ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Pierwszy mecz play-off ligi EEC

pią, 28 styczeń 2005 00:16:19 | Autor: Mav_8217 | Quake 3 Arena

Na dzisiejszy wieczór zaplanowane było bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie pomiędzy dwiema, świetnymi drużynami występującymi w polskich barwach - sYnthesis oraz United Forces. Mecz ten miał być rozegrany w ramach imprezy organizowanej przez serwis eSports.pl - ligi Eastern Europe Cup. Nie muszę chyba mówić, że sYnthesis było w tym meczu faworytem. Świeżo upieczeni zdobywcy drugiego miejsca w 2 dywizji ClanBase Open Cup nie należeli do łatwych przeciwników.

Jednak United Forces także nie mogło być uważane za byle zbieraninę fanów trybu FFA. Zajmując drugie miejsce w grupie D i eliminując z dalszych rozgrywek wielce zasłużone teamy - Zap All oraz God Forsaken zasłużyło sobie na respekt nawet podopiecznych loga.

Mecz rozpoczął się z pewnym opóźnieniem, co jednak nie przeszkodziło żadnemu graczowi w zaprezentowaniu się ze swojej najlepszej strony. Wyniki okazały się jednak dość jednostronne. Ekipa, której najbardziej poważaną obecnie gwiazdą jest zapewne rav, nie dała sobie odebrać nawet jednej mapy. Oto wyniki:

[ sYnthesis 3 : 0 United Forces ]

149:86 @ q3dm7

106:93 @ pro-q3dm6

114:86 @ cpm4

Poprosiłem o krótki komentarz ze strony kilku czołowych graczy obu drużyn:

UF|Mad: Jak to przystało na klan który zajął 2-gie miejsce w OpenCup div2, sYnth gładko ograło nas 3:0, wszystko za sprawą Bubu :( To pewnie dlatego, że gra 24/7 ;P gg

sYnth|Bubu: Mecz zaczął się z małym opóźnieniem spowodowanym... czymś :D Spotkanie nie było zbyt ciekawe, no może poza pro-6, gdzie była jakaś tam walka :> Ogólnie meczówk rozegrany był w luźniej atmosferze, kilka pauz (20?) lagi Lesznego, ładne raile, shafty, kulki, powodzenia UF w LB. Pozdrawiam stinga.

UF|jam: Z pozycji coacha mecz nie wyglądał najlepiej. Było widać brak zgrania w ekipie UF, natomiast sYnth jak zawsze uraczyło nas bardzo dobrym teamplayem. Chłopaki z UF nawiązywali walkę na dm6 i w pierwszych 10 minutach cpm4. Niestety później sYnth odskakiwało na kilkanaście fragów i nie dawało odebrać sobie tej przewagi. Więc w dość marnym stylu żegnamy się z WB porażką 0:3. Szkoda tylko, że ping nie był znowu po naszej stronie. 'Wtyki' lesznego przez cały mecz oraz mój wysoki ping nie pozwolił niestety na walkę z dobrze dziś dysponowanymi sYnthami. Więc pozostaje im tylko życzyć powodzenia w następnych spotkaniach.

Dalsze losy sYnthów prowadzą do potyczki z wygranym spotkania skozi - syffh4k. Natomiast UF będzie musiało walczyć o przetrwanie w Loosers Bracket z przegranym meczu pomiędzy FF - a nie wyłonionym jeszcze przeciwnikiem - rage lub dv0r.

Mad | 2005-01-28 00:27:32 +0100

przeciez zartowalem ;) gg

sYnth|Bubu | 2005-01-28 00:28:02 +0100

Nieprawda nie gram az tyle bo sie podobno ucze na egzaminy :>
GL w LB :P

Edit: przypadkowo skasowalem swoj komentarz powinien byc 1 :>

szaq | 2005-01-28 00:34:50 +0100

" Ekipa, której najbardziej poważaną obecnie gwiazdą jest zapewne rav"

Bzdura, przecież od dawna wiadomo, że największą (od zawsze) gwiazdą syntetycznych, jest, był, i zapewne będzie Bubu... nie wprowadzaj czytelników w błąd Mav9l1ty !!!

sYnth|Bubu | 2005-01-28 00:38:11 +0100

No tak tego bledu nie zauwazylem :/ Mav wstyd :P

soil | 2005-01-28 00:44:07 +0100

moshna jakies demka? >:D

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-01-28 00:51:40 +0100

i tak kazdy wie jaki finał bedzie ..

jam | 2005-01-28 01:43:21 +0100

jasne ze wiadomo
t5- skozi :DDDD

rav | 2005-01-28 08:10:37 +0100

div4 > EC ?!?!?!?!? wtf ? :o

Gravatar

LeSzNy | 2005-01-28 09:30:46 +0100

z tym lączem to po 22 moge jedynie w karty z siorką na kurniq grac :]

[M]aniek | 2005-01-28 10:29:37 +0100

ciesz sie ze nie masz multimedii :)

Mav_8217 | 2005-01-28 10:39:14 +0100

Hahaha, szaq, to tak jakby największą gwiazdą be był Pawuj :P

sYnth|Bubu | 2005-01-28 11:38:42 +0100

Najlepszy moment wczorajszego meczu to jak podczas jakiejsc przerwy na dm6 fan komentowal jak v3ndor gra.

"ven wziales rg... 18 razy nie trafiles... pozniej trafiles raz a pozniej znowu 7 nie"

:DDDD

szaq | 2005-01-28 11:39:35 +0100

Mav9l1ty, znowu źle, bo przecież każdy wie, że największą gwiazdą be jest shivus :b

cocaine | 2005-01-28 11:48:26 +0100

gg both :>

Mad | 2005-01-28 11:53:48 +0100

rav wez juz stul morde dzieciaczku... div 4 bylo do MaSa a nie do scara to po 1wsze, po 2gie nie pajacuj juz, po 3cie to jest EC ctf a nie tdm :( wiec bez kitu odbij juz za nim calkowicie sie pograzysz ;)

rav | 2005-01-28 12:15:18 +0100

tak tak, bo na scenie europejskiego CTF’a nikt nie umie tak lizac dupy jak ty :*

Gravatar

sixs|GaD | 2005-01-28 12:29:25 +0100

rotfl ;x

Mav_8217 | 2005-01-28 13:53:45 +0100

Panowie rav i Mad...

Make peace, not work!!

eng | 2005-01-28 15:22:55 +0100

not war chyba :)

Nudzi im sie i dlatego sie kloca o to kto jest bardziej pro. Ja bym ich do jakies roboty zagonil :>

Mad | 2005-01-28 16:06:32 +0100

widze chlopaczku ze naprawde cie to tak boli ze gram w EC a ty grajac tyle ctfa jestes nikim ;p coz bywa hehe blaznuj dalej ;)

Mad | 2005-01-28 16:11:14 +0100

co za pajac ;p

rav | 2005-01-28 16:46:50 +0100

omg :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD smiechu warte :DDDDDDDDDDD lizodup ;]]]]

pepz | 2005-01-28 17:37:57 +0100

Make love, not war.
nie
Make peace, not work
ok?
:d

Mad | 2005-01-28 17:45:10 +0100

ciesz morde ciesz ;)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63