ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



PLQL i pierwsze poważne problemy

wto, 28 październik 2008 18:31:01 | Autor: eXtreme. | Inne

    Polska liga quake live może przypominać PZPN, pełna afer i oskarżeń. Trzymając się zasady: "Niema dobrego turnieju bez problemów", spotykamy się z pierwszymi poważnymi sprzeczkami w PLQL.

    Wydaję się, że wszystko zaczyna się od oskarżeń kierowanych do gracza o nicku flaga Fenol. Zarzuty dotyczą nieczystej gry, a konkretniej tego, że to nie Fenol siedział przed klawiaturą, tylko jego kolega o znacznie większym skillu. Pewnie sprawa uszła by na sucho gdyby nie to, że ów kolega rónież bierze udział w rozgrywkach PLQL. Od tego momentu sypie się lawina wzajemnych oskarżeń, bo każdy chcę ujawnienia nicku gracza, który pomagał Fenolowi wyjść z grupy. Nasz bohater afery nie przyznaje się do winy, a cały ciężar zrzuca na gracza flaga 1o1 pisząc: "Głównym powodem jest to 1o1 ktory sie najnowmalniej mśći on wie za co". Po krótkiej wymianie ciosów wyłaniamy imię bliskiego przyjaciela Fenola, który rzekomo mu pomagał, a jest nim flaga Blanka. Sprawa wygląda poważnie, ponieważ organizator całej ligi, Tomasz "Festival" Stankiewicz informuje: "teraz przegioles i zapomnij o nastepnej edycji a moze nie tyle co nastepnej edycji a tym ze w niej zagrasz". Ostatnie słowa były kierowane do 1o1 po tym jak ów gracz zarzucił Tomaszowi, że nie ukarał Blanki dlatego, że jest jego kologą. Festival postanowił usunąć Fenola z PLQL, a Blanka został ukarany ujemnymi punktami i sam zrezygnował z udziału w lidze.

    Osobiście mam tylko nadzieję, że cały ten konflikt zostanie zażegnany, a winni zostaną surowo i bezstronnie ukarani. Szkoda niszczyć tak piękne widowisko, które ma wyłonić najlepszego polskiego gracza Quake Live beta.

kaka-noob | 2008-10-28 19:53:43 +0100

kuratora i zablokowac 18 baniek na koncie na wszelki dla US.

eXtreme. | 2008-10-28 20:08:44 +0100

hahah dobre dobre, to jest całkiem niezły pomysł

furi | 2008-10-28 20:16:22 +0100

To tak mecze ustawiajcie, zeby obaj w jednym czasie grali.

Gravatar

fe|m4t3k | 2008-10-28 20:40:31 +0100

juz sie rozpowszechnilo haha

Gravatar

1o1 | 2008-10-28 20:58:13 +0100

extreme uaktualnij i popraw bledy (literowki) po za tym zabije, pogryze i po wiesze za jaja za 1on1 XD

Gravatar

Festival | 2008-10-28 21:22:34 +0100

musialem az zalozyc konto bo nie moge tego czytac
eh, jak ktos pisze juz takie cos to niech najpierw sprawdzi ...
skad blanka np. ma -6 pkt?
po tym jak napisal ze to on fejkowal dostal odrazu "prezent w postaci -9 pkt..."
tyle na ten temat i prosil bym zeby to w jakis sposob autor zdementowal... porostu nie zycze sobie takiego czegos

Gravatar

Festival | 2008-10-28 21:27:28 +0100

i te slowa skierowane do 1o1a byly za liczne obrazanie mnie kiedy jeszcze nie mialem zadnej pewnosci ze to zrobil blanka
a ten caly "1o1" klikal mi jakies smieszne rzeczy ze faworyzuje , propsuje , zarzucal mi nie stronniczosc eh zreszta nie mam zamiaru sie tlumaczyc nastepnym razem porostu najpierw "zainwestuj chwile czasu" pozniej cos pisz bo zrobisz nastepnej osobie tzw "dupy"

sch | 2008-10-28 21:32:21 +0100

czytaja tego news'a mam wrazenie jakbym czytal bloga :Q

Gravatar

fe|m4t3k | 2008-10-28 21:38:33 +0100

jaka @#$% hehe jak nie w plql to tu sie kluca haha normalnie ze smiechu nie moge:D:D

Gravatar

1o1 | 2008-10-28 21:52:33 +0100

festival stronniczosc Ci zarzucalem, bo nawet sie nie powatygowales zeby to sprawdzic czy to on czy nie on...

mikus | 2008-10-28 21:58:08 +0100

Wywalcie tego newsa bo jest bezsensu albo napiszcie go tak zeby ludzie którzy nie orietują się w temacie zrozumieli wszystko :>

Gravatar

fe|m4t3k | 2008-10-28 21:59:40 +0100

leje teraz juz tutaj sie zaczelo

Inverse | 2008-10-28 22:28:42 +0100

tak jest gdy dzieci sie biora za turniej
ale co zrobic..

Gravatar

fe|m4t3k | 2008-10-28 22:35:22 +0100

piszcie dalej ciekawie jest:D:D

kos | 2008-10-28 23:15:53 +0100

bosz..;d

PeterSchiff | 2008-10-28 23:40:53 +0100

Rzeczywiście jakoś cipkowo stylistycznie to napisałeś. DO POPRAWKI!

Gravatar

aiken | 2008-10-29 01:29:42 +0100

żenua all

[M]aniek | 2008-10-29 08:03:56 +0100

Tak wolno dorastają... :D

Gravatar

fe|m4t3k | 2008-10-29 08:57:16 +0100

no ten temat ma duze zainteresowanie hehe wieksze niz zaproszenia do ql bbbbuuuuhhhaaaaahhhhhaaaa:D:D

shiv | 2008-10-29 10:15:09 +0100

Proponuje powolanie komisji do spraw nadzwyczajnych =o

Gravatar

oNes | 2008-10-29 13:11:49 +0100

nie pozabijajcie się o ten "prestiżowy turniej" : Ddddd

tath | 2008-10-29 15:44:42 +0100

ahahaha, omg ale afera aSD:AS

xar | 2008-10-29 15:49:56 +0100

ja wiedziałem przed ligą, że będą takie akcje :D w końcu jest to liga organizowana przez ludzi z Quake 2, którzy nie raz na scenie Q4 pokazywali jacy to oni są "elo, siema, w pytkę"

lObuz | 2008-10-29 15:52:41 +0100

ja proponuję autorowi newsa czytać swoje teksty od początku do końca przed publikacją =]

temat ciekawy xd

eXtreme. | 2008-10-29 16:00:06 +0100

Festival w news'ie nie widzę żadnych zarzutów pod Twoim adresem, więc nie wiem po co ten nagłówek w news'ie na stronce plql, następnie o tym, że może nie być kolejnej edycji lub 1on1 w niej nie zagra, poinformowałeś po poście 1on1 w którym m.in. 1on1 napisał, że nie ukarałeś Blanki bo jest Twoim kolegą, jeśli tak bardzo Ci na tym zależy to mogę dopisać, że blanka został ukarany poprzez usunięcie mu punktów. 1on1 o co Ci chodzi z tym postem"powieszę za jaja..itd." ? nie wiem co w tym news'ie jest niejasne? chyba, że jesteś graczem tibii i wpadłeś tutaj przez przypadek xDDDD

Gravatar

ImDaRc | 2008-10-29 17:13:50 +0100

A tak apropo tego zdania " Szkoda niszczyć tak piękne widowisko, które ma wyłonić najlepszego polskiego gracza Quake Live." Jak można wyłonić najlepszego skoro wielu polaków nie ma jeszcze Quake Live?

pu1 | 2008-10-29 17:15:37 +0100

aaaale oo zo chozi?

Gravatar

qim | 2008-10-29 18:08:02 +0100

extreme jemu chodziło chyba o to że jego nick to 1o1 a nie 1on1 :DDD A powinieneś dodać w newsie najlepszego polaka w Quake Live Beta =)

Gravatar

1o1 | 2008-10-29 19:13:56 +0100

kos czemu zmieniles komenta? wczesniej tak jakos fajniej brzmialo, cos jakby to byla moja wina D:

eXtreme. | 2008-10-29 19:56:06 +0100

a to sory 1o1 xDDDDDDDD ale jak czytam to myślałem, że to 1on1 xDDDDDDDDD poprawię
no w sumie najlepszego gracza quake live beta ale tego już nie dopisałem
dobra kończymy spamować tutaj

kos | 2008-10-29 21:31:06 +0100

1on1 :ASD takie wrażenie odniosłem czytając tego super napisanego newsa, ale potem sprawdziłem na stronie waszej ligi ocb to zmieniłem, proste.

Poza tym też z tobą afera mała jest, denerwujesz pana festivala czy jak mu tam ;d

srakal1ty | 2008-10-29 22:00:02 +0100

No przejebana afera. Aż się zacukałem nad stanem polskiej sceny Quake Live.

A tak naprawdę to ten cały pojedynek o tytuł Mistrza Polski W Quake Live można moim skromnym zdaniem o dupę potłuc. Po pierwsze - dostęp do tej gry ma na razie jakiś promil promila Polaków a po drugie - to beta walka o beta tytuł w beta gierkę (to tak jakby zrobić w dzisiejszych czasach mistrzostwa świata w pływaniu na basenie, w którym nie ma wody, bo jeszcze nie wlali :asd). Tak czy siak śmiechu warte. Ci, co są w to zaangażowani piszą tak jakby to były jakieś Wielkie Sprawy, a to tylko głupia gierka lol. Zluzujcie zwieracze, dajcie kicki tym, którym udowodnicie winę i koniec bajki

Gravatar

Mani | 2008-10-30 02:35:26 +0100

a ja jestem pijany :o

MisieX | 2008-10-30 06:06:44 +0100

:::*

eXtreme. | 2008-10-30 11:00:40 +0100

hehehe maniek xD
no w sumie z tą ligą w beta to troche sprawa dziwna ale jak juź zrobili to niech będzie.
No fakt zdenerwowałem festa ale juź z nim to wyjaśniłem na spokojnie, przynajmniej ja tak uwaźam

Irae | 2008-10-30 15:53:15 +0100

ale to jest logiczne, że wszystko zaczęło się od gracza 1o1, przecież wpływ jego twarzy od razu powoduje odruchy cziterskie... :DSA:DSAD:SA

nergal | 2008-10-30 17:00:29 +0100

no jak zaczeli grac w q4 bylo tak samo bardzo smieszni kolesie:D
niech sie ciesza ze za duzo ludzi z q3 nie gra w ql na "powaznie" i niech rozkoszuja sie chwila:D ze na 4 duelowcow w polsce sa w top4 :D
trening!!

nergal | 2008-10-30 17:09:09 +0100

przez chwile 1on1 marzył o byciu top w q3 i tez byl zabawny teraz marzenie sie spelnilo:D gratsy :ASD co wyraz w sam raz ogolnie to si ego wstydze (wyrazu)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63