ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Playoffy w OpenCup

sob, 05 kwiecień 2003 16:23:54 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Oprócz polskiej reprezentacji z NC w ligach europejskich pozostali tylko e-sYnthesis, konkretnie w czwartej lidze Open Cup. W Open Cup zaczyna się faza playoff, drabinki są już przygotowane. Swój pierwszy mecz ekipa sYnth zagra z bliżej nieznanymi mi Szwedami z klanu MeaCupla, którzy ukończyli fazę grupową na drugim miejscu. Termin nie jest jeszcze znany, ale mecz musi być rozegrany do 20 kwietnia.

Czwarta liga do której zostali przydzieleni sYnth okazała się być dość łatwa dla polskiego multiklanu, postanowiłem zapytać więc krótko e-sYnth>log'a jak postrzegany jest przez nich udział w tej lidze:

Org: Przez eliminacje grupowe e-synth przetoczylo sie jak burza - czy wy byliscie tak dobrzy czy przeciwnicy byli po prostu za slabi?
e-sYnth>log: hmm przeciwnicy byli dobzi.. zauwaz ze zaden mecz nie skonczyl sie nasza wygrana ponad 100fragowa
Org: Traktujecie wystep w IV lidze jako prestizowy czy to tylko poczatek?
e-sYnth>log: zdecydowanie poczatek, jak admin cb napisal startujemy o jedna lub 2 ligi za nisko, gdyz w sparach pokonalismy nawet 1 ligowe teamy
Org: Czyli macie aspiracje na podium?
e-sYnth>log: 4 lige chcemy wygrac.
Org: Oki, powodzenia!
e-sYnth>log: thx :)

Myślę że wygranie nawet czwartej ligi będzie świetną zapowiedzią dalszych sukcesów w ligach CB. Występy e-sYnth będziemy oczywiście śledzić.

Zenith | 2003-04-05 17:38:11 +0200

no postarajcie sie chlopaki :D

3st | 2003-04-05 18:53:20 +0200

a czemu URINAL nie graja w tej lidze ? dla mnie to dziwne

Gravatar

c-load | 2003-04-05 20:19:56 +0200

Org: Oki, powodzenia!
e-sYnth>log: thx :)

no to przegralismy... :]

Nikon | 2003-04-05 20:58:43 +0200

generalnie nie wiadomo czy wygramy ten mecz bo to szwedzi czyli maniacy gry po 2 jest to klan ktory przez cala lige zagral jeden mecz z ifc wtopili go i potem nie grali nic przez rzadna runde ligi pod sam koniec zagrali al mecz i o dziwo all wygrali maja bilans 4/1 niec nie wiadomo o nich ani ich walkach zero screnow zero dem na cb i na ich stronie klanowej generlanie ten klan to jest jedna wielka nie wiadoma mam nadzieje ze wygramy ale to nie jest powiedziane

Nikon | 2003-04-05 20:59:53 +0200

i przez i spanie nie sprawdzily sie moje przewidywania co do grania z Total Anihilation B albo sts :P hamstwo no :D

log | 2003-04-05 21:35:49 +0200

nik z ifc gralismy ze 3 razy... czy 3 mapy
2 wygralismy. mea do pojechania spoko..

Nikon | 2003-04-05 22:22:51 +0200

wiem ze z ifc wygralismy bo sam z nimi gralem raz ale chodzi o to ze gralismy chyba przynajmniej ten mecz gdzie ja gralem to byl 2 squad ;) takze nigdy nic nie wiadomo przed meczem nie mozna niedoceniac przeciwnika na mecu dopiero trzeba go traktowac jak szmate a poczeu uscicnac dlon albo napisac gg :D recepra mojego kumpla z dyzwizji cs :)

SAI4H | 2003-04-05 22:26:45 +0200

Przepraszam, co to znaczy "dobzi" ?

log | 2003-04-05 22:37:40 +0200

tzn dobRZy :D ;-)

shiv | 2003-04-06 11:21:58 +0200

w kazdym razie powodzenia i przede wszystkim dobrych pingow:P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63