ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Play more ... CTF !

nie, 14 wrzesień 2003 11:49:29 | Autor: bfr_aka_pablonzo | Quake 3 Arena

O co chodzi ? o naszą "kochaną" grę, a mianowicie o jeden bardzo dobry tryb gry... CTF. Tryb ten bije na głowę TDM'a i duele, ponieważ jest tutaj jakiś cel niż tylko wygrać fragami :) Nie będe pisał bo chyba każdy wie :) Piszę tego newsa ponieważ server (jedeyny w polsce !) stoi prawie zawsze pusty, a tryb gry jest naprawdę warty poświęcenia czasu. Wartka akcja, defensy, capsy, aż człowiekowi podnosi się adrenalinka jak obroni bazę :)

Tutaj linki do poszczególnych paków z mapami aby można grać na serverach :

Następnie podam adresy serwerów (jednego, bo więcej nie ma :P):

  • MIB: quake.perfekt.pl:27960

Jeszcze link do kolumny "Jak grać ctf'a napisanej przez [PPP]SpOOnmana" kliknijcie tutaj.

Ludzie zostawcie na chwilę chociaż swoje tdm, pograjcie ctf, nie będziecie grać tam na ciągle tych samych mapkach (pro-q3dm6, osp5, osp6...) w pakach znajduje się ponad 60 mapek ! z tego prawie każda jest grana :) Ściągnijcie chociaż jeden pak i zagrajcie na prawdziwej ctf'owej mapce ! :)

Play More CTF ! :D

bryan | 2003-09-14 12:13:44 +0200

bardzo ladne powtorzenia.
konstrukcja : 0/10
tresc : 1/10
newsy mowia o nowosciach a nie sa apelami. Dopisz moze jeszcze "pij mleko bedziesz wielki"

Zenith | 2003-09-14 12:18:38 +0200

=> no wlasciwie bry ma racje... =o

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-14 12:25:48 +0200

i cos jescze ? uwazam, ze tryb sie u nas marnuje i daltrego napisalem tego niusa dlugo zastanawialem sie czy go napisac i napisalem a konstruckja itd... mam dyslekcje :[

ff7 | 2003-09-14 12:39:04 +0200

hmm a mi sie bardzo news podoba wczoraj pogralem troche CTF i naprawde mi sie spodobal mam zamiar pograc a tutaj sa mapki nie chcialo by mi sie szukac :P ogolnie spoko ze ktos dba o CTFa jak dal mnie 7/10 :)

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-14 12:40:05 +0200

pij mleko bedziesz wielki :D

MsT | 2003-09-14 13:02:22 +0200

kuraw strasznie duzo tych serverow :asd
mogles podac wiecej nie wazne ze nie polskie ;/

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-14 13:02:52 +0200

mialem podac mialem napisane wszystkie ale spoon mowil zeby nie dawac :D ;/

ramm | 2003-09-14 13:10:00 +0200

normalnie zoom 2 , play mor insagib :/

3st | 2003-09-14 14:06:30 +0200

pff bieganie z celem jest bez sensu dlatego nie lubie biegac po biezni na stadionie tylko pobiec przez las... moze to tylko moja opinia ale wlasnie za to lubie vq3 i tdm (jak ktos chce moze mylic z ffa :D)...

chrzomszcz | 2003-09-14 14:09:28 +0200

tylko uwaga, w CTFie czeba myslec!
poza tym kto nie gral porzadnego meczyku ten nie wie co traci.
Jak napisane w newsie, zasady sa proste - tak jak w pilce, dwie bramki i jedna pilka - tylko w ctfie bramki dwie i dwie pilki :] Obroncy, atakujacy, a takich smaczkow jak gonienie typka z wlasna flaga spieprzajacego przez cala mape i skoszenie go pol metra przed jego flaga czy bronienie przez 5 min wrogiej flagi na plecach - w tdm i duelach nie uswiadczysz

Gravatar

||| | 2003-09-14 14:14:33 +0200

ehh ...
CTF jest gicior - jak nie chcececie to nie grajcie, idźta se do swojego TDMa ... :D
Ja tam lubie CTFa i TDMa, Clanarene tez lubie =P itd.

dZiKu | 2003-09-14 14:24:56 +0200

wszystko git popieram, ale powstrzymujcie sie z takimi opiniami, ze cosc bije cos innego na glowe :
(tu takze uwaga odnosnie ostrej krytyki [FPP]grzEs'ka na temat polskich ustawien pm;)
kady z trybow jest poprostu inny i kazdy ma swoich wielbicieli, bo inaczej by ich nie bylo
no i grajcie czasem tego ctfa - hf :)

bryan | 2003-09-14 14:27:47 +0200

bfrone dysleksja nie ma nic do powtarzania calych zdan po kilka razy. Mozesz miec problemy z ort. , ale to nie ma zwiazku

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-14 14:36:44 +0200

ehh ... bywa :]

SL4VE | 2003-09-14 14:57:01 +0200

  1. masz dyslekcje i problemy z pisaniem - nie pisz!
  2. Po co news jak jest kolumna?
  3. mówisz, że piszesz newsa, bo nikt nie gra ctf, a potem piszesz, ze jest 60 map i każda jest grana... nie kumam czaczy... ;P

Mattias | 2003-09-14 15:03:26 +0200

brayan czy bfr0n3 kiedyś czepiał sie do Twoich newsow ? kazdy pisze to co chce i co mu sie podoba! PeAcE

chrzomszcz; i dlatego mało ludzi grało w CTFa RoTfL

a z ort. nawet ja mam problemy jak kazda inna osoba :]

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-14 15:04:33 +0200

  1. nie bede pisal wcale, to wogole nie bede potrafil.
  2. kolumne i nius zostaly dodane rownoczesnie (news = info , kolumn= faq)
  3. na swiecie.

Gravatar

.... | 2003-09-14 15:06:06 +0200

Kurde co wy ... !!?? Dołujecie kolesia :( Chcial dobrze nie ?

Mattias | 2003-09-14 15:07:49 +0200

hehe no tak :] tacy ludzie :|

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-14 15:35:37 +0200

ja s.ram na to kto co mowi.

kroyh | 2003-09-14 15:36:46 +0200

nie kumam czemu sie czepiać bfr0n3'a
newsy ostatnio i tak są żadkością, to czemu czegoś nie napisać..
a ja.. właśnie ssam packi do ctf'a :) i ide pograć :]

ff7 | 2003-09-14 15:37:12 +0200

ej no jedyna osoba ktora chciala ludzi oderwac od nudnego TDM :) a go zjechali :P zero respektu :) ja tam popieram chociaz gram TDM to CTF sprawia o wiele wiecej przyjemnosci z gry ......

Gravatar

dxgoblin | 2003-09-14 15:42:22 +0200

e tam , takie tam gadanie .... play more ctf !
btw. moze bryan zbierzesz swoje ff i zagramy jakis mecz ctf ? jak wygracie to uznaje wasza wyzszosc i ctf nie bedzie fajny :-p

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-14 15:46:16 +0200

;asd mam poparcie

Mattias | 2003-09-14 15:47:17 +0200

hehehe :D dobry pomysł goblin :] watpie zeby im sie chciało posciagac mapki ale ja chetnie bym zagral w taki meczyq :]
ziomy z TDM vs CTF 8/8 + 2 Coach :]

Gravatar

dxgoblin | 2003-09-14 15:53:14 +0200

:D no ja bym preferowal bardziej 4v4 or 5v5 :-p

pent1um | 2003-09-14 15:55:58 +0200

hahaha, dostana becki az milo :D

rav | 2003-09-14 16:08:06 +0200

ctf rulz :> ludzie grajcie ctfa calkiem co innego nish tdm albo 1v1

btw. zapraszam na anonymous-ctf.prv.pl/ :D

zablotzky | 2003-09-14 16:12:09 +0200

zpojzmy prawdzie w oczy: bry, i tam inni 'znani' na scenie dopierdola sie do ciebie o wszystko, ale jak oni cos spierdola, ty im to wypomnisz, to ciebie pojada ze nie zrobisz lepiej, pewnie jest w tym troche faktu, ale bez przesady, bronek wiecej takich newsow i odpierdolcie sie od niego, bo wy nie wpadliscie na pomysl zeby ruszyc scene ctfa, bry jak myslisz, ile osob czyta kolumne o ctf'ie? bo ja mysle ze co 50 czytelnik orga albo jeszcze mniej wiec nie pitol glupot ze news bez sensu, jakies sukcesy w cb maja polaki, wiec nie zabijac tego tylko apelowac wlasnie zeby wiecej osob gralo an ie tlyko krytykowac...

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-14 16:18:57 +0200

na mibie caly czas full :D

ramm | 2003-09-14 16:21:04 +0200

lol załuzmy LOB (Ligę ochrony Bufonna)

Mattias | 2003-09-14 16:21:46 +0200

ee tam nie bedziemy sie kłucic co jest lepsze bo kazdy bedzie grał w to co mu sie bardziej podoba :] ale i tak CTF oWnz :)

ff7 | 2003-09-14 16:29:40 +0200

heh dzieki temu newsowi server mib ctf jest full :D i to ciagle :D ludzi to tknelo a PPP maja mieso do bicia i wszyscy sa happy :P

Gravatar

nxs.izap | 2003-09-14 16:29:55 +0200

ja tez sciagam juz paki:) a propo tej calej klotni,przeciez nikt wam nie kaze grac ctf, to bylo tylko zwrocenie uwagi ze taki tryb wciaz istnieje i wierze w to ze znajdzie sie chociaz z 20 osob ktore tez se sciagna te paki i wejda na miba i rozegraja se mecza 4fun- bo o to tu chyba chodzi, o zabawe:D(chyba ze sie myle:P) - z tego co widze to juz sie znalazlo i to utwierdza mnie w przekonaniu ze bfr0n3 mial racje piszac tego newsa:D

SL4VE | 2003-09-14 16:53:07 +0200

bo to @#$% nie jest news tylko apel :D.
Tak samo głupi jak kiedyś moje dopiski typu 'to jest news o polskiej scenie, nie pasuje to nie czytaj' :D.
bfrone... nikt nie zatrudnia ludzi do gazety tylko po to zebys sie tam nauczyl pisac. Tam pisza ludzie ktorzy juz to potrafią.
Scratch... po prostu jak masz jakiemus zadaniu nie sprostac to sie za nie nie zabieraj... wiesz o czym mowie.

dadek | 2003-09-14 17:04:33 +0200

No i nic ... Teraz kazdy sie przeżuci na CTF i kupa z ECT, PD itp :D

Zenith | 2003-09-14 17:29:59 +0200

"kazdy pisze to co chce i co mu sie podoba! PeAcE" oj tutaj sie z Toba nie zgodze... to jest ORG i tutaj musi byc jakis porzadek =o wiesz co by sie dzialo jakby kazdy pisal to co mu sie podoba? :o

nie chodzi mi centralnie o tego newsa...

no to z ta dysleksja to troche lipa =o slownik orgotraficzny dziala ;]

Mattias | 2003-09-14 17:52:23 +0200

heh :] kazdy pisze co chce na taki dział ktorym sie interesuje i zostal przydzielony na redaktora :]

UVM-Maluszek | 2003-09-14 18:46:17 +0200

CTF to kapitalny mod ,ale szkoda ze gra sie bardzo rzadko z hakiem jak w CTFQ2.

Gravatar

||| | 2003-09-14 19:09:49 +0200

A kiedy ktoś zacznie promować FreezeTag'a ? ;)

Mattias | 2003-09-14 20:02:50 +0200

jak bedzie jakis serwer tylko z tym modem i bedzie na nim duzo ludzi grac :] mi sie nawet FT podoba

SL4VE | 2003-09-14 20:46:46 +0200

z tego co wiem to bfrone ma reda z racji Polish Division... jak już mam być tak dokładny :P

Rozz | 2003-09-14 20:49:13 +0200

Slave i bryan - nikt wam nie przeszkadza byc czolowka tdma ale to nie jest upowaznienie do krzyczenia na swietny tryb jakim jest ctf!

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-14 21:02:45 +0200

;] i wszystko jasne ;p
a mibek ciagle full ;]

abs | 2003-09-14 21:11:54 +0200

goblin jkhsjkhasjhsjkdhajkhdsajkak nie no powiem ze rozpierdoliles mnie tym textem:DDDDDDD jak ja gralem ctfa to ty jeszcze pod szafe wchodziles. prosze bardzo mozemy zagrac:DDDDD a od siebie dam ci jedna rade, wiem ze na sile szukasz moda gdzie nie potrzeba skilla bo jest on dla ciebie wartoscia nieznana ale tak szczerze to na @#$% ci wiedza gdzie biedz z flaga jak bedziesz bity na kazdym kroku:DDD

pent1um | 2003-09-14 21:13:39 +0200

co wy tak @#$% wsiedli na tego ctf'a i bfrona ?! nie podoba sie ? to wypier.dalac, nikt wam nie kaze tego czytac a tym bardziej jak wam sie nie podoba grac. i co z tego ze on tu ma reda saaary ty sie do takich rzeczy przypie.rdalasz zeby mu co ? zeby zabrali ? tutaj wcale nie tak trudno o reda, napisac jakas kolumne czy cos w tym stylu i juz jest, i nie pierdolic ze news jakis chujowy, itak itak ostatnio sie tu obijacie i newsow jest malutko...

abs | 2003-09-14 21:18:24 +0200

doczytalem dalej i odpowiadam dalej:DDD dostaniemy becki az milo:DDD?? nie no centralnie napalilem sie na ten mecz i chce to zobaczyc a najchetniej wziac w tym udzial. mapki do ctfa zassac to chwila:> rozz oni nie krzycza na to ze ktos pisze o ctfie tylko jak pisze i dlaczego skoro on tylko organizuje upadajaca lige pomału lige:) po drugie to wiele tu osob uchodzi za ctfowych guru - powiedzcie mi @#$% gdzie wy byliscie jak w polsce byla naprawde super scena ctf i gdzie byliscie zeby utrzymac ja przy zyciu??? polska naprawde jakby nie byla jak zwykle zacofana moglaby wtedy cos zdzialac ale nie - obecni tu spece wtedy pewnie grali jeszcze w packmana:D a teraz rzna cwaniakow:D to tyle. nie moge sie doczekac kontrataku --- po prostu dawno sie z nikim nie klocilemi mam na to ochote:D zapraszam do dyskusji:D

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-14 21:24:18 +0200

co wy zescie sie do mnie przypie.rdolili ? ;//////

prosze bardzo nic sie @#$% nie powtarza !!

a co do ligi to podupada dlatego, ze tak podchodzi do niej scena, ze prowadzona jest przez dzieci i jest to lamerska i amatorska liga ... lol

SL4VE | 2003-09-14 21:29:05 +0200

Rozz.. ja nic nie mam do CTFa!
Jakis czas temu jak jeszcze na mib ctf ludzie grali to sam wchodzilem sobie z raila postrzelac do pana z flaga :P.
Po prostu to co napisał bfrone to wg mnie bardziej temat na kolumne (ktora juz jest),a nie na newsa. News = news, nowość, a nie apel. No moze i sie troche czepiam za bardzo, ale ostatnio jakos tak mam :P.

Mattias | 2003-09-14 21:29:11 +0200

hehe zajeboza :D gramy mecza :] wybierzemy swoich CL i dogadamy sie kiedy mecz :]

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-14 21:30:24 +0200

news = info, apel (w tym przypadku apel)
kolumna = faq

skejwen | 2003-09-14 21:38:06 +0200

Slave jestes konserwa.... To nie jest gazeta... Tu nie ma prawdziwych dziennikarzy ni redaktorow... A moze sie myle...?

riv | 2003-09-14 21:41:26 +0200

nie rowomiem wogole tej klutni. Bry jedzie bfrone ze ten nie umie pisac, ze to apel a nie news. W sumie na dobre to wyszlo. Ja nigdy wczesniej nie gralem w ctf'a ale po tym newsie sproboje i mysle ze podobnie jak ja wielu sproboje tego trybu gry. Juz zasysam paki i wejde na tego MiB'a i sproboje. Nie wiem moze sie spodoba, ale na pewno nie odejde od TDM. Zawsze mozna popykac 4fun i poszczelac w palana charagiewka. Myslcie co chcecie ale ja jestem wdzieczny BFR za tego niusa.

L1ghtn1ng | 2003-09-14 21:51:33 +0200

Do tej pory bylem obojetny na wszystkie komentarze do tego newsa (apelu), pki bronf3 nie zaczol wymyslac nowych definincji news'a i kolumny.
Rownie dobrze moglby przykladowo napisac:
auto = samochod, samolot (w tym przypadku samolot)
rower = okret
Po za tym nie mam nic do CTFa ani do tego ze bronfe napisal apel (niech pisze co chce byle mialo zwiazek z polska scena Q3). Lubie pograc CTFa poniewaz ten tryb wiekszosc graczy w Polsce nie traktuje "powaznie" tylko na luzie. Kiedy nie mam gdzie sobie pocwiczyc RG albo LG, wchodze na MiBa i juz celuje w jakiegos przebrzydlego wroga. Tryb w ktorym moge pograc zupelnie dla rozrywki.

Gravatar

nxs.izap | 2003-09-14 21:58:40 +0200

szkoda mi slow! po ki *uj takie gadanie.zobaczcie na miba co sie tam dzieje caly dzien ktos siedzi (np ja). polowa osob nie zna map, nie wie gdzie ich flaga ale co najwazniejsze jest zabawa- i to bylo potrzebne. ja nie wiem czy to jakas mafia anty ctf. tutaj sie pluja ze to nie powinnienem byc news na kolumnie o ctf ze to powinnien byc artykul bla bla bla . przeciez o to chodzilo zebu ludzie to zauwazyli ze jest zle a przeciez newsy i kolumny to sa rzeczy ktore jako pierwsze ukazuja sie nam po zaladowaniu strony. wiem ze sie powtarzam ale to bylo potrzebne scenie ctf. przestanmy sie klucic a zacznijmy grac:P

SpOOnman | 2003-09-14 22:04:29 +0200

News zapelnil MIBa CTF na caly dzien i tak na oko widzialem dzis 15-20 nowych osob. Niektorzy byli na jedna mape, inni na caly dzien i zdarzalo sie czekac w kolejce na gre :) Poza tym nie ujal nic ORGowi - jedyny niedzielny news, jako rozluznienie, ciekawostke dla niektorych. Spokojnie, nie chcielismy (i nie chcemy) zrobic z ORGa - CTFORGa. To jednorazowa akcja.

Dyskusja TDMvsCTF jest jak VQ3vsProMode - nie konczaca sie. Nie interesuje Was, poprostu omincie tego newsa. Ja nie czytam newsow o 1v1, bo mnie nie interesuja i tyle.

A do Absa - jak byla wspaniala scena ctf w Polsce - czytaj scena mapy q3ctf1 8v8 na Astercity to ja po modemie sciagalem demka z ClanBaseowych pucharow. Nie moglem na nasze podworko patrzec. I jak w koncu sama upadla to podjalem probe jej ratowania. :) Pozdrawiam

Requiem | 2003-09-14 22:05:42 +0200

yyy wiecej nie ma? To ja ze swojej strony polece serverek:

131.188.40.86:27962

Bardzo dobry server CTF, osp, bez pb, mapki threewave i standardowe, pingi dobre... co pare dni gramy z SzakaL na nim :D

BTW: na serverze, ktorego adres znajduje sie w newsie MAM BANA (banned address). Czy ktos moze mi powiedziec dlaczego (i ewentualnie zdjac) ?

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-14 22:09:21 +0200

dobra ja juz nie komentuje, bo to nie ma sensu i tak kazdy swoje.

szaky | 2003-09-14 22:18:00 +0200

nom, Req, czesto tam chodzimy, polecam serwerek 131.188.40.86:27962 :))))
duzy wybor map, brak pb, niskie pingi.
btw. ctf rulz :))))

SL4VE | 2003-09-14 22:20:27 +0200

zgadzam się z L1ghtn1ngiem.
BTW: lgt, zalatwi Twoj brat ten samolot czy nie? :D

abs | 2003-09-14 22:24:26 +0200

spoon i co ci dalo sciaganie tych demek?? ja rozumiem bym sie wywyzszal jakbys wtedy cos znaczyl na tej ctf1. A aster 8v8 to byl bardzo daaawno poniej byla liga spary na mapach wtedy niestandardowych. Zreszta niewazne. ale taka rada jak kumplowi - nie kozacz bo to nie ma sensu i nie mow ze ctf to ty:> bo to zabawnie brzmi, to tak jakby upadl teraz tdm, i nikt by w niego nie gral a za rok wpadlby ciastek i powiedzial ze tdm to on bo on gral przez ten rok:P po @#$% takie gadanie:D?

SpOOnman | 2003-09-14 23:30:01 +0200

Abs : sam zaczales, ja ci odpowiedzialem. I ciesze sie, ze nic nie znaczylem na q3ctf1 :) Wolalem ogladac i grac w2 na LANie :)

pent1um | 2003-09-14 23:46:49 +0200

abs wez nie @#$% glupot dobrze ? typowy tdmowiec, najlepiej napier.dalac do upadlego jedna mapke i pozniej powiedziec ze jest sie masta, taaa juz sie boje, strasznie sie trzese, przyjdzie abs ze swoimi old boysami z ctf i nas pojedzie, uuhuhuuuuuuuu juz sikam po majtkach. tak strasznie chwalisz te swoje czasy ctf1 8v8 na asterze i co z tego zostalo dzisiaj? gow.no, ot co, ci ktorzy grali kiedys tylko ta mape dzisiaj nie znacza juz nic, kilka mapek nowych znaja i to wszystko, wybieraja otwarte mapy na raile bo innych nie umieja grac, wiesz co ? dla mnie jestes 0 w ctf, wiec graj sobie dalej swojego tdma i nie wpier.dalaj sie miedzy wodke a zagryche.

Gravatar

dxgoblin | 2003-09-15 00:02:16 +0200

:DDDDDDDDDD omfg w zyciu sie tak nie ubawilem jak teraz ze smieciarki - bo tak mi sie kojarzy abs :o
to kiedy mastahu ktory gada a nic nie robi bedziesz mial czas zeby z nami lamuchami pograc trroche na flagi ?

3st | 2003-09-15 00:21:24 +0200

A kto to jest ten [FPP]Pentium ze wsztystkim mowi kto robi zle i czy jest pier.dol.niety czy nie ? no lol... to napewno jakas big szycha ktorej powienem sie chyba bac ?

abs | 2003-09-15 00:44:13 +0200

tristan:* pentium na tym jak mowisz asterze byles dla mnie miesem armatnim jezeli wtedy w ogole grales:D a co do goblina to szkoda mi gadac bo w ogole nie ma z kim. Masz plebsie lacze i sobie graj. Ja wpadam tylk oczasem do caffe i tak w tego tdma jestes młucony, a to ze sobie zebrales ekipe z dupy iu wielki ctfowy klan:SDSAD w tym, momencie mowisz szczylu z tej stopy co ja:SADSADS Twoj ctfowy klan nie ma zadnych osiagniec i dla mnie obojetne jest mozesz nawet grac w warcaby:DD co innego spoon, jego PPP ma osiagniecia i jedyne co komentowałem to ze ctf to nie tylko oni;) tak samo z ravem tez gralem kupe czasu w tdma i jego wypowiedzi nie komentuje bo sie z nim zgadzam. natomiast ty jestes dla mnie zerem i w tdm i w ctf wiec pisz sobie co chcesz:>

abs | 2003-09-15 00:46:39 +0200

aha pentium popatrz po skladach najsilnieszych klanow tdma i powiedz mi ze nie ma tam ludiz ktorzy kiedys mlucili tylko ctf1:> a jeszcze powiesz ze lepiej grasz od ktoregos z nich:D tylko jak to bedziesz mowil to sklam mi tak zebym uwierzyl:>

lidek | 2003-09-15 01:59:13 +0200

zobaczycie za rok nie bedzie tdm tylko ctf ale nie tak jak kiedys ctf1 tylko taki jak sie gra na zachodzie :P

zablotzky | 2003-09-15 07:29:50 +0200

abs plebsiku zamknij sie juz :) po hcuj gadasz skoro i tak nie zagraszs bo musisz do cafe chodzic? lol? idz juz bo ci oparcie od krzesla wyciagne i bedzie bulwers na cala sale !! :D

abs | 2003-09-15 08:45:50 +0200

ty wez ty sie tu nie spoufalaj synku bo cie połame w krakowie

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-15 08:57:23 +0200

o_O

Mattias | 2003-09-15 09:18:00 +0200

ludzie po co sie klucicie ? pfff i tak do zgody nie dojdziecie, tylko sobie komentarze nabijac :D

Mattias | 2003-09-15 09:19:43 +0200

btw ; abs jak by P4 wybrał jednego z lepszych ludzi TDMa miałbym spore szanse na wygranie :]

Gravatar

dxgoblin | 2003-09-15 10:04:42 +0200

peace abs , uzaje twoja wyzszosc :/ nie powinienem sie jednak sprzeczac z takim poor skillem jak ty :/a co do osiagniec , to pokarz mi klan ktory w ciagu miesiaca mial jakies ... zreszta whatever, jestes super i tak musi byc.

Gravatar

skaven | 2003-09-15 10:46:58 +0200

abs zainstalowales juz kierownice? ;)

3st | 2003-09-15 12:15:12 +0200

Powinni zwerbowac p0gr0m'a do klanu CTF zeby przebijal sie przez defensorow i robil droge dla kolesia z flaga :>
Dac Mu tylko LG i RG a wygrana gotowa :>
hyhy

Zell | 2003-09-15 12:15:12 +0200

smiechowe z was ludziki :D

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-15 12:18:39 +0200

ta =dd

freak | 2003-09-15 12:27:48 +0200

miast pisać głupiego niusa, poszedłbyś z tym na board :P

Zell | 2003-09-15 12:40:21 +0200

freak odje.b sie od bfrone

slog | 2003-09-15 12:40:23 +0200

heheh jeden nius i jakie emocje :DD

Zell | 2003-09-15 13:20:24 +0200

bfr..a nie zapomniales o UPC CTF? (81.18.192.8:27962)

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-15 13:34:25 +0200

zell - upc strasznie laguje i bardzo czesto wogole lezy.
freak - tutaj zobacza to wszyscy, na boardzie troche inaczej :p

pent1um | 2003-09-15 14:08:03 +0200

cytat: "Powinni zwerbowac p0gr0m'a do klanu CTF zeby przebijal sie przez defensorow i robil droge dla kolesia z flaga :>
Dac Mu tylko LG i RG a wygrana gotowa :> "

ty chyba na glowe chlopcze upadles, wpierw naucz sie grac ctf'a to porozmawiamy...

aim to nie wszystko

rav | 2003-09-15 14:36:50 +0200

abs przepraszam ty cos do mnie masz ? a po 2 to klan @ jest od miesiaca ? i to w takim czasie mialby wygrywac z 519 tak ? bo nie wiem co ty masz do naszych sukcesow

SAI4H | 2003-09-15 14:42:25 +0200

Moich newsow nigdy tak nie komentuja... :DDDD

dZiKu | 2003-09-15 14:49:43 +0200

hmm...odnosze wrazenie, ze to wszystko to pokazowka na nabicie komentarzy dla newsa :PPP
dziwnie jakos tak jest, ze gdy zaczynaja sie zaczepki, to reszta zamiast uspokoic daje sie poniesc emocja i dorzuca cos od siebie i potem kto wejdzie miedzy wrony, kracze tak jak one
powstrzymijcie sie jak przychodzi wam nagle ochota uzycia paru nieprzyzwoitych epitetow w czyims kierunku, bo latwo wtedy przekroczyc pewna granice

Ps. Proponuje w naglowku do komentarzy zamiescic ostrzezenie o tresci: OSOBOM O SLABYCH NERWACH ODRADZA SIE CZYTANIA KOMENTARZY! ;]

L1ghtn1ng | 2003-09-15 15:01:01 +0200

"aim to nie wszystko" - dlatego gracze grajacy TDM lub 1v1 maja o wiele lepszego aima od graczy grajacych CTFa :P. Po za tym po co raz dluzszym czytaniu tych wszystkich komentarzy odnosze wrazenie ze wszyscy ktorzy graja CTFa bardziej powaznie (aby nie tylko potrenowac sobie aima, kiedy nie ma gdzie grac na serweach TDM lub 1v1, czy tez pograc sobie dla zupelnej rozrywki) okazuja sie super-hiper graczami...

3st | 2003-09-15 18:19:22 +0200

a czy ja mialem na mysli aim ? jesli chodzi o aim to bym ci podal chlopcze zika albo matr0xa wiec sie zastanow bo chyba nie wiesz kto to p0gr0m :o lol

pent1um | 2003-09-15 18:23:10 +0200

tristan nie mow do mnie chlopcze bo nie jestes moim dziadkiem ani ojcem wiec FO

kończe ta dyskusje, jak jestes taki twardy to poprostu przyjdz zagraj i pokaz jaki to masta jestes. EOT

3st | 2003-09-15 18:24:23 +0200

aha i ktos chyba padl na glowe mowiac ze sciagniecie tych map zajmie momencik... no wiec wielkie sorry ale nie wszyscy maja super lacza i na przyklad ja mam SDI i sciagniecie tych map zajeloby mi kilka godzin ciaglego sciagania... no wiec big lol nr 2

zablotzky | 2003-09-15 20:54:24 +0200

ja sie ciebie abs ani troche nie boje :DDDDD :Asd:asd:asd :)))))))))) co zbiejez mnie? ze ci costam z oparciem od kszesla zrobie :DDDDDDDD?

damndog | 2003-09-15 21:07:34 +0200

dzieci glupie :P

Zeus | 2003-09-15 21:38:11 +0200

1.Po co sie klucic.Zbierzcie ekipe kilku "dobrych" organizatorow i niech stworza lige CTF POLAND ONLY.Wyjasni sie kto jest prawdziwy mastah a kto plebs.
2.O ile dobrze pamietam to na asterze gralo sie 8v8 we free meczach.W lidze (starej,made in poland i jedynej)gralo sie w innych skladach(oczywiscie q3ctf1,o innych mapkach nikt nawet niechcial wtedy rozmawiac)[o ile mnie "plebsa" - bo nawet jesli gralem kiedys duzo w ctfa i klan ForC powstal dla tego trybu, to niemoge powiedziec ze bylem dobry - pamiec nie myli.
3.Jesli mialbym dobre lacze to bym gral.
4.Jesli kogos wkurza,nie podoba sie merytorycznie,ortograficznie lub ch*j wie co jeszcze - moj post to prosze poprostu olejcie go.Niehcce mi sie z nikim klucic.
5. [PPP] GL 4ever

abs | 2003-09-16 10:38:19 +0200

scratch eot (ale tępy troche jestes:ASD)

3st | 2003-09-16 11:56:02 +0200

"poprostu przyjdz zagraj i pokaz jaki to masta jestes" (c) [FPP]Pent1um
co za czlowiek, powiedzialem kogo brakuje do gry w ctf, a ten mi wyskakuje zebym przyszedl zagrac i pokazac skill... Very Big LOL... czy ty chlopcze umiesz czytac i analizowac co ktos powiedzial ? bo chyba nie... jestes jak inni, ktorzy chca pokazac jacy to oni sa wspaniali :o

freak | 2003-09-16 12:29:18 +0200

no jeszcze 2 do setki =D

Mattias | 2003-09-16 12:47:17 +0200

szykuje sie wojna :D ASDASD

pent1um | 2003-09-16 13:07:09 +0200

tristan nie mow do mnie chlopcze bo do @#$% nedzy nie jestes moim ojcem ! morda wpizdu twoja zajebana mac ! ja do ciebie nie mowie "gnoju, gowniarzu, malolacie" itd. wiec sie odpierdol z tym chlopcem ode mnie.

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-16 13:35:42 +0200

o_O

kucu | 2003-09-16 14:31:43 +0200

A taki byl wesoly news i wogole, ale kilku pieniaczy zrobilo z niego afere.....

Mattias | 2003-09-16 17:34:31 +0200

w imienou mojego dobrego kolegi Pent1um przepraszam za wylgaryzmy ale kazdy przechodzi emocje zdenerwowania :)

3st | 2003-09-16 20:36:19 +0200

dobrze chlopcze...

pent1um | 2003-09-16 20:42:14 +0200

jeb sie.

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-16 22:28:58 +0200

:DDD

Mattias | 2003-09-16 22:35:01 +0200

to bylo do mnie tristan ?

zablotzky | 2003-09-16 23:03:26 +0200

morda 3st :P nic nie mam do ciebie, ale to ze kilka tdni masz dobrych w q3 nie znaczy zeby dymic do kazdego wyluzuj... na skila ich pewnie pokonasz, ale na taktyke i myslenie napewno nie masz szans wiec nei a o czym gaadac, abs plewie czemu ucichles? :D

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-16 23:11:55 +0200

scr smarku ty sie troche ucisz, respect sie nalezy dla starszych.

rav | 2003-09-17 09:31:11 +0200

tristan i znof jestes w bledzie bo zik gra u nas ctfa :D

abs | 2003-09-17 09:57:44 +0200

a po co mam byc glosno? zeby byc takim plebsem jak ty??:ADSAD dostaniesz w pizde i wtedy pocwiczysz jakies gadki

bfr_aka_pablonzo | 2003-09-17 11:45:12 +0200

=ddd

vik1ng-celt | 2003-09-17 17:01:26 +0200

NO WLASNIE @#$% CTF RULEZ A LUDZI NA MIBIE NIE MA BO POLACY TO SAME DUPY CO WOLA GRAC W TDM ALBO CA JAKIES WALONE A MIB TAKI SPOXIK JEST GRA SIE NIERAZ FAJNIE ALE TYLE CO TAM JEST OSUB TO SIE GRA 2vs2 PRZEWAZNIE A TO JEST KICHA!!!! SZKODA TYLKO ZE TEN MIB JEST JEDYNY SERVER W POLSCE DO CTF PONIEWAZ ON W HOLERE CZESTO LAGUJE!!!!!! CZA ZROBIC JAKIS DOBRY SERV DO CTFA I TEZ NIE GRAC 5 MAP TAKICH JAK SIE LUDZIOM PODOBA QRNA TYLKO WSZYSTKIE PO KOLEI I BEZ VOTUF!!!!

Mattias | 2003-09-17 19:27:04 +0200

abs najpierw czegos dowiedz potem przezywaj..

ognos | 2003-09-19 16:10:54 +0200

Matt!as- o co ci dolkadnie chodzi? o to ze odpowiada tak samo jak scarath pisze na niego? - bosh
ja zaczynam w ctf grac, poza tym do tego kolesia co krzyczy nizej, dlaczego kolesie co w tdm graja sa DUPAMI? dlatego ze cie wiekszosc przerasta skillem? wytlumacz mi to, kazdy ma wolny wybor, nikt nikogo do tego nie zmusza, wiec SAM JESTES DUPA A JAK NIE TO UDOWODNIJ.

Mattias | 2003-09-20 09:57:08 +0200

no osoby ze slabszymi kompami Q3 zmusza do gry TDM bo CTF wymaga wiecej fps :]

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63