ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Pol vs Cro

sob, 04 grudzień 2004 10:36:42 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Wczoraj około godziny 21.00 zakończyło się kolejnie spotkanie naszej kwakowej reprezentacji. Tym razem rywalem ekipy ogn0sa był team Chorwacji. Spodziewalismy dość pewnego zwycięztwa, jednak "południowi sądziedzi" stawili duży opór. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Polski.

Składy:

NIKA, god, redemz, suqx3s, kauc (coach)

syn, zik, mar1o, crp, ognos (coach)

74:84 q3dm14tmp

124:98 pro-q3dm6

127:107 q3dm7

Dostępny jest także raport ClanBase click.

Odnośnie samego meczu warto wspomnieć o żałosnym zachowaniu Chorwatów, którzy po przegraniu "polskiej mapy" zaczeli narzekać na serwer (mieli przecież o 3ms gorszy ping! :D). Rozpoczeła 20-30 minutowa dyskusja, narzekanie "południowych sąsiadów" na warunki, lagi, warpujących Polaków itd itp. Jednak twarda postawa ognosa sprawiła że ostatnia mapa grana była na tym samym serwie i wszystko skończyło się szcześliwie dla nas.

cocaine | 2004-12-04 11:13:12 +0100

good job :)

ATi | 2004-12-04 11:21:09 +0100

OBY tak dalej ;]

Gravatar

Fabian | 2004-12-04 11:26:33 +0100

Good Game. No zachowanie chorwatów
mnie zaskoczyło ..

Gravatar

uK_lotnik | 2004-12-04 11:49:59 +0100

gie gie :>

sYnth|Bubu | 2004-12-04 11:57:44 +0100

Dziwne ze tak slabo zagralismy :|
No i bardzo slaby mecz mar1a jak popatrzycie na DG i DG to szok. Gosc z takim aimem robi takie wyniki :/ Albo poprostu brak formy.

bryan | 2004-12-04 12:03:33 +0100

ale jednak mimo jezdzenia po ognosie panow X , Y , Z i kilku innych, widac ze on sie sprawdza na pozycji cpt i wywiazuje sie bardzo dobrze z powierzonych mu zadan.

Gravatar

gluekp | 2004-12-04 12:20:55 +0100

od kiedy Chorwacja jest sasiadem Polski ? :|

ognos | 2004-12-04 12:31:22 +0100

"jednak poludniowi sądziedzi stawili dużu opór"
Geografia sie klania, mnie uczono ze na poludniu sasiadujemy z Czechami i Slowacja

sYnth|Bubu | 2004-12-04 12:33:32 +0100

Tam jest cos takiego zwane cudzyslowiem.
Poludniowym w sensie z poludnia europy.

bryan najezdzalem na niego i nadal bede bo skoro meczenie sie z przecietna Chorwacja to dobre wywiazywanie sie z roli coacha to wybacz...

Oczywiscie ciesze sie ze wygrali ale styl pozostawia wiele do zyczenia.
Przyklad dm14 od ktorejs tam minuty PU pojawialo sie w odstepie 30 sek. A nasi uparcie atakowali tylko jeden PU wynikiem czego bylo wziecie Bs’a prze Ku.rwa.cje dobiegniecie do sektora quada odbicie go i odrobienie calej przewagi jaka mielismy. Tak bylo jeszcze ze 2 razy. Pozniej ktos sie ocknal i zaatakowalismy wczesniejsze PU zdobylismy je doszlismy do drugiego PU i wyszlismy na prowadzenie lub duzo nadrobilismy. Jakas dziwna ta taktyka na dm14.
A dm7 to wogole. Po wymianie ciosow na RA zostalo 3 kolesi z ku.wra.cji jeden rg jeden 20 hp i 12 naboi mg jeden tez tylko z mg a nasi sie cofaja nie atakuja i tamci zas odrabiaja :| eh...

EDIT: bryan powierzonych mu zadan? Powiedz mi kto go wybral i pokladal w nim nadzieje? Bo mi sie wydaje ze sam "po cichu" wyslal maila do adminow CB i tak stal sie kochanym trenerem.

sYnth|Bubu | 2004-12-04 12:36:16 +0100

Popatrz jaki madrala bez matury :o

Dobra EOT bo nie mam teraz czasu na klotnie za duzo nauki na poniedzialek.

tofu | 2004-12-04 12:39:58 +0100

dem standartowo nie ma :|

sYnth|Bubu | 2004-12-04 12:41:51 +0100

tofu jakby rav zagral to z jego pova bylby na bank :D

Yacek | 2004-12-04 12:51:31 +0100

bo rava wszysy kochaja, tak jak on sam siebie :D

PeterSchiff | 2004-12-04 13:00:55 +0100

a tam narzekacie jak glupki :P wazne ze wygralismy :)

sYnth|baal | 2004-12-04 13:14:59 +0100

"ale jednak mimo jezdzenia po ognosie panow X , Y , Z i kilku innych, widac ze on sie sprawdza na pozycji cpt i wywiazuje sie bardzo dobrze z powierzonych mu zadan." bryan

buahhaha txt ognosa na team speaku do naszych na dm7 nim pojawił sie quad "uwazjacie na raile zebyscie nimi nie zebrali" buahha . moze im powiedz gdzie mają stać? a nie takie pierdoły co będą tańczyć żeby je omijac moze? : ooo : asd
albo abort ra buahah: D defens; D
i nie wspomne o innych normalnie weźcie sie w głowe jebnijcie ...
pro-6 no normalnie full wypas: o

Gravatar

scar | 2004-12-04 13:34:15 +0100

bal... tobie to cos napisac... :SAD

gg syn :P

akk0 | 2004-12-04 13:53:41 +0100

duet zik-syn coś reprezentuja, ale na cro to zbyt mało...

GG ważne, że do przodu!

sYnth|baal | 2004-12-04 14:04:08 +0100

: sad ty scarpet lepiej byś komóre odebraŁ:D

Gravatar

pro_L0rd | 2004-12-04 14:16:39 +0100

ognos zrob wreszcie pozadek z tymi demkami @#$% mecz reprezentacji a cpt nie moze potem wrzucic demek na netsports albo orga?
rozkaz nagrywac kazdemu graczowi i od najlepszego wes wrzuc ,duzo roboty nie ma a to standart chyba ...

Gravatar

ma5b | 2004-12-04 14:19:32 +0100

ta jesli chodzi o dm14 i dm7 to bubu ma racje-jesli ktos mi nie wierzy niech sobie sciagnie demko z www.clanbase.com francja vs finlandia- wynik koncowy to (nie jestem pewien wybaczcie pomylke) gdzies tak 220-240 ? a rzeznia total , tam zaden team sie nie utrzymal na ra dluzej niz 30 sek bo kazdy nawet po respie lecial z mg i probowali odbijac ra, naprawde jeden z najlepszych meczy jakie kiedykolwiek ogladalem!! i taka powinna byc taktyka ognosikow(==bubu==) na tej mapie do reszty nie mam pretensji:) wielkie GG najwaznejsze ze wygrali!!:)

g0ld | 2004-12-04 14:40:30 +0100

no to jak sie wydalo juz to moge powiedziec ze tekst ognosa "uwazajcie na raile" na dm7 byl ownujacy :)

pat | 2004-12-04 16:20:41 +0100

yeah

dinhkertal | 2004-12-04 17:21:48 +0100

dear bubu: No pewnie, bo najlepiej to coachem powinien być c-load, a na skład powinien grać Ty,rav i jesio dwóch chujaków jakichś żeby nie było że same synth będzie grało. DOROŚNIJ! Nie wiem kto Cie na studia przyjął skoro myślisz jak dziesięcioletnie dziecko. Zawistnyś jak skurwesyn...
Skoro jesteś zły na ognosa że nie daje Tobie/ravowi grać to odpowiedz mi na pytanie: zasłużyliście na to żeby grać w tp? Bo dla mnie nie, oczywiście obstawiam że crp jest lepszy od rava ale w tym jest problem że ja mam racje bo wystarczy na wyniki popatrzyć ;( na 6 map miał net dodatni 5 razy. Free item? Puszcza a jakże, przypuszczam że on najwięcej zostawia gunów, mniej może armorów ale jak ma 100/50 to nigdy Ci kolejnej 50 nie weźmie co RESZCIE się zdarza. Nie będe dalej tak gadał i nie chce sie wdawać w kolejną dyskusję typu: co by było gdyby ale fakt faktem bubasku to nie masz racji i pogódź się z tym.
dear bal: balrogu mój kofany, nie wiem czy wiesz ale biegając,skacząc,kucając zapewne utrudniamy enemy trafienie nas z rejla. Przypuszczasz że jakbyśmy stali w miejscu to by do ans nie strzelali wcale?:D:D:D:D Anyway w moim przypadku jest na odwrót, w ruszającego się trafie a spudłuję w nieruchomy cel :) pozdrawiam, btw: gg wszyscy ,dobrze sie spisaliście.

Gravatar

ma5b | 2004-12-04 18:33:19 +0100

;) jesli bedziemy wygrywac kolejne mecze w NC to bedzie dobrze i ognosowi beda sie nalezaly pochwaly!!:) jesli jednak bedziemy tylko przegrywac to mysle ze prawie kazdy z nas bedzie chcial miec glowe ognosa podana na tacy!! ;) wiec ognos zycze powodzenia;];p

move | 2004-12-04 18:45:08 +0100

heheh... idzcie na impre, piwko, wciagnijcie cos, zajarajcie, bawcie sie cioty komputerowe ;-)
szczegolnie bubu.

szłem | 2004-12-04 19:15:33 +0100

imo najlepszy sklad Polski zagral

szłem | 2004-12-04 19:21:39 +0100

kertal : skład tp był zj3bany od poczatku, kiedy wzial equ’a ale to juz inna sprawa

sYnth|Bubu | 2004-12-04 20:06:13 +0100

Heh tylko czy ja cos napisalem ze sklad byl zly?
Chyba ze na GTV.
Do tp nie chce bo jakbym slyszal to skomlenie na ts to bym chyba wyrzygal.
Co do umiejetnoci moich rava czy innych graczy sYnth a graczy ff to zapraszam na strone turnieju cGc. Fartem bo fartem ale jednak.

mof nie Ty bedziesz decydowal gdzie mam isc i co robic. Nie kazdy jest taki "spoko" jak Ty. vide strona wdh i sotd :D:D:D:D:D:D:D:D:

polew

RZELKY | 2004-12-04 22:03:31 +0100

jako glupek mam prawo napisac :

imho "kucaj !!!" (c) Bubu @ gra crp = boooring :]

sYnth|baal | 2004-12-04 23:21:53 +0100

weź buahha kertal ale jesteś zabawny: o weź posłuchaj sobie co ognos mówi buahha bo mnie an smiechy zbiera:DDD
oprócz tego ze na pro-6 stali na ra cały mecz bo zablokowali ich z railami hi creepy:]. DM7 all na ra atack quadem 4 od mh i wszysyc wybici: o i patrzą na siebie: o chuja zrobisz strefem nie walnie Cię za pierwszy razem to 3 innych cie rozjebie: o
najlepszy txt: o masz sgg na dole; DD 5 sekund do quada: o a zik nie moze z tego sgg w podziemiach wyjśc bo zablokowali go i tak stali tam we 2: o albo pro atack bs na hura:D i wzieli bs’a zamiast zaatakowac quada staneli w 4 na ra tamci wzieli quada przeczekali bsa i rozgnietli ich ciekawe co to jest, czy to objaw inteligencji czy czegoś innego: o
Kertal wiesz co to pilnowanie wejscia na blisko rlem railman chuja ci zrobi chyba ze ktoś z naszych jest zbytnio utalentowny i się wychyla:]

XMATbyQ | 2004-12-05 03:35:47 +0100

ale chorwatki sa ladne :]

zdrav

move | 2004-12-05 06:26:09 +0100

Bubu, zaraz wrzuce cos z ostatnio-nocnej kolekcji. Wlasnie wrocilem i bylo zajebiscie, zamienilbym taki jeden wieczor na caly czas spedzony przy q3. Szczerze.

sYnth|Bubu | 2004-12-05 09:38:27 +0100

No spoko rob co tam chcesz mnie to osobiscie wisi. Tylko nie mow mi co mam robic bo to moja sprawa.

Oo crp na quadzie strzela z kulek zaraz kucnie w rogu co za kamper (c) Xts

boring i to bardzo.

move | 2004-12-05 09:45:59 +0100

Oj... Schowaj te swoje difensy na Quake’a może?:-)
Złożyłem zwykłą propozycję przeczuleńcu. W dodatku wygląda ona całkiem ciekawiej od Q3 ;-).

sYnth|Bubu | 2004-12-05 10:21:46 +0100

Propozycje przyjalem i mnie leb przez to dzisiaj boli wiec ssij :D

szłem | 2004-12-05 11:00:51 +0100

haha teksty Bubu rox!

bryan | 2004-12-05 12:30:42 +0100

bubu ... polska jest przecietna ... a przynajmniej przecietna ze wzgledu na lagi.

sYnth|Bubu | 2004-12-05 12:59:58 +0100

bryan a q2?
Pozatym ognos jak narzie dobiera serwy wzorowo pod wzgledem pingow tzn ich rownosci.

move | 2004-12-05 13:41:44 +0100

Bubu: "Bo pić to czeba umić" ;-)
Nic więcej na ten temat.

sYnth|Bubu | 2004-12-05 13:58:09 +0100

"Sztos"
:>

dinhkertal | 2004-12-06 17:55:42 +0100

Bubu nie chodzi mi o różnice teamów pacanie. Czy @#$% mać jak masz zajebisty team z samymi dobrymi graczami co wygrywa z jednym chujowym teamem który ma jednego zajebistego gracza to tamten zajebisty gracz jest gorszy od dobrego? Gorszy>lepszy? 0>1? Wytłumacz mi bo nie rozumiem tego studencino. Bal nie skumałem przekazu wcześniejszego :Q anyway mamy troche dziwne taktyki a raczej nie potrafimy ich niestety realizować (bo w taktach obecnie mało rzeczy się zmienia najwyżej szczegóły). To tak samo jak klubami piłkarskimi -> teoretycznie drużyna z lepszym igraczami skillowo może dostać w pupe od drużyny gorszej bo ta teoretycznie lepsza jest słabo bądź wcale zgrana. Dlatego ponawiam apel: nie zmieniajcie co roku tp, proponuje dać 3 coachów (żeby podemować decyzje drogą demokracji :P) i każdemu porozdzielać funkcje a graczy zostawić tych samych ewentualnie powołać 10 graczy i trenować nontoper 4v4. Tak było 2 lata temu - graliśmy spary z siusiorami zza granicy i nieźle nawet się grało! Bubu ja nie najeżdzam na rava, lubie dzieciaka i nie gra wcale źle ale upieram się że crp jest lepszy (widać po wynikach chociarz to wcale nie musi być prawda). Co do eq to nie wiem, coś się w nim zacięło. Może ma zbyt wielki ping za granicą i dlatego nie gra tak dobrze. Bo czasami potrafi zagrać świetnie skillowo i świetnie tdm co jest ostatnio rzadkością (jedno często wyklucza drugie :). Może kiedyś się odblokuje i zagra lepiej ;)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63