ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Podsumowanie

pon, 17 listopad 2003 00:00:37 | Autor: bryan | Quake 3 Arena

Przyszedł czas na podsumowanie pierwszej rundy playoff ECT5. Myślę, że wszystkie mecze obyły się bez niespodzianek - zostały wygrane przez faworytów. Na szczególną uwagę zasługują mecze pomiędzy klanami pa1n i by (overtime na ospdm5, spotkanie ostatecznie wygrane przez by) , oraz 666 vs dioxide - najbardziej chyba zacięty mecz tej rundy , dwa razy sudden death (ospdm5 i pro-q3dm6) zakonczony wynikiem 3:1 dla szóstek. Polecam obejrzeć dema , które dostępne są oczywiście na stronie ECT w raporcie oraz w downloadzie. Od następnej kolejki będziemy mieli już drabinkę podzieloną na dwie części , a wyglądać będą one tak :

  • WINNERS BRACKET:
  • 666 vs by
    gp vs t5 (szlagier tej rundy)
    ff vs u| (drugi szlagier)
    sYnth vs n3

  • LOOSERS BRACKET:

  • dx vs pa1n
    kd vs xF
    q5 vs r'
    sm vs cD

Po sprawozdania z meczów , dema oraz bierzące informacje zapraszam na stronę ligi.

Gravatar

Karol_Wojtyla | 2003-11-17 14:36:14 +0100

faworyci :>

by-z | 2003-11-17 14:41:18 +0100

heh mowa :D

eng | 2003-11-17 14:47:04 +0100

hmm no coz...

sYnth|Bubu | 2003-11-17 15:39:56 +0100

gp vs t5 to bedzie prawdziwy szlagier !
a ff przegra przez ping ognosa :/

Gravatar

vTm | 2003-11-17 15:43:51 +0100

nie zapominajcie o arcy ciekawym meczu synth i n3 :] ... zreszta kazdy tu ciekawy bedzie ale synth z n3 to naprawde bedzie na co popatrzec ...

sYnth|Bubu | 2003-11-17 15:59:41 +0100

no :>

zab9kakaigla | 2003-11-17 16:45:43 +0100

szczerze mowiac zastanawiam sie dlaczego przy meczu synth i n3 nie napisali szlagier? Duzo ludzi sobie n3 lekcewazy a naprawde dobrze graja :)

eng | 2003-11-17 16:52:21 +0100

cala liga to jeden wielki szlagier ;d

Zenith | 2003-11-17 17:26:18 +0100

no juz sie zaczyna robic ciekawie ;)

Gravatar

Karol_Wojtyla | 2003-11-17 17:53:03 +0100

nie napisali szlagier przy meczu by vs 666 bo wiadomo kto wygra ! by :asdasdasfasfg

fftwinsik | 2003-11-17 18:27:20 +0100

bubu ale ognos chyba nie bedzie gral wiec wygramy:PPP

SL4VE | 2003-11-17 18:51:47 +0100

kurde, a u nas eke nie ma, coober nonstop stronki robi, a skeeva wcielo. Jesteśmy zgubieni :(

:D

sYnth|Bubu | 2003-11-17 19:10:29 +0100

uf tzn ze Urinal bedzie mial miszczostwo wychodzac z LB ??:>

dinhkertal | 2003-11-17 19:18:35 +0100

Sprowadzimy se foxa,toxa i siuxa i macie przeplebsione :>

SL4VE | 2003-11-17 19:26:54 +0100

a ja wezme takiego jednego koxa z rynsztoka to juz w ogole... :D
wódz plemienia nocna koszula :D

dinhkertal | 2003-11-17 19:40:53 +0100

figofago wiejski filozoj :>

abs | 2003-11-17 19:42:00 +0100

dlateog nie ma że to szlagier bo ja to pisałem i dlatego ze to nie szlagier:D. Zreszta nie moge reklamowac klanow w ktorych roi sie od mordercow zabijaków karateków i zawodowych killerów ktorzy mnie zabija jak mnie spotkaja. (zabija - umre ze smiechu -przyp.red)dabsdhasbdasvasjvcasjcvgasjkva

SL4VE | 2003-11-17 20:01:55 +0100

abs, nie łatwiej napisać "bo nie cztery!" ? :D

BobeK | 2003-11-17 20:33:27 +0100

haha, mecz urinalu to DRUGI szlagier. ;D

gl urinal ...

SL4VE | 2003-11-17 20:42:22 +0100

jedyne miejsce w którym możemy być DRUDZY :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.
gl gp :)

BobeK | 2003-11-17 21:02:12 +0100

Osz Ty! Dowaliles mi! :(
A skoro dowaliles mi, dowaliles gp, a skoro dowaliles gp - nie zyjesz.
;[

dinhkertal | 2003-11-17 21:45:38 +0100

zostaniesz zjedzony przez bande kanibali przebranych za muchomorow :!

Gravatar

v3n0m | 2003-11-17 21:52:45 +0100

hehee sm| jestem w nim :P heheh pozdro dla graczy na 1.11 i 1.32 dziś przeżucam sie na 1.32:))

SL4VE | 2003-11-17 22:01:38 +0100

muchomory rox ;D

Gravatar

wizard | 2003-11-17 23:16:58 +0100

bobek ale ci glupio , ale ci glupio , slv ci dojebal . teraz nie bedzie zmiłuj wiesz co cie czeka bop? wiesz dobrze co cie czeka , ale ci glupio dowalil ci w komputer ...

gg urinal

dinhkertal | 2003-11-17 23:26:00 +0100

luzuj draziw bo kosmos nie na codzien w komentarzach ;p

zoom | 2003-11-18 16:50:27 +0100

dzien dobry przyszedlem do corki :-)

SL4VE | 2003-11-18 16:56:11 +0100

wyszła z kertalem.

BobeK | 2003-11-18 17:01:24 +0100

Jak to możliwe, ze kertal wyszedl z kertalem?

t5-syn | 2003-11-18 17:02:37 +0100

i z duchem twoim

Gravatar

skaven | 2003-11-18 17:36:37 +0100

idzcie w pokoju chytrusa A:D:AS:D:AS

SL4VE | 2003-11-18 17:43:17 +0100

zoom pytał o córkę... ;]

Gravatar

Karol_Wojtyla | 2003-11-18 19:20:24 +0100

do mojej córki ? jak ty wyglądasz moja corka nie zadaje sie z takimi jak ty to pożądna dziewczyna

Gravatar

wizard | 2003-11-19 12:48:40 +0100

bo jest 2 kertali , jeden to dobry glina drugi zly

zoom | 2003-11-19 18:21:38 +0100

Przepaszam potrzebne sa wam meble ?

sYnth|Bubu | 2003-11-19 19:01:40 +0100

Zóm a jakie masz ?
lozko wodne bym wzial i fotel bujany

abs | 2003-11-19 21:59:37 +0100

zaraz wpadniemy z chłopakami wyniesiemy

SL4VE | 2003-11-19 22:13:09 +0100

chce ktoś kupić wiadro prądu?

dinhkertal | 2003-11-20 16:37:50 +0100

Ej ja jestem normalny nie wychodze ze soba na spacer :p

3st | 2003-11-20 18:16:36 +0100

Dziendobry, zastalem Mariole ?

sYnth|Bubu | 2003-11-20 18:53:18 +0100

Dzien dobry piszemy osobno :p
a co do Marioli to wyszla z psem

SL4VE | 2003-11-21 14:28:34 +0100

to kto do jasnej cholery wyszedł w końcu z psem?
Ej kertal Ty coś kombinujesz...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63