Pojawiam się i znikam
pią, 23 maj 2003 01:31:01 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena
Faktycznie, taka to już technika. Panie i panowie, szanowni czytelnicy, użytkownicy i wszelakiej maści podglądacze. Śmiem poinformować Was, że oto dziś o godzinie 1.20 postawiłem "ostatnią kropkę" w mojej pracy magisterskiej. Zostaje jeszcze "decydujące stracie" z promotorem, ocena recenzenta i można oprawiać. Potem tylko wyczekiwać terminu obrony :) Chciałbym bardzo podziękować Brickowi za pomoc przy php oraz Wam drodzy czytelnicy za udział w badaniu online. Już niedługo wracam do świata Quake 3 i mam nadzieje, że tęskniliście bardzo ;)
P.S - przepraszam za ten mały OT, ale chciałem dać znak życia. Mam jeszcze pytanie, czy te robociki biegają jeszcze po arenach?





bryan | 2003-05-23 01:56:34 +0200
biegaja , nawet czasami lataja ;)
re prosiaczq :*
:)))
#642740
MaxDamage | 2003-05-23 02:11:22 +0200
gratuluje wytrwalosci , mnie sie nawet do szkoly nie chce chodzic :)
#642741
MateoMartinezz | 2003-05-23 08:09:51 +0200
Brawo brawo, gratulacje :D,, czekamy na Twój powrót i techniczne newsy :D
#642742
orbital | 2003-05-23 09:16:47 +0200
gratuluje...
no to i ja sie też pochwalę: 21 maja 2003 zdobyłem tytuł inżyniera :-D
pozdr
#642745
Razor | 2003-05-23 09:23:53 +0200
Powodzenia i czekamy na powrot LG :)
#642746
Szczawson | 2003-05-23 09:32:50 +0200
GL Lagranda:)
Robociki i ich wlasciciele biegaja tez po realnych arenach.Zara JN ASG,potem zlot ORG .....sie dzieje panie sie dzieje............
#642747
bodo | 2003-05-23 09:48:14 +0200
LaGranda, a ile ci czasu zajęło złożenie takiej pracy? Bo moim znajomym zajmuje to okolo 6miesięcy :D
Gl na obronie :D
#642748
performer | 2003-05-23 12:17:47 +0200
gratulacje !!! wracaj do naszej społeczności szybko :]
#642752
Shadow | 2003-05-23 12:23:30 +0200
Powal promotora na łopatki railem, jak by był mocny to potraktuj ro paroma rakietami a w spodenki paczuszke granatów =:]P
Powodzenia Stary na Obronie, 3mamy kciuki !!!
#642754
gacU | 2003-05-23 13:52:23 +0200
to teraz bedziesz sie podpisywal mgr. LaGranda?:P
#642756
Rozz | 2003-05-23 14:39:41 +0200
Daj pokoj LG obrona to pierdniecie. Kartkowka w liceum byla trudniejsza :)
#642764
LaGranda | 2003-05-23 15:31:30 +0200
Fakt faktem obrona to luzik majonezik, ale jakis tam stresik jest. Prace pisalem prawie miesiac :)
#642767
Mattias | 2003-05-23 16:57:42 +0200
a ja nie tesknilem :P
#642770
fil.IP | 2003-05-23 20:38:40 +0200
ale masz fajnie. ja tez sie mecze ze swoja magisterka i wychodzi na to ze obrona dopiero we wrzesniu :(( utknalem i nie moge ruszyc z miejsca. gratulacje!!
#642774
LaGranda | 2003-05-24 13:16:17 +0200
najtrudniejsza jest metodologia (aby byla wlasciwa) oraz badanie (opracowanie wynikow itd.). pozdrawiam
#642791
Zaloguj się by dodać komentarz.