ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Podkladki Allsopa do kupienia !

pią, 28 luty 2003 22:35:11 | Autor: Razor | Quake 3 Arena

Jest mozliwosc sprowadzenia do Polski firmowych podkladek Allsop (produkcja USA). Sa to bardzo dobrej jakosci podkladki pod mysz i nie tylko, roznego typu, raczej szmaciane jednak z wyjatkowo gladkiego materialu i gietkiego - przyczepnego tworzywa/gumy. Podkladki reklamuja sie swoja niezawodnoscia (mozna je podobno prac w pralce), a graja na nich nie jedne slawy takie jak socrates lub ZeRo4.

Aby jednak pomysl zostal zrealizowany potrzebni sa chetni klienci na ten produkt, wiecej szczegolow znajdziecie pod adresem www.allsop.prv.pl

davep | 2003-02-28 22:36:57 +0100

mam ta podkladke od 2 dni i nie powiem wiecej jak tylko POLECAM !

Logitech|kar | 2003-02-28 22:48:56 +0100

..graja na nich nie jedne slawy takie jak socrates lub ZeRo4
+cha0ticz :D

SAI4H | 2003-02-28 22:56:58 +0100

Lolz, 60 zl. ;o Jesli bym znalazl tyle kasy to bardzo chetnie..

davep | 2003-02-28 22:58:54 +0100

jakie 60zl ?
ja tam widze 38 oem i 42 box - co to za roznica box czy oem, w sumie to tez co to za roznica 4zl...

Yaboll | 2003-02-28 23:13:24 +0100

co za kretynizm dac za podkladke pod mysz 40zl (zwykla przereklamowana szmata naklejona na kawalek pianki)
Jak checie podkladke dobra to kupcie sobie podkladke zelowa obita materialem. Ja za swoja dalem kolo 30 zl i przynajmniej jest miekka i czuc jak sie zel pod reka rozlewa, a nie jak jerzdzenie po twardej desce do prasowania.
Czy nie wiecie ze placicie tylko za nazwe firmy a nie za jakosc.

Logitech|kar | 2003-02-28 23:18:06 +0100

wowo yabol jak uwazasz ale ja za te nzwe firmy chetnie zaplace 10zl wjecej..
pozatym mowisz ze zbyt droga jest taka podkladka za 38zl to codopiero powiesz o tej za 180zlociszy ?
www.icemat.com/tour/blackicemat.asp

Arnold | 2003-02-28 23:18:20 +0100

Wlasnie mnie tez to dziwi ,dlaczego one az tyle kosztuja. Chyba nie sa warte swojej ceny.

Gravatar

sIn | 2003-02-28 23:35:16 +0100

jebac te podkladki lepiej se kupcie za 6 zeta zwyklaka a za reszte melanz a nie bez sensu 40 zeta na podkladke bo graja na nich zero4 i reszta !!!

Gravatar

sIn | 2003-02-28 23:35:22 +0100

jebac te podkladki lepiej se kupcie za 6 zeta zwyklaka a za reszte melanz a nie bez sensu 40 zeta na podkladke bo graja na nich zero4 i reszta !!!

Gravatar

sIn | 2003-02-28 23:35:33 +0100

jebac te podkladki lepiej se kupcie za 6 zeta zwyklaka a za reszte melanz a nie bez sensu 40 zeta na podkladke bo graja na nich zero4 i reszta !!!

Gravatar

level-B4 | 2003-02-28 23:35:52 +0100

W kazdej grupie towarow sa produkty lepsze i gorsze ,drozsze i tansze.W innym wypadku nie byloby wyboru...

ash | 2003-02-28 23:36:05 +0100

Podkladka niema byc mila w dotyku dla uzytkownika tylko ma byc dobra dla myszy. To ma @#$% do tego ze sie czuje jakby po zwirze jezdzil, najwazniejsze to to ze mysz zajebiscie na tym dziala.
Ja mam zajebista [podkladke z lekkimi wcienciami w 'czyms:d' i zajebiscie sie na niej gra, i @#$% ma do tego ze jak przejedziesz reka po tej podkladce to sie czuje jakby to tarka byla:d

ash | 2003-02-28 23:36:10 +0100

Podkladka niema byc mila w dotyku dla uzytkownika tylko ma byc dobra dla myszy. To ma @#$% do tego ze sie czuje jakby po zwirze jezdzil, najwazniejsze to to ze mysz zajebiscie na tym dziala.
Ja mam zajebista [podkladke z lekkimi wcienciami w 'czyms:d' i zajebiscie sie na niej gra, i @#$% ma do tego ze jak przejedziesz reka po tej podkladce to sie czuje jakby to tarka byla:d

ash | 2003-02-28 23:36:26 +0100

Podkladka niema byc mila w dotyku dla uzytkownika tylko ma byc dobra dla myszy. To ma @#$% do tego ze sie czuje jakby po zwirze jezdzil, najwazniejsze to to ze mysz zajebiscie na tym dziala.
Ja mam zajebista [podkladke z lekkimi wcienciami w 'czyms:d' i zajebiscie sie na niej gra, i @#$% ma do tego ze jak przejedziesz reka po tej podkladce to sie czuje jakby to tarka byla:d

ash | 2003-02-28 23:36:33 +0100

Podkladka niema byc mila w dotyku dla uzytkownika tylko ma byc dobra dla myszy. To ma @#$% do tego ze sie czuje jakby po zwirze jezdzil, najwazniejsze to to ze mysz zajebiscie na tym dziala.
Ja mam zajebista [podkladke z lekkimi wcienciami w 'czyms:d' i zajebiscie sie na niej gra, i @#$% ma do tego ze jak przejedziesz reka po tej podkladce to sie czuje jakby to tarka byla:d

Gravatar

sIn | 2003-02-28 23:37:24 +0100

te podkladki sa male i drogie

ash | 2003-02-28 23:37:27 +0100

Podkladka niema byc mila w dotyku dla uzytkownika tylko ma byc dobra dla myszy. To ma @#$% do tego ze sie czuje jakby po zwirze jezdzil, najwazniejsze to to ze mysz zajebiscie na tym dziala.
Ja mam zajebista [podkladke z lekkimi wcienciami w 'czyms:d' i zajebiscie sie na niej gra, i @#$% ma do tego ze jak przejedziesz reka po tej podkladce to sie czuje jakby to tarka byla:d

Zell | 2003-03-01 00:53:00 +0100

ash moze jeszcze raz ten sam komentarz co? :P

ash | 2003-03-01 00:54:40 +0100

nie moja wina ze org sie @#$%;d

Logitech|kar | 2003-03-01 01:01:57 +0100

5x ten sam komentrz..ladnie musi byc napruty :D

v1r0x | 2003-03-01 01:51:53 +0100

spox. musze sie rozejzec za takimi :P

log | 2003-03-01 02:53:26 +0100

ashu, prosimy i jeszcze jeden chociaz :D
btw: chyba najtansze podkladkiz tych marowych, wartych polecenia.
Fun surface snowpad, icemat itp juz sa 3razy droższe

ash | 2003-03-01 04:42:25 +0100

no napisalem przeciez ze sie cos zjebalo;p

ash | 2003-03-01 04:42:53 +0100

i Ty log nie cfaniakuj;d

Gravatar

igor9k | 2003-03-01 07:03:33 +0100

mam ta podkladke juz z 2 miesiace, kupilem za $7.99

Razor | 2003-03-01 08:03:29 +0100

nic sie nie pierdoli tylko Wy jak pojebani naciskacie ten przycisk do dodawania komenatarzy zamiast chwile, cierpliwie zaczekac :)

Gravatar

kino | 2003-03-01 08:06:30 +0100

te zwykle to na nic sie nie przydadza mozna sobie kupic jakas zwykla szmacianke ale jakby byly takie 35x45cm to bym kupil chyba

Nikon | 2003-03-01 10:17:12 +0100

nie wiem czy ktos bedzie chcial kupic te podkladki ale jak ktos chce rozkrecic interes to proponuje sprowadzac fUnc sUrface 1030 na scenie q3 moze nie beda mialy wziecia ale polscy csowcy to kupuja jak powaleni ja sam mam jedna i musze powiedziec ze podkladka mizdzy lesz cena jest odpowiednia do jakosci :) 100zl podkladka 40zl manewry bankowe zamiany na euro takie tam :D i 40zl clo dowalili mi :D bo zamawialismy z kumplami 5 naraz :D ale csowcow cena nie odstrasza i skodza te podkladki jak swierze buleczki :D

Nikon | 2003-03-01 10:19:42 +0100

a i podobno idzie sie dogadac z www.everglide.de jesli zamawia sie duza ilosc takze podkladki by wyszly taniej napewno jak by bylo duzo chetnych

Logitech|kar | 2003-03-01 10:42:03 +0100

func surface zajefana podkladeczka tylko troche szkoda dac grubo ponad 100zl za podkladke..sama podkladka powinna kosztowac z 70zl bo chyba wjecej tam sie placi za ta 'walizeczke' srebrna..a co do podkladek everglide to moim zdaniem to kapa jest,np taka podkladka jak ma mateo..to normalny plastik jest(tworzywo sztuczne?!) i nieda sie natym grac ,mysz chodzi jak po bruku i tak jak zomer gdzies pisal podkladka dobra do stawiana na nia piwa -niewsiaka jak sie wyleje :D

acura | 2003-03-01 10:49:35 +0100

a te podkladki to robione bardziej pod myszki kulkowe czy pod optyki , czy moze takie universalne :P ?

Nikon | 2003-03-01 10:54:26 +0100

powiem to tak gralem na szmatkach za 5 zl przez 3 lata i stwierdzam ze jak dostalem surfaca to gra mi sie o wiele lepiej bo poslizg myszy jes wiekszy niz na szmacie nie ma prawie zadnego oporu na surfacsie co prawda to jest z jakiegos tworzywa ale zagraj na biurku a na surfacie to bedziesz widzial roznice zasadnicza:)

ta podkladka jest 2 stronna z 1 strony jest chropowata pod myszy kulkowe z 2 strony gladka jak dupa niemowlaka :) pod optyki a co do pudelka do tej podkladki to mozna tak wnioskowac ze placi sie polowe za pudelko ale gdyby nie dawali i tak bym kupil :D warta jest swojej ceny

mozna jeszczu kupowac metalowe podkladki ale nie mapietam jak sie nazywaja :) tez sa zajebiste

Logitech|kar | 2003-03-01 11:11:39 +0100

nikon wiem wiem niemusisz mi tlumaczyc ze func jest git dobrze o tym wiem ale szkoda mi wydac na podkladke tyle kasy! allsop jest akurat mysle ze 40zl za takiej klasy podkladke to nieduzo!
inhaler na opakowaniu tej podkladki jest napisane "optical friendly" czy jakos tak...na boardzie na stronie www.allsop.prv.pl dave napisl ze mysz kulkowa chodzi naniej rownie wysmienicie :)

acura | 2003-03-01 12:08:14 +0100

ok, dzieki , a sa moze jeszcze gdzies w polsce sklepy wysylkowe gdzie mozna by bylo te podkladki od reki kupic ?

Logitech|kar | 2003-03-01 12:33:10 +0100

no naturalnie..ze nie :)

davep | 2003-03-01 14:57:45 +0100

wlasnie w tym rzecz, ze podkladek nigdzie nie ma, firma ze stanow wiec u nas zadko raczej spotykana lub wogole dlatego jesli jestescie chetni to zglaszajcie sie na stronce bo to jedyna szansa, wydaje mi sie ze juz pozniej nikt sie tego nie podejmie.

davep | 2003-03-01 15:21:02 +0100

prosze, tutaj macie screena, ze nie byle kto a socrates gra na tej podkladce optykiem ex 3.0 wiec nadaje sie podkladka zarowno do optykow jak i do kulek.

(drugi post od dolu)

q3arena.gry.wp.pl/board/?akcja=t&forum=2&temat=3824&p2=1&p=0

ash | 2003-03-01 17:04:04 +0100

Razor: wlasnie ze sie zjebalo bo po wcisnieciu dodaj... wyskakiwal blad wiec bralem cofnij i znow dodaj:)) reszty sam sie mozesz domyslec;p
zreszta co za problem usunac te kilka komentarzy;)

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-03-01 18:35:33 +0100

no wlasnie razor, wywal je :P

ash teraz jest mega statsiarz przez to ;P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63