Podsumowanie
pon, 17 listopad 2003 00:00:37 | Autor: bryan | Quake 3 Arena
Przyszedł czas na podsumowanie pierwszej rundy playoff ECT5. Myślę, że wszystkie mecze obyły się bez niespodzianek - zostały wygrane przez faworytów. Na szczególną uwagę zasługują mecze pomiędzy klanami pa1n i by (overtime na ospdm5, spotkanie ostatecznie wygrane przez by) , oraz 666 vs dioxide - najbardziej chyba zacięty mecz tej rundy , dwa razy sudden death (ospdm5 i pro-q3dm6) zakonczony wynikiem 3:1 dla szóstek. Polecam obejrzeć dema , które dostępne są oczywiście na stronie ECT w raporcie oraz w downloadzie. Od następnej kolejki będziemy mieli już drabinkę podzieloną na dwie części , a wyglądać będą one tak :
- WINNERS BRACKET:
666 vs by
gp vs t5 (szlagier tej rundy)
ff vs u| (drugi szlagier)
sYnth vs n3LOOSERS BRACKET:
dx vs pa1n
kd vs xF
q5 vs r'
sm vs cD
Po sprawozdania z meczów , dema oraz bierzące informacje zapraszam na stronę ligi.





Karol_Wojtyla | 2003-11-17 14:36:14 +0100
faworyci :>
#661188
by-z | 2003-11-17 14:41:18 +0100
heh mowa :D
#661189
eng | 2003-11-17 14:47:04 +0100
hmm no coz...
#661191
sYnth|Bubu | 2003-11-17 15:39:56 +0100
gp vs t5 to bedzie prawdziwy szlagier !
a ff przegra przez ping ognosa :/
#661203
vTm | 2003-11-17 15:43:51 +0100
nie zapominajcie o arcy ciekawym meczu synth i n3 :] ... zreszta kazdy tu ciekawy bedzie ale synth z n3 to naprawde bedzie na co popatrzec ...
#661204
sYnth|Bubu | 2003-11-17 15:59:41 +0100
no :>
#661211
zab9kakaigla | 2003-11-17 16:45:43 +0100
szczerze mowiac zastanawiam sie dlaczego przy meczu synth i n3 nie napisali szlagier? Duzo ludzi sobie n3 lekcewazy a naprawde dobrze graja :)
#661216
eng | 2003-11-17 16:52:21 +0100
cala liga to jeden wielki szlagier ;d
#661219
Zenith | 2003-11-17 17:26:18 +0100
no juz sie zaczyna robic ciekawie ;)
#661232
Karol_Wojtyla | 2003-11-17 17:53:03 +0100
nie napisali szlagier przy meczu by vs 666 bo wiadomo kto wygra ! by :asdasdasfasfg
#661237
fftwinsik | 2003-11-17 18:27:20 +0100
bubu ale ognos chyba nie bedzie gral wiec wygramy:PPP
#661248
SL4VE | 2003-11-17 18:51:47 +0100
kurde, a u nas eke nie ma, coober nonstop stronki robi, a skeeva wcielo. Jesteśmy zgubieni :(
:D
#661252
sYnth|Bubu | 2003-11-17 19:10:29 +0100
uf tzn ze Urinal bedzie mial miszczostwo wychodzac z LB ??:>
#661258
dinhkertal | 2003-11-17 19:18:35 +0100
Sprowadzimy se foxa,toxa i siuxa i macie przeplebsione :>
#661166
SL4VE | 2003-11-17 19:26:54 +0100
a ja wezme takiego jednego koxa z rynsztoka to juz w ogole... :D
wódz plemienia nocna koszula :D
#661263
dinhkertal | 2003-11-17 19:40:53 +0100
figofago wiejski filozoj :>
#661266
abs | 2003-11-17 19:42:00 +0100
dlateog nie ma że to szlagier bo ja to pisałem i dlatego ze to nie szlagier:D. Zreszta nie moge reklamowac klanow w ktorych roi sie od mordercow zabijaków karateków i zawodowych killerów ktorzy mnie zabija jak mnie spotkaja. (zabija - umre ze smiechu -przyp.red)dabsdhasbdasvasjvcasjcvgasjkva
#661267
SL4VE | 2003-11-17 20:01:55 +0100
abs, nie łatwiej napisać "bo nie cztery!" ? :D
#661273
BobeK | 2003-11-17 20:33:27 +0100
haha, mecz urinalu to DRUGI szlagier. ;D
gl urinal ...
#661286
SL4VE | 2003-11-17 20:42:22 +0100
jedyne miejsce w którym możemy być DRUDZY :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.
gl gp :)
#661289
BobeK | 2003-11-17 21:02:12 +0100
Osz Ty! Dowaliles mi! :(
A skoro dowaliles mi, dowaliles gp, a skoro dowaliles gp - nie zyjesz.
;[
#661295
dinhkertal | 2003-11-17 21:45:38 +0100
zostaniesz zjedzony przez bande kanibali przebranych za muchomorow :!
#661304
v3n0m | 2003-11-17 21:52:45 +0100
hehee sm| jestem w nim :P heheh pozdro dla graczy na 1.11 i 1.32 dziś przeżucam sie na 1.32:))
#661307
SL4VE | 2003-11-17 22:01:38 +0100
muchomory rox ;D
#661311
wizard | 2003-11-17 23:16:58 +0100
bobek ale ci glupio , ale ci glupio , slv ci dojebal . teraz nie bedzie zmiłuj wiesz co cie czeka bop? wiesz dobrze co cie czeka , ale ci glupio dowalil ci w komputer ...
gg urinal
#661329
dinhkertal | 2003-11-17 23:26:00 +0100
luzuj draziw bo kosmos nie na codzien w komentarzach ;p
#661332
zoom | 2003-11-18 16:50:27 +0100
dzien dobry przyszedlem do corki :-)
#661384
SL4VE | 2003-11-18 16:56:11 +0100
wyszła z kertalem.
#661387
BobeK | 2003-11-18 17:01:24 +0100
Jak to możliwe, ze kertal wyszedl z kertalem?
#661388
t5-syn | 2003-11-18 17:02:37 +0100
i z duchem twoim
#661389
skaven | 2003-11-18 17:36:37 +0100
idzcie w pokoju chytrusa A:D:AS:D:AS
#661393
SL4VE | 2003-11-18 17:43:17 +0100
zoom pytał o córkę... ;]
#661394
Karol_Wojtyla | 2003-11-18 19:20:24 +0100
do mojej córki ? jak ty wyglądasz moja corka nie zadaje sie z takimi jak ty to pożądna dziewczyna
#661403
wizard | 2003-11-19 12:48:40 +0100
bo jest 2 kertali , jeden to dobry glina drugi zly
#661466
zoom | 2003-11-19 18:21:38 +0100
Przepaszam potrzebne sa wam meble ?
#661529
sYnth|Bubu | 2003-11-19 19:01:40 +0100
Zóm a jakie masz ?
lozko wodne bym wzial i fotel bujany
#661532
abs | 2003-11-19 21:59:37 +0100
zaraz wpadniemy z chłopakami wyniesiemy
#661740
SL4VE | 2003-11-19 22:13:09 +0100
chce ktoś kupić wiadro prądu?
#661746
dinhkertal | 2003-11-20 16:37:50 +0100
Ej ja jestem normalny nie wychodze ze soba na spacer :p
#661802
3st | 2003-11-20 18:16:36 +0100
Dziendobry, zastalem Mariole ?
#661815
sYnth|Bubu | 2003-11-20 18:53:18 +0100
Dzien dobry piszemy osobno :p
a co do Marioli to wyszla z psem
#661823
SL4VE | 2003-11-21 14:28:34 +0100
to kto do jasnej cholery wyszedł w końcu z psem?
Ej kertal Ty coś kombinujesz...
#661904
Zaloguj się by dodać komentarz.