ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Polacy w ClanBase CTF c.d.

pią, 10 październik 2003 11:25:32 | Autor: SpOOnman | Quake 3 Arena

Witam ponownie. Z braku czasu muszę skondensować kolejne tygodnie. Tym razem przedstawiam mecze Dywizjonu 303 i Polish Power Pack z kolejek trzeciej i czwartej (oraz zaległy mecz z pierwszej). A wiec po kolei.

Dywizjon 303 mial zaległy mecz z HeadStompers. Niestety, 303 pojawiło się za późno i admin przyznał WO dla HS. Najlepiej jak najszybciej zapomnieć o tym incydencie :/

Na rozpoczęcie trzeciej kolejki Polish Power Pack zmierzył się z anglikami z dark preachers. Nie był to najszczęśliwszy mecz dla PPP, wszystko szło jak po grudzie. Szkoda, bo przeciwnik był jak najbardziej do ogrania. Rozpoczęliśmy z naszą mapą q3wcp1. dp objęło prowadzenie 2:0, jednak po ciężkiej walce udało nam się wyrównać 2:2. Niestety decydującą flagę ukradło dp i to oni wygrali mapę 3:2 (screen). q3wcp9 też rozpoczęło się od 1:0 dla dp. SpOOnman już doniósł flagę na wyrównanie w 3. minucie, jednak w "locie do swojej flagi", jakiś milimetr przed capem został zrailowany (HOLY SHIT!!!) i szansa przepadła. Dalej wynik doszedł do 2:2, satysfakcjonujący dla dp. Ostatnia minuta to crosssteal, ja stałem na fladze, aby tylko przyłożyć, a całe PPP pobiegło odbić flagę. Patrząc na zegarek i uciekające ostatnie 20 sekund, w konsoli 6-krotnie (!!!) widziałem komunikat o zabiciu enemyFC. Niestety nie udało się zwrócić flagi i wynik 2:2. Tzn udało się, ale chyba dopiero w 5 sekundzie dogrywki :/ Dlatego taki (screen). 3-1 dla dp.

Trzecia kolejka dla Dywizjonu 303 była powtórką z pierwszego tygodnia. CAPital Skills nie doczekało się pełnego składu 303 i dostali WO na swoją korzyść :/

W czwartej kolejce Polish Power Pack miało ostatnią szansę na przebudzenie się. Wygrana z IntensitY dawała jeszcze szansę na drugie miejsce po zakończeniu rozgrywek grupowych. Dlatego przystąpiliśmy do tego meczu bardzo dobrze przygotowani i zmobilizowani. Ponownie wybraliśmy q3wcp1. Wszystko zaczęło iść po naszej myśli i objęliśmy prowadzenie 2:0. Wtedy IY wzmocniło obronę i nie było już tak łatwo. Dalsza część meczu to wymiana flaga za flagę i zakończyliśmy wynikiem 6:3 dla PPP (screen). IY wybrało q3ctf2 na drugą mapę. Nie wiem czemu, gdyż nie mieli dobrych pingów, a tam trzeba pilnować środka z 2-3 kamperami. Zagrali bardzo słabo, wynosiliśmy flagi regularnie. Poza 10-minutowym crossstealem nic wielkiego się nie działo. Zakończyliśmy 6:0 wygrywając cały mecz 4-0 (screen). PPP jeżeli wygra z beniaminkiem ligi hiszpańskim Sexy, a dp przegra z DX (co jest prawie pewne) - wtedy wyjdziemy z grupy na drugim miejscu. Życzcie nam GL :)

Nie powiodło się Dywizjonowi 303 z niemieckim xore, które jest nieco za mocne, jak na trzecią ligę. Mecz był 2-serwerowy. Pierwszą mapę wybraną przez 303 - q3wcp5 rozegrano na serwerze niemieckim. Nie był to IMO trafny wybór - na wcp5 rail to podstawa, a ping 100 raczej nie pomaga :/ xore urządziło sobie festiwal flag i grało mecz w najlepsze, pośród narzekań, flamingu i whine'ów 303. Mapa zakończyła się wysoką przegraną 16:0 (screen). Następnie chłopcy ruszyli na MiB CTF. To tchnęło trochę nadziei. Po wielu dyskusjach rozpoczęła się druga mapa - q3wcp9. 303 przegrywało 1-0, potem crosssteal wygrany przez xore i cała koncentracja 303 się posypała. xore grało pewnie, a pingi nie pomogły naszym CTFowcom. Gra wymknęła się spod kontroli do tego stopnia, ze admin musiał upominać oba teamy, a 303.qlee nawet dostał "final warning" :( Niezbyt dobre wrażenie po tym meczu, zarówno z zachowania jak i wyniku. 11:0 dla xore (screen). 303 zajmuje ostatnie miejsce w grupie, bez żadnej wygranej mapy :(

Ostatnie mecze w srodę o 21:00 (303-hz) oraz w czwartek o 21:30 (PPP-Sx). PPP ma jeszcze szansę na drugie miejsce - wystarczy wygrać z beniaminkiem i liczyć na korzystny wynik meczu DX-dp. 303 natomiast zajmuje ostatnie miejsce w grupie, bez żadnej wygranej mapy i może walczyć tylko o honorowe zwycięstwo w ostatnim meczu. GL !

Razor | 2003-10-10 11:29:20 +0200

Spoon super, oby tak dalej :)))

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-10 11:31:09 +0200

ale te xeno own zarzucilo 303 ;]
btw. ten sz to polak ? bo biale pingi ;p

Gravatar

ziefff | 2003-10-10 12:40:04 +0200

link do ostatniego i przedostatniego screena sie powtarza :/ chodzi mi o screeny z gry D303 vs xore

ognos | 2003-10-10 16:15:02 +0200

w nastepnym mecz ja bede gral ;x

SpOOnman | 2003-10-10 18:41:22 +0200

naprawione :)

RZELKY | 2003-10-11 13:05:59 +0200

kupcie mi internet :[

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63