ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Pokaz skilla

czw, 17 luty 2005 16:37:04 | Autor: gr. | Quake 3 Arena



Na zaprzyjaźnionym (a jakże!) serwisie q3.fpp.pl, dzięki linkowi od zooma znalazłem bardzo interesującą nowinę. Otóż dziś i jutro wieczorem z okazji rozpoczęcia się pucharów ESL, będą miały miejsce niecodzienne widowiska, prawdziwa gratka dla fanatyków ProMode'a - mecze z udziałem najlepszych graczy sceny PM. Ja już zacieram ręce na myśl o tych spotkaniach, a póki co opowiem nieco co czeka widzów na GTV w tym dwudniowym pokazie skilla:


mess vs zoom

Data: dziś (17.02.2k5) godz. 20:oo

CPMA: 1.11

Mapy: cpm: 1a, 3, 15, 22, 24, 28

System: Best of 5

GTV: hunter.splatterworld.de:27970

Shoutcast: wkrótce

Scorebot: #esl.q3.pl

Co tu dużo mówić, te dwa pseudonimy raczej nie wymagają objaśnienia. Pojedynek na szczycie, dwie żywe legendy polskiej sceny CPMA i mimo, że mess ostatnio zaniedbuje troszkę Q3 na rzecz innych gier, to jednak ciężko jest wymienić faworyta tego spotkania, co tylko wpływa na korzyść meczu. Wersja modu to 1.11, zatem na widzów czeka prawdziwy ProMode, czyli dynamika, dynamika i jeszcze raz dynamika. Obu graczom życzę GL oraz mnóstwo spawn-rape'ów ^____^.


AllStars 1 vs AllStars 2

Data: jutro (18.02.2k5) godz. 20:oo

CPMA: 1.31

Mapy: cpm: 4a, 18r, 21, 26, 27 oraz ospdm5a, q3dm14tmp

System: Best of 5

GTV: hunter.splatterworld.de:27970

Shoutcast: sopee.net:8888 oraz #xRadio - Solar

Scorebot: #esl.q3.pl

Jutro natomiast, jak widać powyżej można śmiało powiedzieć wieloosobowy cymes, bowiem na przeciw siebie stanie w dwóch teamach elita polskiego TDM-u. Wróżenie z fusów wykazało, że w drużynie pierwszej zagrają:

  • AllStars 1:

:: dziku
:: fragman
:: marver
:: mess
:: set

W teamie nr. 2 natomiast, według szklanej kuli pojawią się:

  • AllStars 2:

:: mazat
:: nita
:: pod1
:: zik
:: zoom

Jak widać szeregi AllStars to sama czołówka scenowa. Składy nawet dobrze zbalansowane, zapowiada się więc ciekawe widowisko. Być może nie będzie to taki TDM jaki prezentują najlepsze klany, wszak oba teamy nie są ze sobą zgrane, wręcz przeciwnie - składają się z indywidualnych umiejętności graczy i taki prawdopodobnie będzie przebieg meczu, wieloosobowe FFA w teamach. Z drugiej strony widać też, iż w poszczególnych składach są namiastki kooperacji choćby w postaci duetu dziku & fragman (evil unleashed), mess & set (Dioxide) w drużynie pierwszej, czy mazat & nita (fLaMasters), w drużynie drugiej. Cóż pożyjemy zobaczymy, a o ewentualnych rezultatach powyższej współpracy przekonamy się jutro wieczorem. W imieniu adminów ESL - zapraszam wszystkich na GTV.

ziel1na | 2005-02-17 16:39:45 +0100

hehe :D wysylalem wczoraj linka przez wyslij newsa :D
mav bedzie niepocieszony [;

7328221o | 2005-02-17 16:50:40 +0100

Pfff sux i co teraz obejrzeć 1v1 czy EyE .... sux termin

gr. | 2005-02-17 16:52:03 +0100

ja dostalem od zooma ps. no coz sa szybcy i szybsi
ps. poza tym mysle ze to raczej redaktorzy PM (ja) powinni pisac o wydarzeniach PM
hihi =o

fhantom | 2005-02-17 16:52:40 +0100

gr - Niezły hardkor.
:]

v3rb | 2005-02-17 16:53:44 +0100

oczywiscie ze szykujemy chipsy na mecz synth o/ o/ o :D

cocaine | 2005-02-17 16:55:07 +0100

rzeczywiście zjebane terminy, dzis grają synth, i to ich zamierzam oglądac... :)

Gravatar

Zm0rA | 2005-02-17 16:56:16 +0100

a no ja musz eleciec po czipsy

fhantom | 2005-02-17 16:56:55 +0100

ja tam wole obejrzeć porządny duel :]

MateoMartinezz | 2005-02-17 17:01:45 +0100

zoom vs mess - ajajajajaj juz zacieram rączki :D

gr. | 2005-02-17 17:03:51 +0100

ta ph Niezły hardkor. :D losux rządzi ;]
MM ja tez ja tez =)

THRAWN | 2005-02-17 17:13:34 +0100

gl...fajna zabawa :)

a co do wyniku to zoom win all

[M]aniek | 2005-02-17 17:18:44 +0100

a ja to qrfa nie wiem, chyba pojde wczesniej spac zeby nie miec problemu z wyborem ;/

cocaine | 2005-02-17 17:22:12 +0100

no nieda sie przełożyć jakos tego ?
kurde kazdy by pooglądał takiego dulea, ale synthy dzis :/
bÓbÓ a bedziesz fest ownował ? :>:>:>

ziel1na | 2005-02-17 17:25:02 +0100

synthy graja dopiero o 21 :]
jak dobrze pojdzie to oba da sie obejrzec :)

w1lko | 2005-02-17 17:51:49 +0100

buhahahahahha :DDDDDDDDDDD maZat :DDDDD on chyba bedzie za kołcza robil jezeli wogole oderwie sie od projektu :DDDDDDDD
top jakies nieporozumienie :DDDDDDd

MaS | 2005-02-17 18:01:04 +0100

No będzie ciekawie :o

fiszon | 2005-02-17 18:12:57 +0100

no to dołączam się do tych co zacierają rączki =] hehe będzie ładniutki meczyk tylko szkoda ze mess nie w formie :

maZat | 2005-02-17 18:15:03 +0100

w1lko ty nisko netowcu :)) sam jestes nieporozumieniem :DD gdyby nie ja byc nawet nie potrafil zbinodwac dropa hahahahahahaaa

nita | 2005-02-17 18:28:31 +0100

mazat zaopatrz sie w timer : D przydasz sie ;)))))))

maZat | 2005-02-17 19:05:03 +0100

timer to ja mam w glowie :) to takie wyczucie czlowieku :DD a coachow to ja znam wielu ;D www.e-projekt.com.pl/SHOT0017.JPG

cocaine | 2005-02-17 19:39:56 +0100

:OooooO

Gravatar

nep | 2005-02-17 19:42:23 +0100

co tu robi marver?xd on ledwo bron zmienia:[

Gravatar

songo30 | 2005-02-17 19:44:29 +0100

Pliska chłopaki jaki adres mam wpisać bo niewiem najlepiej go napiszcie bo ja ciemny

[M]aniek | 2005-02-17 19:51:28 +0100

pozdrow Son Gotena

adres do telewizora: hunter.splatterworld.de:27970 - wpisujesz w grze Quake III Arena

adres do radioodbiornika: sopee.net:8888/listen.pls - wpisujesz w przegladarce lub w winampie naciskajac ctrl+L

Gravatar

songo30 | 2005-02-17 19:54:21 +0100

co dokładnie mam wpisać tam gdzie IP: hunter.spatterworld.de i potem port 27960 czy jak ?????

Gravatar

songo30 | 2005-02-17 19:56:33 +0100

Dzieki wielki pozdrowie

Gravatar

songo30 | 2005-02-17 20:12:15 +0100

kurcze niemoge wejść nech ktośmi powie oco chodzi w tym sever user protocal wersion 68 bo niechce mi dalej iść oco w tym chodzi dodam że mam wersje q3 1.11

cocaine | 2005-02-17 20:15:51 +0100

maniek jeszcze prościej mu wytłumacz :> :D

Gravatar

songo30 | 2005-02-17 20:21:36 +0100

ale mi błąd wyskakuje czytać dokładniej może jakiegoś patcha potrzebuje

rav | 2005-02-17 20:34:43 +0100

idzcie lepiej na promoda, idzcie :PPPP

Gravatar

songo30 | 2005-02-17 20:36:10 +0100

kurna powiedzcie co jest naciskam akcept po wpisaniu ip i portu i mi się wczytuje na server i wyskakuje sever user protocal wersion 68 i dalej niechce iść oco chodzi bo ja mam wersje q3 1.11

pepz | 2005-02-17 20:47:47 +0100

bosh, człowieku na jakim Ty świecie żyjesz?
Hitler kaput, a wersja na jakiej się teraz gra to 1.32 O_o

  • powinieneś mieć jeszcze osp 1.03a, a w tym wypadku cpma 1.11 lub cpma 1.31

nita | 2005-02-17 20:49:15 +0100

songo wersja 1.32 : D plus cpma :)))

cocaine | 2005-02-17 21:23:41 +0100

kase za bilet ino roz.... czekałem kurfens :[

fiszon | 2005-02-17 23:02:20 +0100

nep chyba nie wiesz o kim mówisz bo jak dal mnie to w tdm’ku marver wymiata :] a Ciebie by wymiotl na pewno :P imho no offence :)

Gravatar

nep | 2005-02-18 02:05:07 +0100

fiszon hahaha chyba jakbym mial wylaczony monitor

dx-set | 2005-02-18 11:20:39 +0100

niechce grac z marverm bo nie postawil mi browara :D:D:D nie wyrzuce mu zadnej broni :D

fiszon | 2005-02-18 12:59:38 +0100

nep chyba nie zazdroscisz marverowi ze to on bedzie gral a nie ty :) bo tak to wlasnie wyglada :]

Gravatar

nep | 2005-02-18 18:17:34 +0100

fiszon nie zazdroszcze nie ma czego :s

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63