PLQL i pierwsze poważne problemy
Polska liga quake live może przypominać PZPN, pełna afer i oskarżeń. Trzymając się zasady: "Niema dobrego turnieju bez problemów", spotykamy się z pierwszymi poważnymi sprzeczkami w PLQL.
Wydaję się, że wszystko zaczyna się od oskarżeń kierowanych do gracza o nicku
Fenol. Zarzuty dotyczą nieczystej gry, a konkretniej tego, że to nie Fenol siedział przed klawiaturą, tylko jego kolega o znacznie większym skillu. Pewnie sprawa uszła by na sucho gdyby nie to, że ów kolega rónież bierze udział w rozgrywkach PLQL. Od tego momentu sypie się lawina wzajemnych oskarżeń, bo każdy chcę ujawnienia nicku gracza, który pomagał Fenolowi wyjść z grupy. Nasz bohater afery nie przyznaje się do winy, a cały ciężar zrzuca na gracza
1o1 pisząc: "Głównym powodem jest to 1o1 ktory sie najnowmalniej mśći on wie za co". Po krótkiej wymianie ciosów wyłaniamy imię bliskiego przyjaciela Fenola, który rzekomo mu pomagał, a jest nim
Blanka. Sprawa wygląda poważnie, ponieważ organizator całej ligi, Tomasz "Festival" Stankiewicz informuje: "teraz przegioles i zapomnij o nastepnej edycji a moze nie tyle co nastepnej edycji a tym ze w niej zagrasz". Ostatnie słowa były kierowane do 1o1 po tym jak ów gracz zarzucił Tomaszowi, że nie ukarał Blanki dlatego, że jest jego kologą. Festival postanowił usunąć Fenola z PLQL, a Blanka został ukarany ujemnymi punktami i sam zrezygnował z udziału w lidze.
Osobiście mam tylko nadzieję, że cały ten konflikt zostanie zażegnany, a winni zostaną surowo i bezstronnie ukarani. Szkoda niszczyć tak piękne widowisko, które ma wyłonić najlepszego polskiego gracza Quake Live beta.





kaka-noob | 2008-10-28 19:53:43 +0100
kuratora i zablokowac 18 baniek na koncie na wszelki dla US.
#746034
eXtreme. | 2008-10-28 20:08:44 +0100
hahah dobre dobre, to jest całkiem niezły pomysł
#746035
furi | 2008-10-28 20:16:22 +0100
To tak mecze ustawiajcie, zeby obaj w jednym czasie grali.
#746038
fe|m4t3k | 2008-10-28 20:40:31 +0100
juz sie rozpowszechnilo haha
#746039
1o1 | 2008-10-28 20:58:13 +0100
extreme uaktualnij i popraw bledy (literowki) po za tym zabije, pogryze i po wiesze za jaja za 1on1 XD
#746040
Festival | 2008-10-28 21:22:34 +0100
musialem az zalozyc konto bo nie moge tego czytac
eh, jak ktos pisze juz takie cos to niech najpierw sprawdzi ...
skad blanka np. ma -6 pkt?
po tym jak napisal ze to on fejkowal dostal odrazu "prezent w postaci -9 pkt..."
tyle na ten temat i prosil bym zeby to w jakis sposob autor zdementowal... porostu nie zycze sobie takiego czegos
#746041
Festival | 2008-10-28 21:27:28 +0100
i te slowa skierowane do 1o1a byly za liczne obrazanie mnie kiedy jeszcze nie mialem zadnej pewnosci ze to zrobil blanka
a ten caly "1o1" klikal mi jakies smieszne rzeczy ze faworyzuje , propsuje , zarzucal mi nie stronniczosc eh zreszta nie mam zamiaru sie tlumaczyc nastepnym razem porostu najpierw "zainwestuj chwile czasu" pozniej cos pisz bo zrobisz nastepnej osobie tzw "dupy"
#746042
sch | 2008-10-28 21:32:21 +0100
czytaja tego news'a mam wrazenie jakbym czytal bloga :Q
#746043
fe|m4t3k | 2008-10-28 21:38:33 +0100
jaka @#$% hehe jak nie w plql to tu sie kluca haha normalnie ze smiechu nie moge:D:D
#746044
1o1 | 2008-10-28 21:52:33 +0100
festival stronniczosc Ci zarzucalem, bo nawet sie nie powatygowales zeby to sprawdzic czy to on czy nie on...
#746046
mikus | 2008-10-28 21:58:08 +0100
Wywalcie tego newsa bo jest bezsensu albo napiszcie go tak zeby ludzie którzy nie orietują się w temacie zrozumieli wszystko :>
#746047
fe|m4t3k | 2008-10-28 21:59:40 +0100
leje teraz juz tutaj sie zaczelo
#746048
Inverse | 2008-10-28 22:28:42 +0100
tak jest gdy dzieci sie biora za turniej
ale co zrobic..
#746049
fe|m4t3k | 2008-10-28 22:35:22 +0100
piszcie dalej ciekawie jest:D:D
#746050
kos | 2008-10-28 23:15:53 +0100
bosz..;d
#746051
PeterSchiff | 2008-10-28 23:40:53 +0100
Rzeczywiście jakoś cipkowo stylistycznie to napisałeś. DO POPRAWKI!
#746052
Festival | 2008-10-29 00:41:00 +0100
cup.planetquake.pl/ql/pld/index.php?op=com&id=1409
#746053
aiken | 2008-10-29 01:29:42 +0100
żenua all
#746054
[M]aniek | 2008-10-29 08:03:56 +0100
Tak wolno dorastają... :D
#746056
fe|m4t3k | 2008-10-29 08:57:16 +0100
no ten temat ma duze zainteresowanie hehe wieksze niz zaproszenia do ql bbbbuuuuhhhaaaaahhhhhaaaa:D:D
#746058
shiv | 2008-10-29 10:15:09 +0100
Proponuje powolanie komisji do spraw nadzwyczajnych =o
#746062
oNes | 2008-10-29 13:11:49 +0100
nie pozabijajcie się o ten "prestiżowy turniej" : Ddddd
#746066
tath | 2008-10-29 15:44:42 +0100
ahahaha, omg ale afera aSD:AS
#746067
xar | 2008-10-29 15:49:56 +0100
ja wiedziałem przed ligą, że będą takie akcje :D w końcu jest to liga organizowana przez ludzi z Quake 2, którzy nie raz na scenie Q4 pokazywali jacy to oni są "elo, siema, w pytkę"
#746068
lObuz | 2008-10-29 15:52:41 +0100
ja proponuję autorowi newsa czytać swoje teksty od początku do końca przed publikacją =]
temat ciekawy xd
#746069
eXtreme. | 2008-10-29 16:00:06 +0100
Festival w news'ie nie widzę żadnych zarzutów pod Twoim adresem, więc nie wiem po co ten nagłówek w news'ie na stronce plql, następnie o tym, że może nie być kolejnej edycji lub 1on1 w niej nie zagra, poinformowałeś po poście 1on1 w którym m.in. 1on1 napisał, że nie ukarałeś Blanki bo jest Twoim kolegą, jeśli tak bardzo Ci na tym zależy to mogę dopisać, że blanka został ukarany poprzez usunięcie mu punktów. 1on1 o co Ci chodzi z tym postem"powieszę za jaja..itd." ? nie wiem co w tym news'ie jest niejasne? chyba, że jesteś graczem tibii i wpadłeś tutaj przez przypadek xDDDD
#746071
ImDaRc | 2008-10-29 17:13:50 +0100
A tak apropo tego zdania " Szkoda niszczyć tak piękne widowisko, które ma wyłonić najlepszego polskiego gracza Quake Live." Jak można wyłonić najlepszego skoro wielu polaków nie ma jeszcze Quake Live?
#746072
pu1 | 2008-10-29 17:15:37 +0100
aaaale oo zo chozi?
#746073
qim | 2008-10-29 18:08:02 +0100
extreme jemu chodziło chyba o to że jego nick to 1o1 a nie 1on1 :DDD A powinieneś dodać w newsie najlepszego polaka w Quake Live Beta =)
#746074
1o1 | 2008-10-29 19:13:56 +0100
kos czemu zmieniles komenta? wczesniej tak jakos fajniej brzmialo, cos jakby to byla moja wina D:
#746077
eXtreme. | 2008-10-29 19:56:06 +0100
a to sory 1o1 xDDDDDDDD ale jak czytam to myślałem, że to 1on1 xDDDDDDDDD poprawię
no w sumie najlepszego gracza quake live beta ale tego już nie dopisałem
dobra kończymy spamować tutaj
#746078
kos | 2008-10-29 21:31:06 +0100
1on1 :ASD takie wrażenie odniosłem czytając tego super napisanego newsa, ale potem sprawdziłem na stronie waszej ligi ocb to zmieniłem, proste.
Poza tym też z tobą afera mała jest, denerwujesz pana festivala czy jak mu tam ;d
#746080
srakal1ty | 2008-10-29 22:00:02 +0100
No przejebana afera. Aż się zacukałem nad stanem polskiej sceny Quake Live.
A tak naprawdę to ten cały pojedynek o tytuł Mistrza Polski W Quake Live można moim skromnym zdaniem o dupę potłuc. Po pierwsze - dostęp do tej gry ma na razie jakiś promil promila Polaków a po drugie - to beta walka o beta tytuł w beta gierkę (to tak jakby zrobić w dzisiejszych czasach mistrzostwa świata w pływaniu na basenie, w którym nie ma wody, bo jeszcze nie wlali :asd). Tak czy siak śmiechu warte. Ci, co są w to zaangażowani piszą tak jakby to były jakieś Wielkie Sprawy, a to tylko głupia gierka lol. Zluzujcie zwieracze, dajcie kicki tym, którym udowodnicie winę i koniec bajki
#746081
Mani | 2008-10-30 02:35:26 +0100
a ja jestem pijany :o
#746083
MisieX | 2008-10-30 06:06:44 +0100
:::*
#746084
eXtreme. | 2008-10-30 11:00:40 +0100
hehehe maniek xD
no w sumie z tą ligą w beta to troche sprawa dziwna ale jak juź zrobili to niech będzie.
No fakt zdenerwowałem festa ale juź z nim to wyjaśniłem na spokojnie, przynajmniej ja tak uwaźam
#746085
Irae | 2008-10-30 15:53:15 +0100
ale to jest logiczne, że wszystko zaczęło się od gracza 1o1, przecież wpływ jego twarzy od razu powoduje odruchy cziterskie... :DSA:DSAD:SA
#746089
nergal | 2008-10-30 17:00:29 +0100
no jak zaczeli grac w q4 bylo tak samo bardzo smieszni kolesie:D
niech sie ciesza ze za duzo ludzi z q3 nie gra w ql na "powaznie" i niech rozkoszuja sie chwila:D ze na 4 duelowcow w polsce sa w top4 :D
trening!!
#746090
nergal | 2008-10-30 17:09:09 +0100
przez chwile 1on1 marzył o byciu top w q3 i tez byl zabawny teraz marzenie sie spelnilo:D gratsy :ASD co wyraz w sam raz ogolnie to si ego wstydze (wyrazu)
#746091
Zaloguj się by dodać komentarz.