ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Polish Divisions#4 - pierwsza kolejka za nami

wto, 10 maj 2005 21:16:38 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena


Za nami pierwsza kolejka ligi Polish Divisions. Jedenaście spośród czternastu spotkań zostało rozegranych. Natomiast w trzech meczach przyznano w/o. Jak się poźniej okazało, były to nieprzewidziane oddanie punktów rywalom. Mamy nadzieję, że był to "jednorazowy" wybryk i ominiemy podobnych sytuacji. Mecze przyniosły nam wiele niespodzianek, choćby podział punktów pomiędzy ekipami pa1n i sYnth oraz wygrana klanu Deaths nad 666. A teraz wyniki oraz raporty ze wszystkich spotkań. Miłego przeglądania.

Division I

666 vs Deaths - 0:2

dx vs ff - 0:2

h' vs P! - 2:0

pa1n vs sYnth - 1:1

t5 vs tbo - 2:0

Division II

af vs apoc - 1:1

be vs bfc - 2:0

raGe vs sH. - 1:1

rk vs [t] - w/o

Division III

c4 vs cK - w/o dla c4

m vs pB - 1:1

uK vs onyx - 2:0

cB vs ES - 2:0

pds vs xF. - w/o dla xF.

Już dzisiaj zaplanowany jest pierwszy mecz w II kolejce, pomiędzy ekipami uK i cB. Im, jak i pozostałych klanom życzymy białych pingów oraz wielu emocji!

dinhkertal | 2005-05-10 21:18:07 +0200

akk0 głupcze jakie ff-dx 1:1 ?:D 2:0 dla ff nubie workowaty ;)

dinh-equador | 2005-05-10 21:26:26 +0200

Akko 2:0
omg
milego dnia!

akk0 | 2005-05-10 21:27:41 +0200

Wiem głupki:d Sprawdzam czujność ORGowiczów ;) Bravo!

sYnth|Bubu | 2005-05-10 21:34:22 +0200

Hmm czy ja wiem czy to taka niespodzianka skoro pa1n pokonalo h00ls ostatnio 2:0...

eng | 2005-05-10 21:39:50 +0200

tffu :>

rav | 2005-05-10 21:52:58 +0200

ahh bubu bubu, niespodzianka bylo to ze to my im wyrwalismy jedna mape...

PeterSchiff | 2005-05-10 22:29:43 +0200

znalazlem blad w newsie :) nie_przewidziane trza pisac tugeder :D

zgr3dek | 2005-05-11 00:33:16 +0200

pa1n czemu remis
666 co z wami :O
ff nice :P

[M]aniek | 2005-05-11 08:20:11 +0200

Bubu dawno temu powiedziales mi: przyjdzie taki czas maniek, kiedy bedziesz nam potrzebny

dlatego pytam, czy to jest wlasnie ten czas?

dinhkertal | 2005-05-11 09:38:36 +0200

bubu ja nie przecze bo pain to sie robi zespół z górnej półki ! W sparingu z nami dostaliśmy na pro6 20ma fragami i długo nie wiedzieliśmy co mamy robić ! każdy spawn prawie obstawiony,z 5min lataliśmy bez ładu i składu ! Ładnie naprawde,na ospdm5 tess mogło być ciężko . Ale w końcu mają dobry skład: uksz,pionier,Ati i eng/ktoś inny i nie ma już spacerku :) jak widać po wynikach 1szej kolejki teraz kazdy może urwać punkty każdemu !

Pawuj | 2005-05-11 10:00:18 +0200

kertal jeszcze scandal! :)

dinh-equador | 2005-05-11 10:47:01 +0200

zgadzam sie z kertalem w 100%
Pa1n urosło w siłe! to widać GL Panowie...

semp | 2005-05-11 12:51:49 +0200

death tez

L3si0 | 2005-05-11 14:24:54 +0200

no no i jeszcze hihihihi

Logitechr4 | 2005-05-11 14:48:08 +0200

no nie moglem sie powstrzymac kertal, nie tak dawno rzekles do pioniera:

"Pionier, za to z pain mozna wygrac nawet ffa grajac."

q3arena.gry.imro.pl/da/?id=1&akcja=komentarze&n=7868&odk=30

;]

dinhkertal | 2005-05-11 15:49:35 +0200

swoja droga jak was rozjechalismy jakis czas temu we fragach 180-60 nie grajac tmp to chyba to cos znaczy :) imho tamto co powiedzialem to byla czysta obraza wobec pioniera z ktorym darlem wtedy kocurasy :> poza tym doszedł do was uksz a z jego aimem i ograniem macie szanse na wysokie miejsce w pld. Serio mówie,już po was widać że jesteście w miare zgrani a będzie tylko lepiej ;)

Logitechr4 | 2005-05-11 16:28:35 +0200

ok ;)

pepz | 2005-05-11 16:41:13 +0200

przyczepie się :D
pisze się choćby a nie chodźby imo :d

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63