Pokaz Quake 4 Single Player
pon, 15 sierpień 2005 20:36:03 | Autor: [M]aniek | Quake 3 Arena

Przez ostatnie dni w Internecie dzieje się bardzo wiele. Wszyscy zdają się na coś czekać. Oczekiwanie owo porównać można z tym, co czuje ojciec czekający przed drzwiami sali porodowej. Zaiste każdy chciałby już zobaczyć młodszego brata Quake'a 3. Apetyt rozdrażniono już do granic możliwości, a chęć obcowania z nowym Wstrząsem, przeradza się w obsesję. Wypuszczanie coraz to nowych filmików, jeszcze bardziej pobudzających nasze zmysły, jest jak gaszenie ognia benzyną.
Taką właśnie benzyną nazwać można film, na którym dane nam jest ujrzeć pokaz trybu single player. Do tej pory oczekiwałem na nową odsłonę Quake'a tylko pod kątem trybu dla wielu graczy, po obejrzeniu filmu wiem już jednak, że po raz pierwszy od dwóch lat dane mi będzie zagrać w grę, w której wszystkim steruje komputer. Głównym daniem filmu, jest prezentacja tego, jak tryb dla pojedynczego gracza wygląda w praktyce. A wygląda naprawdę, naprawdę imponująco. Wrażenie robią szczególnie wstawki filmowe, które budują wspaniałe napięcie. Kiedy ta część filmu się skończy, czeka na nas deser. A deserem tym są panowie Tim Willits i Brian Raffel z firmy Raven Software, którzy odpowiadają na pytania związane z ich najnowszym dzieckiem. Serdecznie zapraszam wszystkich do ściągania, bo warto!
Link: FILM





wishoza | 2005-08-15 20:53:53 +0200
ciagne ciagne .... bo dobry w tym jestem ;asd ciekawy jestem na maxa, ale po screenach to own ; o
#724102
HaSu_Szlauf | 2005-08-15 21:05:26 +0200
podobno jakies n00by graja :)
#724108
enjoy | 2005-08-15 21:58:26 +0200
zagralbym se w singla aaaajjjjjj - jednak nie dla mojego gf2 takie bajery nowej ery, mam nadzieje ze chociaz multi mi komp pociagnie :EEE
#724111
gr. | 2005-08-15 22:53:44 +0200
mnie w zasadzie sp nie obchodzi wiec nie sciagam ale filmy mp byly cudo
#724114
afeg | 2005-08-15 23:32:56 +0200
o cie florek :)
#724117
n3x | 2005-08-15 23:46:25 +0200
kiedy bedziemy mogli juz w to pograc?
#724119
bryan | 2005-08-15 23:53:13 +0200
bardzo efektowne ... ale sprzet ktory to pociagnie w takiej jakosci jak tam zaprezentowana kosztuje fortune ;) ... ale czy nie tak samo bylo z q3 ?:)
#724120
bfr_aka_pablonzo | 2005-08-16 00:13:22 +0200
filmik ownuje !!!!
#724121
den | 2005-08-16 00:19:37 +0200
fajny motyw jest jak chcą nas przerobić na "obcego" :]
#724123
cin | 2005-08-16 00:25:07 +0200
wejściowka żywcem wydarta z Obcego 2 i Żołnierzy kosmosu :DDDDDDD
a tak btw to to bedzie miało wymagania :D i to nie miałe :ASD grafa jest natomiast bardzo podobna do dooma :D miodzio :]
#724124
pure | 2005-08-16 00:29:57 +0200
genialne ...
#724125
zoom | 2005-08-16 01:53:32 +0200
Jak juz mowili panowie z Id software i jeszcze raz to powiedzieli w tym wywiadzie ze wymagania q4 sa takie same jak d3 wiec jesli dobrze komus chodzi d3 to nie bedzie mial najmniejszych problemow z czwarta odslona wstrzasu.
#724129
cin | 2005-08-16 09:53:16 +0200
czyli na atari albo na rambo powinno to ruszyć :DDDDD
#724132
bizz | 2005-08-16 09:56:48 +0200
rambo ;asdsadasdsadsad
mi sie nie podobal motyw przerabiania na obcego... zrobili wielka dziure w klacie... jakims szpikulcem zajebali po twarzy... obcieli nogi wstawiajac jakies metalowe... i ja mam tym biegac ?! tak wogole to ten bohater juz powinien nie zyc :P
#724133
edix | 2005-08-16 15:42:05 +0200
jusz zbieram $siano na kompa do tej gry ;-)
#724160
[BF]M@lin | 2005-08-16 17:54:24 +0200
Na moim P4 3.0GHz i GeForce’a 6600GT oraz 512 MB ramu Doom3 smiga na najwyzszych ustawieniach wiec mysle ze q4 tez bedzie chodzic w razie czego dokupie sobie kolejne pol giga ramu tak dla pewnosci zeby kwak mi sie nie chaczył :)
a filmik dopiero sciagam
#724163
yac | 2005-08-17 23:09:43 +0200
Dwa lata temu grałem w System Shock 2. To była ostatnia gra, jaka wywoływała u mnie emocje, jeśli chodzi o tryb single player. Po tym filmie głęboko wierzę, ze q4 znów na to pozwoli :)
#724262
obni | 2005-08-18 11:23:10 +0200
hoho. Chyba kupie nowego kompa :P
#724273
Zaloguj się by dodać komentarz.