ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Polish Divisions#4 - oficjalne wyniki

pią, 29 lipiec 2005 11:59:19 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena


Kilka minut temu poznaliśmy oficjalne wyniki czwartej edycji Polish Divisions. Jak się okazało w końcu dobrą passę t5 przełamali gracze teamu sYnthesis, których od dziś można nazwać Mistrzami Polski TDM 4v4. Drugą lokatę zajął klan h00ligans, wyprzedzając w bezpośrednim pojedynku team pa1n.

Wyniki:

Divisions I


1st: sYnth


2nd: h'


3rd: Logitech UVM(pa1n)

Divisions II


1st: be


2nd: rail


3rd: bfc

Divisions III


1st: uK


2nd: cB


3rd: onyx

Season Stats
30 klanów wystartowało w tym sezonie PD, a ukończyło go 22. Daje to wynik 73%.
Ze 270 meczów, 181 rozegrano, co daje 67%. W 89! meczach przyznano w/o.

Top Fraggers
1. sYnth (Div 1) = 2403 Frags @ przeciętnie 133.5 na mapę.
2. Logitech UVM (Div 1) = 2231 Frags @ przeciętnie 123.9 na mapę.
3. h' (Div 1) = 2207 Frags @ przeciętnie 122.6 na mapę.

Największa pozytywna różnica fragowa
1. cB (Div 3) = +950
2. be (Div 2) = +943
3. uK (Div 3) = +909

Najwięcej Deaths
1. 666 (Div 1) = 1996 Deaths @ przeciętnie 110.8 na mapę.
2. P! (Div 1) = 1770 Deaths @ przeciętnie 98.3 na mapę.
3. dx (Div 1) = 1663 Deaths @ przeciętnie 92.3 na mapę.

Najmniej Zdobytych Fragów:
1. bfc (Div 2) = 963 Frags @ przeciętnie 53.5 na mapę.
2. pds (Div 3) = 1025 Frags @ przeciętnie 56.9 na mapę.
3. pB (Div 3) = 1045 Frags @ przeciętnie 58 na mapę.

Chiałbym podziękować w imieniu wszystkich organizatorów wszystkim klanom, które dotrwały do końca, jak i również tym z którymi się rozstaliśmy. Dziękuje wszystkim organizatorom za pomoc w rozgrywaniu ligi dla panów: pepz-a(wielkie dzięki za pomoc, tym bardziej, że był to już Twój ostatni sezon), Buba;), m4k-a oraz bfr. Oraz wszystkim adminom serwerów, którzy udostępnili nam swoje cacka na czas ligi. Również podziękowania dla wszystkich sędziów za sprawne przeprowadzenie meczów. Chciałbym również podziękować wszystkim, którzy w jakiś sposób uczestniczyli w tej lidze, zarówno graczom, sędziom jak i organizatorom.

p0nchek | 2005-07-29 12:04:00 +0200

pozno ten news :o

eng | 2005-07-29 12:19:02 +0200

what the fuck @#$% ?

Gravatar

avek | 2005-07-29 12:21:39 +0200

i co jerzy ? :D

[pogo] | 2005-07-29 12:23:48 +0200

poprosze o logi w komentarzach odnosnie meczy h’ vs 666 : ]
nie mielismy 4 powiedzialem ze wc bierzemy a oni ze wc to wo no to szybka akcja po grafo i o 23 mielismy 4 graczy na serwerze a okolo 23 mial byc mecz to popierwsze a po drugie nie bylo zanego gracza na serwie h’ wiec jak wo na korzysc h’ dobre sobie jak juz cos to powinno byc obustronne wo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ( jezeli dobrze pamietam to druzyna ma 15 min na znalezienie 4 graczy ) keke i co wy na to panowie organizatorzy ?!
screeny mam ze bylismy w 4 na serwie mhy

sYnth|Bubu | 2005-07-29 12:30:37 +0200

Po logi do L3sia.
Z nich wywnioskujesz ze wzieliscie wc a pozniej probowaliscie oszukac akk0 ze h nie zebralo skladu. Dlatego w/o wedruje na Wasze konto.

To tyle.

EDIT: I tak jak L3sio napisal ze wc=w/o w tym dniu bo to byl ostatni dzien na rozgrywanie ligowych spotkan.

L3si0 | 2005-07-29 12:30:45 +0200

wez juz sie pogo nie osmieszaj, wklejam linki do logow z kanalu na ktorych wyraznie widac ze pytalismy sie was kilka razy czy gracie, a wy ze nie bo nie macie skladu i bierzecie w/c ( w tym wypadku wc=wo), dopiero jak my poszlismy wy juz po 23 znalezliscie sklad, a tak wogole to nigdy nie umawialismy sie na 23 tylko ze kolo 23 spotkamy sie na ircu i siedogadamy, wiec nie przekrecaj faktow

www.ostroda.mm.pl/~pioleszek/log.txt 0- czesc pierwsza rozmowy od Pawsona

www.ostroda.mm.pl/~detal/hihi.txt - czesc 2 od detala

ps. pogo przeczytaj je i potem sie kloc

Gravatar

ciem | 2005-07-29 12:35:56 +0200

[22:26] hdz1k1_aw: yeeee ala janosz lesi
[22:26] h
dz1k1_aw: :D
[22:26] hdz1k1_aw: zbudzialm sie
[22:26] h
dz1k1_aw: nie bylo zle
[22:26] hdz1k1_aw: za oknem wzask
[22:26] h
dz1k1_aw: :d
[22:26] hdz1k1_aw: i jajecznica
[22:26] h
dz1k1_aw: ;d
[22:26] h`dz1k1_aw: AS:D

aahshhashahsahshahaaa xDDDDD pwned ;s

dinhkertal | 2005-07-29 12:36:29 +0200

lesio lesio leesioo ;D

p!co | 2005-07-29 12:46:08 +0200

a bfc na szansce do 1 ligi ?:

Gravatar

avek | 2005-07-29 12:50:21 +0200

Ej ale nie bedziecie chyba plakać ? :((((

ahsahshahshashhahs ! :D :*

Ej dobra peace . Nie kłóćmy sie juz :DD

Mav_8217 | 2005-07-29 12:53:26 +0200

wyyyyyyyygraliśmy! :))

sYnth|Bubu | 2005-07-29 12:55:09 +0200

Jak bfc wygra z P! to bedzie w 1 lidze.

[pogo] | 2005-07-29 12:59:18 +0200

co za podly czlowiek chcial oklamac akko omg :DDDDDDDDDDDD

Gravatar

avek | 2005-07-29 13:08:58 +0200

cos mi tu smierdzi ze bedzie komentarzy liczba : 666 :DDD

GaD | 2005-07-29 13:15:34 +0200

"a tak wogole to nigdy nie umawialismy sie na 23 tylko ze kolo 23 spotkamy sie na ircu i siedogadamy, wiec nie przekrecaj faktow"

Teraz sam klamiesz jak przepocona wydmuszka, jakos w topicu na ircu bylo napisane "o 23 gramy mecz z h", a nie KOLO, ale spoko jezeli mowisz ze kolo to po 23 tez moglismy zagrac. Niech bedzie jak jest i tak to duzej roznicy nie robi, a przynajmniej pan przed 30 bedzie mial podniete.

Pozdrawiam ;ddd

MaS | 2005-07-29 13:22:03 +0200

PD w tym sezonie wyszło bardzo średnio ... moim zdaniem ofkorz...

forest | 2005-07-29 13:35:03 +0200

co tu duzo mowic :pd

imho powinniscie na nowo zrobic lige, a nie bawic sie w te awanse/spadki, bo pozniej taka sytuacja, ze w uk gra w 3 lidze i wychodzi z jedna przegrana mapa, a reszta klanow poza cB nie moze nawiazac walki ;]

Gravatar

ciem | 2005-07-29 14:09:53 +0200

forest, na usta cisnie sie tylko mowiace wszystko: :ASD

>.

7328221o | 2005-07-29 15:52:45 +0200

Układy układy układy... PD sux . Reaktywować ECT.

sYnth|Bubu | 2005-07-29 16:08:53 +0200

Nie no parodia sie robi ;]
Za chwile sie okarze ze wygralismy PD bo bylem tam ORGanizatorem.
Heh : D

log | 2005-07-29 16:11:39 +0200

Dopisano 29.7.2005 o godzinie 15:52 [ Tehnick ]

Układy układy układy... PD sux . Reaktywować ECT.

widac ch.uja wiesz nt temat ;-D

Gravatar

grafo | 2005-07-29 17:16:34 +0200

lesio pierdolisz glupoty, @#$% ci z tych screenow co wkleiles z rozmowy jak to bylo o 22:30, a mecz mial byc o 23, o 23:08 inzah napisal wlazcie na server albo oodajcie w/o, a o w/c nikt wczesniej nie pisal, oczywiscie pierdoli mnie ta liga i nie pisze p oto zeby cos odgrzebywac, ale wkurwia mnie to jak ktos na sile sie usprawiedliwia i pierdoli glupoty.

sYnth|Bubu | 2005-07-29 17:36:05 +0200

h00ls fanat1c
Dane użytkownika
Gauntlet Cutter

Dopisano: 2.05.2005 14:20

Nie wiem dlaczego ale typuje sYnth ;p

Prorok!

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-07-29 17:54:42 +0200

;))

Gravatar

c-load | 2005-07-29 18:17:02 +0200

a Ja wam powiem tylko tyle **** ***** *** **** bo jestescie ******** **** a na dodatek ***** ***** i wasze ***** ***** ***** no i ***** *******

dziekuje za ******* uwage ;D

Mav_8217 | 2005-07-29 18:22:06 +0200

a to się nagadałeś c-load...

:DDD

Gravatar

grafo | 2005-07-29 18:22:34 +0200

si loud, dobrze powiedziane

L3si0 | 2005-07-29 18:25:29 +0200

grafo ty slepy jestes ? czytales oba logi ? ja tam widze kilka waszych tekstow o wc

[22:25:36] [@sixs|GaD] sixs|pogo wc
[22:25:38] [@sixs|GaD] bierzemy

[22:34:38] [@sixs|GaD] bierzemy w/c
[22:34:38] [@sixs|GaD] pewnie

[22:34:55] [@sixs|pogo] bierzemy wc

[22:52] [@sixs|GaD] w/c
[22:52] [@sixs|GaD] nara

[22:53] wo oddajecie
[22:53] w/c

i po @#$% grafo sie klocisz jak widze ze nawet pojecia nie masz co i jak bylo, piszecie glupoty, zeby tylko cos napisac, zalosne juz to sie robi, zanim cos napiszecie to pomyslcie troche, poczytajcie to co bylo wczesniej napisane, bo tylko powtarzacie po sobie nie majac racji :D

Gravatar

avek | 2005-07-29 18:35:42 +0200

chlopaki wc w tym dniu bylo rownoznaczne z wo :) :D

Gravatar

grafo | 2005-07-29 18:45:08 +0200

dobra lesio nie unos sie i idz klikac dalej bo jak juz psialem wczesniej @#$% mnie ta liga, a tak poza tym to zobacz o ktorej godzinie to napisali

Nie odpisuj bo nedza.

Gravatar

grafo | 2005-07-29 18:47:36 +0200

a w ogole top smiac mi sie chce jak to czytam wszystko, jakimis linkami do textow napierdalasz jak dziecko no lol lesio, po tobie sie tego nie spodziewalem.

L3si0 | 2005-07-29 19:04:10 +0200

ech nastepny, czy to my zaczelismy sie klocic i glupie teksty walic ? przeciez wy tacy fajni, cool i trendy jestescie, mowiliscie ze ta gra was wali i sie nasmiewaliscie z innych, a teraz sie klocicie o robociki ??? hmmm moze to jednak wy zachowujecie sie jak dzieci ??

Gravatar

grafo | 2005-07-29 19:24:58 +0200

@#$% sprawa pd jest dawno zamknieta, tutaj chodzi o twoje smieszne tlumaczenie zaraz po tym, jak pogo napisal swoja wypowiedz

L3si0 | 2005-07-29 20:47:10 +0200

to nie tlumaczenie, a wyjasnienie niektorych spraw a to jest wielka roznica :D

GaD | 2005-07-29 21:17:04 +0200

" Dopisano 20.7.2005 o godzinie 18:11 [ L3si0 ]

akko wytlumacz mi jedno jakim cudem pain jest drugie a my na 3 miejscu ??? skoro mamy tyle samo punktow a my z pain wygralismy 2-0 ???

i moze dopiszesz nam punkty za dx i 666, bo oba teamy nie mialy skladow na umowiony mecz :D"

" Dopisano 20.7.2005 o godzinie 22:04 [ L3si0 ]

ashahsahsh GaD przestan ****c i zobacz sobie logi z naszego kanalu, a sklad byl : ja avek detal dziki z1 i jam wiec o czym ty gadasz ??? jak nie masz logow to niech ci pogo lub inzah pokaze i wszystko bedzie jasne
ps. slowa poga : nie mamy skladu bierzemy wc ahshahshahsa"

" Dopisano 21.7.2005 o godzinie 17:07 [ L3si0 ]

bubu my powinnismy miec 2 miejsce, ale organzatorzy nie maja czasu i wszystko olali i nic im sie juz nie chce zmieniac, fajne zakonczenie sezonu, w nastepnym na 99% nas juz nie zobaczycie w pd"

W dalszym ciagu sadzisz ze to nam zalezy na robocikach ?
Ty zaczales te skomlanie, a ja to zakoncze: SKLEJ WARY dostaliscie 3 punkty i mozesz oficjalnie wydrukowac wyniki z PD i powiesic na sciane ;asdas

bfr_aka_pablonzo | 2005-07-29 22:32:30 +0200

omg, ale dawno mnie tu nie bylo :O
a wy sie znowu klocicie...
gg ! :p

GaD | 2005-07-29 22:37:49 +0200

zloty kur :D

sYnth|baal | 2005-07-29 23:38:33 +0200

FART RAFAŁA NAM pomógł: o i tyle

rav | 2005-07-30 09:24:15 +0200

no ba ;]]]]

bfr_aka_pablonzo | 2005-07-30 09:51:41 +0200

gad: zloty kur ownuje :D

Pawuj | 2005-07-30 10:00:27 +0200

MORDA ALL
IDZTA PIC :D

sYnth|baal | 2005-07-30 11:43:26 +0200

pawuj kocha Cię rodzina że tak wcześnie komentarze piszesz?: o

bfr_aka_pablonzo | 2005-07-30 12:00:01 +0200

a co 10 to jest wczesnie ?

sYnth|Bubu | 2005-07-30 12:24:02 +0200

Na picie tak :P

Pawuj | 2005-07-30 12:45:01 +0200

bal MORDA bo cie bede turlał :D:D:D
wstalem rano na kacu plebeju :S

sYnth|Bubu | 2005-07-30 13:52:59 +0200

Nie mowi sie bal morda tylko "bal zamknij pysk"
:)

sYnth|baal | 2005-07-30 19:03:26 +0200

nie mówi się bubu tylko gruby:P

eng | 2005-07-30 21:43:04 +0200

Pawuj a dowodziG jest ?:X

bfr_aka_pablonzo | 2005-07-30 22:25:41 +0200

bla bla bla :p

sYnth|Bubu | 2005-07-31 01:36:05 +0200

I tu sie mylisz : P

sYnth|baal | 2005-07-31 01:47:14 +0200

pawuj matury nie zda: D teraz:P

pepz | 2005-07-31 08:58:54 +0200

lol :D pawuj ma 17 lat zdal teraz do 2 klasy lo patataje :D

bfr_aka_pablonzo | 2005-07-31 10:34:51 +0200

:O to sor ;d

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63