-11-17 23:31:14 +0100
po 1 GG
po 2 abs morda
po 3 zostawcie crp pokazal tyle na ile mu ping pozwolil
po 4 sadze ze zle zostal dobrany sqad
po 5 h00ls rulzz :d
#700870
sYnth|Bubu | 2004-11-17 23:32:31 +0100
Dopisano 17.11.2004 o godzinie 23:19 [ ognos ] [kasuj komentarz ]
[...]"zobaczymy co Czechy pokaza."
Czy to ma oznaczac ze Nasz ukochany trener nie ogladal demek z meczu Czechy vs Chorwacja? I nie wie ze na tych demkach czesi graja jak ostatnie @#$%? Zik w formie sam by z nimi wygral, no moze przesadzilem ale w parze z bolomanem to napewno!
:*
#700871
furi | 2004-11-17 23:33:48 +0100
Stary ponoc ognos ich dobieral po pingach wiec skoncz. Poza tym jak nie umie grac na pingu to po @#$% sie pcha?
#700872
Dee | 2004-11-17 23:41:25 +0100
czemu Mess nie gra w naszej reprezentacji?
#700874
sYnth|Bubu | 2004-11-17 23:48:35 +0100
Bo wystepuje w telewizji.
#700876
finsek | 2004-11-17 23:49:20 +0100
GG PL jestem z WAS dumny ze 1 mape im ukradliscie;) moze nie byl to ich najlepszy sklad ale szwedzi od zawsze byli dobzi i mieli lepsze warunki, ale i tak jestem z was dumny ;p a jutro wygrajcie z ta slowenia;d
#700877
ff_ave | 2004-11-17 23:52:37 +0100
Bubu n1 :DDDDDDD
#700879
gr. | 2004-11-17 23:56:24 +0100
gg i brawo za te jedna urwana mape to duzy wyczyn : )
#700880
PYTON | 2004-11-18 00:25:58 +0100
bo wystepuje w telewizji hehe nice bubu :D
a pozatym po kiedu go brac skoro on cpma gra? :D
#700883
bfr_aka_pablonzo | 2004-11-18 00:35:30 +0100
rozsmieszyles mnie bubu :D
#700884
abs | 2004-11-18 00:53:03 +0100
dobre
#700888
shiv | 2004-11-18 00:53:39 +0100
Bubu na prezydenta :DD
#700889
.... | 2004-11-18 07:11:12 +0100
lol 53/46 na osp5 :DDD GG
#700895
zoom | 2004-11-18 07:21:12 +0100
szkoda :-/ ale przeciez to dopiero pierwsze spotkanie mysle bedzie dobrze :-D chyba pierwszy raz wierze w w tp vq3 :-D
#700896
Fabian | 2004-11-18 07:32:42 +0100
A więc na ospdm5 totalny own szwedów.
Pozamykali totalnie wszystko .. 70 %
gry biegali bez broni .. Ale dziękujemy wam
chociaż za tą jedna mape .. Good Game.
#700897
sYnth|baal | 2004-11-18 08:43:24 +0100
wygraliśmy noskillową dm14tmp hmmm niby sie cieszyć najbardziej TDmową mape ale na reszcie skillowych wielka kicha rożnica pingu dziki gdzie ty masz oczy?; ooo
wszysyc ciśli na 60 do 50a jak grać nie umi to nie wypier...
i niech wraca syn za creepa CHODZ CREEP POKazał ze na dm14 jest dobry więc mógłby być zmiennikiem syna na tej mapie i tyle....
GL
heh wczoraj oglądałem trening slo i powiem ze skillla mają kiepskiego i to strasznie tylko dziwił mnie motyw ze oni maja ping 30 na niemieckich serwerach...: o a my 50: o
No ale ognos zajmie sie sprawą serwerów
#700900
ma5b | 2004-11-18 09:11:39 +0100
ja tam uwazam ze chlopaki dali z siebie wszystko a ze przegraja to chyba wsszyscy wiedzieli(oczywiscie ze szwecja)jednak mysle ze polska wyjdzie z grupy:) squad moglby sie troche zmienic ale to nie ja jestem coach;D ta mess moglby grac bo na vq3 tesh wymiata;] to tyle gg tp i gl ze slowenia:)
#700902
ramm | 2004-11-18 09:50:49 +0100
słowacja to tak w ciacho powinno byc....
#700903
cocaine | 2004-11-18 09:57:32 +0100
zawiniła murawa....
#700904
furi | 2004-11-18 10:13:20 +0100
CHODZ CREEP POKazał ze na dm14 jest dobry
No te 16 fragow to przeblysk skilla... zeby nie zik to by nie mial po kim dobijac. Przegrac na rownych pingach z takim skladem szwedow az sie plakac chce!
#700905
SL4VE | 2004-11-18 10:26:52 +0100
bal jeśli Ciebie to dziwi to powinieneś raczej siedzieć cicho :DDD. Polacy - łącze 1-2 Mbit to święto, u Szwedów to jest kiepskie łącze (oczywiscie nie liczyłem tutaj ludzi, którzy mają łącza 10-100 Mbit na całe osiedle tylko tych co mają takie łącza sami). Kolejna kwestia to sprawa TPSA i sieci akademickich. Oni nadal lecą na tym awaryjnym łączu? :D
Najeżdzacie na crp, a co tam robi rav? Ma gorsze łącze i skillowo jest na 100% gorszy od crp. Syn owszem... powinien grać, ale na pewno nie zamiast crp, raczej zamiast rava.
A czemu szwedzi w NC zawsze graja takim skladem dziwnym to ja pojecia nie mam. Gdzie jest TOXIC?
#700907
ma5b | 2004-11-18 10:53:18 +0100
co nie powiecie to i tak na ospdm5 dostalismy taki wpierdol ze masakra:/i juz tego nie zmienimy....hmm dziwny sklad szwecji ale skuteczny nie? jezli wygrywaja to po co maja go zmieniac...a to ze grali w "gorszym" skladzie to jeszcze lepiej swiadczy o naszej tp....;/
#700908
MateoMartinezz | 2004-11-18 11:38:58 +0100
Gratulacje dla naszego teamu - to nie byle co ograć Szwedów, przynajmniej na jednej mapie.
Gdzie demka?
#700909
ramm | 2004-11-18 12:08:37 +0100
jak sie dobrze orientuje ic zaczyna przygode z doomem i praktycznie ku3 nie graja...
#700911
sYnth|Bubu | 2004-11-18 12:29:18 +0100
Slave to powiedz mi jedno skoro crp jest 100% lepszy od rava a rav jest najlepszym graczem sYnth to jakim cudem zawsze FF z Nami dostaje?
Przeciez eqador Kertal czy ognos tez sa lepsi odemnie faziego fanatica czy c-loada. Cud?
(no offence FF)
EDIT: no cienki jest a jednak zielek tez sie pomylil i wzial go do TP.ctf
lin :***
bry:***
kert:***
reszta bez ognosa :***
#700912
uK_lotnik | 2004-11-18 12:38:18 +0100
będą demka? :>
#700913
sYnth|baal | 2004-11-18 12:45:53 +0100
........................ nie będe komentował już scar by ich tam zniszczył
rav jest zdecydownaie lepszy moje zdanie nooba.
rav syn zik i mario i będzie owned albo za rava stry... i jak to ognos napisał jego ofensywny styl gry jeżeli będziemy mieli takich skilli razem niby... ze stry to powinniśmy ich cmokać w dupsko . Bo raczej nikt z graczy t5 i maria nie odbiega skillem od graczy szwecji nawet ich przewyższa . Xts:D
saa saa sl4ve potem będe cicho:P
#700915
szłem | 2004-11-18 12:53:53 +0100
gdyby gral pogrom za crp naprzyklad to by bylo duzo lepiej bo przy taki meczu na dm6 kiedy sie dostaje pięśdziesięcioma to tylko skill moze pomóc...
hehe bubu ladnie zasadził grypesem o mess’ie :D
#700916
RZELKY | 2004-11-18 13:12:25 +0100
Dopisano 18.11.2004 o godzinie 12:29 [ sYnth|Bubu® ]
Slave to powiedz mi jedno skoro crp jest 100% lepszy od rava a rav jest najlepszym graczem sYnth to jakim cudem zawsze FF z Nami dostaje?
EDIT: no cienki jest a jednak zielek tez sie pomylil i wzial go do TP.ctf
to sklad na pozycji def #teampoland.ctf : rav,creepy,syn.ghostdog,v3rb ... tak zeby nie było niedomoowien ,jako "jednak glupi" zielek nie wtrącam sie juz do waszej dyskusji o/
#700919
GaD | 2004-11-18 14:26:18 +0100
Bubu jak Ty walczysz o powołanie do TP :d
#700925
fhantom | 2004-11-18 14:49:10 +0100
są jakieś demka?
#700928
zuch | 2004-11-18 15:01:25 +0100
no no Polsko przegraliście bo ja tam nie grałem ..... nie no żartuje :p gg polscy wojownicy
#700931
sYnth|baal | 2004-11-18 15:40:02 +0100
o co tu sie kłocić wpierdoliliśmy konswekwencje tzreba wyciągnać
Mario , syn , zik , stry z jego ofens skillem: o i jedziemy z plebsem...
#700932
voodoo|norad | 2004-11-18 15:49:39 +0100
dm14 wygrana, to nie jest źle, ale nast. trzeba ich zbić! Za dużo sobie pozwalają ;]
#700934
sYnth|Bubu | 2004-11-18 16:19:51 +0100
GaD no co Ty :P
Juz dawno napisalem ze nie chce grac "u ognosa" i to podtrzymuje.
A teraz nie walcze tylko bede mu wytykal bledy :P
#700936
move | 2004-11-18 16:41:05 +0100
Zamilczcie...
#700944
cocaine | 2004-11-18 17:05:22 +0100
btw. gl in next mecz :)
#700950
ezop | 2004-11-18 17:07:01 +0100
dm14 wygrana ze szwecja dla mnie to jest sukces mysle ze jest coraz lepiej ...
#700951
intens1ty.dk | 2004-11-18 17:11:03 +0100
Bubu Synth wygrywa z FF bo macie w skladzie goscia ktory dostal bana za zbota podczs ligi :D dla przypomnienia:
www.q3arena.gry.imro.pl/liga_tdmvq3/img/zaladowano/11287.jpg
;)
#700952
vTm | 2004-11-18 17:41:06 +0100
bubu jak czytam twoje komentarze to nie wiem czy zjesc bulke z chrzanem czy rosol na mleku :|
#700955
bizz | 2004-11-18 18:08:46 +0100
vTm :-DDDDD
#700957
scar | 2004-11-18 18:20:40 +0100
dajcie demka to cos napisze :Sad
#700959
amir2 | 2004-11-18 18:53:12 +0100
gtv na dzisiejszy mecz?
#700961
sYnth|Bubu | 2004-11-18 19:02:00 +0100
intensity.dk widac ze nie masz mozgu.
fan nie zagral zadnego meczu przeciwko FF bo jest u Nas od 2tyg.
Pozatym to nie byl zbot wpisz sobie odpowiednia linijke w cfg i tez Cie wywali piszac ze zbot.
#700963
cocaine | 2004-11-18 19:13:15 +0100
czasem powiedzonka bubu kładą mnie na ziemie.....
intensity.dk widac ze nie masz mozgu. - i wszystko jasne A:SD:SAassa,dmgvfd
#700965
Panplayer1 | 2004-11-18 20:48:46 +0100
Dobrze ze foxy toxiki nie hraly bo by byla tragedia o/
#700970
kos | 2004-11-18 21:37:54 +0100
kto to jest mar?:>
#700975
pat | 2004-11-18 21:51:00 +0100
ale woned na osp5 ;/
#700981
XMATbyQ | 2004-11-18 22:30:43 +0100
mimo porazki to jednak i tak bylo na co popatrzec. Co prawda na pro6 była masakra ze strony SWE to jednak na tmp mozna bylo byc dumnym z TP :].
Troche mnie dziwi wybór osp5, no ale cuż stało się.
GG both :]
zdrav
#700994
intens1ty.dk | 2004-11-19 05:32:48 +0100
Bubu sam nie masz mozgu.
Po pierwsze czemu ktos by gral z komenda ogc weapons 1?
Ale to nie wazne, ja to napisalem zartem, pewnie myslisz ze jestes taki sprytny obczytany itd ze komukolwiek mozesz byle wytrysk umyslowy zapodac a ten to lyknie?
A o fanatyku napisalem bo zes sam go pierwszy wymienil czy bral udzial w meczach czy nie mnie nie obchodzilo bo to byl zart - ale najwyrazniej umiesz tylko zartowac z innych ale jak ktos zartuje z ciebie to sie zachowujesz jak ciota. EOT.
#701003
sYnth|Bubu | 2004-11-19 13:14:40 +0100
Ciotą mozesz nazywac kolege z clanu.
#701027
Mattias | 2004-11-19 15:00:12 +0100
zjebane flagi ;x
#701037
baxowy | 2004-11-19 22:02:19 +0100
Bubu wez nie siej wsi, opanuj sie troche.
#701081
SpIriT | 2004-11-22 11:22:27 +0100
no szkoda bardzo :( ale bedzie lepiej myśle:D
#701284
Zaloguj się by dodać komentarz.