ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Pierwszy trening TeamPoland!

nie, 19 październik 2003 23:20:25 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena


Prowadzący reprezentację Polski w Q3 - TeamPoland - chyba wzięli sobie do serca zarzuty graczy o brak treningów przed poprzednim sezonem CB NationsCup, co zaowocowało późniejszym brakiem zgrania i porażkami polskiego teamu. Dziś został rozegrany pierwszy trening naszej reprezentacji, na mapie pro-q3dm6. Polacy zagrali trzy mecze w składach:

  1. bolom4n, det4l, mayhem, zoom vs c-load, kertal, lop, v3ndor

  2. bolom4n, det4l, mayhem, zoom vs c-load, kertal, lop, v3ndor

  3. bolom4n, det4l, mayhem, zoom vs c-load (tyrion), kertal, lop, v3ndor (bobek)

Ukazały się oczywiście demka z tych spotkań, które już możecie zassać z ORGa:
* Mecz #1 i #2 (jeden plik - 6.10 MB*)*
*

(źródło demek: eSports.pl)

Bardzo się cieszę, że polski team stara się jak najlepiej przygotować do NationsCup. Miejmy nadzieję, że dzięki temu wyniki naszej reprezentacji będą dużo lepsze niż w zeszłym roku.

GL!

SAI4H | 2003-10-19 23:50:41 +0200

Nawet jeszcze nie zdazylem obejrzec, bo chcialem jeszcze dzis o tym napisac. ;)
HF.

shiv | 2003-10-20 00:43:35 +0200

no to ladnie , byle nie byl to slomiany zapal to moze sie pokazemy jakos:P

akir | 2003-10-20 00:51:07 +0200

huh :o

MaxDamage | 2003-10-20 01:05:44 +0200

Jeszcze z 50 i cos z tego bedzie... nieskromnie mowiac bedzie dobrze!

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-20 01:13:16 +0200

no to moze w koncu pokazemy swoj poziom ;p

furi | 2003-10-20 01:27:56 +0200

Zgnoja nas jak zwykle:P

shiv | 2003-10-20 01:40:00 +0200

hm mecze bardzo ladne ale i bardzo wyrownane , zobaczymy na innych mapach :P

Gravatar

pro_L0rd | 2003-10-20 08:57:49 +0200

"Miejmy nadzieję, że dzięki temu wyniki naszej reprezentacji będą dużo lepsze niż w zeszłym roku.
"
w tamtym sezonie mielismy danie i niemcy w grupie wiec kazdy odrazu wiedzial jak sie to skonczy

bolomanrsquoek | 2003-10-20 10:49:06 +0200

Treningi kazda sobota i niedziela godz.19 a takze najprawdopodobniej sroda; to wynik ustalen wiekszosci kadry ...dostepne bedzie GTV

EDIT: w nastepnych meczach w 1 skladzie powinni wybiec zik i syn ...btw czemu kazdy pisze mnie przez 4 ?! :D

akir | 2003-10-20 11:21:04 +0200

bo masz 4 iq adfasfasdfasdgfasdfg

obni | 2003-10-20 11:31:15 +0200

może nam sie uda wyjśc z grupy :P oczywiscie jak sie trafi łatwa :)

MaxDamage | 2003-10-20 12:00:59 +0200

A ja zdam mature , jak mi sie trafi latwa...

sYnth|Bubu | 2003-10-20 12:09:57 +0200

Najwazniejsze zeby wszyscy przychodzili na treningi i sie zgrywali a nie zeby bolek i load grali w zastepstwie

Gravatar

wizard | 2003-10-20 12:22:41 +0200

wracajac do squadow jeszcze , wydaje mi sie ze po kilku treningach powinno sie zobaczyc kto tak naprawde nadaje sie do rep a kto nie, zeby to nei byl ostateczny squad tylko zeby sprawdzic ludzi ...
moja wizja tp wygladała by tak:
gp-mayhem
h’detal
ff/tyrion
synth-pogrom
u|shielder
u|kertal
666|lop
t5-zik

ff7 | 2003-10-20 12:54:38 +0200

wiz calkiem niezle zes to wyczarowal ..... :d

sYnth|Bubu | 2003-10-20 13:35:32 +0200

wiz z p0gr0mem to ty uwazaj :P bo cie niektorzy zywzywaja ze nie masz pojecia o scenie :P

SL4VE | 2003-10-20 14:53:06 +0200

No taki skład jak proponuje wiz mi się już bardziej podoba. Chociaż p0gr0ma serio bym tutaj nie widział, bo zauważcie, że każdy z pozostałych potrafi zagrać teamowo i pracować dla dobra całego teamu, a z pogromem jest tak, że to na niego trzeba pracować :).

dinhkertal | 2003-10-20 15:47:43 +0200

a ja bym nie widzial w nim tyriona. Bez obrazy stary ale w naszym tdm realizowales 0 zalozen (Swoich) taktycznych(mowie o pro6 bo na ospdm5 stac 20min na weaku to kazdy plebs potrafi). Stad m.in. net vendora. Ja go nie widze w rep, sam nie gram cudownie i wiem o tym a to dlatego ze nie zgadzam sie z zalozeniami taktycznymi. Jarzab mowiles cos o taktyce na ospdm5??? Widze ze zyjesz w q3 z 2002 ;)

Gravatar

Tyrion. | 2003-10-20 15:58:05 +0200

wiesz trudno mi sie gra na pro6 rg jak przez 2 lata gram na tej mapie praktycznie rl-ra.Poza tym staralem sie byc w rg tylko jak weszli we 2 i mnie zabili to potem nie moglem tam sie dostac,osp5 wiadomo jak mi kazali stac weak to stalem przez 20 min w czym problem?/poza tym nie znam waszych tct mowicie stoj z vendorem rg

Gravatar

skaven | 2003-10-20 16:25:08 +0200

wiz - piszez ze shieldera widzisz w reprezentacji, ale ja bym widzial tam i shr i slv ktorzy razem w timie potrafia wyczarowac rozne przedziwne rzeczy;)

Gravatar

pro_L0rd | 2003-10-20 17:07:21 +0200

a czemu w rep nie graja kap i mario?

ognos | 2003-10-20 17:14:15 +0200

kertal a widziales demo ze swojego povu na pro6? te z orga?
powiedz mi kto sie nie stosowal do taktyk? jeszcze raz.. :D

putek | 2003-10-20 17:50:59 +0200

lalalalala... :D kiedy next trening, jak Wam bedzie brakowalo to chce zagrac :)))

bolomanrsquoek | 2003-10-20 18:10:16 +0200

nie bedzie brakowalo; przed komentowaniem publicznie poczynan kolegow z kadry wskazane byloby najpierw zwrocenie uwagi samemu zainteresowanemu? nie oczekiwalem na 1 treningu ze kazdy bedzie idealnie wypelnial zalozenia taktyczne, tym bardziej ze na ospdm5 nie dopracowalismy jeszcze taktyki; do tego potrzebny jest czas i duzo gry

Gravatar

kino | 2003-10-20 18:16:49 +0200

no kap bylby dobry tylko chyba nie ma netu a w grze jeszcze bym zobaczyl z checia syna bo w roznych ffa(picupy:) niezle wymiatal zawsze wiec powinien sobie radzic

dinhkertal | 2003-10-20 18:46:54 +0200

ognos chlopie ja mam o tyle latwa taktyke ze jestem zmiennikiem zooma :) Tyrion nie mowie ze grales zle... skillowo niezle pykales ale na tym pro6 vendor mial net slaby glownie przez Ciebie :P Ja osobiscie wiem ze gralem slabo tdm, jestem stworzony do parki z lopem i tylko z nim wspolpracowalem w gruncie rzeczy (bo reszta stoi na rg, nie ma trudnej pozycji :D). Anyway, tyrion faktycznie nie znal taktyk,a moze nie przeczytal co ja tam pocilem?:D btw: boloman kiedy spotkamy sie omowic kolejne mapy ?
Hehe jesio jeden fajny kwiczoz - jak mnie zabjia to sie nie moge skupic i latam po calej mapie i guna szukam :D i tymze sposobem zawsze wyskakuje na jakiegos zamaskowanego sukinkota z 550/920 z rocketem w lapie :P

ff7 | 2003-10-20 18:49:14 +0200

ta i jedziesz go z mg do 1 hp niestety zawsze ktos mu pomorze nie ? znam ten bol :P

dinhkertal | 2003-10-20 18:49:16 +0200

co do kapa i maria... kap to dobry gracz tdm. Takze nie rozumiem czemu go nie ma, moze przez slaby ping za granica? or sth? nie wiem. Jak juz kiedys krg napisal w wywiadzie - jest to koles od czarnej roboty i czasami pracuje na cala druzyne zeby ta mogla miec armora/fraga. Poswieca sie. Co do maria... marian ze wzgledu na skilla zawsze moze pomoc ale co do tdm to trudno mu cos wytlumaczyc. On ma duele we krwi i nigdy nie bedzie super graczem tdm (wiadomo, w duelach lubisz sie przypakowac 100/100 z gunami i kosic kmieciow a w tdm nie bardzo :) Aha tyrion, jesio o tym osp5... ja osobiscie nie cierpie gosci ktorzy caly mecz stoja na weaku bo to dla mnie jest najlatwiejsza pozycja na tej mapie. Latwo uciec albo do quada,albo do lg,albo do centrala przez co takze trudno kogos stamtad wykurzyc :o

dinhkertal | 2003-10-20 18:59:38 +0200

btw: fajna ta ikonka team poland :) bolo to kiedyu ospa omowim? :D

sYnth|Bubu | 2003-10-20 19:11:58 +0200

a ja bym prosil o prawidlowa pisownie nicka mojego kolegi z clanu vtrzyndor a nie to co wy tam wypisujecie :D:

log | 2003-10-20 19:17:17 +0200

słusznie Bubu, czas to ukrócić!!

Gravatar

Tyrion. | 2003-10-20 19:25:30 +0200

wiesz co ja tez nie przepadam ze weakiem bo tam sie zawsze nudze ale co mialem zrobic jak mi jarzab powiedzial zebym przez caly mecz stal w weaku? a na pro6 uwazam ze latwa pozycja to ra/na pro6 cos tam slyszalem ze mam grac w rg ale polaczalem sluchawki i myszke ustwaialem se:)

SL4VE | 2003-10-20 19:43:36 +0200

kertal przestań posty nabijać :PPPP
Akurat J@rzab wg mnie nie powinien wam mówić taktyki na różne mapy :D.

Gravatar

wizard | 2003-10-20 19:54:02 +0200

eno kertal ty chyab nie wiesz co mowisz ;] raz wymawiasz tryionowi ze nie stosuje sie do taktyki i nie stoji na rg a chwile pozniej piszesz ze co on robi bo ciagle stoi na weaku jak mu kazali ;]]]

putek | 2003-10-20 20:09:57 +0200

ale macie problemy, eddie skomentowalbys to... :D:D:D

dinhkertal | 2003-10-20 20:16:46 +0200

wiz mowilem o pro6 :/

Sh1eldeR | 2003-10-20 20:59:23 +0200

Dzien dobry.

TAK, JA TEZ TU JESTEM.

dinhkertal | 2003-10-20 21:11:41 +0200

yo men :) pancerzyka nic nie przebije i tak :*

Gravatar

skaven | 2003-10-20 21:21:04 +0200

yo man!

p0gr0m | 2003-10-20 21:33:12 +0200

hm pare osob mi tu wytyka ze cala druzyna musi na mnie pracowac ? lol!! w czym na mnie musi pracowac ?
moze mi ktos wytlumaczyc to zdanie ? cala druzyna musi pracowac na pogroma ? przeciez przewaznie ja sam zdobywam bron fragi armora wiec te zdanie chyba cos mi tu podjezdza stęchlizna :/

BobeK | 2003-10-20 22:03:16 +0200

DM7: wszyscy musza wbiec na RA, zdobyc je, oddac p0gr0m'owi, dac mu RG, zeby ten mogl pobiegac po mapie i ponabijac fragi. W zasadzie, to Ty zdobywasz fragi, bronie i armory, bo Ty je zbierasz. :)
Mozesz to przyjac jako zart albo nie. :P Mi to obojetne.

  • Nie mowcie, ze te demka cos fajnego pokazuja? :

sYnth|Bubu | 2003-10-20 22:13:14 +0200

eh... bobek co ty qwa wiesz o naszych meczach :/

BobeK | 2003-10-20 22:33:01 +0200

Tyle, co widzialem na treningach. ;) Mysle, ze wystarczajaco duzo.

EDIT: Wlasnie zauwazylem, ze moj nick jest w newsie. :O NICE.

bolomanrsquoek | 2003-10-20 23:13:11 +0200

kap nie gra od miesiaca badz dwoch, nie wiem czy ktos zauwazyl, ale nie ma go z nami w meczach pd i ect?

MaxDamage | 2003-10-20 23:27:50 +0200

Wpizdu duzo :/

MaxDamage | 2003-10-20 23:27:51 +0200

Wpizdu duzo :/

Gravatar

vTm | 2003-10-21 09:47:03 +0200

mysle ze powinniscie trenowac na zagranicznych serkach:) do pingu sie przyzwyczaic itd...

ognos | 2003-10-21 11:46:58 +0200

kto zaczyna od konca trening?

dinhkertal | 2003-10-21 13:06:12 +0200

od srodka do kaki :p

Gravatar

thrud | 2003-10-21 16:08:30 +0200

q3arena.gry.wp.pl/pd/mecze_screeny/702/1.jpg
www.clanbase.com/news_league.php?nid=101481&mid=23267&lid=1036
ja tam nie wiem ale dla mnie na dm6 pogorm jest wprost niezastapiony aha i skad wy bierzecie ze caly team pracuje dla niego ? zapytajcie sie ludzi z synth ktorzy z nim mecze graja moze oni lepiej wiedza czy pracuja dla niego :/ bubu wez sie wypowiedz przeciez z nim grales nie raz :P

dinhkertal | 2003-10-21 17:45:15 +0200

to dlaczego w tp jak mario mial net 10 to on mial -30 czy -20? biegac do przodu kazdy potafi. :)

SL4VE | 2003-10-21 17:45:40 +0200

p0gr0m... zdobywasz mnóstwo fragów, bo potrafisz się wpieRdolić dupskiem komuś przed nos i nie dość, że przyjmować damage od swojego teamu to zdobywać fragi, które team i tak by zdobył.
Wcinasz dużo armoru itd. Chcialeś wiedzieć to proszę bardzo.

sYnth|Bubu | 2003-10-21 18:45:22 +0200

thrud oni poprostu za wszelka cene chca udowodnic ze zeby zagrac w tp to trza grac tak "Pieknego" tdma jak oni nawet jak nie jest skuteczny nie obchodzi ich ze p0gr0m powiedzmy z gorszym tdm-em gra duzo lepiej od nich :|
Ze tak to ujme paru gracz z czolowki stara sie na sile pokazac (nawzajemnie sie wspierajac) ze on sie poprostu nie nadaje a ze sa to gracze znani i z jakims tam powazaniem mniejszym badz wiekszym to udaje sie im skutecznie wyeliminowac p0gieg0 z TP w ktorym moglby wiele pomoc ale coz... on im udowodni w ect ze sie mylili a narazie GL tp!!!

Gravatar

hamm | 2003-10-21 19:57:08 +0200

czesto sledze poczynania pogiego no i niestety slave nie jest tak jak mowisz zbiera on bardzo malo amorow a pozatym nawet jak jusz wezmie to wykorzysta to ,skilem was miarzdzy ! a to ze ma net taki czy taki nie odzwierciedla tego co on zrobil w tym meczu niedceniacie go za duzo weirzycie w swojego taktycznego tdm'a na ktorym sie przejedziecie .:]

by-z | 2003-10-21 20:18:38 +0200

jak ogladalem te demka to sie tylko nudzilem :D a wybraliscie taki squad ze hej :D a gdzie tu pogrom :D ktury moze niema dobrej taktyki ale kurde przynajmniej zamieszanie robi przez co kumple z teamu moga fragowac jaki koles ma mg lub lg jak ogladalem czasem jego dema to sie smialem jak sam potrafil odbic ra na dm7 z mg :D a drugi zawodnik to mario ? gdzie on jest ? niewidze go ??:D tak samo rivs ale co bede sie wypowiadal to wy wybraliscie squad niech wam bedzie tylko ze bez pogroma to heh daleko nei zajdziecie

by-z | 2003-10-21 20:19:35 +0200

jak ogladalem te demka to sie tylko nudzilem :D a wybraliscie taki squad ze hej :D a gdzie tu pogrom :D ktury moze niema dobrej taktyki ale kurde przynajmniej zamieszanie robi przez co kumple z teamu moga fragowac jaki koles ma mg lub lg jak ogladalem czasem jego dema to sie smialem jak sam potrafil odbic ra na dm7 z mg :D a drugi zawodnik to mario ? gdzie on jest ? niewidze go ??:D tak samo rivs ale co bede sie wypowiadal to wy wybraliscie squad niech wam bedzie a taki tdm jak wy gracie ze na demkach do raila niemozecie doskoczyc a wy jestescie reprezentacja heh :D

dinhkertal | 2003-10-21 20:29:59 +0200

skillem nas zmiazdzy??? nie bede sie smial bo nie wypada ale nie powiem, usmiech wkradl sie na moje smutne zazwyczaj oblicze :D Bubu sluchaj to skoro pogi lepiej od nas gra to prosze: zrob team tdm z gosci o nickach:
-prozac
-zamuz
-lexer
-zero4
Ciekaw jestem co z tego wyjdzie... jesli jestes tak tepy to Ci odpowiem

Gowno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tp sie glownie sklada na sile TMP i jesli tego nie rozumiecie to zacznijcie czytac faq dla poczatkujacych tdmowcow. rany boskie bubu ty to masz farta wiec cicho siedz :) a co do armora pogiego - dla mnie moze brac i 200/200 ale co z tego jak sie pcha na moje rakiety??? czemu ugrywa nety po minus 30 z reprezentacjami? moze dlatego ze europejskie klany graja TDM TDM TDM TDM TDM TDM TDM TDM TDM i ta reprezentacja zostala dobrana POD TYM KATEM. Mam to powiedziec JESZCZE W INNY SPOSOB CZY W KONCU SKAPOWALISCIE?!?!?!?!?!

sYnth|Bubu | 2003-10-21 20:43:16 +0200

Kret kim ty qwa jestes zeby mnie obrazac i wyzywac od tepych ? ja ci przedstawilem fakt jaki jest ! a zeby wam cos udowodnic to przypomnijcie sobie chocby mecz urinal r9v ten grupowy z dm7 chyba ze kolesie od was w 17 minucie ? mieli minusa wiec nie przyczepiaj sie do minusowych netow pogiego bo z mg nawet najlepszy tdmowiec gowno zrobi :/ nie chce mi sie juz wypowiadac ;/

sYnth|Bubu | 2003-10-21 20:44:50 +0200

mowiac minusa mialem na mysli nie tylko net :P
dlatego mowie ze kazdemu moze sie zdazyc gorszy dzien ;/ ale koniec : P juz

by-z | 2003-10-21 21:07:45 +0200

bubu ma racje a pogrom w reprezentacjach zawsze ma net -30 ? patrzyles czasem ile hp zabiera a ile traci on mzoe meic net -20 i zabieze wiecej hp niz traci a ile razy widzialem jak dzieki niemu team wygrywal ....

BobeK | 2003-10-21 22:04:58 +0200

edit, @#$% z tym ;p nie chce sie klocic z bubami ;D

sYnth|Bubu | 2003-10-21 23:21:23 +0200

:PPPPPPPPPP

poklocimy sie na zywo na 2 edycji exc :P

sYnth|Bubu | 2003-10-21 23:21:57 +0200

btw "buby" ? to jakas klasa spoleczna ??? :D
mam nadzieje ze high class :P

putek | 2003-10-22 00:17:04 +0200

"p0gr0m powiedzmy z gorszym tdm-em gra duzo lepiej od nich" polemizowalbym i to powaznie, zreszta moglbym i jakies screeny przestawic, ale nie o to biega, kazdy bedzie bronil swoich graczy... kloccie sie dalej:D posmieje sie, bo jest z czego:D

BobeK | 2003-10-22 13:03:20 +0200

1 klasa PKP. :D

putek | 2003-10-22 14:18:01 +0200

PKP - Pieknie @#$% Pieknie :DDDD

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63