Pokaz skilla
czw, 17 luty 2005 16:37:04 | Autor: gr. | Quake 3 Arena


Na zaprzyjaźnionym (a jakże!) serwisie q3.fpp.pl, dzięki linkowi od zooma znalazłem bardzo interesującą nowinę. Otóż dziś i jutro wieczorem z okazji rozpoczęcia się pucharów ESL, będą miały miejsce niecodzienne widowiska, prawdziwa gratka dla fanatyków ProMode'a - mecze z udziałem najlepszych graczy sceny PM. Ja już zacieram ręce na myśl o tych spotkaniach, a póki co opowiem nieco co czeka widzów na GTV w tym dwudniowym pokazie skilla:

mess vs
zoom
Data: dziś (17.02.2k5) godz. 20:oo
CPMA: 1.11
Mapy: cpm: 1a, 3, 15, 22, 24, 28
System: Best of 5
GTV: hunter.splatterworld.de:27970
Shoutcast: wkrótce
Scorebot: #esl.q3.pl
Co tu dużo mówić, te dwa pseudonimy raczej nie wymagają objaśnienia. Pojedynek na szczycie, dwie żywe legendy polskiej sceny CPMA i mimo, że mess ostatnio zaniedbuje troszkę Q3 na rzecz innych gier, to jednak ciężko jest wymienić faworyta tego spotkania, co tylko wpływa na korzyść meczu. Wersja modu to 1.11, zatem na widzów czeka prawdziwy ProMode, czyli dynamika, dynamika i jeszcze raz dynamika. Obu graczom życzę GL oraz mnóstwo spawn-rape'ów ^____^.

AllStars 1 vs
AllStars 2
Data: jutro (18.02.2k5) godz. 20:oo
CPMA: 1.31
Mapy: cpm: 4a, 18r, 21, 26, 27 oraz ospdm5a, q3dm14tmp
System: Best of 5
GTV: hunter.splatterworld.de:27970
Shoutcast: sopee.net:8888 oraz #xRadio - Solar
Scorebot: #esl.q3.pl
Jutro natomiast, jak widać powyżej można śmiało powiedzieć wieloosobowy cymes, bowiem na przeciw siebie stanie w dwóch teamach elita polskiego TDM-u. Wróżenie z fusów wykazało, że w drużynie pierwszej zagrają:
AllStars 1:
:: dziku
:: fragman
:: marver
:: mess
:: set
W teamie nr. 2 natomiast, według szklanej kuli pojawią się:
AllStars 2:
:: mazat
:: nita
:: pod1
:: zik
:: zoom
Jak widać szeregi AllStars to sama czołówka scenowa. Składy nawet dobrze zbalansowane, zapowiada się więc ciekawe widowisko. Być może nie będzie to taki TDM jaki prezentują najlepsze klany, wszak oba teamy nie są ze sobą zgrane, wręcz przeciwnie - składają się z indywidualnych umiejętności graczy i taki prawdopodobnie będzie przebieg meczu, wieloosobowe FFA w teamach. Z drugiej strony widać też, iż w poszczególnych składach są namiastki kooperacji choćby w postaci duetu dziku & fragman (evil unleashed), mess & set (Dioxide) w drużynie pierwszej, czy mazat & nita (fLaMasters), w drużynie drugiej. Cóż pożyjemy zobaczymy, a o ewentualnych rezultatach powyższej współpracy przekonamy się jutro wieczorem. W imieniu adminów ESL - zapraszam wszystkich na GTV.





ziel1na | 2005-02-17 16:39:45 +0100
hehe :D wysylalem wczoraj linka przez wyslij newsa :D
mav bedzie niepocieszony [;
#708943
7328221o | 2005-02-17 16:50:40 +0100
Pfff sux i co teraz obejrzeć 1v1 czy EyE .... sux termin
#708945
gr. | 2005-02-17 16:52:03 +0100
ja dostalem od zooma ps. no coz sa szybcy i szybsi
ps. poza tym mysle ze to raczej redaktorzy PM (ja) powinni pisac o wydarzeniach PM
hihi =o
#708946
fhantom | 2005-02-17 16:52:40 +0100
gr - Niezły hardkor.
:]
#708948
v3rb | 2005-02-17 16:53:44 +0100
oczywiscie ze szykujemy chipsy na mecz synth o/ o/ o :D
#708949
cocaine | 2005-02-17 16:55:07 +0100
rzeczywiście zjebane terminy, dzis grają synth, i to ich zamierzam oglądac... :)
#708950
Zm0rA | 2005-02-17 16:56:16 +0100
a no ja musz eleciec po czipsy
#708952
fhantom | 2005-02-17 16:56:55 +0100
ja tam wole obejrzeć porządny duel :]
#708953
MateoMartinezz | 2005-02-17 17:01:45 +0100
zoom vs mess - ajajajajaj juz zacieram rączki :D
#708954
gr. | 2005-02-17 17:03:51 +0100
ta ph Niezły hardkor. :D losux rządzi ;]
MM ja tez ja tez =)
#708955
THRAWN | 2005-02-17 17:13:34 +0100
gl...fajna zabawa :)
a co do wyniku to zoom win all
#708957
[M]aniek | 2005-02-17 17:18:44 +0100
a ja to qrfa nie wiem, chyba pojde wczesniej spac zeby nie miec problemu z wyborem ;/
#708959
cocaine | 2005-02-17 17:22:12 +0100
no nieda sie przełożyć jakos tego ?
kurde kazdy by pooglądał takiego dulea, ale synthy dzis :/
bÓbÓ a bedziesz fest ownował ? :>:>:>
#708960
ziel1na | 2005-02-17 17:25:02 +0100
synthy graja dopiero o 21 :]
jak dobrze pojdzie to oba da sie obejrzec :)
#708962
w1lko | 2005-02-17 17:51:49 +0100
buhahahahahha :DDDDDDDDDDD maZat :DDDDD on chyba bedzie za kołcza robil jezeli wogole oderwie sie od projektu :DDDDDDDD
top jakies nieporozumienie :DDDDDDd
#708964
MaS | 2005-02-17 18:01:04 +0100
No będzie ciekawie :o
#708966
fiszon | 2005-02-17 18:12:57 +0100
no to dołączam się do tych co zacierają rączki =] hehe będzie ładniutki meczyk tylko szkoda ze mess nie w formie :
#708967
maZat | 2005-02-17 18:15:03 +0100
w1lko ty nisko netowcu :)) sam jestes nieporozumieniem :DD gdyby nie ja byc nawet nie potrafil zbinodwac dropa hahahahahahaaa
#708968
nita | 2005-02-17 18:28:31 +0100
mazat zaopatrz sie w timer : D przydasz sie ;)))))))
#708969
maZat | 2005-02-17 19:05:03 +0100
timer to ja mam w glowie :) to takie wyczucie czlowieku :DD a coachow to ja znam wielu ;D www.e-projekt.com.pl/SHOT0017.JPG
#708972
cocaine | 2005-02-17 19:39:56 +0100
:OooooO
#708976
nep | 2005-02-17 19:42:23 +0100
co tu robi marver?xd on ledwo bron zmienia:[
#708978
songo30 | 2005-02-17 19:44:29 +0100
Pliska chłopaki jaki adres mam wpisać bo niewiem najlepiej go napiszcie bo ja ciemny
#708979
[M]aniek | 2005-02-17 19:51:28 +0100
pozdrow Son Gotena
adres do telewizora: hunter.splatterworld.de:27970 - wpisujesz w grze Quake III Arena
adres do radioodbiornika: sopee.net:8888/listen.pls - wpisujesz w przegladarce lub w winampie naciskajac ctrl+L
#708980
songo30 | 2005-02-17 19:54:21 +0100
co dokładnie mam wpisać tam gdzie IP: hunter.spatterworld.de i potem port 27960 czy jak ?????
#708981
songo30 | 2005-02-17 19:56:33 +0100
Dzieki wielki pozdrowie
#708982
songo30 | 2005-02-17 20:12:15 +0100
kurcze niemoge wejść nech ktośmi powie oco chodzi w tym sever user protocal wersion 68 bo niechce mi dalej iść oco w tym chodzi dodam że mam wersje q3 1.11
#708983
cocaine | 2005-02-17 20:15:51 +0100
maniek jeszcze prościej mu wytłumacz :> :D
#708984
songo30 | 2005-02-17 20:21:36 +0100
ale mi błąd wyskakuje czytać dokładniej może jakiegoś patcha potrzebuje
#708985
rav | 2005-02-17 20:34:43 +0100
idzcie lepiej na promoda, idzcie :PPPP
#708987
songo30 | 2005-02-17 20:36:10 +0100
kurna powiedzcie co jest naciskam akcept po wpisaniu ip i portu i mi się wczytuje na server i wyskakuje sever user protocal wersion 68 i dalej niechce iść oco chodzi bo ja mam wersje q3 1.11
#708988
pepz | 2005-02-17 20:47:47 +0100
bosh, człowieku na jakim Ty świecie żyjesz?
Hitler kaput, a wersja na jakiej się teraz gra to 1.32 O_o
#708989
nita | 2005-02-17 20:49:15 +0100
songo wersja 1.32 : D plus cpma :)))
#708990
cocaine | 2005-02-17 21:23:41 +0100
kase za bilet ino roz.... czekałem kurfens :[
#708994
fiszon | 2005-02-17 23:02:20 +0100
nep chyba nie wiesz o kim mówisz bo jak dal mnie to w tdm’ku marver wymiata :] a Ciebie by wymiotl na pewno :P imho no offence :)
#709021
nep | 2005-02-18 02:05:07 +0100
fiszon hahaha chyba jakbym mial wylaczony monitor
#709038
dx-set | 2005-02-18 11:20:39 +0100
niechce grac z marverm bo nie postawil mi browara :D:D:D nie wyrzuce mu zadnej broni :D
#709054
fiszon | 2005-02-18 12:59:38 +0100
nep chyba nie zazdroscisz marverowi ze to on bedzie gral a nie ty :) bo tak to wlasnie wyglada :]
#709063
nep | 2005-02-18 18:17:34 +0100
fiszon nie zazdroszcze nie ma czego :s
#709087
Zaloguj się by dodać komentarz.