ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Pokaz Quake 4 Single Player

pon, 15 sierpień 2005 20:36:03 | Autor: [M]aniek | Quake 3 Arena


Przez ostatnie dni w Internecie dzieje się bardzo wiele. Wszyscy zdają się na coś czekać. Oczekiwanie owo porównać można z tym, co czuje ojciec czekający przed drzwiami sali porodowej. Zaiste każdy chciałby już zobaczyć młodszego brata Quake'a 3. Apetyt rozdrażniono już do granic możliwości, a chęć obcowania z nowym Wstrząsem, przeradza się w obsesję. Wypuszczanie coraz to nowych filmików, jeszcze bardziej pobudzających nasze zmysły, jest jak gaszenie ognia benzyną.

Taką właśnie benzyną nazwać można film, na którym dane nam jest ujrzeć pokaz trybu single player. Do tej pory oczekiwałem na nową odsłonę Quake'a tylko pod kątem trybu dla wielu graczy, po obejrzeniu filmu wiem już jednak, że po raz pierwszy od dwóch lat dane mi będzie zagrać w grę, w której wszystkim steruje komputer. Głównym daniem filmu, jest prezentacja tego, jak tryb dla pojedynczego gracza wygląda w praktyce. A wygląda naprawdę, naprawdę imponująco. Wrażenie robią szczególnie wstawki filmowe, które budują wspaniałe napięcie. Kiedy ta część filmu się skończy, czeka na nas deser. A deserem tym są panowie Tim Willits i Brian Raffel z firmy Raven Software, którzy odpowiadają na pytania związane z ich najnowszym dzieckiem. Serdecznie zapraszam wszystkich do ściągania, bo warto!

Link: FILM

wishoza | 2005-08-15 20:53:53 +0200

ciagne ciagne .... bo dobry w tym jestem ;asd ciekawy jestem na maxa, ale po screenach to own ; o

HaSu_Szlauf | 2005-08-15 21:05:26 +0200

podobno jakies n00by graja :)

enjoy | 2005-08-15 21:58:26 +0200

zagralbym se w singla aaaajjjjjj - jednak nie dla mojego gf2 takie bajery nowej ery, mam nadzieje ze chociaz multi mi komp pociagnie :EEE

gr. | 2005-08-15 22:53:44 +0200

mnie w zasadzie sp nie obchodzi wiec nie sciagam ale filmy mp byly cudo

Gravatar

afeg | 2005-08-15 23:32:56 +0200

o cie florek :)

Gravatar

n3x | 2005-08-15 23:46:25 +0200

kiedy bedziemy mogli juz w to pograc?

bryan | 2005-08-15 23:53:13 +0200

bardzo efektowne ... ale sprzet ktory to pociagnie w takiej jakosci jak tam zaprezentowana kosztuje fortune ;) ... ale czy nie tak samo bylo z q3 ?:)

bfr_aka_pablonzo | 2005-08-16 00:13:22 +0200

filmik ownuje !!!!

Gravatar

den | 2005-08-16 00:19:37 +0200

fajny motyw jest jak chcą nas przerobić na "obcego" :]

Gravatar

cin | 2005-08-16 00:25:07 +0200

wejściowka żywcem wydarta z Obcego 2 i Żołnierzy kosmosu :DDDDDDD
a tak btw to to bedzie miało wymagania :D i to nie miałe :ASD grafa jest natomiast bardzo podobna do dooma :D miodzio :]

pure | 2005-08-16 00:29:57 +0200

genialne ...

zoom | 2005-08-16 01:53:32 +0200

Jak juz mowili panowie z Id software i jeszcze raz to powiedzieli w tym wywiadzie ze wymagania q4 sa takie same jak d3 wiec jesli dobrze komus chodzi d3 to nie bedzie mial najmniejszych problemow z czwarta odslona wstrzasu.

Gravatar

cin | 2005-08-16 09:53:16 +0200

czyli na atari albo na rambo powinno to ruszyć :DDDDD

bizz | 2005-08-16 09:56:48 +0200

rambo ;asdsadasdsadsad

mi sie nie podobal motyw przerabiania na obcego... zrobili wielka dziure w klacie... jakims szpikulcem zajebali po twarzy... obcieli nogi wstawiajac jakies metalowe... i ja mam tym biegac ?! tak wogole to ten bohater juz powinien nie zyc :P

Gravatar

edix | 2005-08-16 15:42:05 +0200

jusz zbieram $siano na kompa do tej gry ;-)

[BF]M@lin | 2005-08-16 17:54:24 +0200

Na moim P4 3.0GHz i GeForce’a 6600GT oraz 512 MB ramu Doom3 smiga na najwyzszych ustawieniach wiec mysle ze q4 tez bedzie chodzic w razie czego dokupie sobie kolejne pol giga ramu tak dla pewnosci zeby kwak mi sie nie chaczył :)

a filmik dopiero sciagam

yac | 2005-08-17 23:09:43 +0200

Dwa lata temu grałem w System Shock 2. To była ostatnia gra, jaka wywoływała u mnie emocje, jeśli chodzi o tryb single player. Po tym filmie głęboko wierzę, ze q4 znów na to pozwoli :)

obni | 2005-08-18 11:23:10 +0200

hoho. Chyba kupie nowego kompa :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63