ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Polish Divisions

czw, 12 czerwiec 2003 13:43:28 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Dobrze się dzieje na naszej scenie. :) A to za sprawą Pepe (głównego pomysłodawcy) i trzech Panów - Bfr0n3'a, Den'a i Mephir'a. Polish Divisions, bo tak brzmi nazwa tego przedsięwzięcia będą to trzy ligi:

  • I liga zostanie poprowadzona przez Bfr0n3'a, zobaczymy tu tylko 12 najlepszych klanów z ECT#4.

Zgłoszenia możecie wysyłać do w/w Pana.
*

  • II ligą Zaopiekuje się Den, zobaczymy w niej kolejną dwunastkę klanów ECT#4.
  • III liga pod przewodnictwem MephiR'a

  • ugości klany spoza w/w zawodów, maksymalnie 16.

Wszystkie ligi będą rozgrywane oczywiście na modzie OSP 1.03 i najnowszym PR 1.32. Więcej przeczytacie na stronie Polish Divisions!
START 1.08.2003 !!!

Zachęcam do zgłaszania swoich klanów i życzę powodzenia w prowadzeniu lig. Miejmy nadzieję, że wszystko wypali.

SAI4H | 2003-06-12 13:46:22 +0200

Slawku podaj gg na priv. :D Msg'e mi nie dzialaja, bo mam ie 5.0. ;o

bfr_aka_pablonzo | 2003-06-12 13:46:30 +0200

thx sai za niusa! :P

pepz | 2003-06-12 13:55:10 +0200

eeeeeeee zabraklo mnie hihihihi

akir | 2003-06-12 13:57:22 +0200

swietny pomysl, podobnie jest w rtcw, ale w 1 lidze zmniejszylbym ilosc klanow, nawet do 6, zwiekszy sie wtedy prestiz, bo 12 klanow to chyba wogole w polsce jest, glupio ze wszyscy beda w 1 lidze.

slawek | 2003-06-12 13:58:54 +0200

Tri, 2vs2 (pierwsze podejscie)...

Ale powodzenia jak najbardziej.

GG 3562894 niezmiernie rzadko

pepz | 2003-06-12 14:00:34 +0200

bedzie dobrze,przeciez duzo klanow w ect bylo =p

akir | 2003-06-12 14:05:03 +0200

to wymien mi 24 klany ktore graja na codzien, ja bynajmniej nie potrafie. 12 klanow w 1 lidze, to stanowczo za duzo, nie bedzie zadnej rywalizacji o wejscie do 1 ligi, skoro wszyscy juz w niej beda

banditos | 2003-06-12 14:15:40 +0200

I liga to moim zdaniem powinna tak wygladac: gp, h`, u|, 666, ff,e-synth,dx, i jakis dobry clan za r9v. I mamy czolowke poskich clanwow tdm 4v4:D

banditos | 2003-06-12 14:19:39 +0200

hmm np. War

fa1th | 2003-06-12 14:30:06 +0200

fajnie :D

Logitech|kar | 2003-06-12 14:33:57 +0200

e tam.. 12 klanow w 1 lidze to napewno zaduzo bo tu bęndą praktycznie wszystkie mecze sie odbywać
a w 2 i 3 moga juz leciec w/o :/
wjec 1 liga powinna miec z 8 klanow (ect)
2 z 10 i 3 to reszta, czyli ci którzy sie zgloszą.

akir | 2003-06-12 14:43:57 +0200

ja proponuje jeszcze mniej, czyli 6 nawet 5, wtedy beda jakies rotacje typu: klan xxx awansowal do 1 ligi spuszczajac klan xxx do 2, a jak bedzie wiecej klanow w 1 lidze, to beda caly czas te same i nic sie nei bedzie zmieniac, gdyz klany 2 ligi beda juz za slabe zeby cos zrobic. jesli zrobic 1 liga - 5 klanow, i 2 liga - 5 klanow, to i 1 i 2 liga beda dosc silne i nie bedzie znowu takiego wstydu ze ktos jest w 2 lidze, bo tez bedzie ona silna, mozna w 3 lidze zrobic juz wiecej klanow, albo dorobic i 4, dla klanow praktycznie naslabszych.

pepz | 2003-06-12 14:47:33 +0200

to jest mysl w sumie neizla,bysmy dali w 3 lidze klase A i B i A zajalby sie mephir,a b ja....ale niweim czy oplaca sie juz zmieniac to skoro jzu postanowilismy =o

obni | 2003-06-12 14:47:58 +0200

super pomysl z ta liga :)

dadek | 2003-06-12 14:51:54 +0200

Fajnie że bedzie taka liga, Polska scena rośnie w siłę chociaż w q3 bo w football to ... sami wiecie :P

eng | 2003-06-12 14:52:01 +0200

www.kuh3liga.net/index.php?session=&option=leagues&mod=1 a oto jak takie rozgrywki maja sie w Niemczech =o

bfr_aka_pablonzo | 2003-06-12 14:53:21 +0200

fajtycznie w 1 lidze powinno byc mniej klanow, ale wiecej mieszac raczej nie bedziemy :D

pepz | 2003-06-12 14:56:10 +0200

ale jazda niewiedzialem ze w niemczech jest taka liga =]

semp2 | 2003-06-12 14:58:11 +0200

Extraklasa 6 klanow

1 liga 8 klanow

2 liga 12 klanow

3 liga reszta

cos w tym stylu :]

SAI4H | 2003-06-12 14:59:12 +0200

A ja bym pomieszal.. Rzeczywiscie w pierwszej lidze 6-8 klanow, druga 16, trzecia moze A i B (w zaleznosci od frekwencji)

move | 2003-06-12 14:59:59 +0200

pomysl swietny - wreszcie w jakims stopniu spelni sie wizja slawka, ktory mi dawno temu o takim czyms mowil. Ale klanow w pierwszej lidze stanowczo za duzo - 8 to maximum, a najlepiej to 6. powodzenia :)

semp2 | 2003-06-12 15:02:58 +0200

lol tam u niemcow nawet transfery sa :O

bfr_aka_pablonzo | 2003-06-12 15:05:48 +0200

spytam sie reszty ale sadze, ze zmienimy ilosc klanow w pierwszej lidze =]

SL4VE | 2003-06-12 15:08:53 +0200

ak1r... do drugiej ligi spadaja klany ktore maja kilka (nie wiem ile tutaj) ostatnich miejsc. np. 10-12 spadaja, a wchodza na ich miejsce klany 1-3 z II ligi, z reszta co ja tu bede pieprzyc jak kazdy to chyba wie.
Anyways zgadzam sie, ze 12 klanow to stanowczo za duzo na pierwszą lige.

Powodzenia organizatorom, zebyscie dluzej wytrzymali niz ja, bo zapewniam, ze prowadzenie jakiejkolwiek ligi (a co dopiero tak duzej) wymaga wytrwalosci i cierpliwosci...

bfr_aka_pablonzo | 2003-06-12 15:10:44 +0200

nie watpie :D :/ mam nadzieje, ze wytrzymamy :P

SAI4H | 2003-06-12 15:22:23 +0200

A ja moge newsy pisac. :D

abs | 2003-06-12 15:32:47 +0200

no i w ogóle sądze że do tej ligi powinno sie skierować kilku mistrzów organizacji - np. c-loada wiza bryana czy mofa bo te 3 nicki które maja ta lige prowadzic to do mnie raczej nie przemawiają.

SAI4H | 2003-06-12 15:38:17 +0200

Daj im szanse. ;d Ci, ktorych wymieniles tez kiedys zaczynali.

slawek | 2003-06-12 15:45:50 +0200

Dwie ligi. Tylko dwie.
Jedna z czołówką 8-12 klanową, a w niższej cała reszta. Czyli co najwyżej drugie tyle :)

bfr_aka_pablonzo | 2003-06-12 15:51:45 +0200

lol link :P

hanti | 2003-06-12 15:53:12 +0200

a ja bym zrobil w ogole tylko 2 i 3 lige a 1 to by byla ect i wtedy by sie walczylo fajnie o wejscie do ect w ktorym by bylo 8 klanow

pepz | 2003-06-12 16:00:54 +0200

ja mytsle ze uda nam sie =] musi sie udac,juz kilka klanow chenych jest :d

slawek | 2003-06-12 16:01:03 +0200

Tam jest błąd w tym pi.
Na 73572 miejscu powinno być 7 a nie 4 :P

pepz | 2003-06-12 16:11:45 +0200

=]]]]]]]

SAI4H | 2003-06-12 16:22:36 +0200

Nie wpierdalajcie offtopicow. ;dd

bfr_aka_pablonzo | 2003-06-12 16:25:50 +0200

widze juz konkretnie komentarzy o/

BobeK | 2003-06-12 16:28:10 +0200

Jezeli znajdzie się te 16+5/6/8 klanow to bedzie dobrze, wiec mysle, zeby byly tylko 2 ligi. :)

BobeK | 2003-06-12 16:35:08 +0200

d:-{D

pepz | 2003-06-12 16:36:29 +0200

:-=D

bfr_aka_pablonzo | 2003-06-12 16:36:53 +0200

wszystko ustalone, juz od samego poczatku mialy byc 3...nie wiem juz sam...

pepz | 2003-06-12 16:41:31 +0200

poczekamy,na klany

zablotzky | 2003-06-12 16:42:41 +0200

hmm tak jak czytam to faktycznie... mniej klanow byloby dobrze... faktycznie bedzie wiekszy prestirz, wiekszy powiom dla ligi 1 i ligi 2, a 3 morzna podzielic na rownorzedne a i b... wg mnie to dobrze by bylo dac 8 klanow do 1 ligi z ect, do 2 ligi (10 klanow? morze tez 8?) reszte z ect no a do 3 zapisani :)

Dr34d | 2003-06-12 16:42:49 +0200

spoko pomysł, jak by nie było, :P pozdro

m4k | 2003-06-12 16:43:28 +0200

eh qr** abs moze i masz racje ze c-load bry i ogi sa znami i wiedzia jak to robic =d ale jak oni zaczynali tez nie mieli pojecia [bez urazy chlopakia ale taka prawda - ktory z Was wiedzial odrazu co i jak] ale abs czepiasz sie zawsze i do wszystkiego =d nie widzialem chyba newsa zebys sie do czegos nie przyczepil ..... a z reszta wisi mi to - w kazdym razie GL chlopaki w prowadzeniu - topsze ze ktokolwiek sie za cos bierze na naszej scenie bo inaczej juz dawno by umarla =F

pepz | 2003-06-12 16:54:48 +0200

5 zł

Gravatar

rauf | 2003-06-12 16:57:26 +0200

moze zagrajmy tak :
1 liga 8
2 liga 12
3 liga pozostale

klany do 1 ligi

esynth urinal h00ls war 666 FF P2F arcy

Gravatar

sun | 2003-06-12 16:59:41 +0200

gl ;). ff rulez ;D

Gravatar

rauf | 2003-06-12 16:59:42 +0200

moge sie zalorzyc o 100 zl z kazdym ze napewno klany sie znajda do takiej (mozna to nazwac) imprezy :) mam nadzieje ze w tej lidze bedznie mozliwosc dla tych klanow z 2 , 3 ligi dostac sie do 1 a tym z 1 bendzie mozliwosc spatku

BobeK | 2003-06-12 17:01:30 +0200

Co to p2f? Jak juz to t5 chyba? :o
Mysle, ze:

1 liga - 8 klanow
2 liga - 16 klanow

:}

EDIT: f9noment - a bedzie sens prowadzic "cos" gdzie z tej "reszty" aktywnych bedzie moze 5 klanow? :|

Gravatar

rauf | 2003-06-12 17:07:13 +0200

jesli nie sprobojez nigdy sie nie dowiesz ale sprobowac na poczatku zawsze mozna

zablotzky | 2003-06-12 17:07:43 +0200

a ja tam proponuje tak: 1=8 klanow, 2=10 klanow, 3max 24 podzielona na dwie "rowne" grupy

BobeK | 2003-06-12 17:12:59 +0200

f9nomen, a po co próbować, jak i tak wiadomo, że trzecia liga to będzie wielkie "w/o" jak 2/2 czy TRI. :|

Mozna najwyzej zrobic cos takiego, ze np. 6 ostatnich klanow 2-giej ligi bedzie gralo ze zgloszonymi spoza calej tej orgjanizacji o wejscie/utrzymanie miejsca w lidze.

Gravatar

rauf | 2003-06-12 17:14:07 +0200

czyli tak zwana 3 ligi bendzie w niej bralo udzial 24 klany podzielone na 2 grupy ?? mam do ciebie pytanie z kad wezmiesz 42 klany to chyba jest nie mozliwe w tym kraju najlepiej bylo by tak ze klany 1,2 ligowe by byly rozstawione a do 3 ligi sami by sie zapisawlo zobaczylo by sie jak by to szlo itp

Dr34d | 2003-06-12 17:34:25 +0200

pomyslcie jeszcze o serwerach bo może ich zabraknąc jak bedzie rozgrywany systemem tygodniowym !

zablotzky | 2003-06-12 17:45:37 +0200

juz napsialem do adminow maile i mam tez nadzieje ze ktos inny tez cos postara sie skolowac, fenomen qrde a ty nie umiesz czytac? do 3 ligi sie klany same zapisuja! z tego co mi pepe mowi to dzis sie 5 klanow juz chcialo zapisac, wiec nie pitol zen ie bedzie chetnych!

Gravatar

rauf | 2003-06-12 17:52:47 +0200

ja prowadzilem TRI zapisalo sie 32 a same w/o

Mattias | 2003-06-12 18:12:08 +0200

ja wole grac i przegrac niz by ktos mi dal odac w/o
wygrana prze w/o nie ma tej satysfakcji

zablotzky | 2003-06-12 18:13:34 +0200

dokladnie... nierozumime ludzi daja w/o...

pepz | 2003-06-12 18:14:13 +0200

scratch jak dobrze policzylem to jest juz 7 klanow =]

ognos | 2003-06-12 18:15:13 +0200

Extraklasa 6 klanow - odpadaja dwa ostatnie
1 liga 8 klanow - odpadaja dwa ostatnie
2A liga 10 klanow- tu nie maja gdzie odpasc=]
2B liga 10 klanow - tu nie maja gdzie odpasc=]

Gravatar

vTm | 2003-06-12 18:21:47 +0200

co do ligi to jest świetny sposób i ma szansę zyskać takiej renomy jak ect4:) a co do klanow i rozstawien to:
1 liga 6 klanow : h' , u , 666 , gp , t5 , e-synth
2 liga 8 klanow : ff , dx , fuZZ , + 5 innych klanow ktore graja na wysokim poziomie
3 liga 6 klanow : 6 klanow poprostu:) ktorzy nie kwalifikuja sie do 2 ligi ...
pozostali ktorzy sie nie zalapia do lig powinny stoczyc eliminacje do 3 ligi ...
w ten sposob uzbiera nam sie 20 klanow ktore napewno powalcza ... a nie jak tam mowicie 42 itp..
.... end:) aha kolejnosc przypadkowa:P

Gravatar

vTm | 2003-06-12 18:23:12 +0200

mógł bym nawet wam pomóc w prowadzeniu ligi:)

zablotzky | 2003-06-12 18:25:46 +0200

vtm pliz na gg:4882222

ogi ma tez ciekawie psize.... 8, 10, 10...

i jakby to z vtm polaczyc... by morzna tak:
I - 8 klanow
IIa - 8klanow
IIb - 8 klanow
III - 8 klanow po eliminacjach :]

edit: i bedziemy miec 32 klany w 4 ligach, z 1 ligi beda spadac dwa klany, po jednym do IIa i IIb i po jednym klanie z tych pujdzie do 1 ligi :)

pa1n-recla1m | 2003-06-12 19:17:04 +0200

Dobry pomysl ... jak bedzie dobrze prowadzone to wypas :] khem khem ... jezeli chodzi o ilosc teamow w lidze to I liga - 10 klanow
II liga- 12 klanow
III lige - ile wlezie :P

Gravatar

skaven | 2003-06-12 19:25:27 +0200

ktos zapomnial o cd;(

ff7 | 2003-06-12 19:41:01 +0200

No pomyslow wiele jest ale ktory bedzie dobry i ktory bedzie wogule nie wiadomo licze na to ze liga nie upadnie i ze znajdzie sie pomoc innych.

eng | 2003-06-12 20:07:49 +0200

najpierw to se zrobta porzadna strone tej ligi i zalatwcie hostowanie :P

bfr_aka_pablonzo | 2003-06-12 20:16:09 +0200

a mi sie wydaje, ze teraz juz jest strasznie naj.ebane :/

bryan | 2003-06-12 20:24:31 +0200

dobra , powiem tak . z taka ekipa i organizacja wstepna to nie ma szans powodzenia
gdzie serwery ?
gdzie strona?
gdzie ortografia i kultura?

>EOF

bfr_aka_pablonzo | 2003-06-12 20:28:08 +0200

strona ma byc na orgu, sai ma pogadac
servery beda moje i upc sie spytamy
co do kultury to mam dzis zly humor :/

move | 2003-06-12 20:29:00 +0200

bądźmy dobrej myśli ;) - niech popracują nad ortografią jeszcze ;)

eng | 2003-06-12 21:00:01 +0200

:DD mlodzi sa , wyrobia sie :)

pepz | 2003-06-12 21:03:31 +0200

ja ortografię mam na pięć =]]]

Gravatar

vTm | 2003-06-12 21:16:52 +0200

spox zawsze ktos musi dodac swoje 3 grosze:) bryan bys byl troszke bardziej mily dla nich i ich wspieral duchem a nie odrazu bez rozpoczecia ligi skazujesz ich na -

zablotzky | 2003-06-12 21:21:59 +0200

ja mam ortografie na 3 :/ hosting nie jest wgm nei wcale zly, 60mb i php to wsytarcza.. orotgrafie sie poprawi, qrde nie negujcie bo sie zniecheca wszyscy!!

stirmal | 2003-06-12 21:30:51 +0200

"nie negujcie bo sie zniecheca wszyscy" - lepiej krytyka przed rozpoczeciem, niz po upadku projektu. Lepiej wezcie to sobie do serca, a nie sie lamcie. Na pewno znajdzie sie wielu chetnych do pomocy, spoko :)

pepz | 2003-06-12 21:32:56 +0200

już się znalazło =]

Gravatar

skaven | 2003-06-12 21:41:52 +0200

poczatek konca;(

bryan | 2003-06-12 21:54:20 +0200

vtm na poczatku jak sie postrofuje to albo sie wezma do roboty i nie odstawia cyrku , albo dadza sobie spokoj i tez nie odstawia cyrku :) obydwa wyjscie sa akceptowalne ;)

Gravatar

skaven | 2003-06-12 22:10:13 +0200

racja:)

Gravatar

vTm | 2003-06-12 22:15:43 +0200

nie zaprzeczam:)

Gravatar

StaryOrgowicz_590 | 2003-06-12 22:24:47 +0200

no chłopaki z ect4 (i poprzednich edycji :P) zgłaszac sie do mnie

btw. jak ktoś jest chętny na sędziego w 2 lidze to też do mnie walic, odrazu mówie - najlepiej żeby były to osoby chociaż troche znane na scenie ;]

Gravatar

StaryOrgowicz_590 | 2003-06-12 22:27:17 +0200

bryan z takim podejściem nic nigdy u nas nie wypali, troche wiary człowieku :D

MaxDamage | 2003-06-12 22:47:24 +0200

Trzeba wierzyc w cuda, ja sie nie poddalem i z 7 zagrozen (na 8 przedmiotw ) wyszedlem na 0 - i ludzie ZDALEM BEZ ZADNEJ POPRAWKI!!!! Jestem boski :D

eng | 2003-06-12 22:49:53 +0200

jak 3 kilo gwozdzi :D

sYnth|Bubu | 2003-06-12 23:01:46 +0200

maxdamage respekt :P

bfr_aka_pablonzo | 2003-06-12 23:32:45 +0200

u nas w lidze tylko jednego sedzi brakuje :p

cannabis | 2003-06-13 00:08:42 +0200

"Dopisano 12.6.2003 o godzinie 16:57 [ f9nomen ]

...
klany do 1 ligi
... P2F ... "
dobre dobre , juz na poczatku poprawiacie mi humor :)

co do pomyslow :

  • play off jak w nba czy nawet naszym tenisie stolowym (Warrior Ostroda przyp. red.) na zakonczenie pierwsze 4klany walcza o koncowe klasyfikacje

-ligi serio nie moga miec zbyt wielu klanow bo i nie wystarczyloby servow na rozegranie wszystkich meczy (a wogole to sa jakies servy lol ? :d )

  • btw do masterow ect , nie dawajcie nast edycji (jesli takowa bedzie) z kolejnym numerkiem , lepiej dac cos na zasadzie winter/spring itp.

ps.serio to wy organizowaliscie tri i ta lige 2v2 ?!?!

bryan | 2003-06-13 00:29:06 +0200

nie , 2v2 ma swoja organizacje , przygarnelismy ich ;)

gero | 2003-06-13 00:53:10 +0200

Nie zapomnijcie o barazach!

Gravatar

imbaczek | 2003-06-13 08:56:37 +0200

W kwestii formalnej: regulamin ździebko obsysa, zwłaszcza paragraf 2.

akir | 2003-06-13 12:10:00 +0200

jesli zrobicie w 1 lidze 8 klanow... to grajac kazdy z kadym, mamy 28 meczy (7 kolejek spotkań), co najszybciej, grajac kolejke tygodniowo mozna to rozegrac w 7 tygodni, czyli 49 dni, a co za tym idzie? to ze dopiero po takim czasie jedne druzyny beda spadac a drugie awansowac... Jesliby zrobic 5 klanow w 1 lidze, dawaloby to 10 meczy (4 kolejki spotkań), co mozna rozegrac spokojnie w 4 tygodnie, a co za tym idzie? :D to ze bedzie wieksza rotacja i oczywiscie cos ciekawszego. Jednak nalezy pamietac ze wszystkie ligi, musza zakonczyc rozgrywki w tym samym czasie.. wiec w 2 lidze zrobic kilika dywyizji powiedz A i B, w kazdej po 5 druzyn i, co za tym idzie? :D to, ze z 1 ligi spadna 2 ostatnie, a z ligi 2 wejda po 1 druzynie z obu dywizji. Rozlozylem to w ten sposob, gdyz mysle ze warto zrobic to tak, aby rotacje miedzy ligami mialy miejsce co miesiac, powiedzmy 1 dnia kazdego miesiaca, nie musismy tego robic jak w pilce noznej, ze zmieniaja sie co rok..

zablotzky | 2003-06-13 12:18:41 +0200

akir dobrze mysli.... jak bedzie wiecej rotacji bedzie bardziej ciekawiej, wiecej sie bedzie dzialo...

edit: ale dwa misiace to chyba nie jest tak strasznie durzo !! wiec mysle ze juz zostanie po 8 klanow w 1 i 2 "dywizji" :)

akir | 2003-06-13 12:36:19 +0200

2 miesiace, to jest strasznie duzo! ja juz nie pamietam co pilem 2 miechy temu ;D, zreszta sam widzisz jak maja szwaby, wiecej lig po 3 klany, to tez jest dobry pomysl. Bedzie zarazem wiekszy porzadek, a gdy bedzie 8, to sie zaraz zrobi... bałagan ;)

Gravatar

StaryOrgowicz_590 | 2003-06-13 12:58:03 +0200

ja proponuje tak:
1 liga - 8 klanów
2 - tez 8
3 - dzielimy na dwie grupy A i B, też po 8 druzyn (w zależności od liczby chętnych)
z pierwszej ligi spadają 2 klany, trzeci od konca walczy z 3 z drugiej ligi o utrzymanie (1 mecz)
z 3 ligi z każdej grupy awansuje bezpośrednio jeden team, dwa drugie zespoły grają kolejno z 3 i 4 od konca z 2 ligi w barażach
myśle że tak bedzie najlepiej

Gravatar

rauf | 2003-06-13 13:29:35 +0200

1 liga klany :
666 t5 urinal dx h00ls e-syntch gp i arcy
2 liga :
cD P2F wroc war DS ff by mm
a 3 liga to chetni ktorzy sie zapisza :))

Gravatar

vTm | 2003-06-13 14:03:43 +0200

f9n nie zapominaj i sIm ... bo jestem pewien ze zloimy wam tylki:)

Aki | 2003-06-13 14:03:45 +0200

Hmm 100 komentarz :)
A tak szczerze to nie wiem kto tu chce widzec p2f w 2 lidze..:O~~ To samo bs..
Nie wiem jak tam ranking jest w polsce..Ale wg mnie oni i 2 liga?:O

Aki | 2003-06-13 14:04:19 +0200

vTm nie lubie cie..uprzedziles mnie :D

Gravatar

rauf | 2003-06-13 14:08:17 +0200

VTM mozemy zagrac my jestesmy tez pewni a ty aki czy ki hooy kto ty jestes nawet nie widzales jak gramy www.p2f.prv.pl to sobie zobacz a potem mof dobra a vtm jak devil jest u was to nie ma sie po was niczego rewelacyjnego spodziewac

shiv | 2003-06-13 14:41:03 +0200

heh panowie i juz zaczynaja sie bezsensowne dyskusje kto w ktorej lidze.Spokojnie najpierw niech ruszy cala organizacja ligi a potem mozna podyskutowac.
I dlatego wg mnie akir ma racje , mniej klanow w 1 lidze itd bo bedzie burdel , klotnie i koniec koncow okaze sie ze liga nie wypali bo rozgrywki beda za bardzo rozlozone w czasie.

zablotzky | 2003-06-13 15:05:47 +0200

I liga:
gp, 666, ff, dx, esyntch, h00ls, urinal, t5
II liga
cD , sIm , r| , WaR , mm , wroc , ds , c4

tak zostalo uzgodnione

Gravatar

StaryOrgowicz_590 | 2003-06-13 15:46:49 +0200

www.pldivisions.kgb.pl/sonda.php

dinhkertal | 2003-06-13 15:50:00 +0200

super pomysl z ta liga, mam nadzieje ze nie bedzie drukowanych meczy :))))

Aki | 2003-06-13 18:21:53 +0200

niahaha :) fenomen mnie rozbraja..;D z grac z p2f gralem,tylko pod roznorodnymi FEJKAMI (bo jakiez to w polsce modne :) i juz nizej ktos tu pisal ze go rozsmieszacie na samym wejsciu ;) :O~~
Ale spox,mam nadzieje ze sobie poradzicie.
Peace..
A jezeli dobrze pamietam to ty miales kiedys nicka raufblood?da? :))

akir | 2003-06-13 19:10:54 +0200

co to za nedzna podroba mojego nicka? :D /joke ;)

Aki | 2003-06-13 22:22:07 +0200

Heh moja xsywka ma juz troche latek bo chyba z 7..lub wiecej ;) Ale fakt faktem brzmia podobnie :D

t3mplar | 2003-06-14 11:41:05 +0200

aki(j wam w oko)

bfr_aka_pablonzo | 2003-06-14 12:30:01 +0200

jak na razie zadnych zgloszen =/

fftwinsik | 2003-06-14 17:23:31 +0200

fenomen nie rozumiem czemu umiesciles nas w drugje lidze!! Mozesz mi to wytlumaczyc??

Gravatar

ez0p | 2003-06-14 21:10:34 +0200

chciałbym zobaczyc całą tabele poszczegulnych lig :] bo na tym www jak narazie nic niema :/

zablotzky | 2003-06-14 21:47:27 +0200

no narazie nic nie ma, ktos nam ma zalatwic hosting na ... i byloby bezsensem robie rtamtej www, ale ja sie wlasnie wqrzylem, i sie biore za zrobienie tamtej z kgb.pl :)

bfr_aka_pablonzo | 2003-06-15 06:16:20 +0200

mowie moze dzis juz sie sprawa hostingu rozwiaze =]]
ludzie zglaszac klany, bo na to czekamy stoimy w miejscu =/

pepz | 2003-06-15 11:52:48 +0200

terza widze ze jest troszke chujowo o/ bo mi sedziowie spiepszaja do innych lig,bo tam lepsze klany = Musze szukac nowych =

3st | 2003-06-15 12:34:29 +0200

przestancie sie sprzeczac ile powinno byc - zrobcie SONDE na orgu i koniec... zebrac te wszystkie pomysly na temat ilosci druzyn w ligach i wrzucic do ankiety... ktora powinna sie znalezc na stronie glownej ORGa

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63