Polish Divisions
czw, 12 czerwiec 2003 13:43:28 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Dobrze się dzieje na naszej scenie. :) A to za sprawą Pepe (głównego pomysłodawcy) i trzech Panów - Bfr0n3'a, Den'a i Mephir'a. Polish Divisions, bo tak brzmi nazwa tego przedsięwzięcia będą to trzy ligi:
- I liga zostanie poprowadzona przez Bfr0n3'a, zobaczymy tu tylko 12 najlepszych klanów z ECT#4.
Zgłoszenia możecie wysyłać do w/w Pana.
*
- II ligą Zaopiekuje się Den, zobaczymy w niej kolejną dwunastkę klanów ECT#4.
III liga pod przewodnictwem MephiR'a
ugości klany spoza w/w zawodów, maksymalnie 16.
Wszystkie ligi będą rozgrywane oczywiście na modzie OSP 1.03 i najnowszym PR 1.32. Więcej przeczytacie na stronie Polish Divisions!
START 1.08.2003 !!!
Zachęcam do zgłaszania swoich klanów i życzę powodzenia w prowadzeniu lig. Miejmy nadzieję, że wszystko wypali.





SAI4H | 2003-06-12 13:46:22 +0200
Slawku podaj gg na priv. :D Msg'e mi nie dzialaja, bo mam ie 5.0. ;o
#644165
bfr_aka_pablonzo | 2003-06-12 13:46:30 +0200
thx sai za niusa! :P
#644166
pepz | 2003-06-12 13:55:10 +0200
eeeeeeee zabraklo mnie hihihihi
#644167
akir | 2003-06-12 13:57:22 +0200
swietny pomysl, podobnie jest w rtcw, ale w 1 lidze zmniejszylbym ilosc klanow, nawet do 6, zwiekszy sie wtedy prestiz, bo 12 klanow to chyba wogole w polsce jest, glupio ze wszyscy beda w 1 lidze.
#644168
slawek | 2003-06-12 13:58:54 +0200
Tri, 2vs2 (pierwsze podejscie)...
Ale powodzenia jak najbardziej.
GG 3562894 niezmiernie rzadko
#644169
pepz | 2003-06-12 14:00:34 +0200
bedzie dobrze,przeciez duzo klanow w ect bylo =p
#644170
akir | 2003-06-12 14:05:03 +0200
to wymien mi 24 klany ktore graja na codzien, ja bynajmniej nie potrafie. 12 klanow w 1 lidze, to stanowczo za duzo, nie bedzie zadnej rywalizacji o wejscie do 1 ligi, skoro wszyscy juz w niej beda
#644171
banditos | 2003-06-12 14:15:40 +0200
I liga to moim zdaniem powinna tak wygladac: gp, h`, u|, 666, ff,e-synth,dx, i jakis dobry clan za r9v. I mamy czolowke poskich clanwow tdm 4v4:D
#644172
banditos | 2003-06-12 14:19:39 +0200
hmm np. War
#644173
fa1th | 2003-06-12 14:30:06 +0200
fajnie :D
#644175
Logitech|kar | 2003-06-12 14:33:57 +0200
e tam.. 12 klanow w 1 lidze to napewno zaduzo bo tu bęndą praktycznie wszystkie mecze sie odbywać
a w 2 i 3 moga juz leciec w/o :/
wjec 1 liga powinna miec z 8 klanow (ect)
2 z 10 i 3 to reszta, czyli ci którzy sie zgloszą.
#644177
akir | 2003-06-12 14:43:57 +0200
ja proponuje jeszcze mniej, czyli 6 nawet 5, wtedy beda jakies rotacje typu: klan xxx awansowal do 1 ligi spuszczajac klan xxx do 2, a jak bedzie wiecej klanow w 1 lidze, to beda caly czas te same i nic sie nei bedzie zmieniac, gdyz klany 2 ligi beda juz za slabe zeby cos zrobic. jesli zrobic 1 liga - 5 klanow, i 2 liga - 5 klanow, to i 1 i 2 liga beda dosc silne i nie bedzie znowu takiego wstydu ze ktos jest w 2 lidze, bo tez bedzie ona silna, mozna w 3 lidze zrobic juz wiecej klanow, albo dorobic i 4, dla klanow praktycznie naslabszych.
#644178
pepz | 2003-06-12 14:47:33 +0200
to jest mysl w sumie neizla,bysmy dali w 3 lidze klase A i B i A zajalby sie mephir,a b ja....ale niweim czy oplaca sie juz zmieniac to skoro jzu postanowilismy =o
#644179
obni | 2003-06-12 14:47:58 +0200
super pomysl z ta liga :)
#644180
dadek | 2003-06-12 14:51:54 +0200
Fajnie że bedzie taka liga, Polska scena rośnie w siłę chociaż w q3 bo w football to ... sami wiecie :P
#644181
eng | 2003-06-12 14:52:01 +0200
www.kuh3liga.net/index.php?session=&option=leagues&mod=1 a oto jak takie rozgrywki maja sie w Niemczech =o
#644182
bfr_aka_pablonzo | 2003-06-12 14:53:21 +0200
fajtycznie w 1 lidze powinno byc mniej klanow, ale wiecej mieszac raczej nie bedziemy :D
#644183
pepz | 2003-06-12 14:56:10 +0200
ale jazda niewiedzialem ze w niemczech jest taka liga =]
#644184
semp2 | 2003-06-12 14:58:11 +0200
Extraklasa 6 klanow
1 liga 8 klanow
2 liga 12 klanow
3 liga reszta
cos w tym stylu :]
#644185
SAI4H | 2003-06-12 14:59:12 +0200
A ja bym pomieszal.. Rzeczywiscie w pierwszej lidze 6-8 klanow, druga 16, trzecia moze A i B (w zaleznosci od frekwencji)
#644186
move | 2003-06-12 14:59:59 +0200
pomysl swietny - wreszcie w jakims stopniu spelni sie wizja slawka, ktory mi dawno temu o takim czyms mowil. Ale klanow w pierwszej lidze stanowczo za duzo - 8 to maximum, a najlepiej to 6. powodzenia :)
#644187
semp2 | 2003-06-12 15:02:58 +0200
lol tam u niemcow nawet transfery sa :O
#644188
bfr_aka_pablonzo | 2003-06-12 15:05:48 +0200
spytam sie reszty ale sadze, ze zmienimy ilosc klanow w pierwszej lidze =]
#644189
SL4VE | 2003-06-12 15:08:53 +0200
ak1r... do drugiej ligi spadaja klany ktore maja kilka (nie wiem ile tutaj) ostatnich miejsc. np. 10-12 spadaja, a wchodza na ich miejsce klany 1-3 z II ligi, z reszta co ja tu bede pieprzyc jak kazdy to chyba wie.
Anyways zgadzam sie, ze 12 klanow to stanowczo za duzo na pierwszą lige.
Powodzenia organizatorom, zebyscie dluzej wytrzymali niz ja, bo zapewniam, ze prowadzenie jakiejkolwiek ligi (a co dopiero tak duzej) wymaga wytrwalosci i cierpliwosci...
#644197
bfr_aka_pablonzo | 2003-06-12 15:10:44 +0200
nie watpie :D :/ mam nadzieje, ze wytrzymamy :P
#644198
SAI4H | 2003-06-12 15:22:23 +0200
A ja moge newsy pisac. :D
#644200
abs | 2003-06-12 15:32:47 +0200
no i w ogóle sądze że do tej ligi powinno sie skierować kilku mistrzów organizacji - np. c-loada wiza bryana czy mofa bo te 3 nicki które maja ta lige prowadzic to do mnie raczej nie przemawiają.
#644201
SAI4H | 2003-06-12 15:38:17 +0200
Daj im szanse. ;d Ci, ktorych wymieniles tez kiedys zaczynali.
#644202
move | 2003-06-12 15:39:55 +0200
3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/
#644203
slawek | 2003-06-12 15:45:50 +0200
Dwie ligi. Tylko dwie.
Jedna z czołówką 8-12 klanową, a w niższej cała reszta. Czyli co najwyżej drugie tyle :)
#644204
bfr_aka_pablonzo | 2003-06-12 15:51:45 +0200
lol link :P
#644205
hanti | 2003-06-12 15:53:12 +0200
a ja bym zrobil w ogole tylko 2 i 3 lige a 1 to by byla ect i wtedy by sie walczylo fajnie o wejscie do ect w ktorym by bylo 8 klanow
#644206
pepz | 2003-06-12 16:00:54 +0200
ja mytsle ze uda nam sie =] musi sie udac,juz kilka klanow chenych jest :d
#644207
slawek | 2003-06-12 16:01:03 +0200
Tam jest błąd w tym pi.
Na 73572 miejscu powinno być 7 a nie 4 :P
#644208
pepz | 2003-06-12 16:11:45 +0200
=]]]]]]]
#644210
SAI4H | 2003-06-12 16:22:36 +0200
Nie wpierdalajcie offtopicow. ;dd
#644212
bfr_aka_pablonzo | 2003-06-12 16:25:50 +0200
widze juz konkretnie komentarzy o/
#644214
BobeK | 2003-06-12 16:28:10 +0200
Jezeli znajdzie się te 16+5/6/8 klanow to bedzie dobrze, wiec mysle, zeby byly tylko 2 ligi. :)
#644215
BobeK | 2003-06-12 16:35:08 +0200
d:-{D
#644217
pepz | 2003-06-12 16:36:29 +0200
:-=D
#644218
bfr_aka_pablonzo | 2003-06-12 16:36:53 +0200
wszystko ustalone, juz od samego poczatku mialy byc 3...nie wiem juz sam...
#644219
pepz | 2003-06-12 16:41:31 +0200
poczekamy,na klany
#644220
zablotzky | 2003-06-12 16:42:41 +0200
hmm tak jak czytam to faktycznie... mniej klanow byloby dobrze... faktycznie bedzie wiekszy prestirz, wiekszy powiom dla ligi 1 i ligi 2, a 3 morzna podzielic na rownorzedne a i b... wg mnie to dobrze by bylo dac 8 klanow do 1 ligi z ect, do 2 ligi (10 klanow? morze tez 8?) reszte z ect no a do 3 zapisani :)
#644221
Dr34d | 2003-06-12 16:42:49 +0200
spoko pomysł, jak by nie było, :P pozdro
#644222
m4k | 2003-06-12 16:43:28 +0200
eh qr** abs moze i masz racje ze c-load bry i ogi sa znami i wiedzia jak to robic =d ale jak oni zaczynali tez nie mieli pojecia [bez urazy chlopakia ale taka prawda - ktory z Was wiedzial odrazu co i jak] ale abs czepiasz sie zawsze i do wszystkiego =d nie widzialem chyba newsa zebys sie do czegos nie przyczepil ..... a z reszta wisi mi to - w kazdym razie GL chlopaki w prowadzeniu - topsze ze ktokolwiek sie za cos bierze na naszej scenie bo inaczej juz dawno by umarla =F
#644223
pepz | 2003-06-12 16:54:48 +0200
5 zł
#644224
rauf | 2003-06-12 16:57:26 +0200
moze zagrajmy tak :
1 liga 8
2 liga 12
3 liga pozostale
klany do 1 ligi
esynth urinal h00ls war 666 FF P2F arcy
#644225
sun | 2003-06-12 16:59:41 +0200
gl ;). ff rulez ;D
#644226
rauf | 2003-06-12 16:59:42 +0200
moge sie zalorzyc o 100 zl z kazdym ze napewno klany sie znajda do takiej (mozna to nazwac) imprezy :) mam nadzieje ze w tej lidze bedznie mozliwosc dla tych klanow z 2 , 3 ligi dostac sie do 1 a tym z 1 bendzie mozliwosc spatku
#644227
BobeK | 2003-06-12 17:01:30 +0200
Co to p2f? Jak juz to t5 chyba? :o
Mysle, ze:
1 liga - 8 klanow
2 liga - 16 klanow
:}
EDIT: f9noment - a bedzie sens prowadzic "cos" gdzie z tej "reszty" aktywnych bedzie moze 5 klanow? :|
#644228
rauf | 2003-06-12 17:07:13 +0200
jesli nie sprobojez nigdy sie nie dowiesz ale sprobowac na poczatku zawsze mozna
#644229
zablotzky | 2003-06-12 17:07:43 +0200
a ja tam proponuje tak: 1=8 klanow, 2=10 klanow, 3max 24 podzielona na dwie "rowne" grupy
#644230
BobeK | 2003-06-12 17:12:59 +0200
f9nomen, a po co próbować, jak i tak wiadomo, że trzecia liga to będzie wielkie "w/o" jak 2/2 czy TRI. :|
Mozna najwyzej zrobic cos takiego, ze np. 6 ostatnich klanow 2-giej ligi bedzie gralo ze zgloszonymi spoza calej tej orgjanizacji o wejscie/utrzymanie miejsca w lidze.
#644231
rauf | 2003-06-12 17:14:07 +0200
czyli tak zwana 3 ligi bendzie w niej bralo udzial 24 klany podzielone na 2 grupy ?? mam do ciebie pytanie z kad wezmiesz 42 klany to chyba jest nie mozliwe w tym kraju najlepiej bylo by tak ze klany 1,2 ligowe by byly rozstawione a do 3 ligi sami by sie zapisawlo zobaczylo by sie jak by to szlo itp
#644232
Dr34d | 2003-06-12 17:34:25 +0200
pomyslcie jeszcze o serwerach bo może ich zabraknąc jak bedzie rozgrywany systemem tygodniowym !
#644233
zablotzky | 2003-06-12 17:45:37 +0200
juz napsialem do adminow maile i mam tez nadzieje ze ktos inny tez cos postara sie skolowac, fenomen qrde a ty nie umiesz czytac? do 3 ligi sie klany same zapisuja! z tego co mi pepe mowi to dzis sie 5 klanow juz chcialo zapisac, wiec nie pitol zen ie bedzie chetnych!
#644234
rauf | 2003-06-12 17:52:47 +0200
ja prowadzilem TRI zapisalo sie 32 a same w/o
#644235
Mattias | 2003-06-12 18:12:08 +0200
ja wole grac i przegrac niz by ktos mi dal odac w/o
wygrana prze w/o nie ma tej satysfakcji
#644237
zablotzky | 2003-06-12 18:13:34 +0200
dokladnie... nierozumime ludzi daja w/o...
#644238
pepz | 2003-06-12 18:14:13 +0200
scratch jak dobrze policzylem to jest juz 7 klanow =]
#644239
ognos | 2003-06-12 18:15:13 +0200
Extraklasa 6 klanow - odpadaja dwa ostatnie
1 liga 8 klanow - odpadaja dwa ostatnie
2A liga 10 klanow- tu nie maja gdzie odpasc=]
2B liga 10 klanow - tu nie maja gdzie odpasc=]
#644240
vTm | 2003-06-12 18:21:47 +0200
co do ligi to jest świetny sposób i ma szansę zyskać takiej renomy jak ect4:) a co do klanow i rozstawien to:
1 liga 6 klanow : h' , u , 666 , gp , t5 , e-synth
2 liga 8 klanow : ff , dx , fuZZ , + 5 innych klanow ktore graja na wysokim poziomie
3 liga 6 klanow : 6 klanow poprostu:) ktorzy nie kwalifikuja sie do 2 ligi ...
pozostali ktorzy sie nie zalapia do lig powinny stoczyc eliminacje do 3 ligi ...
w ten sposob uzbiera nam sie 20 klanow ktore napewno powalcza ... a nie jak tam mowicie 42 itp..
.... end:) aha kolejnosc przypadkowa:P
#644241
vTm | 2003-06-12 18:23:12 +0200
mógł bym nawet wam pomóc w prowadzeniu ligi:)
#644242
zablotzky | 2003-06-12 18:25:46 +0200
vtm pliz na gg:4882222
ogi ma tez ciekawie psize.... 8, 10, 10...
i jakby to z vtm polaczyc... by morzna tak:
I - 8 klanow
IIa - 8klanow
IIb - 8 klanow
III - 8 klanow po eliminacjach :]
edit: i bedziemy miec 32 klany w 4 ligach, z 1 ligi beda spadac dwa klany, po jednym do IIa i IIb i po jednym klanie z tych pujdzie do 1 ligi :)
#644243
pa1n-recla1m | 2003-06-12 19:17:04 +0200
Dobry pomysl ... jak bedzie dobrze prowadzone to wypas :] khem khem ... jezeli chodzi o ilosc teamow w lidze to I liga - 10 klanow
II liga- 12 klanow
III lige - ile wlezie :P
#644244
skaven | 2003-06-12 19:25:27 +0200
ktos zapomnial o cd;(
#644245
ff7 | 2003-06-12 19:41:01 +0200
No pomyslow wiele jest ale ktory bedzie dobry i ktory bedzie wogule nie wiadomo licze na to ze liga nie upadnie i ze znajdzie sie pomoc innych.
#644246
eng | 2003-06-12 20:07:49 +0200
najpierw to se zrobta porzadna strone tej ligi i zalatwcie hostowanie :P
#644247
bfr_aka_pablonzo | 2003-06-12 20:16:09 +0200
a mi sie wydaje, ze teraz juz jest strasznie naj.ebane :/
#644248
bryan | 2003-06-12 20:24:31 +0200
dobra , powiem tak . z taka ekipa i organizacja wstepna to nie ma szans powodzenia
gdzie serwery ?
gdzie strona?
gdzie ortografia i kultura?
>EOF
#644249
bfr_aka_pablonzo | 2003-06-12 20:28:08 +0200
strona ma byc na orgu, sai ma pogadac
servery beda moje i upc sie spytamy
co do kultury to mam dzis zly humor :/
#644250
move | 2003-06-12 20:29:00 +0200
bądźmy dobrej myśli ;) - niech popracują nad ortografią jeszcze ;)
#644252
eng | 2003-06-12 21:00:01 +0200
:DD mlodzi sa , wyrobia sie :)
#644254
pepz | 2003-06-12 21:03:31 +0200
ja ortografię mam na pięć =]]]
#644255
vTm | 2003-06-12 21:16:52 +0200
spox zawsze ktos musi dodac swoje 3 grosze:) bryan bys byl troszke bardziej mily dla nich i ich wspieral duchem a nie odrazu bez rozpoczecia ligi skazujesz ich na -
#644256
zablotzky | 2003-06-12 21:21:59 +0200
ja mam ortografie na 3 :/ hosting nie jest wgm nei wcale zly, 60mb i php to wsytarcza.. orotgrafie sie poprawi, qrde nie negujcie bo sie zniecheca wszyscy!!
#644258
stirmal | 2003-06-12 21:30:51 +0200
"nie negujcie bo sie zniecheca wszyscy" - lepiej krytyka przed rozpoczeciem, niz po upadku projektu. Lepiej wezcie to sobie do serca, a nie sie lamcie. Na pewno znajdzie sie wielu chetnych do pomocy, spoko :)
#644259
pepz | 2003-06-12 21:32:56 +0200
już się znalazło =]
#644260
skaven | 2003-06-12 21:41:52 +0200
poczatek konca;(
#644262
bryan | 2003-06-12 21:54:20 +0200
vtm na poczatku jak sie postrofuje to albo sie wezma do roboty i nie odstawia cyrku , albo dadza sobie spokoj i tez nie odstawia cyrku :) obydwa wyjscie sa akceptowalne ;)
#644263
skaven | 2003-06-12 22:10:13 +0200
racja:)
#644264
vTm | 2003-06-12 22:15:43 +0200
nie zaprzeczam:)
#644265
StaryOrgowicz_590 | 2003-06-12 22:24:47 +0200
no chłopaki z ect4 (i poprzednich edycji :P) zgłaszac sie do mnie
btw. jak ktoś jest chętny na sędziego w 2 lidze to też do mnie walic, odrazu mówie - najlepiej żeby były to osoby chociaż troche znane na scenie ;]
#644266
StaryOrgowicz_590 | 2003-06-12 22:27:17 +0200
bryan z takim podejściem nic nigdy u nas nie wypali, troche wiary człowieku :D
#644267
MaxDamage | 2003-06-12 22:47:24 +0200
Trzeba wierzyc w cuda, ja sie nie poddalem i z 7 zagrozen (na 8 przedmiotw ) wyszedlem na 0 - i ludzie ZDALEM BEZ ZADNEJ POPRAWKI!!!! Jestem boski :D
#644268
eng | 2003-06-12 22:49:53 +0200
jak 3 kilo gwozdzi :D
#644269
sYnth|Bubu | 2003-06-12 23:01:46 +0200
maxdamage respekt :P
#644270
bfr_aka_pablonzo | 2003-06-12 23:32:45 +0200
u nas w lidze tylko jednego sedzi brakuje :p
#644274
cannabis | 2003-06-13 00:08:42 +0200
"Dopisano 12.6.2003 o godzinie 16:57 [ f9nomen ]
...
klany do 1 ligi
... P2F ... "
dobre dobre , juz na poczatku poprawiacie mi humor :)
co do pomyslow :
-ligi serio nie moga miec zbyt wielu klanow bo i nie wystarczyloby servow na rozegranie wszystkich meczy (a wogole to sa jakies servy lol ? :d )
ps.serio to wy organizowaliscie tri i ta lige 2v2 ?!?!
#644279
bryan | 2003-06-13 00:29:06 +0200
nie , 2v2 ma swoja organizacje , przygarnelismy ich ;)
#644283
gero | 2003-06-13 00:53:10 +0200
Nie zapomnijcie o barazach!
#644287
imbaczek | 2003-06-13 08:56:37 +0200
W kwestii formalnej: regulamin ździebko obsysa, zwłaszcza paragraf 2.
#644298
akir | 2003-06-13 12:10:00 +0200
jesli zrobicie w 1 lidze 8 klanow... to grajac kazdy z kadym, mamy 28 meczy (7 kolejek spotkań), co najszybciej, grajac kolejke tygodniowo mozna to rozegrac w 7 tygodni, czyli 49 dni, a co za tym idzie? to ze dopiero po takim czasie jedne druzyny beda spadac a drugie awansowac... Jesliby zrobic 5 klanow w 1 lidze, dawaloby to 10 meczy (4 kolejki spotkań), co mozna rozegrac spokojnie w 4 tygodnie, a co za tym idzie? :D to ze bedzie wieksza rotacja i oczywiscie cos ciekawszego. Jednak nalezy pamietac ze wszystkie ligi, musza zakonczyc rozgrywki w tym samym czasie.. wiec w 2 lidze zrobic kilika dywyizji powiedz A i B, w kazdej po 5 druzyn i, co za tym idzie? :D to, ze z 1 ligi spadna 2 ostatnie, a z ligi 2 wejda po 1 druzynie z obu dywizji. Rozlozylem to w ten sposob, gdyz mysle ze warto zrobic to tak, aby rotacje miedzy ligami mialy miejsce co miesiac, powiedzmy 1 dnia kazdego miesiaca, nie musismy tego robic jak w pilce noznej, ze zmieniaja sie co rok..
#644334
zablotzky | 2003-06-13 12:18:41 +0200
akir dobrze mysli.... jak bedzie wiecej rotacji bedzie bardziej ciekawiej, wiecej sie bedzie dzialo...
edit: ale dwa misiace to chyba nie jest tak strasznie durzo !! wiec mysle ze juz zostanie po 8 klanow w 1 i 2 "dywizji" :)
#644336
akir | 2003-06-13 12:36:19 +0200
2 miesiace, to jest strasznie duzo! ja juz nie pamietam co pilem 2 miechy temu ;D, zreszta sam widzisz jak maja szwaby, wiecej lig po 3 klany, to tez jest dobry pomysl. Bedzie zarazem wiekszy porzadek, a gdy bedzie 8, to sie zaraz zrobi... bałagan ;)
#644338
StaryOrgowicz_590 | 2003-06-13 12:58:03 +0200
ja proponuje tak:
1 liga - 8 klanów
2 - tez 8
3 - dzielimy na dwie grupy A i B, też po 8 druzyn (w zależności od liczby chętnych)
z pierwszej ligi spadają 2 klany, trzeci od konca walczy z 3 z drugiej ligi o utrzymanie (1 mecz)
z 3 ligi z każdej grupy awansuje bezpośrednio jeden team, dwa drugie zespoły grają kolejno z 3 i 4 od konca z 2 ligi w barażach
myśle że tak bedzie najlepiej
#644342
rauf | 2003-06-13 13:29:35 +0200
1 liga klany :
666 t5 urinal dx h00ls e-syntch gp i arcy
2 liga :
cD P2F wroc war DS ff by mm
a 3 liga to chetni ktorzy sie zapisza :))
#644344
vTm | 2003-06-13 14:03:43 +0200
f9n nie zapominaj i sIm ... bo jestem pewien ze zloimy wam tylki:)
#644349
Aki | 2003-06-13 14:03:45 +0200
Hmm 100 komentarz :)
A tak szczerze to nie wiem kto tu chce widzec p2f w 2 lidze..:O~~ To samo bs..
Nie wiem jak tam ranking jest w polsce..Ale wg mnie oni i 2 liga?:O
#644350
Aki | 2003-06-13 14:04:19 +0200
vTm nie lubie cie..uprzedziles mnie :D
#644351
rauf | 2003-06-13 14:08:17 +0200
VTM mozemy zagrac my jestesmy tez pewni a ty aki czy ki hooy kto ty jestes nawet nie widzales jak gramy www.p2f.prv.pl to sobie zobacz a potem mof dobra a vtm jak devil jest u was to nie ma sie po was niczego rewelacyjnego spodziewac
#644354
shiv | 2003-06-13 14:41:03 +0200
heh panowie i juz zaczynaja sie bezsensowne dyskusje kto w ktorej lidze.Spokojnie najpierw niech ruszy cala organizacja ligi a potem mozna podyskutowac.
I dlatego wg mnie akir ma racje , mniej klanow w 1 lidze itd bo bedzie burdel , klotnie i koniec koncow okaze sie ze liga nie wypali bo rozgrywki beda za bardzo rozlozone w czasie.
#644361
zablotzky | 2003-06-13 15:05:47 +0200
I liga:
gp, 666, ff, dx, esyntch, h00ls, urinal, t5
II liga
cD , sIm , r| , WaR , mm , wroc , ds , c4
tak zostalo uzgodnione
#644372
StaryOrgowicz_590 | 2003-06-13 15:46:49 +0200
www.pldivisions.kgb.pl/sonda.php
#644377
dinhkertal | 2003-06-13 15:50:00 +0200
super pomysl z ta liga, mam nadzieje ze nie bedzie drukowanych meczy :))))
#644378
Aki | 2003-06-13 18:21:53 +0200
niahaha :) fenomen mnie rozbraja..;D z grac z p2f gralem,tylko pod roznorodnymi FEJKAMI (bo jakiez to w polsce modne :) i juz nizej ktos tu pisal ze go rozsmieszacie na samym wejsciu ;) :O~~
Ale spox,mam nadzieje ze sobie poradzicie.
Peace..
A jezeli dobrze pamietam to ty miales kiedys nicka raufblood?da? :))
#644393
akir | 2003-06-13 19:10:54 +0200
co to za nedzna podroba mojego nicka? :D /joke ;)
#644398
Aki | 2003-06-13 22:22:07 +0200
Heh moja xsywka ma juz troche latek bo chyba z 7..lub wiecej ;) Ale fakt faktem brzmia podobnie :D
#644410
t3mplar | 2003-06-14 11:41:05 +0200
aki(j wam w oko)
#644426
bfr_aka_pablonzo | 2003-06-14 12:30:01 +0200
jak na razie zadnych zgloszen =/
#644434
fftwinsik | 2003-06-14 17:23:31 +0200
fenomen nie rozumiem czemu umiesciles nas w drugje lidze!! Mozesz mi to wytlumaczyc??
#644456
ez0p | 2003-06-14 21:10:34 +0200
chciałbym zobaczyc całą tabele poszczegulnych lig :] bo na tym www jak narazie nic niema :/
#644465
zablotzky | 2003-06-14 21:47:27 +0200
no narazie nic nie ma, ktos nam ma zalatwic hosting na ... i byloby bezsensem robie rtamtej www, ale ja sie wlasnie wqrzylem, i sie biore za zrobienie tamtej z kgb.pl :)
#644467
bfr_aka_pablonzo | 2003-06-15 06:16:20 +0200
mowie moze dzis juz sie sprawa hostingu rozwiaze =]]
ludzie zglaszac klany, bo na to czekamy stoimy w miejscu =/
#644479
pepz | 2003-06-15 11:52:48 +0200
terza widze ze jest troszke chujowo o/ bo mi sedziowie spiepszaja do innych lig,bo tam lepsze klany = Musze szukac nowych =
#644489
3st | 2003-06-15 12:34:29 +0200
przestancie sie sprzeczac ile powinno byc - zrobcie SONDE na orgu i koniec... zebrac te wszystkie pomysly na temat ilosci druzyn w ligach i wrzucic do ankiety... ktora powinna sie znalezc na stronie glownej ORGa
#644493
Zaloguj się by dodać komentarz.